קרא את התיאור הרשמי

University of Hull הוקמה בשנת 1927 והפכה אותנו לאוניברסיטה ה -14 הוותיקה באנגליה. עם היסטוריה גאה של מצוינות אקדמית ויצירת מחקרים המשנים חיים מעוררי השראה, אנו מציעים את השילוב המושלם של מורשת וטכנולוגיה גבוהה, והכל בעיר סטודנטים ידידותית ובמחיר סביר.

מצוינות הוראה ומחקר

האל זכה בפרס כסף במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה הממשלתית (TEF 2018) המכירה במצוינות בהוראה ולמידה באוניברסיטאות ובמכללות בבריטניה ומתמחה במגוון רחב של קורסים נלמדים לתארים מתקדמים ומחקר לתארים מתקדמים.

אנו נמצאים בחמישים האוניברסיטאות המובילות בתחום כוח המחקר (REF 2014) ושאפתנים להפליא לגבי סדר היום המחקרי שלנו. אנו לוקחים על עצמנו את האתגרים הגלובליים הגדולים - מבריאות לבתי גידול, ממזון לשיטפונות ומשרשראות אספקה לעבדות. שבעת מכוני המחקר שלנו מאגדים מומחיות מכל קצוות האוניברסיטה והחוקרים שלנו עובדים עם שותפים מרכזיים ובעלי עניין כדי לספק מחקרים המיטיבים עם כולם, ומעצבים ומיידעים מדיניות עתידית.

סטודנטים בינלאומיים

כאשר סטודנטים מלמעלה ממאה מדינות ברחבי העולם בוחרים ללמוד בהול, אנו מוסד עולמי באמת. 97.9% מרשימים מהסטודנטים הבינלאומיים שלנו נכנסים לעבודה או ללימודים נוספים תוך חצי שנה מסיימת הלימודים (HESA 2018).

לעתים קרובות יש הזדמנויות לפגוש צוות מהאוניברסיטה שלנו במדינת מולדתך. כדי לגלות מתי נבקר הבא בדוק את דף המדינה שלך באתר שלנו.

חיי הקמפוס וחיי הסטודנטים

השקענו 300 מיליון ליש"ט במתקנים חדשים כולל ספרייה ברמה עולמית, אולם קונצרטים חדיש, אירוח סטודנטים בקמפוס ומתקני ספורט חדשים. כאן תוכלו למצוא את כל מה שצריך כדי ללמוד, לחיות ולהתחבר - החל מסביבות עבודה מגוונות וכלה בשירות קריירה עטור פרסים - והכל באתר אחד. איגוד הסטודנטים עטור הפרסים שלנו - עם יותר מ -150 חברות ומועדוני ספורט - וצוות התמיכה הסטודנטים שלנו - מספקים ייעוץ בנושאים כמו בריאות ורווחה, כסף, תמיכה בלימודים - מבטיחים לך להפיק את המרב מכל מה שיש לאוניברסיטה להציע.

חקור את הסיור הווירטואלי כדי לראות בעצמך את הקמפוס היפה והירוק שלנו!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

אנחנו גם האוניברסיטה היחידה שהייתה שותפה רשמית של צוות GB. השותפות הבלעדית הזו לשש שנים תועיל לסטודנטים שלנו המציגים הזדמנויות לפרויקטים מחקריים וארגוניים משותפים, והזדמנויות לחיזוק קריירה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד משתנה בקורסים ותוכניות שונות, עיין באתר האינטרנט שלנו למידע נוסף, כמו גם בדפים שלנו בנושא מלגות ולימודים ומלגות בינלאומיות.

דרישות כניסה

אנו מקבלים מגוון של כישורים בינלאומיים, בכדי ללמוד על דרישות הכניסה שלנו, בקר בדפי הקורס לתואר הראשון ולתואר הראשון.

אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך ואתה זקוק לתמיכה רבה יותר לפני שאתה לומד איתנו, אנו מציעים קורסים בשפה האנגלית מראש-מושבית במגוון רמות.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על תוכנית זו University of Hull מלא את הטופס וקרא את מדיניות הפרטיות שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר ראשון במשפטים

University of Hull

למד לחשוב כמו עורך דין וגלה את הכישרון שלך לוויכוחים, כתיבה וחשיבה ביקורתית. ... [+]

סקירה כללית על הקורס

למדו באוניברסיטה מסורתית לבנים אדומות בה נלמד החוק מאז שנת 1927. תכנית מעשית זו מספקת את יסודות הידע המשפטי הנדרש אם אתם מתכוונים לצאת לפועל.

ההזדמנויות להשיג מיומנויות מעשיות כוללות התמחות בתשלום קיץ עם משרד עורכי דין מקומי מומחה, מכ"ם ומיני תלמידים, המנוהלות בשיתוף פעולה עם וילברפורס צ'יימברס, המציעות את חווית העבודה שנעשתה על ידי עורכי דין.

תקבל גם את ההזדמנות לעזור לחברי הציבור עם סוגיות משפטיות אמיתיות באמצעות המודול שלנו במרפאת החוק.... [-]

הממלכה המאוחדת האל
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Cottingham Road
HU6 7RX האל, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת