קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פאריס 2 Panthéon-Assas תומכת בגיוון ומטפחת סינרגיה אמיתית בין מחקר, הוראה ויישום. הקורס מציע מגוון רחב של קורסים, הן בחינוך הראשוני והן בהשתלמויות, המתאחדות בחו ל "ובפעילות בשטח.

האוניברסיטה הפאריסאית 2, פאנת'און-אסאס, מחויבת לאמץ את המסורת ממנה היא התעוררה, שימרה, ובכל זאת שואפת להעלות את רמת המצוינות שלה בדיסציפלינות הבאות: משפט פרטי ומדעי פלילי, משפט ציבורי, מדעי המדינה, משפט רומי, תולדות המשפט, כלכלה, ניהול, מידע ותקשורת.

שותפויותינו הנרחבות לא רק עם סוכנויות צרפתיים, אירופאיות ובינלאומיות גדולות, אלא גם עם חברות פיננסיות ותעשייתיות גדולות, מבטיחות עיגון בעולם המקצועי ומבטיחות את השכיחות האמיתית שעליה אנו ידועים.

קשובה לצרכים של התלמידים, האוניברסיטה מספקת תוכניות אקדמיות מותאמות ומאורגנות במסגרת LMD. שירותים דיגיטליים שונים, הדרכות, מאגר ספריות גדל והולך, קורס ושירותי ייעוץ מקצועיים, ומבחר של פעילויות אתלטיות ותרבותיות מחוץ לבית, פועלים כולם יחד על מנת להשלים ולהשלים את הניסיון האוניברסיטאי של כל תלמיד.

המכללה האירופית לפריז

במסגרת אוניברסיטת פריז 2 וכחלק ממנה, המכללה האירופית של פריז מפגיש צוות של פרופסורים בעלי הכשרה גבוהה של פריז 2 המתמחה במשפט אירופי, הנודע בזכות מצוינותו בחינוך ובמחקר, וכן קשריו החזקים עם צרפת, אירופה, מוסדות בינלאומיים, עולם העסקים ומקצוע המשפט.

האוניברסיטה ממוקמת ברובע הלטיני, בלב המושבים של כוח ותרבות שהופכים את פאריס למקום ייחודי שבו ללמוד.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Université Paris II Panthéon-Assas

LL.M. (Master of Laws) במשפט האירופי נותן לתלמידים את ההזדמנות לרכוש הבנה מקיפה של החוק האירופי ברוב התחומים הנמצאים בתחום היכולות של האיחוד האירופי. הקורסים נלמדים בפרספ ... [+]

האיחוד האירופי הוא אחד הארגונים החברתיים-כלכליים המורכבים והמרתקים ביותר בעולם של ימינו, וכיום חיוני להבין את תפקודה ואת אופיו של מערכת המשפט שלה. בתור שחקן בינלאומי מרכזי, האיחוד האירופי הקים קשרים עם מדינות בכל העולם בסחר, שיתוף פעולה, יכולות פיננסיות והומניטאריות. האיחוד האירופי הולך וגדל ויש צורך בידע רב יותר בתחום. תואר שני במשפטים האירופיים של אוניברסיטת פריז השני הוא תוכנית ייחודית ומדויקת, הנלמדת כולה באנגלית, אשר מציעה לך אפשרות ללמוד לעומק את תחומי המשפט הרלוונטיים ביותר ולהשיג תובנות לגבי ההשלכות הפוליטיות, המשפטיות והכלכליות הכרוכות בכך. צוות אירופי באמת של פרופסורים מוכשרים מלמד את הקורסים ומאפשר לך לרכוש את הכישורים הדרושים כדי להתמודד עם האתגרים וההזדמנויות המרגשות של זמננו.... [-]

צרפת Paris
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Paris, Île-de-France, FR