קרא את התיאור הרשמי

Truman Bodden Law School

בית Truman Bodden Law School הינו ממוקם בג'ורג 'טאון, בירת איי קיימן וכיום הוא פועל מאז 1982.

בית הספר למשפטים מסונף לאוניברסיטת ליברפול באנגליה, אשר מאמת ומעניק תואר ראשון לתואר ראשון. אוניברסיטת ליברפול היא אוניברסיטת ראסל אוניברסיטת (שווה ערך ל אייבי אייבי ליגה) ולכן התואר מוכר בינלאומית.

מה אנחנו עושים

מטרת בית הספר למשפטים, בשיתוף עם אוניברסיטת ליברפול, במתן תואר ראשון לתואר ראשון במשפטים, היא לספק לתלמידים רמת השכלה משפטית ברמה שלישית, השווה לזו ששררה בבריטניה ובספקים אחרים של חינוך משפטי על פני עולם המשפט המקובל.

במסגרת זאת, בית הספר למשפטים נועד לספק סביבה לתלמידיו המעודדים ומאפשרים להם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם במרדף אחר ידע ומצוינות אקדמית.

הקורסים המוצעים על ידי בית הספר למשפטים נועדו להועיל לא רק לתלמידים המעוניינים להיכנס למקצוע המשפטי אלא גם למי שיש להם מגוון של שאיפות מקצועיות אחרות.

האוצר הבינלאומי הוא התוספת האחרונה להנפקה של בית הספר למשפטים. תואר שני במשפטים במימון בינלאומי, זמין גם כסטודנט לתואר שני, מוצע במשרה מלאה ומשרה חלקית, עם כניסה בספטמבר.

ב סטודנט לתואר שני, בית הספר למשפטים מציע גם הכשרה משפטית מקצועית בצורה של קורס מקצועי שנה 4 קורס מקצועי אשר, לאחר השלמת המאמרים של Clerkship מוביל ההסמכה כעורך דין במשפט של איי קיימן. קורס זה נועד גם לספק הכשרה משפטית ברמה דומה לזה המוצע על קורסים מקצועיים דומים בבריטניה ובחו"ל את העולם המשפט המקובל.

מטרת בית הספר למשפטים היא לספק לתלמידים ידע מעמיק באנגליה ובדיני קיימן, ובמקביל לפתח מיומנויות הניתנות להעברה, יכולות מחקר מתקדמות, מיומנויות ניתוח, חשיבה לוגית, תמציתיות ויכולת קריטית.

בית הספר למשפטים מבקש לקדם מודעות לנושאים המשפטיים, האתיים והמוסריים הרלוונטיים לפיתוח הכללים המשפטיים ולמעשה של המשפט.

סטודנטים לתואר ראשון: כ -100; המייצג יחס של סטודנט-תלמיד של 10: 1

תאריך אחרון להגשת בקשה לחודש ספטמבר 2019 ערך: סוף יולי 2019

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר ראשון במשפטים

Truman Bodden Law School

תואר ראשון שלנו LLB הוא נחשב מאוד התוכנית, להיות מוסמך רק LLB הוענקו בפועל לימד, בשיתוף עם אוניברסיטת ליברפול, באזור הקריבי. ... [+]

תואר ראשון במשפטים - LLBסקירה כללית

תואר ראשון שלנו LLB הוא נחשב מאוד התוכנית, להיות מוסמך רק LLB הוענקו בפועל לימד, בשיתוף עם אוניברסיטת ליברפול, באזור הקריבי. היתרונות של Truman Bodden Law School של Truman Bodden Law School (TBLS) של התוכנית לתואר ראשון באיי קיימן כוללים את החוויה של למידה לתואר בגן עדן אי עם אורח חיים רגוע.

זה גם נותן לתלמידים את היתרון הנוסף של קבלת תואר קפדני מאומת ופוקח על ידי אוניברסיטת בריטניה מכובד מאוד, עם בונוס נוסף של הוראה קבוצתית קטנה, תשומת לב אישית ומדיניות דלת פתוחה. זה באמת הסביבה האידיאלית עבור עורך דין נבגי ללמוד ולשגשג תחת פיקוחו של הצוות האקדמי שלנו ייעודי. בבית הספר למשפטים יש משוב מצוין מהסטודנטים העכשוויים, שטוענים כי המגע האישי ואיכות ההוראה המתקבלים הינם "חריגים".... [-]

איי קיימן איי קיימן ברשת
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במשפטים

Truman Bodden Law School

בעל תואר שני במשפטים (LL.M) או דיפלומה לתואר ראשון (PGDip) במימון בינלאומי במרכז הפיננסי החמישי בגודלו בעולם, הנודע בשל מומחיותו בתחום השירותים הפיננסיים והמסגרת המשפטית ... [+]

תוכנית מתאר

LL.M ו PGDip ב 'האוצר הבינלאומי: חוק תקנה' הם ההסמכה שלאחר הסמכה החדשה המוצעים, בשיתוף עם אוניברסיטת ליברפול, על ידי Truman Bodden Law School , גרנד קיימן.

התוכניות מספקות הכשרה משפטית חדישה ומוצעות על ידי צוות ההרצאות המנוסה של Truman Bodden Law School , יחד עם המשאבים הנרחבים והמומחיות של אוניברסיטת ליברפול.

שני מסלולי מחקר מוצעים: LL.M או לתואר שני דיפלומה הן האוצר הבינלאומי: חוק תקנה.... [-]

איי קיימן איי קיימן ברשת
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Truman Bodden Law School
כתובת
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town איי קיימן ברשת, איי קיימן
Website
טלפון
+1 345-945-0077