קרא את התיאור הרשמי

Karoli Gaspar University מציעה תוכנית תואר שני מוסמך LLM לשנה אחת באנגלית עם היצע קורסי לימודים מלאים עבור עורכי דין בלב מרכז אירופה, בודפשט.

  • משך הפעילות: ספטמבר 2019 - יוני 2020
  • מקום הוראה: בודפשט, הונגריה (האיחוד האירופי)
  • תאריך היעד: 30 באפריל 2019

Karoli Gaspar University

קודמו המשפטי של האוניברסיטה שלנו היה האקדמיה התיאולוגית הרפורמית של בודפשט, שנוסדה בשנת 1855 והעניקה מעמד אוניברסיטאי על ידי הפרלמנט ההונגרי בשנת 1900. ב -1993 קיבלה האסיפה הכללית של הכנסייה הרפורמית ההונגרית את ההחלטה להקים אוניברסיטה רב-סגלית; החלטה זו אושרה מאוחר יותר ב -21 בספטמבר על ידי הפרלמנט של הרפובליקה של הונגריה. באמצעות הקמתה של אוניברסיטת קארולי גספאר, הכנסייה הרפורמית ההונגרית מילאה את מטרות אבותיה. האוניברסיטה שלנו, ברוח המדען היקום, שואפת להעלות את מעמדה של הכנסייה לא רק, אלא גם את האומה, באמצעות עבודתה החינוכית, ההוראה והאקדמית.

המחויבות של אוניברסיטת קארולי גספאר היא להמשיך במסורות המכובדות של המכללות הרפורמיות של סארוספאטאק (נוסדה בשנת 1531), פאפא (נוסדה בשנת 1531), דברסן (נוסדה בשנת 1538), Kolozsvár (שנוסדה בשנת 1622) ו Nagyenyed (שנוסדה בשנת 1632 ). בנוסף לחינוך שרים של דת, לצורך מחקר אקדמי, הכשרה לתפקיד המרצה ולתואר דוקטור לפילוסופיה, הענקת תארים, יעדיה ומטרותיה הם לספק תואר ראשון ומנהל בסיסי חינוך במספר תחומים וענפי מלגה, וכדי להיות מסוגל לבצע מחקר אקדמי, בהתאם למסורות הנ"ל וברוח הרפורמציה.

ועדת ההסמכה ההונגרית, בהחלטה מס '1 מיום 6 ביוני 2000 בדבר רמת ההשכלה והמחקר האקדמי שבוצעה באוניברסיטת קרולי גספאר, העניקה לסטודנטים שלנו מעמד מוכר בשל העובדה שהפעילויות החינוכיות והמחקריות שלנו תואמות את החוקים הנמצאים כיום בתוקף והם, בנוסף, על פי חוות דעת ועדת ההסתדרות ההונגרית ועל הנחיותיהם לגבי הסטנדרטים החינוכיים.

יחד, נוכל לקבל השראה על הדרך ידע, מוסר או רצון טוב.

כל מחקר ברמה שלישית כולל מרכיב משמעותי, השתתפות בחינוך בינלאומי. האוניברסיטה שלנו שמה דגש מיוחד על ההזדמנויות ללימודים במשרה חלקית כתוכניות החלפה.

תוכניות רבות של האיחוד האירופי הופכות השתתפות פעילה של סטודנטים בתוכניות ניידות. לאחר הקמת האוניברסיטה שלנו פיתחנו לראשונה קשרים עם האזור ההולנדי, אך עד כה הרחבנו את הקשרים שלנו עם המדינות השכנות, בחו"ל ועם אוניברסיטאות דתיות וציבוריות בכל רחבי האיחוד האירופי.

אנו מקבלים תמיכה פיננסית ומקצועית מתמשכת מתוכנית הלמידה של סוקרטס וליפלונג / ארסמוס, לאונרדו דה וינצ'י או לתוכניות CEEPUS של הנציבות האירופית. מחלקות האוניברסיטה שלנו שומרות בעיקר על יחסי ניידות בין תלמידים ומורים, אך אנו רואים התפתחויות נוספות כמו מודולים חינוכיים משותפים, פיתוח תכניות לימודים והתפתחות תוכניות לימוד חדשות. מטרתנו היא לחזק את המימד האירופי על ידי הכרה מלאה של זיכויים שנרכשו בחו"ל, פיתוח איכות החינוך והוראת שפה זרה, הרחבת פרויקטים המבוססים על יחסים בין-לאומיים, השוואת מבנים ומדיניות חינוכית שונים ושימוש תובנות נפוצות.

על בודפשט והונגריה

אזור הונגריה הוא בקושי 100,000 ק"מ מרובע עם 10 מיליון תושבים, שפתם המדוברת בשום מקום אחר בעולם. למרות ייחודו או בשל ייחודו, העם ההונגרי מתגורר במרכז אירופה למעלה מ -1,100 שנים. הטבעי, התרבותי וההיסטורי העושר לחוות בהונגריה משתקפים הריכוז הגבוה של אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו, אשר רבים מהם ניתן למצוא בעיר הבירה.

בודפשט היא כוורת של מוסיקה ואמנות ברמה הגבוהה ביותר, עם אחד מבתי האופרה הטובים בעולם ומארח של מוזיאונים וגלריות. הפסטיבלים שלה מכל סוג (הם עשויים להיות בסדר אמנות, מוסיקה, או גסטרונומיה) להתרחש כל השנה. אגם בלטון, אידיאלי עבור שיט ו sunbathing, הוא האגם הגדול ביותר במרכז אירופה. בקרבת מקום נמצאת עיירת הספא המפורסמת של Hévíz, בה תוכלו ליהנות מהנאה של רחצה באגם תרמי טבעי גם במעמקי החורף. המעיינות של הונגריה תמכו בתרבות הרחצה מימי הרומאים. בין אם אתה אחרי הרפיה, כיבוד, התחדשות או התאוששות, הונגריה לא יכול להיכשל לענות על הצרכים שלך.

אם אתה רוצה לשמור על פעיל לחזור לטבע, יש אינספור מסלולים המסומנים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים או רכיבה על סוסים, לעתים קרובות דרך הנוף המדהים.

ארץ זו היא מקום הולדתם של ממציאים, מדענים, חוקרים, מלחינים וכוכבי ספורט.

דוא"ל: international@kre.hu ו llm@kre.hu.

Szechenyi outdoor thermal baths during the morning light without people in Budapest, HungaryChain bridge on Danube river in Budapest city. Hungary. Urban landscape panorama with old buildings and domes of operaBudapest, Hungary - Beautiful aerial skyline view of Buda Castle Royal Palace and South Rondella at sunset with Szechenyi Chain Bridge over River Danube, Matthias Church and Parliament of Hungary

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Karoli Gaspar University

שנה אחת תוכנית ברמה מוסמך מוסמך עם הקורס הקורסים במשרה מלאה עבור עורכי דין בלב מרכז אירופה על ידי הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת קרולי Gáspár של הכנסייה הרפורמית בהונגריה, ... [+]

שנה אחת תוכנית מוסמך ברמה אנגלית באנגלית עם מלא הקורס הקורסים במשרה מלאה עבור עורכי דין בלב מרכז אירופה על ידי הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת קרולי גספאר של הכנסייה הרפורמית בהונגריה, בודפשט.

משך הפעילות: ספטמבר 2018 - יוני 2019מקום הוראה: בודפשט, הונגריה (האיחוד האירופי)תאריך היעד: 30 באפריל 2018מבנה תוכנית

זוהי תוכנית במשרה מלאה של 60 אשראי ECTS. התוכנית מציעה 24 קורסים שונים המתמקדים בהיבטים שונים של המשפט העסקי האירופי והבינלאומי. כמחצית מכלל הקורסים הם אופציונליים עם זנים שונים של התמחות. מרצים הם אנשי מקצוע ידועים בתחומם, הן אקדמאים והן מתרגלים ממשרדי עורכי דין, רשויות שיפוטיות וארגונים משפטיים בינלאומיים ובינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. בתכנית משתתפים גם מרצים אורחים ממדינות שונות. התוכנית מסתיימת בהגנה על עבודת הגמר והשלמת הבחינה הסופית.... [-]

הונגריה בודפשט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Károli Gáspár Református Egyetem
כתובת
H-1091 Budapest, Kálvin tér 9.
בודפשט, הונגריה