קרא את התיאור הרשמי

עלינו

ANU היא האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה בעלת מוניטין עולמי במשפט בינלאומי, חוקתי, ציבורי ופרטי. ANU מדורגת במקום ה -12 בעולם ללימוד החוק (QS World Rankings by Subject, 2018).

במהלך לימודי הסמכה לתואר ראשון, לתארים מתקדמים ולתארים מתקדמים, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו-יורק מספק לתלמידים הבנה ייחודית של המשפט, הנוהג והמדיניות הקיימים. גישת ההוראה משלבת קפדנות אקדמית ומומחיות מעשית. התלמידים לומדים מאקדמאים ומרצים אורחים עם ניסיון מקצועי בעולם. גודלי הכיתות הקטנות מספקים הזדמנויות מוגברות לתלמידים ליצור אינטראקציה עם אנשי סגל אקדמי, לבקר אורחים אורחים ותלמידים אחרים.

במהלך השנה, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אנה מנהל מחלקות אמן בהדרכת עורכי דין מובילים מאוסטרליה ומסביב לעולם. בעבר, על ידי שופטי בית המשפט העליון של אוסטרליה, היועץ המשפטי לממשלה באוסטרליה,

האוניברסיטה מציעה מגוון של קורסים קליניים והזדמנויות התמחות משפטית באוסטרליה, אסיה, בריטניה וארצות הברית כדי לאפשר לתלמידים להכניס את הידע המשפטי שלהם לפעולה ולהשיג ניסיון מקצועי בעולם האמיתי במהלך תקופת לימודיהם המשפטיים.

ל- ANU יש פרופיל מחקרי מעורר קנאה, שרבים מאנשי הסגל האקדמי שלו מכירים כמובילים בתחומם ורשת של למעלה מ -20 אלף בוגרי חוק ברחבי העולם, ביניהם עורכי דין, שופטים, דיפלומטים, פוליטיקאים, מנהלים בכירים, בנקאים להשקעות, יועצים ניהוליים, אנליסטים, חוקרים ומנהיגים של חברות בינלאומיות.

לימודי משפטים בבירת המדינה

בית הספר למשפטים הלאומי באוסטרליה מציע לסטודנטים מגוון הזדמנויות ייחודיות ללימוד משפטים בבירת המדינה - העיר שבה נעשים חוקים ומדיניות פדרליים.

הקרבה של בית הספר למשפטים של בית הספר הגבוה לצדק של אוסטרליה לבית המשפט העליון של אוסטרליה, בתי המשפט של חבר העמים והסוכנויות הפדרליות מציעה לתלמידים גישה ללא תחרות למשפטנים, אנשי הרשות השופטת ומקבלי ההחלטות בממשלה, שרבים מהם בוגרי בוגרי האוניברסיטה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Australian National University (ANU) - Law

ד"ר יוריס דוקטור (JD) הוא תוכנית ייחודית המיועדת בוגרי דיסציפלינות שאינם משפטיים (או שאינם תארים חוק אוסטרלי) ומספק את ההסמכה הנדרשת עבור הודאה כעורך דין באוסטרליה וכמה ת ... [+]

תיאור התוכנית

ANU היא האוניברסיטה המובילה באוסטרליה, ובית הספר למשפטים של אוניברסיטת AU מדורגת במקום ה -12 בעולם ללימודי משפטים (QS World Rankings by Subject 2018).

AU JD הוא ההסמכה המשפטית המוכרת בעולם. השלמת DD, ואת ההכשרה הנדרשת משפטי משפטי (PLT), מוסמך אותך לתרגל את החוק בכל מקום באוסטרליה ובמקומות אחרים.

כסטודנט למשפטים באוניברסיטת תל אביב, תלמד מאקדמאים ברמה עולמית ומרצים אורחים עם ניסיון מקצועי בעולם האמיתי. גודלי הכיתה הקטנים יותר מספקים הזדמנויות מוגברות לתלמידים ליצור אינטראקציה עם אנשי סגל אקדמי, ביקור אצל אורחים ותלמידים אחרים.... [-]

אוסטרליה קנברה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 10 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Australian National University (ANU) - Law

פתח את החוק ואת בוגרי בוגרי, יחידת ANU של החוקים (LLM) הוא אידיאלי עבור אלה שרוצים לקבל ידע משפטי מתקדמים ומיומנויות מומחה באזור הנבחר שלהם עניין. ANU היא אוסטרליה בראש ה ... [+]

תיאור התוכנית

קדם את הקריירה שלך עם תואר שני במשפטים (LLM) מאחד מבתי הספר המובילים בעולם למשפטים.

ANU היא האוניברסיטה המובילה באוסטרליה, ובית הספר למשפטים של אוניברסיטת AU מדורגת במקום ה -12 בעולם ללימודי משפטים (QS World Rankings by Subject 2018).

ANM LLM הוא הסמכה לתואר שני מתקדמים אשר נועד לצייד עורכי דין בפועל, אנשי מקצוע שאפתנים בוגרי האחרונות עם מומחה ידע משפטי ומיומנויות.

הם פותחים בפני בוגרי חוק ומשפטים שאינם חוקיים, תוכנית הלימודים לתואר שני אידיאלית עבור אלה המעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום מסוים של חוק, אלה המתכננים להיכנס לתחום חדש של פרקטיקה או לאלה שעבורם ידע החוק יהיה מועיל בקריירה שלהם, כולל אנשי מקצוע בתחום המדיניות הציבורית, רגולטורים ומנהלים.... [-]

אוסטרליה קנברה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Australian National University (ANU) - Law

תואר ראשון של משפטים (בהצטיינות) ב ANU הוא בינלאומי מכובד, ברמה עולמית תואר ראשון תואר. ANU היא האוניברסיטה המובילה באוסטרליה בעלת מוניטין עולמי במשפט בינלאומי, חוקתי, צי ... [+]

תיאור התוכנית

תואר ראשון בהצטיינות (בהצטיינות) הוא תואר אקדמי מכובד ברמה בינלאומית.

ANU היא האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה בעלת מוניטין עולמי במשפט בינלאומי, חוקתי, ציבורי ופרטי. ANU היא האוניברסיטה המדורגת באוסטרליה והיא מדורגת במקום ה -12 בעולם ללימודי משפטים (QS World Rankings by Subject, 2018).

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ANU מספק לתלמידי התואר הראשון שלו הבנה ייחודית של המשפט והפרקטיקה הקיימים. גישת ההוראה שלנו משלבת קשיחות אקדמית עם מומחיות מעשית. תוכלו לקבל ידע מעמיק על תפקידו ותפקודו של החוק, ולפתח הבנה מתקדמת של איך החוק משפיע ומשפיע כמעט בכל היבט של העולם שלנו.... [-]

אוסטרליה קנברה
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 10 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Australian National University (ANU) - College of Law
Website
טלפון
+61 2 6125 5111