קרא את התיאור הרשמי

מאז 1991, Brickfields אסיה מכללה (BAC) ביססה את עצמה כמהירה ביותר ודרך החכמה ביותר למעלות בריטניה משפט ולעסקים. לאחר ששלחה יותר מ 6500 בוגרי משפטים לפועל, מכללת הקימה מוניטין מעולה כספקית של חינוך איכותי. בוגריו הם חיפשו אחרי ביותר על ידי חברות מקומיות ובינלאומיות במגזר הציבורי ופרטי.

יש BAC כיום שותפויות וקשרים עם יותר מ -20 אוניברסיטאות זרות (בעיקר בבריטניה) וארגונים מקצועיים, המציע לסטודנטים שלה לגשת לחוק מעל 70 ברמה עולמית ומעלות עסקים וכישורים מקצועיים שיכול להסתיים באופן מקומי או בחו"ל.

BAC הפיק מעל 200 זוכי העולם והלאומיים Top סטודנטים, ספר פרס, Class 1 ועליונות 2 בשנתיים האחרונות בלבד. ההצלחה של התלמידים שלה מציגה את מחויבותה של BAC למתן חוויה יוצאת דופן חינוכית. מתוך הכרה זו, BAC זכה Best מותג מותג חתן בחינוך משפטי לשנת 2012 ופרס SME ההכרה 2013 לשירות מצוין.

הסגל הנודע של BAC של אקדמאים מאוד מיומנים ומנוסים מתרגלים מספק את עמוד השדרה לסיפור ההצלחה של BAC באספקת את הטוב ביותר עבור הסטודנטים שלה. יחד עם חומרי למידה באופן שיטתי חקרו ומוכנים, פורטל e-learning נותן תמיכה מסביב לשעון כדי לאפשר לכל תלמיד לממש את הפוטנציאל האמיתי שלהם.

BAC מחויב לבצע חוויה החינוכית של כל סטודנט במכללה אחת מהנה, מתגמל ומוצלחת תוך שיפור כישוריהם כדי להבטיח את ההצלחה העתידית שלהם. BAC מצפה לקבל את פני תלמידים כדי להפוך את החוויה החינוכית שלהם במכללה מהנה, מתגמלת ומוצלחת.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר ראשון במשפטים

Brickfields Asia College

BAC מספק תכנית בבריטניה העברת תואר (חוק) שבו יש תלמידים את האפשרות להשלים את 1 + 2 (1 שנה בBAC ו -2 שנים בשותף בריטי אוניברסיטה) או 2 (2 שנים בBAC ושנה + 1 1 בבריטניה אונ ... [+]

BAC מציע תכנית הפופולרית ביותר בבריטניה העברת התואר (חוק) שבו ניתנים לתלמידים את האפשרות להשלים את 1 + 2 (1 שנה בBAC ו -2 שנים באוניברסיטת שותף בריטניה) או 2 + 1 (2 שנים בBAC ו1 שנה בשותף אוניברסיטה בבריטניה) בהתאם להעדפות שלהם ולשלוח באזור של 600 עד 700 תלמידים בשנה כדי להשלים את שנתם האחרונה בבריטניה. מעטים, אם בכלל מוסדות אחרים לספק לסטודנטי הבחירה לגשת מספר כה גדול של אוניברסיטאות להמשיך שנתם הסופית והטוב ביותר של כל התלמידים לקבל תואר במוקדמות בריטניה מוכר. ... [-]

מלזיה קואלה לומפור פטלינג ג'יה שאה עלם
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brickfields Asia College

אוניברסיטת לונדון היא באמת אחת האוניברסיטאות הגדולות בעולם. פדרציה של 18 מכללות ברמה עולמית ו10 מכוני מומחה, את המוניטין שלה לסטנדרטים אקדמיים גבוהים כבר בנויה על ההוראה ... [+]

אוניברסיטת לונדון היא באמת אחת האוניברסיטאות הגדולות בעולם. פדרציה של 18 מכללות ברמה עולמית ו10 מכוני מומחה, את המוניטין שלה לסטנדרטים אקדמיים גבוהים כבר בנויה על ההוראה והמחקר המצטיינים של המכללות שלה מאז 1,836. אוניברסיטת מעלות לונדון להכרה בינלאומית על ידי ממשלות, אוניברסיטאות, מעסיקים וגופים מקצועיים כמו להיות באיכות האקדמית הגבוהה ביותר.

מאז 1858, אוניברסיטת מעלות לונדון הייתה נגישה לסטודנטים בכל רחבי העולם דרך אוניברסיטת התוכניות בינלאומיות בלונדון, התוכניות הארוכות ביותר עומדות גמישות ומרחק למידה בעולם. במהלך השנים, אנשים רבים יוצאות דופן שלמדו עם אוניברסיטת התוכניות בינלאומיות בלונדון עיצבו את עולמנו. תלמידים לשעבר כוללים שבעה זוכי פרס נובל, מנהיגים של מדינות חבר העמים, שרי ממשלה, חברים מפורסמים, אנשי אקדמיה, שופטים ואנשי עסקים מובילים. היום, אוניברסיטת התוכניות בינלאומיות בלונדון היא באמת בינלאומית באופי עם למעלה מ 52,000 תלמידים בלמעלה מ 190 מדינות. ... [-]

מלזיה קואלה לומפור שאה עלם פטלינג ג'יה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית