Ulearn

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

יקום Ulearn

Ulearn שיתף פעולה עם למעלה ממאה אוניברסיטאות בבריטניה, ארה"ב וקנדה.

היקום Ulearn כולל אוניברסיטאות יוקרתיות ברחבי בריטניה, ומציע מאות קורסים, כולל הקורסים המבוקשים ביותר, הממוקדים בקריירה, העוסקים בתחומים הפופולריים ביותר.

Ulearn - השקעה בעתיד

Ulearn הוקמה כדי לענות על צרכי הלמידה המקוונת בתחום החינוך. אנו מציעים פורטפוליו נרחב של שירותים לספקי השכלה נוספת, כמו גם עבודה ישירה עם לומדים ומעסיקים המציעים חינוך והדרכה באיכות גבוהה.

אנו מתמחים בהכשרה חדשנית בעשור האחרון, בהעברת חניכות, NVQ, כישורי אוריינות וספרות, תוכניות תעודה וקורסים קצרים העונים על צרכיהם של מעסיקים ואנשים המעוניינים לשדרג ולהרחיב את בסיס הידע שלהם.

התוכניות שלנו מיועדות להשלים את מתן ההכשרה הביתית הקיימת של המעסיקים ולשפר את הידע והכישורים של כל לומד על ידי הערכת יכולות הליבה שלהם כנגד תקנים לאומיים. עם צוות השואב מרקע השכלה ותעשייה, יש לנו את התמהיל הנכון של ניסיון אקדמי ומעשי כדי לספק פתרונות הכשרה בהתאמה אישית יוצאת דופן למעסיקים ולומדים תוך תמיכה בספקי FE לעמוד ביעדים קריטיים.

שירותי חינוך

Ulearn שואף לעזור לתלמידים פוטנציאליים לבצע את הבחירות הנכונות לעתידם. אנו מספקים חוויה חינוכית יוצאת דופן שתעזור לכם להצליח בעולם שמתפתח במהירות, תחרותי ברחבי העולם בזמן הלימודים.

יתרון Ulearn

אם תרצה ללמוד באוניברסיטה בלב העיר שמתמקדת בשינוי העולם לטובת מחר טוב יותר, אתה בוחר את המקום הנכון. אנו לא משתמשים בנוסחאות מיוחדות לבחירת תלמידים. אנו בוחנים את בקשתו של כל מבקש יחיד, אקדמי ואישי, לבחירת סטודנטים המתאימים לקהילה שלנו עם מגוון רחב של רקע.

Ulearn חינוך - שותפויות

Ulearn חינוך הוא מתווך חינוך וגאה להודיע כי אנו עובדים מקרוב עם DMU בהקלת שותפויות אוניברסיטאיות.

Ulearn Education מחזיקה במגוון רחב של קשרים באוניברסיטאות שונות להשכלה גבוהה ברחבי העולם כולל בריטניה ומתכננת לבנות שיתופי פעולה גלובליים באמצעות שיתופי פעולה עם מוסדות דומים ברחבי העולם. שותפויות משפרות את המותג הגלובלי שלך ומזרזות את הצמיחה שלך.

שותפויות יכולות להיות כרוכות במגוון פעילויות, כמו מחקר משותף , המשך פיתוח מקצועי, חילופי סגל או סטודנטים , מפגשי תרבות או יוזמות הוראה .

לאחרונה קיימו סגן קנצלר ורשם "אוניברסיטת גמביה" וסגן קנצלר אוניברסיטת סיאלקוט פגישה רשמית עם מחלקות השותפות של DMU ושני הצדדים הביעו במפורש כוונה לעסוק ב- GPA (הסדר התקדמות כללי) ו- TNE ( חינוך חוצה-לאומי חדשני).

122178_ScreenShot2019-10-03at9.59.57PM.png 122179_ScreenShot2019-10-03at10.00.09PM.png

Ulearn - מנהל הקבלה Ulearn שלך

Ulearn יקדיש יועץ ידידותי שיש לו מומחיות בניהול קבלת סטודנטים ודרישות סטודנטים אחרות.

אנו ב- Ulearn נעזור לכם לעבור בצורה חלקה לאוניברסיטה שלכם - החל מארגון הכשרת IELTS, לויזה לסטודנטים, רשמיות קבלה וגם אירוח. יש לנו ניסיון טוב בסיוע לסטודנטים להבטיח מושב באוניברסיטה הטובה ביותר בבריטניה וגם אנו מסייעים בסיום מקום ידידותי לסטודנטים ותקציב ללינה.

תקבל תמיכה עוד לפני הגעתך, ותעזור לך בתהליך הקבלה. צוות שירותי הסטודנטים שלנו תמיד מוכן לעזור לכם בכל עזרה שתצטרכו בקבלות או בכל שאילתה שעשויה להיות לכם. אנו מקיימים סיורים בקמפוס אם תרצו לקבל חוויה ממקור ראשון של האוניברסיטה לפני הגשת מועמדות.

בעזרת תמיכה אקדמית, רגשית ומעשית של Ulearn , תוכל לבצע את המיטב ולהתמקד לחלוטין בלימודים שלך.

איך Ulearn יכול לעזור

צוות היועצים הבינלאומי הידידותי שלנו ירחיב את כל העזרה הדרושה לכם להתאמה לחיי הסטודנטים באנגליה. הם יעצו לך בכל נושא אישי או רווחה שקשור להגירה, יסיים את שהותך, התחבר לסטודנטים אחרים מאותה אוניברסיטה

יועצי Ulearn מומחים גם במתן מידע וייעוץ במגוון רחב של נושאים, החל מפתיחת חשבון בנק, תעודת סטודנטים, מלגות ולימודים, הרשמה אצל רופא ומציאת דרכך.

אם אתה זקוק לחוויה ממקור ראשון של האוניברסיטה לפני שאתה מצטרף, אנו גם מארגנים סיורי אוניברסיטה ידידותיים כך שתוכל להסתובב בקמפוס האוניברסיטה ולהתנסות ממקור ראשון בקמפוס האוניברסיטה, בספריה ולשוחח עם סטודנטים שלומדים באוניברסיטה. .

מיקומים

הליפקס

כתובת
The Elsie Whiteley Innovation Centre
Hopwood Lane

HX1 5ER הליפקס, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת