קרא את התיאור הרשמי

למה VSUES?

מיקום ומתקנים

VSUES, שנוסד בשנת 1967, ממוקם במרכזה של ולאדיווסטוק, העיר עם מונומנטים וארכיטקטורה ייחודיים, המשלב מסורות סגנון רוסיות ומזרחיות. יש VSUES תשתית מפותחת מאוד וכולל 5 מבני חינוך, מרכז ספורט, 3 מעונות, מרכז קניות "Golubinaya Pad '", ומרכז תיקון רכב. זה נוח מאוד לתלמידים, מורים ואורחים שכל בתי הקפה, החנויות, המספרה, הבנק, מרפאת ומרוכזות במקום אחד. קמפוס VSUES מוקף במגוון גדול של עצים וצמחים ויוצרים נתיב אקולוגי. זה רק דקות לרחוב הראשי של העיר - Svetlanskaya. יש VSUES נקע מאוד נוח מבחינת תחבורה עירונית ותשתיות.

מורים מוסמכים ומנוסים מאוד

יש יותר מ 2 000 מורים ועובדים בVSUES, רבים מהם יש מעלות דוקטור למדעים, חלקם פרופסורים. בטווח של מענקים ופרויקטים VSUES יש חברי סגל הזדמנות ללמוד בחו"ל, שבו הם יכולים לשלוט בתוכניות חינוכיות ושיטות הוראה מודרניות, כמו גם את כישוריהם מראש וליצור קשרי שותפות חדשים. סגל VSUES לעתים קרובות לוקח חלק בכנסים בינלאומיים שונים וסדנאות והמורים מוזמנים להעביר הרצאות בחו"ל.

מגוון רחב של מגמות לסטודנטים וליחסים בינלאומיים פוטנציאליים כיום VSUES כולל 6 מוסדות, 3 מכללות, מרכז לשפות זרות, וכו ' VSUES מציע תוכניות חינוכיות שונות לסטודנטים זרים. קורסים בשפה רוסים זמינים. הוא כולל מגוון רחב של תוכניות ברוסיות עבור קטגוריות שונות של תלמידים. VSUES משתף פעולה עם יותר מ -40 אוניברסיטאות ובמכללות של ארה"ב, סין, רפובליקה של קוריאה, יפן, איטליה, ספרד וניו זילנד. יש באוניברסיטת תוכניות חילופי עם מכללות ואוניברסיטאות של סין, רפובליקה של קוריאה ויפן.

הגאווה שלנו

VSUES זכה בפרס איכות הרוסית ממשלת הפדרציה ב2009.VSUES זכה Crystal Palm ב La סורבון כאחד מבתי הספר לעסקים הטובים ביותר בעולם בשנת 2008. VSUES זכה All-רוסיה תחרות על איכות חינוך והפך לאחד מהזוכים של תכנית בינלאומית להכשרת מנהלי בתי ספר התיכוני ב2007.VSUES גם הפך האוניברסיטה משתתפת הטובה ביותר של תכנית מלגות ולדימיר פוטנין קרן הצדקה בDistrict.There הפדרלית המזרח הרחוק הוא " Vseved פורטל האינטרנט ", דבר שהעלה את הדירוג של מוסדות להשכלה גבוהים רוסים. על פי פורטל "Vseved", VSUES היא האוניברסיטה הטובה ביותר בולדיווסטוק מאז 2005. יתר על כן, VSUES היא האוניברסיטה היחידה שקיבלה ארבעה כוכבים הערכה שגרמה לו אחת האוניברסיטאות הטובות ביותר של רוסיה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר ראשון במשפטים

Vladivostok State University of Economics and Service

לימודי משפטים הוא פרופיל שבונה את הידע ומיומנויות לאינטראקציה ויצירת קשר עם אנשים, המספק יכולת משפטית, סיפוק מוסרי מתועלת מעשית לחברה. ... [+]

תואר ראשון - משפטים

מחקרים משפטיים הוא פרופיל שבונה את הידע ומיומנויות לאינטראקציה ויצירת קשר עם אנשים, המספק יכולת משפטית, סיפוק מוסרי מתועלת מעשית לחברה, המעמד כספי מהותי הגון.

יתרונותיו של חינוך. אתה תהיה מסוגל:

הפך יועץ משפטי, עבודה או מפקח מס, עורך דין, תובע, חוקר, נוטריון; להשפיע על הצלחה של ארגונים, רשויות מדינה, ארגונים, פקידים ואזרחים על ידי מתן מוסמך של חוקיות ובטיח... [-]
רוסיה ולדיווסטוק
בקשת מידע
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית