קרא את התיאור הרשמי

המשך הלאה עם LSBF Singapore

בבית הספר של לונדון לעסקים ולמימון (LSBF) סינגפור, אנו מודדים את ההצלחה לפי ההשפעה שיש לתלמידים, לסגל ולבוגרים שלהם באזור.

LSBF בסינגפור, הוענק על ידי הצטיינותו בתכנית הלימודים והערכה בטקס פרסי משקיע החינוך באסיה 2018, מצייד את התלמידים בידע ובכישורים הנדרשים באמצעות שש ישויות לימוד ייחודיות - בית הספר לחינוך מקצועי, בית הספר לעסקים, בית הספר לאירוח, בית הספר לאנגלית, מחלקת עסקים סינית, כמו גם פיתוח מנהלים

כאחד משלושת ספקי הלמידה שאושרו על ידי פלטינה לאיגוד רואי החשבון המוסמכים (ACCA) בסינגפור, LSBF Singapore השיגה את אחד LSBF Singapore הטובים ביותר במדינה במבחני ACCA. מאז הקמתו הפיק המוסד למעלה מ -190 זוכי פרס ACCA - שבח שניתן רק לסטודנטים עם הביצועים הטובים ביותר בבחינות.

מדוע לבחור בית הספר למנהל עסקים בלונדון

אנו מטפחים אתוס בו תוכלו ללמוד, לצמוח ולהצליח. אתם תשתפו רעיונות וחוויות עם אנשים מכל העולם כאשר אתם מעצבים את ההצלחה העתידית שלכם. גלה מדוע הדור הבא של המנהיגים העסקיים בוחר ב- LSBF Singapore .

עוד דרכים ללמוד, דרכים נוספות לגדול

כזוכה בפרס המותג Enterprise Enterprise, טביעת הרגל שלנו מובאת באסיה. עם שני קמפוסים בלב מחוז העסקים המרכזי הדינמי של סינגפור, אנו ממוקמים היטב להציג בפני התלמידים שלנו חינוך ומיומנויות נהדרות הנחוצות בכדי להצליח בקריירה. להלן סיבות נוספות מדוע כדאי ללמוד עם LSBF Singapore :

  1. סטטוס עדכני 4 שנים
  2. בית הספר הפרטי הטוב ביותר לחשבונאות ואירוח
  3. שותף למידה מאושר בפלטינה ACCA
  4. 211 זוכי פרס ACCA מאז דצמבר 2011
  5. סטאז 'לאירוח
  6. סגל LSBF בעל ניסיון רב
  7. ממוקם בנוחות במחוז העסקים המרכזי בסינגפור
  8. אנו מברכים על סטודנטים בינלאומיים
  9. שותפות אוניברסיטאית עם אוניברסיטת גריניץ ', אוניברסיטת קונקורדיה של שיקגו וניהול של גרנובל אקולה דה

120171_120089_48266942_2014160705338955_6104249830245138432_n.jpg

גיוון כסטנדרט

עם סטודנטים ממדינות רבות הלומדים איתנו, הקמפוסים, הקורסים והכיתות שלנו מציעים גם חוויה גלובלית, מגוונת ומעשירה באמת. LSBF Singapore היא המקום המושלם לצבור ניסיון בינלאומי אמיתי ומכין אותך לשוק הגלובלי של ימינו.

הרשת הארגונית שלנו

קיום הקורסים שלנו מעודכן בדרישות של ארגונים מובילים זה תרגול מתמיד, ולא אופציה. יצרנו קשרים חזקים עם עסקים מצליחים בסינגפור ומחוצה לה.

120172_120103_Generic.jpg

מביאים הכל ביחד

באמצעות סגל מנוסה מאוד, שותפים עסקיים, ואת להגיע הגלובלית, נוכל להכין אותך למנהיגות, מצוינות והצלחה בעולם העסקים.

אקסלנס

מהיום הראשון ההתמקדות שלנו הייתה במצוינות. המאמצים שלנו לספק את חווית התלמידים הטובה ביותר, השכלה מהשורה הראשונה ותמיכה בלעדית בקריירה הם שהופכים את LSBF Singapore למוסד ייחודי.

קמפוס סינגפור

סינגפור היא תערובת ייחודית של גיוון תרבותי וצמיחה עסקית. ללמוד באחד הקמפוסים המדינה- of-the-art שלנו ולקבל תצוגה ממקור ראשון של מרכז מסחרי בינלאומי גדול זה.

מחוץ לכיתה, אתה יכול לאזן ניסיון אקדמי מלא עם פעילויות חברתיות תוססת. הקמפוסים שלנו מציעים גישה קלה לחיי הלילה המתוחכמים של סינגפור ונוף יוצא דופן.

קַמפּוּס

LSBF בסינגפור ממוקם 3 Anson כביש (מגדל ספרינגלף) ו 143 רחוב ססיל (GB בניין), רק דקות נסיעה מתחנת MRT Tanjong Pagar.

לצד אזורי ההוראה הממלכתיים שלנו, תיהנה ממתקנים חברתיים ייעודיים וטכנולוגיית הלמידה העדכנית ביותר כדי לשפר את החוויה שלך.

120170_120088_43337724_1923248134430213_2335890394258079744_n.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

LSBF Singapore

המטרה העיקרית של הדיפלומה במשפטים היא להעניק לסטודנטים את הידע המשפטי ואת התובנה המעשית לגבי פעולות הענף המשפטי. בפרט, הסטודנטים יקבלו תובנה לגבי פעולתם של משרדי עורכי די ... [+]

דיפלומה במשפטים

המטרה העיקרית של הדיפלומה במשפטים היא להעניק לסטודנטים את הידע המשפטי ואת התובנה המעשית לגבי פעולות הענף המשפטי. בפרט, הסטודנטים יקבלו תובנה לגבי פעולתם של משרדי עורכי דין והתפקיד שהם יכולים למלא במשרדי עורכי דין ברחבי סינגפור. בעלי הדיפלומה יוכלו להפגין ידע מפורט והבנה ביקורתית של התיאוריות והמושגים העיקריים במשפט.

דרישות הקורסגיל מינימלי:לפחות בן 18דרישות כניסה אקדמיות מינימליות:שני שיעורים במבחני דרגה של GCE A; אוהשלמת הסמכת תיכון שווה ערך (12 שנים); אולעבור בתוכנית קרן / תעודה מתאימה; אוכישורים דומים אחרים; אומסלול כניסה בוגר (MER) גיל מינימום של 21 פלוס ניסיון בעבודה (שנתיים דקות) יוערך כל מקרה לגופו.דרישת כניסה מינימלית לאנגלית:השיגו ציון C6 או יותר ברמה O בשפה האנגלית; אוהסמכה שווה למשל IELTS 5.5 / TOEFL 550; או LSBF PCE Advanced.כל התלמידים הבינלאומיים שעבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה חייבים לספק עדות ליכולתם הלשונית על ידי השגת רמה מינימלית של IELTS 5.5 או שווה ערך, לפני קבלת הצעה לקורס.ניסיון עבודה:מינימום ניסיון בעבודה של שנה בעבודה במשרה משפטית מהווה יתרוןנתיב קריירהענף משפטי (מנהל משפטי, מזכיר משפטי, משפט משפטי)... [-]
סינגפור
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
8 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG