Danube University Krems FBG - Department of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הפקולטה למינהל עסקים וגלובליזציה מציעה השכלה אקדמית מתמשכת במגוון רחב של כלכלה ומדעי הניהול, תקשורת, ידע וניהול מידע, מינהל ציבורי וניהול ממשלתי, אינטגרציה אירופית, כמו גם במשפט העסקי והאירופי. בפרט, הפקולטה מדגישה את המשך החינוך בתחומי מחקר הגירה ואינטגרציה, כמו גם במאבק בפשעי מחשב. כחלק מתהליך זה, הפקולטה לא רק מקנה ידע מומחה, אלא גם ידע ספציפי בתחום הניהול והכישורים החברתיים הנדרשים להתמודדות עם חברה פלורליסטית יותר ויותר. צוות בין-תחומי של מורים מנוסים המוכרים היטב בעולם המדע מקדם חשיבה מונחית-שיטתית ועבודה עצמאית תוך שימוש בצורות רבות של הוראה. בנוסף, עבודת המחקר של הפקולטה מתמקדת בחריפות בסוגיות כלכליות-פוליטיות וסוציו-פוליטיות שוטפות תוך שיתוף פעולה הדוק עם הקהילה המדעית הבינלאומית. אחד מסדרי העדיפויות העיקריים שלו הוא מחקר מוכוון יישומים, ובשיתוף פעולה עם עסקים ומוסדות ציבוריים. בנוסף, צוותים בינתחומיים מציעים ייעוץ, ייעוץ והדרכה ליזמים, לארגונים לא ממשלתיים ולמקבלי החלטות בעולם הפוליטיקה והמינהל הציבורי.

המחלקה לניהול וכלכלה

אנו שואפים להיות מספר אחד באירופה בחינוך המנהלי ולקבוע סטנדרטים על ידי המדינה שלנו- of-the-art הלימודים המותאמים לצרכים של מנהל במאה ה -21 המהיר. בתור מאמן קריירה לכל החיים ושותף למנהלים שלנו, אנו לשרת את הצרכים הספציפיים שלהם עם ידע ניהולי חדישה נמסר על ידי גמיש בלנדד פורמטים למידה המבוססת על הטכנולוגיה העדכנית ביותר. זה מאפשר לנו השפעה מתמשכת על שני, הקריירה שלנו מנהלים ופיתוח עצמי ואת האתגרים האחרונים של החברה.

המחלקה למשפט עסקי ואינטגרציה אירופית

מצוינות משפטית של הדנובה: סגל בעל שם - יחס מצוין בין תלמידים למורים - אווירה בקמפוס - בינלאומיות המחלקה למשפט עסקי ואינטגרציה אירופית היא המוסד המוביל ללימודי משפטים באוסטריה. הקורסים שלה מכוונים במיוחד לצרכים של אנשי מקצוע עובדים ומשלבים מצוינות במחקר ובהוראה. אוניברסיטת הדנובה קרמס ממוקמת 80 ק"מ מוינה - באחד הנופים התרבותיים היפים ביותר של אירופה הידועה בשם וואכאו. זה הוכרז אתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו.

המחלקה לממשל אלקטרוני ומנהלה

ההתפתחויות החדשות בטכנולוגיה, במבנים החברתיים והפוליטיים משנות את הצורות המסורתיות של מבני עבודה וממשל. המחלקה לניהול ממשלתי מאגדת את התיאוריה והפרקטיקה ומספקת השכלה נוספת והכשרה ברמה שלאחר סיום הלימודים. מעלות וסמינרים מוצעים במשרה חלקית, כך אנשי מקצוע יכולים ללמוד תוך כדי קריירה שלהם. באמצעות מחקר, ייעוץ ומספר של שיתופי פעולה לאומיים ובינלאומיים אנו יכולים להציע את התוכן העדכני ביותר, פתרונות ושיטות. אנו שואפים לספק רעיונות חדשים, גישות ניהוליות חדשניות ופתרונות אנושיים ומיקוד למנהלים ציבוריים וניהול IT.

מחלקת הגירה וגלובליזציה

אנחנו עובדים על נושא קריטי של חברות מודרניות, כלומר הגירה וגלובליזציה. בכך אנו רוצים לתרום להבנה טובה יותר של התהליכים בעבודה לקידום הלכידות החברתית והרווחה. ההוראה והמחקר שלנו מתמקדים ב:

  • הֲגִירָה
  • אירופה והגלובליזציה
  • למידה, יחסי עבודה ותעשייה
  • בריאות ורווחה חברתית
  • דיור, שכונה ופיתוח אזורי
  • ביטחון סוציאלי וזכויות אדם
  • דת ותקשורת בין - תרבותית
  • עם דגש מיוחד על פערים מגדריים ודורי

אנו עוסקים במחקר בסיסי ויישומי, מספקים הדרכה מדעית לקובעי המדיניות, לעסקים, לחברה האזרחית ולתקשורת. אנו עוקבים אחר גישה משולבת למחקר וללמידה לאורך החיים. הצוות שלנו מכסה מגוון רחב של דיסציפלינות מקצועיות, כך שנוכל להתייחס למורכבות ההגירה והגלובליזציה מנקודות מבט שונות.

המחלקה לניהול ידע ותקשורת

אנחנו אוניברסיטה מבוססת על יכולת מרכז מחקר, תרגול וחינוך נוסף . הנושא שאנו מכסים נע בין קוגניציה ותקשורת לידע וניהול מידע, בעוד העבודה שלנו יוצרת תנופה הן לכלכלה והן לחברה. מומחי המחקר וההוראה שלנו מבוססים על שילוב יעיל של שלוש דיסציפלינות: מדע קוגניטיבי, מדע מידע ותקשורת. אנו משתמשים במומחיות זו כדי לפתח וללמד מיומנויות מפתח הן תיאוריה והן בפועל עבור אנשים וארגונים. המחלקה שלנו מציעה כיום 16 תוכנית אב, אשר כל אחד מהם משלב יכולת תקשורת עם מומחיות וניהול. כיום אנו עובדים על שבעה פרויקטים בינלאומיים בקנה מידה גדול בתחומי תכנון מידע ומערכות חברתיות (שימושיות וחקר רשת). כדי להשלים את תוכנית האב שלנו, אז אנחנו מציעים תוכנית מוסמך, סמינרים באוניברסיטה, והכשרה ספציפית וניהול הנושא.

אוניברסיטת הדנובה

האוניברסיטה לחינוך מתמשך אוניברסיטת הדנובה קרמס היא האוניברסיטה להשכלה מתמשכת. הקורסים שלה מכוונים במיוחד לצרכים של אנשי מקצוע עובדים. האוניברסיטה מציעה תוכניות מאסטר בלעדיות ותכניות קצרות בחמישה תחומי לימוד. המשרתים יותר מ -8,500 סטודנטים ועם 17,000 בוגרי 90 מדינות, הוא אחד הספקים המובילים של קורסים להשכלה נוספת באירופה. אוניברסיטת הדנובה קרמס משלבת כמעט 20 שנות ניסיון בחינוך לתואר ראשון עם חדשנות ואיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר במחקר ובמחקר.

מיקומים

קרמס אן דר דונאו

Donau-Universität Krems

כתובת
Donau-Universität Krems
Dr.-Karl-Dorrek-Str. 30

3500 קרמס אן דר דונאו, אוסטריה תחתית, אוסטריה
אתר אינטרנט
טלפון
+43 2732 8930

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות