The University of Law Undergraduate Programmes

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לאוניברסיטה יש קמפוסים בלונדון, ברמינגהאם, בריסטול, צ'סטר, גוילפורד, לידס, מנצ'סטר ונוטינגהאם, וכן בקורסי GDL ו- LPC שלנו הנלמדים באוניברסיטת אקסטר, אוניברסיטת רידינג ואוניברסיטת ליברפול; קורס LPC שלנו גם להיות לימד באוניברסיטת מזרח אנגליה מ ספטמבר 2019. בעבר המכללה למשפטים, קיבלנו מעמד האוניברסיטה בנובמבר 2012. בית הספר העסקי שלנו פועל מתוך הקמפוסים של אוניברסיטת למשפטים בלונדון בלומסברי, בירמינגהם, לידס ו מנצ'סטר.

מה שמבדיל בינינו לבין אוניברסיטאות אחרות הוא האמונה שהתלמידים שלנו צריכים ללמוד בהקשר ריאליסטי, מקצועי ועכשווי. אנו מתמקדים אימון מבוסס בפועל ולתת לסטודנטים גישה שלנו קריירה נרחבת שירות משרות משרות פנויות ברגע שהם מקבלים מקום איתנו. באמצעות תוכנית פרו בונו שלנו, סטודנטים למשפטים יכולים לחדד את כישוריהם על ידי עבודה על מקרים אמיתיים לפני שהם בוגר.


קמפוסים מרובים ברחבי בריטניה:

עם קמפוסים המבוססים על שמונה של ערים תוססת ומעניינות ביותר של בריטניה, אוניברסיטת המשפטים מציעה מגוון רחב של מיקומים ללמוד. כל אלה קרובים למרכזים מסחריים משגשגת, משרדי עורכי דין וקישורים תחבורה. אנו מציעים גם קורסים מקוונים שונים.

עבור קורסים לתואר ראשון במשפטים, שיטור קרימינולוגיה: אתה יכול לבחור מבין עד שמונה קמפוסים בשמונה ערים ברחבי בריטניה. כמו כן, יש לנו מתקן מיתוג ייחודי המאפשר לסטודנטים לתואר ראשון לתואר ראשון ללימודים בקמפוסים אחד או שניים כדי לדגום את החיים בערים שונות במהלך לימודיהם (* T


הוראה חדשנית:

אנו מתמחים בהוראה וממוקדים באנרגיה שלנו על פיתוח שיטות לימוד ושיטות למידה חדשניות ויעילות, המספקות תלמידים לקריירה המקצועית שלהם. יש לנו יותר מ -250 עורכי דין מוסמכים ומנוסים, עורכי דין ושופטים כמורים שלנו, ומאפשרים לנו לעזור לך לפתח את הכישורים המעשיים שיכולים לעשות את כל ההבדל כאשר מתחילים את הקריירה שלך בחוק.


קריירה ותחזוקה:

יש לנו אחד הקריירה המשפטית הגדולה שירותי העסקה בבריטניה, עם צוות של מעל 30 מומחים.

השירות המסורתי של האוניברסיטה למשפטים מעניק לתלמידים גישה לניסיון בעבודה והזדמנויות מקצועיות ומשרות פנויות כאשר הם מקבלים את מקומם. התוצאה היא סטטיסטיקה מעסיקה מעולה:

· 92% מהתלמידים שלנו במשרה מלאה, בוגרי תואר ראשון במשפטים (LLB), סיימו את לימודיהם ב -2017 בתעסוקה מאובטחת או במחקר נוסף תוך חצי שנה בהצלחה.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך בתלמידים רבים מכל מגוון רקעים מאשר אי פעם בעבר על מנת להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, ולכן אנו מציעים מגוון מקיף של מלגות ומלגות משפטית, כולל הזדמנויות ניסיון בעבודה משפטית, עם קרן משמעותית זמין בכל הקורסים שלנו .

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו.

שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

שירות המעסיקים המקיף והמקיף שלנו מעניק סיוע מעמיק עם כתיבת קורות חיים, טכניקות לראיון והדרכת קריירה כללית, וכן מציע שפע של הזדמנויות להגברת הניסיון והמיומנויות שלך. בינתיים, מרפאות הפרו בונו שלנו מעניקות לך הזדמנות לעבוד עם עורכי דין בפועל על מקרים משפטיים אמיתיים בזמן שאתה לומד.

ספריה ומתקני מחקר:

סוויטות ה- IT המאובזרות שלנו, ספריות חוק מקיפות, אזורי לימוד שקטים ונקודות חברתיות תוססות משרתות את כל צורכי המחקר שלך. שירות הספרייה שלנו מספק גישה ליותר מ -20,000 ספרים אלקטרוניים ב- off מחוץ לקמפוס כדי למצוא את מה שאתה צריך כאשר אתה צריך את זה.

חיי תלמיד:

תוכלו ליהנות ממגוון של פעילויות אינטראקטיביות ותוססות הן בתוך ומחוץ לכיתה. משחקים עסקיים, ניסויים מדומים ותחרויות משא ומתן הם רק חלק התרגילים המעשיים תוכלו לקחת חלק בפיתוח הכישורים המשפטיים שלך. בזמנך הפנוי, תוכל להצטרף למגוון של מועדונים וחברות, צוותי ספורט וועדות התרמה, או אפילו להתחיל את עצמך, כמו גם ליהנות בצד רגוע יותר של החיים החברתיים של התלמיד.

אגודת סטודנטים:

כל התלמידים הם באופן אוטומטי חברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה (SA). ה- SA מיועד לשפר את הסטודנט שלך ואת הניסיון האקדמי על ידי בעל ייצוג חזק של התלמידים בכיתה.

יש מגוון רחב של מועדונים וחברות בכל אחד הקמפוסים שלנו מנוהל על ידי SA. הנה רק כמה דוגמאות של המועדונים שאנו מפעילים לאחרונה:

· מועדון ספורט הרפתקאות

· מועדון עוגות

אגודת צדקה

·כדורגל

· רשת נשים

יוגה

קורסים:

תואר ראשון במשפטים, שיטור וקרימינולוגיה:

הקורסים שלנו לתואר ראשון LLB לשלב הקפדה אקדמית עם כישורים משפטיים מעשיים כדי לספק לך את הבסיס חיוני צריך להתחיל את המסע שלך לתוך מגוון רחב של קריירה.

מעל 90% של המורים LLB שלנו הם עורכי דין מוסמכים, מביא ניסיון מעשי נרחב ללימודים שלך. הקורסים שלנו זמינים כמו במשרה מלאה, מואצת, או קורסים מקוונים, כך שתוכל לבחור את שיטת המחקר המתאים ביותר לצרכים שלך. רבים מהקורסים שלנו מגיעים גם עם אפשרות שנת הקרן. בנוסף, אנו מציעים כעת תארים לתואר ראשון ב שיטור קרימינולוגיה.

בית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ, ברלין:

כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמיכה בשאיפותיך, אנו מציעים לסטודנטים שלנו לתואר ראשון 2019 את ההזדמנות להשתתף בבית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ בברלין, שבו תוכל לפתח מיומנויות תעסוקה מרכזיות ולחקור את העיר המרגשת הזו עם תלמידי ULaw האחרים.

זה פתוח לכל האוניברסיטה למשפטים ו ULaw עסקים בית הספר לתואר ראשון סטודנטים. אם תחלו להתחיל את הלימודים אצלנו בספטמבר 2019, בקורס תלת-שנתי, תוכלו להגיש בקשה לבית הספר למנהיגות הקיץ שלנו בסוף השנה השניה ללימודים. פרטים נוספים נמצאים באתר האינטרנט של אוניברסיטת המשפטים, בקר בכתובת: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


דרישות כניסה ואגרות:

דרישות הכניסה והאגרות משתנות כמובן - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, עמלות, אפשרויות מימון, מלגות ומלגות, בקר באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים.

סטודנטים בינלאומיים:

אם אתה לומד באוניברסיטת למשפטים, אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת ברחבי הקמפוסים שלנו.

יש לנו צוות של שירותי תמיכה לסטודנטים אשר נמצאים כאן כדי לספק ייעוץ בנושא רווחה והדרכה; וכן מידע על דרישות ויזה ניתן למצוא באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים.


לינה - תואר ראשון:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

עבור סטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעה של לינה בשנה הראשונה של התואר שלך, אם קיבלת אותנו כמו הבחירה שלך המשרד והגשת לינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה * (* T


פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, לפגוש את המורים שלנו ואת התלמידים הנוכחיים. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

מעת לעת, אנו מציעים גם Online Open Days עבור הקורסים שלנו. אז אם אתה לא יכול לעשות את זה באחד הימים הפתוחים שלנו בקמפוס, עדיין יש לך הזדמנות לגלות איך זה ללמוד באוניברסיטת למשפטים, ולשאול את השאלות שלך באינטרנט.

לסטודנטים בינלאומיים, מומלץ לברר פרטים נוספים על הלימודים אצלנו, על ידי ביקור אותנו באירוע בחו"ל.

מיקומים בבריטניה:

קורסים משפטיים קורסים זמינים עד שמונה קמפוסים: ברמינגהאם, בריסטול, צ'סטר, Guildford, לידס, לונדון בלומסברי, מנצ'סטר ו Nottingham.Courses זמין להשתנות לפי מיקום.

פרטים נוספים על כל המקומות שלנו נמצאים באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים, דף מיקומים.

האוניברסיטה למשפטים

רחוב המפטון הגדול

בירמינגהם

B18 6AQ

האוניברסיטה למשפטים

קרקס המקדש

דרך המקדש

בריסטול

BS1 6HG

האוניברסיטה למשפטים

אולם כריסטלטון

רחוב פפר

כריסטלטון

צ'סטר

CH3 7AB

האוניברסיטה למשפטים

בראבוף מנור

דרך פורטסמות '

גוילפורד

סורי

GU3 1HA

האוניברסיטה למשפטים

15-16 פארק שורה

לידס

LS1 5HD

האוניברסיטה למשפטים

רחוב החנות 14

לונדון

WC1E 7DE

האוניברסיטה למשפטים

2 רחוב ניו יורק

מנצ'סטר

M1 4HJ

האוניברסיטה למשפטים

1 רויאל סטנדרטי

נוטינגהם

NG1 6FS

מיקומים

גוילפורד

כתובת
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA גוילפורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 (0)1483 216000

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך