קרא את התיאור הרשמי

קרדיט על רעיון הזרע של MIPLC בשל פרופ Schricker, המנהל לשעבר של מכון מקס פלאנק לקניין רוחני ודיני תחרות (החברה MPI עבור חדשנות והתחרות). מרעיון זה הזרע גדל התכנית להקמת תואר שני במשפטים באיכות הגבוהה בינלאומיים תכנית ללמד את חוק ה-IP לגוף תלמידים מגוון. יישומה של תכנית זו היה לטפל על ידי פרופ 'יוסף שטראוס, אחד מיורשיו של פרופ' Schricker כמנהל מכון מקס פלאנק, ואגודת מקס פלנק, במיוחד שלה דאז, מזכ"ל ד"ר ברברה Bludau.

עם סטודנטים ממדינות מתפתחים ומפותחות, מפרקטיקה ובאקדמיה, מרקע חינוכי משפטי, טכני ואחר בחשבון, זה היה ברור שהתכנית שלאחר מכן הייתה צריך להיות מקיף ככל האפשר. לכן ד"ר יצאו Bludau ופרופ 'שטראוס לזהות שותפים מתאימים עם אישורים חזקים בהוראת דיני קניין רוחני, דינים באופן כללי, כמו גם כלכלה ועסקים.

הם מצאו באוניברסיטת אוגסבורג; Technische Universität München; ואוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בית הספר למשפטים (וושינגטון הבירה).

לאחר משא ומתן ממושך, מינכן קניין הרוחני חוק המרכז (MIPLC) נחנך בטקס ייסוד ביום 17 במרס 2003. עם שיתוף הפעולה הנדיבה של המשרד הבווארית למדע, למחקר ולאמנויות, השותפים ארבעה הצליחו להשיג אישור רשמי של התכנית "הקניין הרוחני ודיני תחרות" השני בזמן שיא. במקביל, היינו סגל גיוס עסוק מכל רחבי העולם, והשלים את הפרטים המנהליים של התכנית, והחל לפרסם לסטודנטים.

באוקטובר 2003, שהיינו מסוגל למשוך תלמידים משמונה מדינות הממוקמים בחמש יבשות. באוגוסט 2004 13 תלמידים בכיתה הראשונה שלנו אלה סיימו MIPLC, עם אוניברסיטת אוגסבורג מקנים את "ריבונו של חוקים" תואר. שנת הלימודים הראשונה שלנו - למרות כל הבעיות בקיעת השיניים של מאמץ החדש שאפתן זה - הסתיימה בהצלחה. בשנה השנייה האקדמית, הגיוס שלנו עלה ל 18 סטודנטים מ13 מדינות. בנוסף, תואר שני במשפטים MIPLC תכנית נבחרה לתרום לחינוך נוסף של שבעה חוקרי ASEAN, שהצטרפו לתכנית לטווח החורף 2004/05 במסגרת תכנית ECAP השנייה.

עד 2008, היינו יכול לרשום 30 תלמידים חדשים בפעם הראשונה והיו בעיצומה של תהליך הסמכה שבינתיים כבר הסתיים בהצלחה. בכיתה הנוכחית של 2013/14 מחזיקה 23 סטודנטים מ15 מדינות באירופה, צפון ודרום אמריקה, אפריקה ואסיה.

אנו חייבים תודה לאנשים רבים על התרומה הקריטית שלהם למיזם חדש. מההתחלה, המנהיגים של ארבעה שותפי MIPLC הראו מחויבות המשרד שלהם לשיתוף פעולה ייחודי זה, וטפלו בסוגיות סבוכות במיומנות ובגמישות.

תודה כנה הן בשל בפרט לפרופ 'וולפגנג א' הרמן ודר לודוויג Kronthaler, נשיא ו( אז) קנצלר של Technische Universität München; פרופ 'וילפריד Bottke, הנשיא המנוח מאוניברסיטת אוגסבורג; פרופ 'מיכאל ק צעיר, אז דיקן בית הספר למשפטי ג'ורג' וושינגטון (Washington, DC), ופרופסור מרטין ג'יי אדלמן חוק GW.

כל האנשים האלה היו תפקיד עוזר להגדיר את MIPLC כשיתוף פעולה רב שותף חזק. תודה נוספת הן בשל פרופסור תומס MJ Möllers של אוניברסיטת אוגסבורג ומאוחר ד"ר מנפרד שולץ, חבר לשעבר של חבר הנאמנים שלנו, שהשיג יחד תמיכת מימון משמעותית מder Freunde der Gesellschaft Universität אוגסבורג eV

ואחרון חביב, פרופ 'יוסף Drexl, עכשיו יו"ר MIPLC ניהול הדירקטוריון, היה תפקיד עוזר לצייר את תקנות הלימוד ובחינה שלכל תלמידי MIPLC כפופים.

בלי התמיכה שלהם, וללא גישה ידידותית ומועילה של המשרד הבווארית למדע, למחקר ולאמנויות, לא יכולנו התחלתי תואר שני במשפטים תכנית בסתיו 2003, שישה חודשים בלבד לאחר שהמרכז שנוצרו.

וכמובן, בלי יותר מ 65 חברי הסגל שלנו, אנחנו לא היו מסוגלים ליצור תכנית כזו מגוונת ורבה פנים. , ההרצאות ייעודי שלהם לא מעט בגלל המחויבות המתמשכת שלהם לתכנית MIPLC להבטיח את איכות חינוך הצעות MIPLC.

כמו כן, אנו מודים למורים האקדמיים שלנו, אשר, על ידי ביצוע מפגשי הדרכה אחד על אחד עם תלמידיהם, לתרום תרומה חשובה לאיכות התואר השני שלנו תכנית.

על בסיס זה אנו מצפים לפיתוח של השנים האקדמיות, בהווה ובעתיד ושואפים ללא הרף לשפר את האיכות של התכנית שלנו על ידי עוד יותר להגדיל את הערבות הדדי שהקורסים, על ידי התאמת הקורסים לצרכיהם של התלמידים, וכן, לא פחות, על ידי מתן קורסים חדשים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

ה- MIPLC מספק חוויה בינלאומית MIPLC אמיתית, הודות לארבעת שותפיה, לסגל הבינלאומי ולסטודנטים מכל רחבי העולם. ... [+]

התוכנית שלנו

ה- MIPLC מספק חוויה בינלאומית MIPLC אמיתית, הודות לארבעת שותפיה, לסגל הבינלאומי ולסטודנטים מכל רחבי העולם.

עם רק 38 סטודנטים (מקסימום) בשנה, התוכנית שלנו היא הרבה יותר קטנה מאחרים. הדבר מבטיח אינטראקציה אינטנסיבית בין סטודנטים, פרופסורים וצוותים, כמו גם תמיכה אישית. הקורסים שלנו נועדו במיוחד עבור התוכנית שלנו ואת התלמידים שלנו.

התוכנית שלנו היא:

מתמחה ומוסמך במלואו, אינטנסיבימתאים לבוגרי משפטים וסטודנטים בעלי רקע אחרלימד לגמרי באנגליתרב תחומי, כיסוי המשפט האזרחי ומסורות המשפט המקובל ומספר מדינותמגוון עם מגוון רחב של מודולים לבחירהאינטרדיסציפלינארי, דנים בכל ההיבטים של ה- IP מנקודת מבט משפטית רלוונטית כלכליתישים, עם ההיבטים המעשיים של ה- IP מכוסה סימולציות, מקרי מקרה, והתמחותעם ביקורי לימוד במשרד הפטנטים האירופי וארגוני IP אחרים, ביקור לימודי בוושינגטון הבירה, והרצאות אורח ושיחות לאורך כל השנהחבר ברשת EIPINממוקם ב- IP ההון של מינכן באירופההפקולטה שלנו... [-]
גרמניה Munich
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
כתובת
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 Munich, Bavaria, גרמניה
Website
טלפון
+49 (89) 24246-5321