University of the South Pacific USP

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ה אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט (USP) היא ספקית מובילה של חינוך שלישוני באזור האוקיינוס ​​השקט ומרכז בינלאומי של מצוינות להוראה, ייעוץ מחקר והדרכה על כל ההיבטים של תרבות האוקיינוס ​​השקט, הסביבה ופיתוח משאבי אנוש.

על האוניברסיטה

USP - מבוא

אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט היא המוסד המוביל ללימודים גבוהים באזור האוקיינוס ​​השקט, הנמצא במקום ייחודי בגיוון פיזי, חברתי וכלכלי יוצא דופן.

נוסדה בשנת 1968, USP הוא אחד רק שתי אוניברסיטאות מסוגו בעולם. היא בבעלות משותפת של ממשלות של 12 מדינות חברות: איי קוק, פיג'י, קיריבטי, איי מרשל, נאורו, ניואה, איי סולומון, טוקלאו, טונגה, טובאלו, ונואטו וסאמואה. לאוניברסיטה יש קמפוסים בכל המדינות החברות. הקמפוס הראשי, לאוקלה, נמצא בפיג'י. קמפוס Alafua בסמואה הוא המקום שבו נמצא בית הספר לחקלאות וטכנולוגיה מזון, ואת קמפוס אמלוס ב Vanuatu הוא המקום עבור בית הספר למשפטים.

בתי הספר האקדמיים, המכונים והמרכזים של אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט מאורגנים לשלוש פקולטות ובראשם דיקנים.

אלה הם: הפקולטה לאמנויות, משפט וחינוך; הפקולטה לכלכלה ולכלכלה; הפקולטה למדע, טכנולוגיה וסביבה. כל סגל מורכב ממספר בתי ספר המציעים מגוון רחב של תוכניות אקדמיות וקורסים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר ראשון.

האוניברסיטה מציעה גם תוכניות באמצעות למידה מרחוק וגמישות במגוון מצבים וטכנולוגיות ברחבי 14 קמפוסים של USP.

טכנולוגיות תקשורת מתקדמות באמצעות USPNet משמשים כדי להגיע לתלמידים למידה מרחוק על פני המרחבים העצומים של האוקיינוס ​​השקט.

האופי הרב-תרבותי של הסגל וסטודנט מעניק ל USP אופי יוצא דופן. זהו מוסד איכותי המייצר תארים דומים לאלה המוענקים על ידי אוניברסיטאות באוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה. בוגרי USP נמצאים בעמדות ניהול חשובות בכל המגזר הציבורי והפרטי בכל המדינות החברות ובארצות רבות בעולם.

האוניברסיטה קבעה רמה גבוהה של איכות במחקר שלה. תחומי המחקר העיקריים כוללים ניהול עסקים, הכשרת מורים, לימודי פסיפיק, לימודי ים, חקלאות, מדע וטכנולוגיה.

אזור האוניברסיטה

אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט אזור משתרע על פני 33 מיליון קילומטרים רבועים של האוקיינוס, שטח גדול פי שלושה מגודלה של אירופה. לעומת זאת, סך המסה הקרקעית שווה בערך לשטח של דנמרק. אוכלוסיות להשתנות מ טוקלאו עם 1600 אנשים לפיג 'י עם יותר מ 800,000. סך כל האוכלוסייה הוא כ -1.3 מיליון דולר.

חברות תעופה בינלאומיות המטיסות בין אוסטרליה, יפן, קוריאה, ניו זילנד וארצות הברית מקשרות כמה ממדינות האי. יש גם חברות תעופה אשר שירות באזור. בתוך מדינות, משלוח בין האי משמש כדי להגיע לאיים קטנים יותר ללא שירותי אוויר.

בגלל המיקום האסטרטגי שלה מתקני, USP מושך חוקרים מלומדים וצוות מכל רחבי העולם.

מינהל האוניברסיטה

USP נשלטת על ידי המועצה שלה, הכוללת נציגים של ממשלות המדינות החברות, אנשי סגל אקדמי, סטודנטים, מנהיגים קהילתיים ועסקיים, מזכירות פורום איי פאסיפיק, מזכירות קהילת האוקיינוס ​​השקט, המועצה האמריקאית לחינוך, המועצה לפרי, אוסטרליה וניו זילנד.

הסנאט הוא הסמכות האקדמית של האוניברסיטה, האחראית על נושאים כגון הוראה ומחקר.

המועצה והסנאט מוגשות על ידי ועדות הפועלות בתחומים כגון כספים, ניהול משאבי אנוש ותכנון אקדמי. ועדות אחרות עוסקות בפרויקטים מיוחדים ובעבודות היום-יומיות של האוניברסיטה.

ראש האוניברסיטה הטקסי הוא הקנצלר. הקנצלרים של USP נמשכו מראשי ממשלות האוניברסיטה, וכוללים ראשי ממשלה, נשיאים וראשי מדינות. הקנצלר הוא יו"ר המועצה והמנהל הראשי של האוניברסיטה הוא סגן הנשיא. סגן הקנצלר נעזר בשני סגני סגן נשיא ושני סגני משנה של פרו.

צוות ההנהלה הבכיר אחראי על רווחת הקהילה באוניברסיטה. מנכ"ל האוצר עוסק בשליטה על כספי האוניברסיטה. מנכ"ל משאבי אנוש מנהל את משאבי האנוש של האוניברסיטה. בסך הכל, USP מעסיקה יותר מ -1,500 עובדים.

חזון, שליחות וערכים של USP

החזון שלנו

השגת מצוינות וחדשנות לפיתוח בר קיימא של מדינות האי השקט

המשימה שלנו

 • לספק לאנשים באוקיאנוס השקט מגוון רחב של כשירות שלישונים רלוונטיים ורלוונטיים;
 • כדי לספק את היתרונות של מחקר מתקדם ויישומיו;
 • לספק לקהילות ולמדינות באזור האוקיינוס ​​השקט פתרונות רלוונטיים, חסכוניים ובר קיימא, כולל יזמות, לאתגרים העיקריים שלהם; ו
 • להיות מופת של חינוך שלישוני לאיי האוקיינוס ​​השקט באיכות, ממשל, יישום של טכנולוגיה ושיתוף פעולה עם מוסדות שלישוניים לאומיים.

הערכים שלנו

 • מחויבות ונאמנות של צוות וסטודנטים למוסד ולאזור;
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ממשל, מנהיגות, חופש אקדמי, יושר ושקיפות;
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יצירתיות, חדשנות, עבודת צוות וגמישות במרדף למצוינות;
 • השקעות צוות, מצוינות צוות מתגמל, והעצמה של כל צוותי USP;
 • כיבוד הייחודיות והגיוון במורשת הפסיפית שלנו ופיתוחה, שימורה והפצתה;
 • מחויבות לשיתוף פעולה ואינטגרציה אזוריים;
 • סביבות למידה וחינוך חיוביות ומכללות למצוינות התלמידים;
 • תמיכה בלומדים גמישים בכל המקומות להצלחה בעבודה, בחיים ובאזרחות;
 • הגנה וטיפוח הסביבה;
 • קשרים חזקים כדי להדריך מעורבות עם ממשלות לאומיות, קהילות של האוקיינוס ​​השקט ושותפי פיתוח;
 • ענווה בביצועים, ללמוד מאחרים, להעריך את האמון שניתן, ולכבד את הידע, ההקשרים והשאיפות של האוקיינוס ​​השקט.

בסופו של דבר, הן החזון והן המשימה של תוכנית אסטרטגית זו יתממשו באמצעות תרומתם ותכונותיהם של בוגרי וסגל של USP. אלה הם המניעים העיקריים של התוכנית האסטרטגית.

מיקומים

סובה

כתובת
The University of the South Pacific

סובה, החטיבה המרכזית, פיג'י
אתר אינטרנט