Bournemouth University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה שלנו יש כברת דרך ארוכה בתוך זמן קצר ויש לנו כיום יותר מ -17,000 סטודנטים אשר 1,500 מהם סטודנטים בינלאומיים מרחבי 130 מדינות.

יש לנו אוריינטציה מקצועית חזקה עם דגש על מצוינות אקדמית ו employability בוגר. לשם הדגמה, אנו מוכרים כמרכז המצוינות היחיד בתחום המדיה בבריטניה ובוגרי המרכז הלאומי לאנימציה ממוחשבת עבדו בהוליווד בסרטים כגון שר הטבעות, גלדיאטור, מלחמת הכוכבים, מדגסקר ומלך קונג. תחומי המומחיות של המחקר כוללים ארכיאולוגיה משפטית ומדע זירת פשע, בהם, למשל, צוותים חוקרים כעת רצח עם בעיראק, בבוסניה ובהרצגובינה וברואנדה ואת ההשלכות של גילוי טביעות רגליים של 40,000 שנה במרכז מקסיקו.

Bournemouth University ממוקמת בלב העיירה הגדולה ביותר באירופה. זה במיקום נפלא דחוקה בין הפארק הלאומי החדש של בריטניה, החופים הטובים ביותר, הנמל הטבעי הגדול ביותר. זה הבית של מגזר השירותים הפיננסיים הגדולים (JP מורגן צ 'ייס, Nationwide בניין החברה, ליברפול ויקטוריה ועוד), כמו גם את הריכוז הגדול ביותר של בתי הספר שפה מחוץ לונדון ומטה לאומי רבים כולל רויאל National Lifeboat מוסד ו Sunseeker הבינלאומי.

בורנמות 'היא בעלת שם עולמי כמרכז כנסים בינלאומי והיא מארחת כנסים אקדמיים, מקצועיים וכמובן, פוליטיים. הוא מציע גם אחד התערוכות הגדולה ביותר ומקומות בילוי על החוף הדרומי.

האוניברסיטה היא שחקן חזק בחיים הכלכליים והתרבותיים בדרום מערב אנגליה. אנחנו ברכזת של רשת של שותפים חינוכיים, עסקים מקומיים השלטון וגם שיחק את חלקנו בהכנות של האזור לאולימפיאדת 2012.

Bournemouth University יש מוניטין מצוין בקרב התלמידים, הוריהם וצוות המכללות ובתי הספר. וכיוון שהגעתי בספטמבר 2005, חיזקנו את המוניטין הזה ושקלנו את מה Bournemouth University צריכה להיות בעתיד. כתוצאה מכך, שינויים מרגשים רבים נמצאים כעת ברכבת. בפרט, אנו בונים על היתרונות שלנו, תוך פיתוח אזורים רלוונטיים חדשים מבחינה מקצועית, להשקיע יותר מ -100 מיליון ליש"ט צוות ומתקנים, ארגון מחדש כדי לשמור על המיקוד שלנו על מצוינות אקדמית.

אני מקווה שאתה נהנה וירטואלי שלך "בורנמאות 'ניסיון".

פרופסור ג'ון ויני

האנשים שלנו

אנו מאמינים שהאנשים שלנו הם הנכס היקר ביותר שלנו. מדי יום אנו מעודדים אותם לאתגר את העולם הסובב אותם ולשנותם בצורה חיובית.

יותר מ -2,000 אנשים עובדים כל יום כדי להפוך את BU לסביבה מאושרת, בריאה ומבורכת, שבה תלמידינו יכולים לשגשג והיכן מצוינות אקדמית ומחקר משגשגים. בין אם זה צוות ההנהלה של האוניברסיטה שלנו או 1,150 הצוות האקדמי שלנו, כולם שואפים לבנות על שיא של BU של הצלחה וחדשנות.

הפקולטות שלנו

כל הקורסים והמחקר האקדמי שלנו מנוהלים על ידי ארבע הפקולטות שלנו: בריאות

הפקולטה לבריאות

מחלקות: מדעי האדם

הפקולטה לניהול

מחלקות: בית הספר לעסקים של Bournemouth University (כולל מחלקות: חשבונאות, כספים

הפקולטה לתקשורת

מחלקות: חברות

פקולטה למדעים

מחלקות: ארכיאולוגיה, אנתרופולוגיה

חזון וערכים

BU2018: יצירת, שיתוף, השראה
החזון שלנו מבוסס על ההצלחה הנוכחית של BU כדי ליצור הצעה ייחודית המבוססת על מצוינות אקדמית על בסיס מצוינות השירות. בלב ההתמזגות החזקה של המחקר, החינוך והפרקטיקה המקצועית, יוצרת חוויה אקדמית ייחודית שבה הסכום גדול יותר מהרכיבים. כדי להשיג זאת אנו משלבים הוראה מעוררת השראה, מחקר ברמה עולמית והחשיבה העדכנית ביותר במקצועות כדי ליצור חילופי ידע מתמשכים ופורים הממריצים רעיונות חדשים, למידה ומנהיגות מחשבתית.

תוכנית אסטרטגית 2012-18

בעקבות השקת החזון החדש של BU

עיקרי התוכנית הם:

  • בלב של BU יהיה מיזוג רב עוצמה של מחקר, חינוך ומקצועיים בפועל, יצירת ניסיון אקדמי ייחודי שבו הסכום גדול יותר מרכיבים. היתוך יהיה הבדל המפתח של BU, וזה יידע ויעצב את האסטרטגיה השיווקית שלנו.
  • אנו נשקיע משלוח של היתוך באמצעות הקמתה של 3 מיליון ליש"ט השנתי קרן השקעות פיוז'ן. הקרן תתמוך במגוון של יוזמות מעשיות אשר יתבססו ויספקו את Fusion.
  • תחומי ההתמקדות יכללו עידוד עובדים וסטודנטים לעבוד יחד כדי ליצור וליצור שיתוף פעולה עם ידע ומחקר; נהיגה מעולה הוראה חדשנות פדגוגית; שיפור הצוות ותנועת הסטודנטים ורשתות; יישור הנושאים המחקריים שלנו לצורך חברתי; ולהגדיל את חלקנו בשוק ההשכלה הגבוהה הלא-מוסדרת (תלמידים הנכנסים עם AAB ומעלה, או שווה ערך לתלמידי תואר ראשון, סטודנטים בינלאומיים וסטודנטים לתואר שני).

מיקומים

פול

כתובת
Bournemouth University,
Fern Barrow

BH12 5BB פול, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

תכניות