קרא את התיאור הרשמיעם הסטודנטים ממדינות מתפתחות ומפותחות, מעשייה ואקדמיה, מרקע משפטי, טכני ואחרים בראש, היה ברור שהתכנית שלאחר מכן תצטרך להיות מקיפה ככל האפשר. לפיכך, ד"ר בלודאו ופרופסור שטראוס התכוונו לזהות שותפים מתאימים עם אישורים חזקים בהוראת דיני קניין רוחני, משפטים בכלל, כמו גם כלכלה ועסקים.

הם מצאו את אוניברסיטת אוגסבורג; האוניברסיטה הטכנולוגית מינכן; ובית הספר למשפטים באוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון (וושינגטון הבירה).

לאחר משא ומתן מורחב נחנך מרכז דיני הקניין הרוחני במינכן ( MIPLC ) בטקס ייסוד ב- 17 במרץ 2003. בשיתוף פעולה נדיב של משרד הבוואריה למדע, מחקר ואמנויות, הצליחו ארבעת השותפים להשיג רשמיות אישור תכנית המאסטר "קניין רוחני ודיני תחרות" בזמן שיא. במקביל היינו עסוקים בגיוס סגל מכל רחבי העולם, בסיום הפרטים הניהוליים של התוכנית והתחלנו לפרסם סטודנטים.

באוקטובר 2003 הצלחנו למשוך סטודנטים משמונה מדינות הממוקמות בחמש יבשות. באוגוסט 2004 13 התלמידים בכיתת הלימודים הראשונה שלנו סיימו את לימודיהם ב- MIPLC , כאשר אוניברסיטת אוגסבורג MIPLC את התואר "מאסטר לחוקים". השנה האקדמית הראשונה שלנו - למרות כל בעיות השיניים של המאמץ החדש והשאפתני הזה - הסתיימה בהצלחה. בשנה האקדמית השנייה עלתה ההרשמה שלנו ל 18 סטודנטים מ 13 מדינות. בנוסף, MIPLC LL.M. התוכנית נבחרה לתרום להשכלתם של שבעה מלומדים של ASEAN שהצטרפו לתכנית לתקופת החורף 2004/05 במסגרת תוכנית ECAP II.

עד שנת 2008 הצלחנו לרשום לראשונה 30 סטודנטים חדשים והיינו בעיצומו של תהליך הסמכה שבסופו של דבר הסתיים בהצלחה. הכיתה הנוכחית משנת 2013/14 מונה 23 תלמידים מ -15 מדינות באירופה, צפון ודרום אמריקה, אפריקה ואסיה.

אנו חבים למספר אנשים בגלל התרומות הקריטיות שלהם למיזם חדש זה. כבר מההתחלה, מנהיגי ארבעת שותפי ה- MIPLC הראו את מחויבותם האיתנה לשיתוף פעולה ייחודי זה וטיפלו בנושאים מורכבים במיומנות ובאופן גמיש.

תודה כנה במיוחד לפרופ 'וולפגנג א. הרמן וד"ר לודוויג קרונטלר, הנשיא (ואחר כך) קנזלר מהאוניברסיטה הטכנולוגית מינכן; פרופסור וילפריד בוטקה, נשיא אוניברסיטת אוגסבורג ז"ל; פרופסור מייקל ק. יאנג, אז דיקן בית הספר למשפטים בג'ורג 'וושינגטון (וושינגטון הבירה) ופרופ' מרטין ג'יי אדלמן למשפט GW.

כל אותם אנשים סייעו בהקמת ה- MIPLC פעולה רב-שותף חזק. יתרה מזאת, תודה רבה לפרופסור תומאס מ.ג. מולר מאוניברסיטת אוגסבורג וד"ר מנפרד שולץ ז"ל, לשעבר חבר מועצת הנאמנים שלנו, אשר יחד הבטיחו תמיכה משמעותית במימון מטעם Gesellschaft der Freunde der Universität Augsburg eV

ואחרון חביב, פרופסור יוזף דרקסל, כיום יו"ר MIPLC המנהל של MIPLC , סייע בעריכת תקנות MIPLC כל תלמידי ה- MIPLC .

ללא תמיכתם וללא הגישה הידידותית והמסייעת של המשרד הבווארי למדע, מחקר ואמנויות, לעולם לא היינו יכולים להתחיל את LL.M. תוכנית בסתיו 2003, שישה חודשים בלבד לאחר הקמת המרכז.

וכמובן, ללא יותר מ 65 חברי הסגל שלנו, לא היינו יכולים ליצור תוכנית כה מגוונת ורבת פנים. לא מעט בגלל המחויבות המתמשכת שלהם לתכנית MIPLC , הרצאותיהם הייעודיות מבטיחות את איכות החינוך שמציע MIPLC .

כמו כן, אנו מודים למדריכים האקדמיים שלנו, אשר על ידי ערכת מפגשי ההדרכה אחד על אחד עם תלמידיהם תורמים תרומה חשובה לאיכות LL.M. תכנית.

על בסיס זה אנו מצפים לפיתוח השנים האקדמיות הנוכחיות והעתידות ושואפים לשפר ללא הרף את איכות התוכנית על ידי הגברת עוד יותר הקישוריות בין הקורסים, על ידי התאמת הקורסים לצורכי הסטודנטים, וכן, לא מעט, על ידי הצעת קורסים חדשים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

ה- MIPLC מספק חוויה בינלאומית MIPLC אמיתית, הודות לארבעת שותפיה, לסגל הבינלאומי ולסטודנטים מכל רחבי העולם. ... [+]

התוכנית שלנו

ה- MIPLC מספק חוויה בינלאומית MIPLC אמיתית, הודות לארבעת שותפיה, לסגל הבינלאומי ולסטודנטים מכל רחבי העולם.

עם רק 38 סטודנטים (מקסימום) בשנה, התוכנית שלנו היא הרבה יותר קטנה מאחרים. הדבר מבטיח אינטראקציה אינטנסיבית בין סטודנטים, פרופסורים וצוותים, כמו גם תמיכה אישית. הקורסים שלנו נועדו במיוחד עבור התוכנית שלנו ואת התלמידים שלנו.

התוכנית שלנו היא:

מתמחה ומוסמך במלואו, אינטנסיבימתאים לבוגרי משפטים וסטודנטים בעלי רקע אחרלימד לגמרי באנגליתרב תחומי, כיסוי המשפט האזרחי ומסורות המשפט המקובל ומספר מדינותמגוון עם מגוון רחב של מודולים לבחירהאינטרדיסציפלינארי, דנים בכל ההיבטים של ה- IP מנקודת מבט משפטית רלוונטית כלכליתישים, עם ההיבטים המעשיים של ה- IP מכוסה סימולציות, מקרי מקרה, והתמחותעם ביקורי לימוד במשרד הפטנטים האירופי וארגוני IP אחרים, ביקור לימודי בוושינגטון הבירה, והרצאות אורח ושיחות לאורך כל השנהחבר ברשת EIPINממוקם ב- IP ההון של מינכן באירופה... [-]
גרמניה מינכן
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
כתובת
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 מינכן, בוואריה, גרמניה
Website
טלפון
+49 (89) 24246-5321