קרא את התיאור הרשמי

לאוניברסיטה יש קמפוסים בלונדון, ברמינגהאם, בריסטול, צ'סטר, גוילפורד, לידס, מנצ'סטר ונוטינגהאם, וכן בקורסי GDL ו- LPC שלנו הנלמדים באוניברסיטת אקסטר, אוניברסיטת רידינג ואוניברסיטת ליברפול; קורס LPC שלנו גם להיות לימד באוניברסיטת מזרח אנגליה מ ספטמבר 2019. בעבר המכללה למשפטים, קיבלנו מעמד האוניברסיטה בנובמבר 2012. בית הספר העסקי שלנו פועל מתוך הקמפוסים של אוניברסיטת למשפטים בלונדון בלומסברי, בירמינגהם, לידס ו מנצ'סטר.

מה שמבדיל בינינו לבין אוניברסיטאות אחרות הוא האמונה שהתלמידים שלנו צריכים ללמוד בהקשר ריאליסטי, מקצועי ועכשווי. אנו מתמקדים אימון מבוסס בפועל ולתת לסטודנטים גישה שלנו קריירה נרחבת שירות משרות משרות פנויות ברגע שהם מקבלים מקום איתנו. באמצעות תוכנית פרו בונו שלנו, סטודנטים למשפטים יכולים לחדד את כישוריהם על ידי עבודה על מקרים אמיתיים לפני שהם בוגר.


קמפוסים מרובים ברחבי בריטניה:

עם קמפוסים המבוססים על שמונה של ערים תוססת ומעניינות ביותר של בריטניה, אוניברסיטת המשפטים מציעה מגוון רחב של מיקומים ללמוד. כל אלה קרובים למרכזים מסחריים משגשגת, משרדי עורכי דין וקישורים תחבורה. אנו מציעים גם קורסים מקוונים שונים.

עבור קורסים לתואר ראשון במשפטים, שיטור קרימינולוגיה: אתה יכול לבחור מבין עד שמונה קמפוסים בשמונה ערים ברחבי בריטניה. כמו כן, יש לנו מתקן מיתוג ייחודי המאפשר לסטודנטים לתואר ראשון לתואר ראשון ללימודים בקמפוסים אחד או שניים כדי לדגום את החיים בערים שונות במהלך לימודיהם (* T


הוראה חדשנית:

אנו מתמחים בהוראה וממוקדים באנרגיה שלנו על פיתוח שיטות לימוד ושיטות למידה חדשניות ויעילות, המספקות תלמידים לקריירה המקצועית שלהם. יש לנו יותר מ -250 עורכי דין מוסמכים ומנוסים, עורכי דין ושופטים כמורים שלנו, ומאפשרים לנו לעזור לך לפתח את הכישורים המעשיים שיכולים לעשות את כל ההבדל כאשר מתחילים את הקריירה שלך בחוק.


קריירה ותחזוקה:

יש לנו אחד הקריירה המשפטית הגדולה שירותי העסקה בבריטניה, עם צוות של מעל 30 מומחים.

השירות המסורתי של האוניברסיטה למשפטים מעניק לתלמידים גישה לניסיון בעבודה והזדמנויות מקצועיות ומשרות פנויות כאשר הם מקבלים את מקומם. התוצאה היא סטטיסטיקה מעסיקה מעולה:

· 92% מהתלמידים שלנו במשרה מלאה, בוגרי תואר ראשון במשפטים (LLB), סיימו את לימודיהם ב -2017 בתעסוקה מאובטחת או במחקר נוסף תוך חצי שנה בהצלחה.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך בתלמידים רבים מכל מגוון רקעים מאשר אי פעם בעבר על מנת להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, ולכן אנו מציעים מגוון מקיף של מלגות ומלגות משפטית, כולל הזדמנויות ניסיון בעבודה משפטית, עם קרן משמעותית זמין בכל הקורסים שלנו .

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו.

שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

שירות המעסיקים המקיף והמקיף שלנו מעניק סיוע מעמיק עם כתיבת קורות חיים, טכניקות לראיון והדרכת קריירה כללית, וכן מציע שפע של הזדמנויות להגברת הניסיון והמיומנויות שלך. בינתיים, מרפאות הפרו בונו שלנו מעניקות לך הזדמנות לעבוד עם עורכי דין בפועל על מקרים משפטיים אמיתיים בזמן שאתה לומד.

ספריה ומתקני מחקר:

סוויטות ה- IT המאובזרות שלנו, ספריות חוק מקיפות, אזורי לימוד שקטים ונקודות חברתיות תוססות משרתות את כל צורכי המחקר שלך. שירות הספרייה שלנו מספק גישה ליותר מ -20,000 ספרים אלקטרוניים ב- off מחוץ לקמפוס כדי למצוא את מה שאתה צריך כאשר אתה צריך את זה.

חיי תלמיד:

תוכלו ליהנות ממגוון של פעילויות אינטראקטיביות ותוססות הן בתוך ומחוץ לכיתה. משחקים עסקיים, ניסויים מדומים ותחרויות משא ומתן הם רק חלק התרגילים המעשיים תוכלו לקחת חלק בפיתוח הכישורים המשפטיים שלך. בזמנך הפנוי, תוכל להצטרף למגוון של מועדונים וחברות, צוותי ספורט וועדות התרמה, או אפילו להתחיל את עצמך, כמו גם ליהנות בצד רגוע יותר של החיים החברתיים של התלמיד.

אגודת סטודנטים:

כל התלמידים הם באופן אוטומטי חברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה (SA). ה- SA מיועד לשפר את הסטודנט שלך ואת הניסיון האקדמי על ידי בעל ייצוג חזק של התלמידים בכיתה.

יש מגוון רחב של מועדונים וחברות בכל אחד הקמפוסים שלנו מנוהל על ידי SA. הנה רק כמה דוגמאות של המועדונים שאנו מפעילים לאחרונה:

· מועדון ספורט הרפתקאות

· מועדון עוגות

אגודת צדקה

·כדורגל

· רשת נשים

יוגה

קורסים:

תואר ראשון במשפטים, שיטור וקרימינולוגיה:

הקורסים שלנו לתואר ראשון LLB לשלב הקפדה אקדמית עם כישורים משפטיים מעשיים כדי לספק לך את הבסיס חיוני צריך להתחיל את המסע שלך לתוך מגוון רחב של קריירה.

מעל 90% של המורים LLB שלנו הם עורכי דין מוסמכים, מביא ניסיון מעשי נרחב ללימודים שלך. הקורסים שלנו זמינים כמו במשרה מלאה, מואצת, או קורסים מקוונים, כך שתוכל לבחור את שיטת המחקר המתאים ביותר לצרכים שלך. רבים מהקורסים שלנו מגיעים גם עם אפשרות שנת הקרן. בנוסף, אנו מציעים כעת תארים לתואר ראשון ב שיטור קרימינולוגיה.

בית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ, ברלין:

כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמיכה בשאיפותיך, אנו מציעים לסטודנטים שלנו לתואר ראשון 2019 את ההזדמנות להשתתף בבית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ בברלין, שבו תוכל לפתח מיומנויות תעסוקה מרכזיות ולחקור את העיר המרגשת הזו עם תלמידי ULaw האחרים.

זה פתוח לכל האוניברסיטה למשפטים ו ULaw עסקים בית הספר לתואר ראשון סטודנטים. אם תחלו להתחיל את הלימודים אצלנו בספטמבר 2019, בקורס תלת-שנתי, תוכלו להגיש בקשה לבית הספר למנהיגות הקיץ שלנו בסוף השנה השניה ללימודים. פרטים נוספים נמצאים באתר האינטרנט של אוניברסיטת המשפטים, בקר בכתובת: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


דרישות כניסה ואגרות:

דרישות הכניסה והאגרות משתנות כמובן - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, עמלות, אפשרויות מימון, מלגות ומלגות, בקר באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים.

סטודנטים בינלאומיים:

אם אתה לומד באוניברסיטת למשפטים, אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת ברחבי הקמפוסים שלנו.

יש לנו צוות של שירותי תמיכה לסטודנטים אשר נמצאים כאן כדי לספק ייעוץ בנושא רווחה והדרכה; וכן מידע על דרישות ויזה ניתן למצוא באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים.


לינה - תואר ראשון:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

עבור סטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעה של לינה בשנה הראשונה של התואר שלך, אם קיבלת אותנו כמו הבחירה שלך המשרד והגשת לינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה ( T


פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, לפגוש את המורים שלנו ואת התלמידים הנוכחיים. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

מעת לעת, אנו מציעים גם Online Open Days עבור הקורסים שלנו. אז אם אתה לא יכול לעשות את זה באחד הימים הפתוחים שלנו בקמפוס, עדיין יש לך הזדמנות לגלות איך זה ללמוד באוניברסיטת למשפטים, ולשאול את השאלות שלך באינטרנט.

לסטודנטים בינלאומיים, מומלץ לברר פרטים נוספים על הלימודים אצלנו, על ידי ביקור אותנו באירוע בחו"ל.

מיקומים בבריטניה:

קורסים משפטיים קורסים זמינים עד שמונה קמפוסים: ברמינגהאם, בריסטול, צ'סטר, Guildford, לידס, לונדון בלומסברי, מנצ'סטר ו Nottingham.Courses זמין להשתנות לפי מיקום.

פרטים נוספים על כל המקומות שלנו נמצאים באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים, דף מיקומים.

האוניברסיטה למשפטים

רחוב המפטון הגדול

בירמינגהם

B18 6AQ

האוניברסיטה למשפטים

קרקס המקדש

דרך המקדש

בריסטול

BS1 6HG

האוניברסיטה למשפטים

אולם כריסטלטון

רחוב פפר

כריסטלטון

צ'סטר

CH3 7AB

האוניברסיטה למשפטים

בראבוף מנור

דרך פורטסמות '

גוילפורד

סורי

GU3 1HA

האוניברסיטה למשפטים

15-16 פארק שורה

לידס

LS1 5HD

האוניברסיטה למשפטים

רחוב החנות 14

לונדון

WC1E 7DE

האוניברסיטה למשפטים

2 רחוב ניו יורק

מנצ'סטר

M1 4HJ

האוניברסיטה למשפטים

1 רויאל סטנדרטי

נוטינגהם

NG1 6FS

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר ראשון במשפטים

The University of Law Undergraduate Programmes

קורס זה נועד להיות תואר המקצוע המקצועי המתמקד ביותר. לסטודנטים המעוניינים ללמוד קורס אינטנסיבי כמעט תוך שנתיים, ורוצים להמשיך בקריירה בתחום המשפטי. ... [+]

הורחב חוק הלשכה (חוק)

קורס זה נועד להיות התואר במשפטים המקצועיים הממוקדים ביותר הקיים. לסטודנטים המעוניינים ללמוד קורס אינטנסיבי ממוקד בפועל בשנתיים, ומעוניינים להמשיך בקריירה במגזר המשפטי. זה מסלול אינטנסיבי ומהיר יותר, הנלמד על ידי אותם מורים ומשתמש באותה שיטות הוראה איכותיות כמו התואר למשפטים לשלוש שנים שלנו. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון נוטינגהם
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) עם צדק פלילי הוא תואר מוסמך במשפטים מעל 3 שנים, שמטרתה סטודנטים המעוניינים להמשיך קריירה במגזר המשפטי או משפטי רחב יותר, או במערכת המשפט הפלילי הרחב ומקצועות ה ... [+]

(LLB) עם חוק הפלילי

LLB (Hons) עם צדק פלילי הוא תואר מוסמך במשפטים מעל 3 שנים, שמטרתה סטודנטים המעוניינים להמשיך קריירה במגזר המשפטי או משפטי רחב יותר, או במערכת המשפט הפלילי הרחב ומקצועות הקשורים. בנוסף ללימוד נושאים משפטיים מרכזיים, תחקרו גם אפשרויות של צדק פלילי אשר בוחנות את הסוכנויות ואת מוסדות החוק, מתבוננות בתפקידיהם, באחריותם ובשיקול דעתם, וכן בסוגיות של אחריות ביחס להתפתחויות השוטפות בתחום הפלילי.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון בירמינגהם לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB שלנו (Hons) עם צדק פלילי עם קרן שנת הוא תואר מוסמך במשפטים למד במשך 4 שנים. זה מיועד לסטודנטים המעוניינים להמשיך קריירה במגזר המשפטי או משפטי רחב יותר, או במערכת המשפ ... [+]

(LLB) עם חוק הפלילי עם שנת יסוד

LLB שלנו (Hons) עם צדק פלילי עם קרן שנת הוא תואר מוסמך במשפטים למד במשך 4 שנים. זה מיועד לסטודנטים המעוניינים להמשיך קריירה במגזר המשפטי או משפטי רחב יותר, או במערכת המשפט הפלילי הרחב ומקצועות הקשורים. בנוסף ללימוד נושאים משפטיים מרכזיים, תחקרו גם אפשרויות של צדק פלילי אשר בוחנות את הסוכנויות ואת מוסדות החוק, מתבוננות בתפקידיהם, באחריותם ובשיקול דעתם, וכן בסוגיות של אחריות ביחס להתפתחויות השוטפות בתחום הפלילי. השנה הראשונה היא שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ואת מיומנויות המפתח הנדרשים כדי לקבל את תואר LLB (בהצטיינות). לאחר שלוש שנים לאחר מכן בצע את הקורס במשרה מלאה, LLB (Hons) חוק עם צדק פלילי.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון בירמינגהם לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק LLB שלנו עם הממשלה והפוליטיקה הוא תואר מוסמך במשפטים שנלמדו במשך שלוש שנים עם אופציות המתמקדות בממשלה ובפוליטיקה. היא מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה במגזר ... [+]

(LLB) עם חוק ופוליטיקה

חוק LLB שלנו עם הממשלה והפוליטיקה הוא תואר מוסמך במשפטים שנלמדו במשך שלוש שנים עם אופציות המתמקדות בממשלה ובפוליטיקה. היא מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה במגזר הציבורי או הציבורי הרחב, המרכזי והמרכזי או במגזר העסקי, ויש להם עניין בממשלה ובפוליטיקה. יש לה מוקד מעשי, עם workability משולב לתוך הקורס. יש רמה גבוהה של שכר הלימוד פנים אל פנים אשר עבור מודולים החוק מועבר בעיקר על ידי עורכי דין מוסמכים מקצועית.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

שלנו LLB (Hons) חוק עם עסקים בינלאומיים שלוש שנים במשרה מלאה תעזור לך להתחיל קריירה בתחום המשפטי או הבינלאומי המגזרים. זהו תואר מוסמך במשפטים, המאפשר לך להתקדם לשלב הבא ש ... [+]

(LLB) עם עסקים בינלאומיים

חוק LLB (Hons) שלנו עם עסקים בינלאומיים לשלוש שנים במשרה מלאה יסייע לך להתחיל קריירה בתחום המסחרי המשפטי או הבינלאומי. זהו תואר במשפט מוסמך, המאפשר לך להתקדם לשלב הבא של ההכשרה המשפטית. כל מודול נלמד על ידי אנשי מקצוע מנוסים מעולמות המשפט והעסקים, ומעניקים לך את ההשקפה הפרקטית שתצטרך לקריירה שלך. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

שלנו LLB (Hons) חוק עם עסקים בינלאומיים ארבע שנים במשרה מלאה יעזור לך להתחיל קריירה בתחום המשפטי או המגזר הבינלאומי. זהו תואר מוסמך במשפטים, המאפשר לך להתקדם לשלב הבא של ... [+]

(LLB) עם עסקים בינלאומיים עם שנת יסוד

חוק LLB (Hons) שלנו עם עסקים בינלאומיים בתואר ארבע שנים במשרה מלאה יסייע לך להתחיל קריירה בענפים מסחריים משפטיים או בינלאומיים. זהו תואר במשפט מוסמך, המאפשר לך להתקדם לשלב הבא של ההכשרה המשפטית. כל מודול נלמד על ידי אנשי מקצוע מנוסים מעולמות המשפט והעסקים, ומעניקים לך את ההשקפה הפרקטית שתצטרך לקריירה שלך. השנה הראשונה הינה שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ומיומנויות המפתח הנדרשות לצורך קבלת הקורס המלא. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

תואר כפול עם אוניברסיטת IE, ספרד. תוכנית ארבע שנים. תוכלו לחוות חוויית למידה בינלאומית אמיתית המשלבת שלוש שנים עם אוניברסיטת IE ושנה רביעית באוניברסיטה למשפטים. ... [+]

LL.B חוק אזרחי ואנגלי

תואר כפול עם אוניברסיטת IE, ספרד. תוכנית ארבע שנים. תוכלו לחוות חוויית למידה בינלאומית אמיתית המשלבת שלוש שנים עם אוניברסיטת IE ושנה רביעית באוניברסיטה למשפטים. סטודנטים מצליחים יקבלו הן תואר מוסמך במשפטים בספרד ותואר מוסמך במשפטים באנגליה ובוויילס. Dual-LLB יעזור לך לפתח פרופיל מצטיינים ולהגדיר אותך על נתיב להיות מקצוען בינלאומי. כל היישומים נעשים ישירות אוניברסיטת IE.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון ספרד Móstoles
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק LLB (Hons) שלנו עם חדשנות וטכנולוגיה משפטית הנו תואר למשפטים למשך שלוש שנים. זה מכוון לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או המסחרי הרחב יותר ואשר יש להם ... [+]

LLB (בהצטיינות) חוק עם חדשנות משפטית וטכנולוגיה

חוק LLB (Hons) שלנו עם חדשנות וטכנולוגיה משפטית הנו תואר למשפטים למשך שלוש שנים. זה מכוון לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או המסחרי הרחב יותר ואשר יש להם עניין בפרקטיקה משפטית מהמאה ה -21. בנוסף ללימוד נושאים משפטיים מרכזיים, תלמד גם מודולים בנושא חדשנות משפטית וטכנולוגיה משפטית. הקורס עוסק בתחום המשפט כגון בינה מלאכותית, blockchain, שיווק, פסיכולוגיה עסקית וניתוח תהליכים.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס נוטינגהם  + 1 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק ה- LLB (Hons) שלנו עם חדשנות וטכנולוגיה משפטית עם שנת יסוד הוא תואר במשפט מוסמך שנלמד מעל 4 שנים. זה מכוון לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או המסחרי ה ... [+]

LLB (בהצטיינות) חוק עם חדשנות משפטית וטכנולוגיה עם שנת הקרן

חוק ה- LLB (Hons) שלנו עם חדשנות וטכנולוגיה משפטית עם שנת יסוד הוא תואר במשפט מוסמך שנלמד מעל 4 שנים. זה מכוון לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או המסחרי הרחב יותר ואשר יש להם עניין בפרקטיקה משפטית מהמאה ה -21. בנוסף ללימוד נושאים משפטיים מרכזיים, תלמד גם מודולים בנושא חדשנות משפטית וטכנולוגיה משפטית. הקורס עוסק בתחום המשפט כגון בינה מלאכותית, blockchain, שיווק, פסיכולוגיה עסקית וניתוח תהליכים. השנה הראשונה הינה שנת קרן המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ומיומנויות המפתח הנדרשות לצורך קבלת תואר במשפטים LLB (Hons). שלוש השנים שלאחר מכן עוקבות אחר הקורס במשרה מלאה שלנו, חוק LLB (Hons) עם חדשנות וטכנולוגיה משפטית.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס נוטינגהם  + 1 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

שילוב של קשיחות אקדמית עם מיומנויות משפטיות מעשיות, בסביבה עסקית, LLB שלנו מספק לך את הבסיס חיוני אם אתה מחויב להיות עורך דין או רוצה לחקור אפשרויות קריירה אחרים. ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB)

תוך שילוב של הקפדה אקדמית עם כישורים משפטיים מעשיים, בסביבה דומה לעסקים, LLB שלנו מספק לך את היסודות החיוניים בין שאתה מחויב להיות עורך דין או רוצה לחקור אפשרויות קריירה אחרות. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון צ'סטר מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק (LLB) LLB שלנו עם הממשלה ופוליטיקה עם שנת יסוד הוא תואר מוסמך במשפטים למד במשך ארבע שנים. השנה הראשונה היא שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ואת מיומנויות ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם ממשל ופוליטיקה עם שנת קרן

חוק (LLB) LLB שלנו עם הממשלה ופוליטיקה עם שנת יסוד הוא תואר מוסמך במשפטים למד במשך ארבע שנים. השנה הראשונה היא שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ואת מיומנויות המפתח הנדרשים כדי לקבל את חוק LLB (עם) הממשלה עם פוליטיקה תואר. לאחר שלוש שנים לאחר מכן פעל שלנו במשרה מלאה LLB חוק עם הממשלה ואת הפוליטיקה כמובן.

דרישות הקורסמועמדים ב... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

על חוק LLB שלנו עם תואר עסקים, תלמד נושאים משפטיים מרכזיים ומיומנויות קשורות כדי להשיג הבנה רחבה על פני מגוון של תחומים משפטיים, הכרחי כדי לקבל תואר מוסמך במשפטים. ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם עסקים

בתואר LLB עם עסקים, תלמד נושאים משפטיים מרכזיים ומיומנויות קשורות בכדי להשיג הבנה רחבה במגוון תחומים משפטיים, הנחוצים לשם קבלת תואר במשפט מוסמך. מוקד מעשי עם יישום חוקי ועסקי עם יכולת העסקה המוטמעת בקורס בעולם האמיתי. לסטודנטים המעוניינים לעשות תואר למשפטים לשלוש שנים עם התמקדות מעשית, אך מעוניינים לשמור על האפשרויות שלהם פתוחות לקריירה בעולם העסקי המשפטי או הרחב יותר. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

על חוק LLB שלנו עם עסקים עם תואר שנת תואר, תלמד נושאים משפטיים מפתח ומיומנויות קשורות כדי להשיג הבנה רחבה על פני מגוון של תחומים משפטיים, הכרחי כדי לקבל תואר מוסמך במשפטי ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם עסקים עם שנת יסוד

בתואר LLB שלנו עם עסקים עם שנת יסוד, תלמד נושאים משפטיים מרכזיים ומיומנויות קשורות בכדי להשיג הבנה רחבה במגוון תחומים משפטיים, הנחוצים כדי לקבל תואר במשפטים כשירים. מוקד מעשי עם יישום חוקי ועסקי עם יכולת העסקה המוטמעת בקורס בעולם האמיתי. לסטודנטים המעוניינים להשאיר את האפשרויות שלהם פתוחות לקריירה בעולם העסקי המשפטי או הרחב יותר. השנה הראשונה הינה שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ומיומנויות המפתח הנדרשות לצורך קבלת הקורס המלא. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

החוק שלנו עם קרימינולוגיה הוא שלוש שנים מוסמך תואר במשפטים. הקורס מתמקד בנושאים משפטיים מרכזיים ומגוון היבטים שונים של קרימינולוגיה, כולל פשע, צדק פלילי והתנהגות פלילית. ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם קרימינולוגיה

החוק שלנו עם קרימינולוגיה הוא תואר למשפט שלוש שנים. הקורס מתמקד בנושאים משפטיים מרכזיים ובמגוון היבטים שונים של קרימינולוגיה, כולל פשע, צדק פלילי והתנהגות פלילית. מודולי החוק מועברים בעיקר על ידי עורכי דין מוסמכים מקצועיים עם רמה גבוהה של שכר לימוד פנים אל פנים. הקורס הוא בעל התמקדות מעשית, עם יישום חוקי קרימינולוגיה בעולם האמיתי. יכולת ההעסקה משולבת בקורס בכדי להעניק לך את הידע האקדמי ואת כישורי ההעברה העיקריים הנדרשים על ידי המעסיקים של ימינו. קורס זה אידיאלי לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או ליתר דיוק במסגרת מערכת המשפט הפלילית.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק (LLB) LLB שלנו עם קרימינולוגיה עם שנת יסוד הוא ארבע שנים מוסמך תואר במשפטים. הקורס מתמקד בנושאים משפטיים מרכזיים ומגוון היבטים שונים של קרימינולוגיה, כולל פשע, משפט פ ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם קרימינולוגיה עם שנת קרן

חוק LLB (Hons) שלנו עם קרימינולוגיה עם שנת יסוד הוא תואר למשפטים למשך ארבע שנים. הקורס מתמקד בנושאים משפטיים מרכזיים ובמגוון היבטים שונים של קרימינולוגיה, כולל פשע, צדק פלילי והתנהגות פלילית. מודולי החוק מועברים בעיקר על ידי עורכי דין מוסמכים מקצועיים עם רמה גבוהה של שכר לימוד פנים אל פנים. הקורס הוא בעל התמקדות מעשית, עם יישום חוקי קרימינולוגיה בעולם האמיתי. יכולת ההעסקה משולבת בקורס בכדי להעניק לך את הידע האקדמי ואת כישורי ההעברה העיקריים הנדרשים על ידי המעסיקים של ימינו. קורס זה אידיאלי לסטודנטים המעוניינים לעסוק בקריירה בתחום המשפטי או ליתר דיוק במסגרת מערכת המשפט הפלילית. השנה הראשונה הינה שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ומיומנויות המפתח הנדרשות לצורך קבלת הקורס המלא. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

חוק (LLB) LLB שלנו עם שנת הקרן הוא תואר מוסמך במשפטים למד במשך ארבע שנים. השנה הראשונה היא שנת קרן, המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ואת מיומנויות המפתח הנדרשים כדי לק ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) עם שנת קרן

חוק LLB (Hons) שלנו עם שנת יסוד הוא תואר במשפט מוסמך שנלמד במשך ארבע שנים. השנה הראשונה הינה שנת קרן המתמקדת בפיתוח הבנה של המגזר המשפטי ומיומנויות המפתח הנדרשות לצורך קבלת תואר במשפטים LLB (Hons). שלוש השנים שלאחר מכן עוקבות אחר קורס LLB במשרה מלאה שלנו. אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת הצטיינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות איכותיות עבור הסטודנטים שלנו ועוברות באופן עקבי על דרישות איכות לאומיות קפדניות עבור בריטניה גבוהה יותר חינוך.... [-]

הממלכה המאוחדת גוילפורד לונדון מנצ'סטר בריסטול בירמינגהם לידס נוטינגהם  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Undergraduate Programmes

תואר ראשון (LLB) לתואר ראשון (LLB) תוכנן במיוחד עבור בוגרי המעוניינים להתמחות ללימודי משפטים. בנוסף להשגת תואר מוסמך במשפטים תוך שנתיים, תוכל ללמוד שלוש אפשרויות LLB כדי ... [+]

בעל תואר ראשון במשפטים LLB

תואר ראשון (LLB) לתואר ראשון (LLB) תוכנן במיוחד עבור בוגרי המעוניינים להתמחות ללימודי משפטים. בנוסף להשגת תואר מוסמך במשפטים תוך שנתיים, תוכל ללמוד שלוש אפשרויות LLB כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך. לסטודנטים בחו"ל, תואר זה עשוי גם לאפשר לך פטורים בבית השיפוט שלך (המבקשים מעוניינים לבדוק את כל הפטורים האפשריים עם סמכות השיפוט שלהם הביתה לפני ביצוע הקורס).

דרישות ה... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

כתובת
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA גוילפורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
Website
טלפון
+44 (0)1483 216000