קרא את התיאור הרשמי

build

אוניברסיטת גנט היא אוניברסיטת יוזמה עם ערעור בינלאומי. המוטו שלנו הוא "מעז לחשוב": שם מעודדים 37,000 סטודנטים ו -8,000 אנשי צוות לאמץ גישה חשיבה ביקורתית. פלורליזם ומחויבות חברתית הם אבני היסוד של הפילוסופיה שלנו, בדיוק כמו גיוון, השתתפות וחשיבה עצמאית.

למרות ההשתתפות בתכניות LLM ו MSC דורש תמיכה כספית מספקת, החלטות הכניסה הם הגיעו ללא קשר האמצעים הכספיים האישיים של המבקש. ההחלטות הבאות בנוגע לסיוע הכספי יאפשרו לסטודנטים הזקוקים לתמיכה כספית חיצונית כדי לאמוד את ההיתכנות הפיננסית של יישומם.

אוניברסיטת גנט הוא אחד המוסדות המובילים להשכלה גבוהה ומחקר במדינות השפלה. ממוקם בעיר היסטורית, ידידותית לתלמידים במרכז התרבותי והכלכלי של אירופה, אוניברסיטת גנט היא שותפה פעילה במגוון רחב של רשתות חינוכיות חינוכיות, מדעיות ותעשייתיות לאומיות ובינלאומיות. למרות שאוניברסיטת גנט היא אוניברסיטה דוברת הולנדית, אנגלית נכתבת בהרחבה על ידי סטודנטים ואנשי צוות כאחד. יתר על כן, סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור מגוון רחב של קורסים באנגלית ותוכניות כגון תוכניות LLM שלנו.

אוניברסיטת 11 של גנט כוללת 125 מחלקות, המציע איכותיים, מבוססי תוכניות מחקר במגוון רחב של דיסציפלינות אקדמיות. אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית (11.5%) מעידה על האיכות והגיוון של החינוך והמחקר של אוניברסיטת גנט. אוניברסיטת גנט היא האוניברסיטה ה -61 הטובה ביותר על דירוג שנחאי בשנת 2018. כל הגורמים הללו, בשילוב עם מוקד בינלאומי חזק, הופך את אוניברסיטת גנט לאוניברסיטה מובחרת באירופה.

בית הספר למשפטים

peoppe

בית הספר למשפטים ממוקם במרכז ההיסטורי של העיר גנט. בעודו כובש מספר מבנים היסטוריים מהמאות השבע עשרה והתשע עשרה, יש בו מתקני הוראה מודרניים, כולל ספריות מצוינות ומתקני מחשב מאובזרים היטב.

שפת ההוראה הרשמית היא הולנדית, למעט תוכניות ספציפיות ללימודי תואר ראשון באנגלית כגון LLM

הפקולטה מורכבת מיותר מ -80 פרופסורים וכ -90 עוזרים, אשר בנוסף להוראה עוסקים בהרחבה במחקר, בכתיבה, בהרצאות ובשירות ציבורי. לרבים מחבריה יש מוניטין בינלאומי בתחום התמחותם, משתתפים בפרויקטים לאומיים ובינלאומיים ונקראים כמובילים בהכנת המדיניות הציבורית. בתכניות LLM, מספר פרופסורים זרים בעלי מוניטין בינלאומי מחזקים את הסגל בקורסים ספציפיים.

בית הספר למשפטים של גנט הוא "מרכז הצטיינות של ג'אן מונט" של האיחוד האירופי, המוכר בזכות מומחיותו ומשאביו הזמינים עבור חוק האיחוד האירופי. עם מוסדות האיחוד האירופי בסביבתה, בית הספר למשפטים של גנט מציע את כל המתקנים הדרושים ללימוד מעמיק של החוק והנוהג של האיחוד האירופי ושל דיני העסקים הבינלאומיים. התלמידים יכולים גם ליהנות מהספרייה המצוינת, שמכפילה כמרכז לתיעוד אירופי.

עם אוכלוסיית הסטודנטים של כ -4,000 סטודנטים, Ghent University Law School כיום הוא אחד הגדולים בתי הספר למשפטים הן פלנדריה ובלגיה. רבים מבוגריו ממלאים תפקיד חשוב במערכת המשפטית כפקידים ממשלתיים, שופטים, חברי משרדי עורכי דין מקומיים ובינלאומיים או כפרופסורים למשפטים באוניברסיטאות בלגיות וזרים אחרים.

Ghent University Law School מונה בין בוגריו לשעבר ראש ממשלת בלגיה ומנהיג מפלגת ה- ALDE, גיא ורהופשטאט ושרים בולטים אחרים בממשלה הפדרלית הבלגית ובממשלות הפלמיות, חברי בית הדין לערעורים, בית המשפט החוקתי ומועצת המדינה בבלגיה.

לקבלת מידע נוסף על Ghent University Law School , בקר www.ugent.be/re.

תוכנית LLM

llm

תוכנית LLM מורכבת משלושה LLM מיוחדים מתוכם סטודנטים לתואר שני פוטנציאלי יכול לבחור, כלומר:

 • LLM במשפט בינלאומי ובאירופה; או
 • LLM במשפט עסקים בינלאומי; או
 • LLM במשפט האיחוד האירופי.

האופי המקצועי של התוכנית מאפשר לסטודנטים לפתח מיומנויות ספציפיות ויכולות בתחומים המתפתחים במהירות של החוק של האיחוד האירופי. שלוש תוכניות LLM לספק לתלמידים את ההזדמנות לעצב את מסלול הלימודים שלהם בהתאם לסדרי העדיפויות הקריירה שלהם. היא מאפשרת להם להתמחות בנושאים רבים רלוונטיים ואקטואליים של המשפט הבינלאומי. עם זאת, למרות הקורסים אולי התמחה המותאמים על פי הצרכים של התלמידים, מה הם חולקים במשותף הוא שכל שלוש תוכניות LLM מתאימים באופן אידיאלי לסטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי הזקוקים רקע יסודי בתקנה של האיחוד האירופי, בתוך האיחוד האירופי שרוצים להימלט המחקר המחוזי של החוק הלאומי.

בקיצור, Ghent University Law School LLM התוכנית מהווה אבן דריכה משמעותית עבור עורכי דין ואנשי מקצוע הדורשים ידע של האיחוד האירופי החוק ו / או מוסדות האיחוד האירופי לפיתוח הקריירה שלהם. למידע נוסף על כל אחד מהקורסים המתמחים, מומלץ לתלמידים לבקר באתר הרשמי של התכנית.

החל לשנת הלימודים 2019-2020 מ -1 באוקטובר 2018 דרך http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form!

נקודות עיקריות של תוכנית LLM

12883_program_highlights.png

גנט משפטים LLM תוכניות להבטיח כי קריירה מוכווני פעילויות חוץ-חוץ נוספות מתווספים מדי שנה ללימודי LLM באוניברסיטת גנט כדי לחזק את קורות החיים שלך (בשבילך כדי להבטיח עבודה מעניינת במוסדות אירופאים או בינלאומיים וארגונים, משרדי עורכי דין ותיקים).

12880_3.png

קורס מעשיים "מיומנויות עבור עורכי דין"

קורס זה ללימודי תואר ראשון תוכנן מלכתחילה לפתח את כישוריהם של סטודנטים למשפטים ולשפר את השטף והאוריינות שלהם בקריאה, בייעוץ, בשימוש ובכתיבה של אנגלית משפטית, כמו גם בפיתוח מיומנויות תקשורת והצגה. כיום הקורס הזה מקבל יותר ויותר מרגש ומעשי!

קורס "מיומנויות למשפטים" המשודרג מורכב מהבניינים הבאים:

 • לימודים משפטיים משפטיים באנגלית ומיומנויות משפטיות עבור עורכי דין
 • מתרגל כעורך דין בינלאומי ומכיר את החיים במשרד עורכי דין
 • קורס קורס מזורז בנושא ניסוח חוזים מסחריים
 • משא ומתן וגישור
 • סדרת הרצאות של עורכי דין מובילים, פוליטיקאים וכלכלנים מכל העולם.

נותן לך את הידע, מיומנויות וטכניקות להרשים את המעסיק שלך מהיום הראשון בעבודה - זה מה שאנחנו שואפים!

השתתפות בבתי המשפט של Moot

לאחרונה הסטודנטים שלנו LLM קיבלו אפשרות יוצאת דופן של השתתפות בבתי המשפט MOT כחלק מתוכניות הלימודים הרשמיות שלהם.

קבל קצת ניסיון ממקור ראשון בשעה מתחנן ולהוכיח כי אתה סטודנט מוטיבציה ומסורים על ידי השתתפות באחד תחרויות בית המשפט הבא:

 • בית הדין האירופי למשפט
 • ווילם סי
 • ג 'סופ הבינלאומי תחרות Moot המשפט.

"קליניקה משפטית: זכויות אדם" כקורס בחירה

הסטודנטים עובדים במה שמכונה "מרפאה משפטית" על פרויקטים אמיתיים, בקבוצות קטנות. הפרויקטים עשויים לכלול מחקר, דיווחים או עצות שיועברו לארגון הפועל בתחום זכויות האדם. הם יכולים גם לדאוג להכנת תיק מקרה שיובא בפני בית משפט. המרפאה המשפטית מכינה תלמידים רשומים לעבודתם העתידית בסביבה מקצועית לאומית ובינלאומית מגוונת, תחרותית ומגוונת.

תוכנית קיץ למתמחים

תוכניות LLM שלנו מנסים לשמש ברציפות פלטפורמה לצעד קדימה בקריירה של התלמידים שלנו: אנו מציעים הרצאות מוכווני קריירה והכשרה לתלמידי LLM שלנו על מנת להכין אותם בצורה טובה יותר לתהליכי יישום שונים וראיונות המביאים לתעסוקה בינלאומית פוטנציאלית . כמו כן, אנו מציעים לסטודנטים שלנו LLM הזדמנויות לעבודה ברשת במהלך הרצאות אורח שונות.

יש לנו לאחרונה הציג 1 חודשי הקיץ (לא שילם) תוכנית התמחות עבור בוגרי LLM העליון. אנו שואפים להתאים את האינטרסים של בוגרי הבוגרים ואלה של המעסיקים הפוטנציאליים ולהציע לתלמידים החרוצים שהשיגו את הניקוד הגבוה ביותר והתרשמו מהפרופסורים עם המוטיבציה שלהם להצליח בהזדמנות להשתלמות בבית הספר למשפטים של גנט, חברות וארגונים לא ממשלתיים!

תוכנית Mentorship

השקנו תוכנית זו כדי שתוכלו לדון בתוכניות הקריירה שלכם ולקבל כמה עצות מהבוגרים הבוגרים והמנוסים שלנו שיבואו וישתפו את הידע שלהם ואת הניסיון המעשי שלכם, עורכי הדין בהרכב, באמצעות הרצאות שונות והפגישות לאימון!

דרישות כניסה

סטודנטים זכאים לקבלה אם הם עומדים בקריטריונים הבאים:

 • כדי לקבל תואר במשפטים, כלומר את מידת כי במדינה מוצאה עושה אחד זכאי לממש את המקצועות המשפטיים. סטודנטים בשנה האחרונה ללימודים לתואר ראשון עשויים להגיש בקשה וייתכן כי יתקבלו תנאי, בכפוף להשלמת התואר בהצלחה.
 • באופן חריג, לאחר בחינת תוכנית הלימודים שלהם ובשל מיומנויותיהם הנרכשות, גם מועמדים שאין להם תואר במשפטים יכולים להתקבל. במקרה כזה, ההרשאה עשויה להיות כפופה למגבלות לגבי הקורסים שיש לעקוב אחריהם.
 • כדי להציג הוכחה של מיומנות מספקת באנגלית (חלים על כל הדוברים שאינם דוברי אנגלית, אנו דורשים ציון מינימלי של 560 עבור נייר TOEFL, 95 עבור TOEFL מבוסס אינטרנט או 7 עבור IELTS, אך יש אפשרות לקבל פטור עבור מועמדים פוטנציאליים שסיימו קורס לימודי מינימום של שנה אחת (שווה ל -60 זיכויים ECTS) במוסד להשכלה גבוהה דוברי אנגלית (עם הצגת מסמך בהתאמה המוכיח את השלמת התוכנית).
 • כדי לקבל תמיכה כספית מספקת, כפי שמצוין בטופס הבקשה, בין אם באמצעים כספיים אישיים ובין אם באמצעות סיוע כספי. יש לציין כי שכר הלימוד עבור תוכנית LLM הוא 5524,30 יורו.
 • להגיש בקשה להתקבל לתוכנית LLM עם כל המסמכים הדרושים.

תהליך הגשת הבקשה לשנת הלימודים 2019-2020 פתוח עד 1 באוקטובר 2018! החל כאן: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

הליך הבקשה

תהליך הבחירה מתואם על ידי ועדת יחסי החוץ של בית הספר למשפטים. בבחירת התלמידים, הוועדה לוקחת בחשבון פוטנציאל אקדמי, רצינות של מטרה ומוטיבציה. הבחירה היא מחווה, לא רק את ביצועי העבר של המבקש, אלא גם שלו / שלה האמין היכולת לבצע היטב בתוכנית LLM בדרישה ולתרום לקבוצת LLM.

בית הספר למשפטים של גנט אינו מפלה לרעה כל מועמד על בסיס גזע, צבע, לאום או מוצא אתני, דת, גיל, מין, נטייה מינית, מצב משפחתי או הורי, נכות, הכנסה או אמצעים פיננסיים אישיים.

למרות ההשתתפות בתכנית LLM דורש תמיכה כספית מספקת, החלטות הכניסה הם הגיעו ללא קשר האמצעים הכספיים האישיים של המבקש. ההחלטות הבאות בנוגע לסיוע הכספי יאפשרו לסטודנטים הזקוקים לתמיכה כספית חיצונית כדי לאמוד את ההיתכנות הפיננסית של יישומם.

שכר לימוד ועמלות

אוניברסיטת גנט היא אוניברסיטה ממלכתית, ומדיניותה היא לשמור על שכר מינימום (עבור תוכנית LLM, זה 5524,30 יורו). עם זאת, האוניברסיטה מספקת כמה מענקים למעלה, את הפרטים אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט של האוניברסיטה.

תוכנית LLM עצמה אין מימון זמין עבור מלגות לתמוך במחיר החיים בגנט. מאידך גיסא, תוכנית ה - LLM מציעה מספר מצומצם של מלגות או ויתור חלקי / מלא על שכר לימוד, בהתאם למגבלות התקציביות שלה ועל הצורך של המועמדים.

עם זאת, חשוב להבין כי האילוצים הכספיים בדרך כלל להפחית את מספר המלגות / ויתורים לרמה הרבה מתחת הביקוש שלהם. לכן, הפונים נדרשים להיות תומכים כלכלית, בין אם באמצעים אישיים ובין אם באמצעות התערבות של צד שלישי.

החלטות על סיוע כספי באוניברסיטה נלקחות לאחר קבלת החלטות.

סיוע כספי

מועמדים LLM מעודדים לחקור דרכים לסיוע כספי חיצוני לתוכנית LLM. עם זאת, יש להדגיש שתוכנית LLM אינה יכולה להציע תמיכה טכנית או לוגיסטית לתהליכי יישום חיצוניים אלה, למעט מכתבי המלצה ו / או אישורי יישום או בחירה, במידת הצורך.

מקום

grad

ללמוד בגנט נכון לעבוד בלב אירופה! בריסל ומוסדות האיחוד האירופי הרבים שלה הם רק נסיעה קצרה, נוחה ונוחה לרכבת משם. האג, לוקסמבורג וסטראסבורג כל הבירות המוסדיות הגדולות בזכות עצמן הן כולן פחות מיום טיול מכאן, ובד בבד עם בריסל נבקר את רובן במהלך שהותכם. וכמובן, לאלה מכם שרוצים לחקור את המטרופולינים הגדולים של אירופה, גנט הוא שער נהדר.

עם גישה ישירה לרשת הרכבות המהירה של אירופה ועם שדה תעופה בינלאומי גדול כמעט בהישג יד, תוכלו לבקר בפאריס, לונדון, ברלין ויעדים רבים ומרגשים יותר בטיפת כובע. אנו נשמור אתכם עסוקים, אבל יהיה לכם גם זמן לגלות כמה מהערים הגדולות באירופה לנוחיותכם, ויהיה לכם מינימום של מהומה.

Ghent Law School ממוקם באוניברסיטה Universititraat 4-6, 9000 Ghent, בלגיה. הבניין המנהלי הראשי של אוניברסיטת גנט, הרקטוראט, ממוקם ב Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Gent, בלגיה.

דִיוּר

עם האוניברסיטה שלה ומוסדות אחרים להשכלה גבוהה, העיר גנט מאכלסת אוכלוסיית תלמידים של כ -50 אלף. שוק הדיור ולכן הוא מתוח. עבור סטודנטים זרים נכנסים למצוא לינה מתאימה היא בהחלט אפשרי אבל עשוי לדרוש קצת מאמץ וגמישות. יש למעשה שתי דרכים למצוא דיור מתאים: דרך השוק הפרטי, או דרך השיכון האוניברסיטאי.

אתה יכול לבקש לינה מגורים באוניברסיטה לאחר הכניסה שלך לתוכנית LLM.

חיי תלמיד

12884_student_life.png

באוניברסיטה ובמשפטים שלנו יש תוכניות חילופי עם אוניברסיטאות רבות בכל רחבי העולם. בית הספר למשפטים מושך אליו מאות תלמידים זרים מדי שנה. בכיתה שלך LLM ישקף זה מגוון תרבותי. הפרופסורים והמרצים שלך יכללו מומחים בינלאומיים. הניסיון שלך LLM ב גנט יהיה, כתוצאה מכך, להיות הרבה יותר מאשר השכלה אקדמית. זו תהיה גם חוויה תרבותית של פעם בחיים. תוכלו לפגוש, ללמוד ולחיות, עם אנשים מעניינים ומוכשרים מכל רחבי העולם. אתה תשאיר את המקום הזה אדם מועשר ונאור עם הבנה טובה יותר של העולם של היום ועם קשרים וקשרים שחוצים גבולות רבים. לקבלת הופעות תמונה נוספות, בקר בדף FB שלנו שבו אנו מתעדכנים לעתים קרובות עם טיפים חשובים ופעילויות עכשוויות - אקדמיים וחד-גוניים כאחד: www.facebook.com/llmugent.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Ghent University Law School

תוכנית LLM במשפט האירופי מוקדשת לסביבה המשפטית של האיחוד האירופי. סביבה זו מורכבת מחוק האיחוד האירופי ככזה, אלא גם של המשפט הבינלאומי ושל המדינה החברות ... [+]

LLM במשפט הבינלאומי והאירופי מציעה את קשת רחבה של אפשרויות זמין עבור סטודנטים עם קריירה בינלאומית או מחקר אוריינטציה. זה מאפשר לתלמידים handpick קורסים מתוך שפע של נושאים של אירופה (EU) או רלוונטיות בינלאומית, המאפשרת תוכנית חינוכית המותאמת לאינטרסים האישיים שלהם ואת הצרכים הקריירה. Ghent University Law School כולל מגוון רחב של קורסי אנגלית במגוון רחב של סוגיות משפטיות אירופאיות ובינלאומיות. התוכנית LLM מספק לסטודנטים את ההזדמנות לעצב את הקורס שלהם ללמוד בהתאם לסדרי העדיפויות הקריירה שלהם. היא מאפשרת להם להתמחות בנושאים רבים רלוונטיים ואקטואליים של המשפט הבינלאומי. לסטודנטים המבקשים לפתח באופן נרחב את כישוריהם וידע עבור קריירה עם מימד בינלאומי, תוכנית זו מציעה את ההכנה האישית הטובה ביותר. תוך מתן אפשרות לתלמידים להתמקד בנושאים מסוימים המעניינים, היא גם מתאימה באופן מלא לצורכיהם של אותם תלמידים המחפשים השכלה משפטית כללית אירופאית ובינלאומית. עם שילוב של מודולים מיומנויות אקדמיות ומעשיות, התוכנית מכינה את התלמידים לחיים מקצועיים בינלאומיים, כי הוא יותר ויותר את המציאות של אנשי מקצוע החוק בכל רחבי העולם.... [-]

בלגיה גנט
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ghent University Law School

LLM במשפט האיחוד האירופי מציג את המומחיות המפורסמת ביותר של בית הספר למשפטים של אוניברסיטת גנט באיחוד האירופי ... [+]

LLM במשפט האיחוד האירופי מציג את המומחיות המפורסמת ביותר של בית הספר למשפטים של גנט במשפט האיחוד האירופי לסטודנטים השואפים להתמחות בחוק ובמוסדות של האיחוד האירופי. על ידי שילוב זהיר של קורסי הליבה חובה קורסים מיוחדים בחירה, התלמידים מקבלים חינוך ברמה גבוהה כל האיחוד האירופי החוק, תוך שמירה על חופש ההתמקדות קריירה אישית או צורכי המחקר. בית הספר למשפטים של גנט הוא "מרכז ג'אן מונט" של האיחוד האירופי, המוכר בזכות מומחיותו ומשאביו הזמינים עבור חוק האיחוד האירופי. עם מוסדות האיחוד האירופי בסביבתו, גנט משפטים מציע את כל המתקנים הדרושים לעיון מעמיק של החוק והנוהג של האיחוד האירופי. התלמידים יכולים גם ליהנות מהספרייה המצוינת, שמכפילה כמרכז לתיעוד אירופי. עם התרחבות מתמשכת נוספת של האיחוד האירופי, בסביבה משפטית עולמית יותר ויותר, LLM מציעה תואר נוסף במשפטים כי הוא אינסטרומנטלי בשוק העבודה הבינלאומי. האופי המקצועי של התוכנית מאפשר לסטודנטים לפתח מיומנויות ספציפיות ויכולות בתחומים המתפתחים במהירות של החוק של האיחוד האירופי. בקיצור, Ghent University Law School LLM התוכנית מהווה אבן דריכה משמעותית עבור עורכי דין ואנשי מקצוע הדורשים ידע של האיחוד האירופי החוק ו / או מוסדות האיחוד האירופי לפיתוח הקריירה שלהם. תכנית הלימודים: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]

בלגיה גנט
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ghent University Law School

LLM במשפט עסקים בינלאומי היא תוכנית הדגל של סטודנטים המבקשים להתמחות ... [+]

LLM במשפט עסקים בינלאומי היא תוכנית הדגל של סטודנטים המבקשים להתמחות בהיבטים המשפטיים הבינלאומיים של פרקטיקה עסקית בעולם הגלובליזציה שלנו. תוך מתן מידה מסוימת של בחירה אישית, הוא מנווט את התלמידים לקראת אבני הבניין החוקיות העיקריות של המשפט העסקי הבינלאומי, ומבטיח תואר מתקדם עם ערך מוסף אמיתי בקריירה עסקית. חוק גנט LLM במשפט עסקים בינלאומי מאפשר לסטודנטים לקבל ידע מעמיק על כל תחומי התרגול ומכוון לעורכי דין עתידיים או מנוסים, ועורכי דין פנימיים העוסקים בנושאים מסחריים, תאגידים, ניירות ערך ובנקאות משפטית, וכן כלכלה בינלאומית חוק. המבנה, שנבנה סביב המכון למשפט פיננסי בעל שם, משלב את המומחיות של הפרופסורים שלו עם הידע של מתרגלים מנוסים בתחומים כמו M... [-]

בלגיה גנט
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Introducing Ghent University

Ghent University
כתובת
Ghent University Law School Universiteitstraat 4
BE-9000 גנט, פלנדריה, בלגיה
Website
טלפון
+32 (0)9 264 97 00