קרא את התיאור הרשמי

קבל הסמכה מוערך מכל מקום בעולם

לא משנה מה המיקום שלך, אתה יכול לקבל הסמכה מוערך מאוניברסיטת לונדון על ידי לומד באוניברסיטת לונדון תוכניות בינלאומיות.

אוניברסיטת לונדון האקדמיה הבינלאומית משתפת פעולה עם 11 מכללות של אוניברסיטת לונדון להציע גמישות מרחוק תוכניות למידה ברחבי העולם.

"מפגש עם אנשים בעלי דעות דומות, עבודה באמצעות נושאים משותפים, הרחבת האופקים שלנו, בניית שאיפות וחלומות - זה לא יסולא בפז". סטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים של אולגה ז'וקובה - אוניברסיטת לונדון - מדבר על מליאת המליאה.

מנהיגים עולמיים בלמידה מרחוק

מאז הקמתה בשנת 1858, אוניברסיטת לונדון תוכניות בינלאומיות יש להעשיר את חייהם של אלפי תלמידים ברחבי העולם. היא הפכה למובילה עולמית במחקר מרחוק וגמיש, עם יותר מ- 54,000 תלמידים ביותר מ -180 מדינות.

לעצב את העולם

סטודנטים ובוגרים לשעבר סייעו לעצב את העולם. לא זו בלבד שהם התגברו על מכשולים אישיים רבים, אלא גם זכו בפרסי נובל, בארצות שולטות ובכתבי ספרות גדולים.

תוכנית שתתאים לך

בין אם אתה סטודנט לתואר ראשון, או מקצועי מחפש לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא, אוניברסיטת לונדון תוכניות בינלאומיות יש תוכנית שיתאימו לך.

אתה יכול לבחור מתוך מעל 100 מעלות, תעודות, תעודות ומודולים בודדים ב סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני. אם אתם מחפשים לשנות קריירה, שיטות המחקר הגמישות שלנו אומר שאתה יכול לשפר את היכולות שלך מבלי לוותר על העבודה הנוכחית שלך.

למידה מרחוק, מקוונת וגמישה

אם אתה רוצה לקבל הסמכה שיעזור לך לפתח או לשנות את הקריירה שלך, או אם אתה מעוניין להתעמק בנושא אשר מעורר אותך אנחנו יכולים להציע:

  • את הגמישות
  • חומרי לימוד
  • תמיכה בלימודים
  • ואת הכישורים.

ללמוד בקצב המתאים לך

אתה לא צריך לשים את החיים שלך בהמתנה ללמוד. תקופות המחקר הגמישות שלנו - עם אפשרויות ללימוד במשרה מלאה או חלקית - מאפשרות לך להתאים את המחקר שלך סביב מחויבויות המשפחה והמשפחה.

ללמוד איפה שאתה

אם אתה נוסע לעבודה או יש תוכניות לעבור לחו"ל, אל תדאג - אתה יכול לקחת את הלימודים איתך הודות לסביבת הלמידה המקוונת שלנו. תוכל גם להגדיר את הבחינות שלך במרכזי הבחינה ברחבי העולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

University of London LLM

קבל אוניברסיטה יוקרתית של לונדון LLM על ידי למידה מרחוק LLM (מוסמך במשפטים) הוא תואר מוכר בעולם שלאחר תואר חוק, דומה לתואר שני במנהל עסקים וניהול. ערך עבור שניהם אנשי מקצ ... [+]

קבל אוניברסיטה יוקרתית של לונדון LLM על ידי למידה מרחוק

LLM (מוסמך במשפטים) הוא תואר מוכר בעולם שלאחר תואר חוק, דומה לתואר שני במנהל עסקים וניהול.

ערך עבור שניהם אנשי מקצוע חוקיים ובלתי חוקיים

הסמכה בעל ערך עבור שניהם אנשי המקצוע משפטיים ולא משפטיים, אוניברסיטת לונדון בינלאומית תוכניות התואר שני במשפטים, שנחקרה על ידי למידה מרחוק, מציעה רוחב וגמישות, המאפשרת לך להתאים את תואר LLM שלך כדי לענות על האינטרסים האישיים ומקצועיים שלך, בלי בהכרח מתמחה באחד שטח של החוק.... [-]

הממלכה המאוחדת London
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית