קרא את התיאור הרשמי

109747_109732_img2018720872.jpg

אודות USJ

אוניברסיטת סיינט-ג'וזף של ביירות (USJ) היא אוניברסיטה לבנונית פרטית שהוקמה בשנת 1875. האוניברסיטה והתארים שלה מוכרים רשמית על ידי המדינה הלבנונית, בהתאם להוראות ההשכלה הגבוהה הפרטית השולטת בחינוך הגבוה בלבנון.

  • האוניברסיטה הוסמכה על ידי AERES (Agence d'évaluation de la Recherche et de l'enseignement supérieur - סוכנות מחקר אקדמית צרפתית) בשנת 2009.
  • הוא חבר באגודת האוניברסיטאות הערביות, באיגוד הבינלאומי של האוניברסיטאות, באגודת האוניברסיטאות של צרפת או באוניברסיטאות צרפתיות, הפדרציה הבינלאומית של אוניברסיטאות קתוליות, הפדרציה של אוניברסיטאות קתוליות אירופיות, התאחדות מוסדות ישועי להשכלה גבוהה אירופה ולבנון, האיגוד האירופאי-ים תיכון, והפורום האוניברסיטאי הירוק של EuroMed.
  • יש לו יותר מ -200 הסכמי שיתוף פעולה אוניברסיטאות שונות, בין אם הם ערבים, אירופיים, אמריקאים, קנדים, סינים או יפניים.
  • היא מקימה את המטה הקבוע של האגודה של הפקולטות לרפואת שיניים, אשר מתארח על ידי השותף שלה, הפקולטה לרפואת שיניים.
  • היא שוכנת במטה הקבע של הקונפדרציה הערבית לפקולטות
  • הוא משכן את המטה של ​​מכון קונפוציוס להוראת השפה והציוויליזציה הסינית.
  • היא שוכנת במטה של ​​המרכז האקדמי ביפן.115533_SIOpagepubAinNajmdemiA42019-small.jpg

USJ המשימה המשימה

שליחות האוניברסיטה, חזונה וערכיה מוגדרים במגילתה. הם סובבים סביב שני צירים עיקריים: הוראה ומחקר, אך קיים גם ציר שלישי של מעורבות אזרחית.

במובן זה, USJ הוא מוסד הוראה ומחקר. הוא מקדם מצוינות ומטרתו לעצב את תלמידיו במיטב הארץ והאזור, ובכך לפתוח לרווחה את דלתות ההזדמנויות עבורם. לא רק זה, אלא גם מבקש לקדם דיאלוג באמצעות biculturalism ו plurilingualism, כל זאת תוך שמירה על מקלט בטוח עבור השתקפות ובניית אופי.

האמנה מחייבת שכל חברי הקהילה באוניברסיטה יהיו מחויבים לתמוך בחירות האישית, ועדיין להיות פתוחים למעורבות רוחנית. חברים מכל הזרמים הדתיים, שרוב ריבוים הוא אידיוסינקרטי לחברה הלבנונית, נקראים לקחת חלק בסנגור זה, שמשמעו נושא בסיסי של כבוד וידע הדדי. כמו כן קובע האמנה כי USJ משרתת את כל חברי הקהילה, ללא הבדל בין ההבדלים החברתיים והאתניים, אשר מסבירה את החשיבות שהיא מקיימת לשמירה על גיוון בפקולטה שלה ובגוף הסטודנטים שלה. USJ מסרב ללכת בעקבות אידיאולוגיה אחת, ובמקום זאת הוא הופך את הקמפוסים למרחב פתוח לדיאלוג וחילופי מידע, כל עוד לא יפגעו בחירות ולא יופרעו פעילויות אקדמיות. היא מקווה לפעול כחמאה לחברה אליה היא שייכת.

גם ארצות הברית מייחסת חשיבות רבה ל"משימתה השלישית "שהוזכרה קודם לכן: מעורבות אזרחית. האוניברסיטה היא חלוצה בתחום זה, לאחר שביצעה יוזמות למופת כגון אך לא רק את הפעולות הבאות:

  • מערכת הייצוג היחסי המשמשת בבחירות הסטודנטים כדי לייצג טוב יותר את כל הצדדים הפוליטיים ולעודד יותר אנשים להשתתף בחיים הדמוקרטיים
  • תוכנית ההתנדבות "אופרה 7 עמה ג'ור" המקדמת מעורבות אזרחית ולמידה של ערכים חברתיים, לאומיים ואנושיים

הפעילות התרבותית המאורגנת על ידי גופי הסטודנטים השונים; אלה מאפשרים לכל אחד להציג את כישוריו ואת כישרונם, מה שהופך את חיי התלמיד הרבה יותר תוססת.

109745_109728_28513.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Saint Joseph University of Beirut

תואר שני במשפטים בפקולטה למשפטים ומדעי המדינה באוניברסיטת סנט ג'וזף הוא תואר ראשון לתואר שני (עם אפשרות להאריך את התוכנית במשך שנתיים). מטרתו לספק רקע אקדמי מוצק לסטודנטי ... [+]

מבוא

תואר שני במשפטים בפקולטה למשפטים ומדעי המדינה באוניברסיטת סנט ג'וזף הוא תואר ראשון לתואר שני (עם אפשרות להאריך את התוכנית במשך שנתיים). מטרתו לספק רקע אקדמי מוצק לסטודנטים ולאנשי מקצוע משפטיים, שוטפת בצרפתית ובאנגלית, המתמחים בתחום המשפט העסקי ומעוניינים לשפר את כישוריהם ואת הקריירה שלהם במשרדי עורכי דין, בנקים או חברות גדולות במדינות ערב מחוץ לארץ.

התוכנית מיועדת להכיר את המועמדים בכללים ובנוהגים של המשפט העסקי ביחסים פנים-ארציים ובינלאומיים, ולהתאימם למערכות משפטיות שונות.... [-]

לבנון Beirut
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Film SIO

כתובת
Beirut, Beirut Governorate, לבנון