Adekunle Ajasin University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות אוניברסיטת אדקונל אג'אסין

הסיפור של Adekunle Ajasin אוניברסיטת Akungba-Akoko (AAUA), Ondo המדינה, ניגריה, מסופר באופן נאות יותר בשני שלבים. היא הוקמה לראשונה אובפמי Awolowo האוניברסיטה במרץ 1982 על ידי הממשלה של מדינת Ondo הישנה, ​​בראשות Ajasin Adekunle הראשית המנוחה.

הממשל הצבאי המצליח מיד של הצי קומודור Bamidele Otiko שינתה את שמו לאונדו סטייט בשנת 1985. המעבר שלה לאקונגבה-אקוקו במדינת אונדו החדשה הפך להיות חיוני ב -1999, בעקבות הקמתה של מדינה חדשה מחוץ לאונדו הישנה שלוש שנים קודם לכן באוקטובר 1996. הצעת החוק שתומכת בהעתקה נחתמה על ידי מושל המדינה דאז, אדבאיו אדפראטי, בנובמבר 1999, וזו הובילה לחקירת עובדים מהאתר הישן באדו-אקיטי לאקונגבה-אקוקו ב -1 בדצמבר 1999.

החזון ומשימת המשפט שלנו

להיות מוסד ובראשונה שזז פיתוח כוח אדם בכיוון של הסתמכות עצמית, חניכות, אוניברסיטה מהשורה הראשונה במחקר, ידע, אופי השירות לאנושות.

הצהרת המשימה שלנו

כדי להקנות ידע ומיומנויות עבור הסתמכות עצמית בסביבה תורמת שבו הוראה ומחקר יכולים להתקיים.

ארגוני סטודנטים

ארגוני סטודנטים נוצרים מנוהל על ידי סטודנטים בתמיכת לשכת דיקן לענייני סטודנטים. למעלה מ -1000 סטודנטים של Adekunle Ajasin אוניברסיטת מעורבים ארגוני הסטודנטים הכוללים ארגונים לא ממשלתיים ארגון דתי. תלמידים אלה ישפיעו על הקהילה באוניברסיטה וחייהם.

לוגו

לוגו AAA

הַקדָמָה

לוגו של כל מוסד תאגיד שראוי לשמו הוא סמל המניפסט של הנשמה של המוסד. זהו ייצוג הקאמו של החזון, השאיפה והתקווה של המוסד.

הסמליות של לוגו יש את ההתמקדות שלה בעתיד מעז לקוות לסבול לאורך זמן.

זהו פנקס שבו לוגו של אוניברסיטת Adekunle Ajasin, Akungba-Akoko, מדינת אונדו, ניגריה הוא השיקה.

הסימבוליזם

סמלים של לוגו של האוניברסיטה לספר את הסיפור שלהם בשלושה מדיה: תמונות, צבעים וטקסט.

שימו לב כי מרכז הלוגו נלקח על ידי ספר פתוח - תזכורת ברורה כי הפונקציה העיקרית של המוסד מתייחס פתיחת ספר הידע למוחות צעירים ויצירתיים.

העולה מן המזרח היא שמש צעירה עם קרניים צהובות מבריקות, המוקרנות על הספר הפתוח המאיר את הידע שהמוסד שואף לפתוח בבנותו.

שיתוף מרכז הבמה עם הספר הם סמלים של המורשת הכלכלית של המדינה שהפיקה את המוסד התוסס הזה. סמלי הקקאו והקולאנים מזכירים למוסד שמטרתו המרכזית היא להשתמש בידע שלו כדי להגביר את הפוטנציאל הכלכלי של המדינה. סמלים ראשוניים אלה מונחים על גלים מחליקים בעדינות המסמלים את האנושות, וקובעים כי כל עוד האנושות קיימת, תכלית זו היא קבועה, בלתי ניתנת לשינוי. מייצג בקו גלי שחור הוא סמל של ביטומן ואנרגיה - היבטים חיוניים של הכלכלה של המדינה ואת האזורים שבהם האוניברסיטה חייבת לעשות השפעה אמינה.

הכיתוב של סמלים ראשוניים אלה הוא מעגל של שני חצאים: החצי העליון הנושא את שם האוניברסיטה בארגמן מלכותי, ואילו החצי התחתון נושא את שם הקהילה המקימה את המוסד - מסר ברור המסמל את האחדות הסימביוטית של העיר ושל השמלה את ההסכם המשותף כי יחד זו מטרה מכובדת מאוד תושג ולהשיג ברוח של אהבה (מסומל על ידי צבע כחול) ואחדות.

תמיכה בתחום זה היא כמה שזורים זה בזה, המסמלים את המורשת התרבותית של המדינה. משמעות הדבר היא כי פרמטר המשימה של המוסד כולל ומונע על ידי המנדט להעשיר, להגביר ולהציג את המורשת התרבותית של המדינה בפרט ואת האומה בכלל. אבל, לא פחות, הוא באנר נושאת את הטקסט כי spells את המסר של לוגו ב unmistakable במונחים: עבור למידה ושירות. שימו לב: הטקסט מוטבע בצבע חום עשיר, המעיד על הציפייה כי המנדט הזה נטוע באדמה פורייה עשירה שבה הוא יגדל וישגשג.

שיהיה כך, הו אלוהים!

מיקומים

ניגריה און ליין

כתובת
Adekunle Ajasin University, P. M. B. 001, Akungba-Akoko, Ondo State,
ניגריה און ליין, ניגריה

תכניות