קרא את התיאור הרשמי

אברהם לינקולן האוניברסיטה היא מוסד מקוון מתן הוסמך ארצית Juris Doctor, עמית, תואר ראשון, תואר שני, ו דיפלומה / תוכניות תעודה.

מסלולים לתואר באינטרנט של ALU הם מעשי ובמחיר סביר, תוך שימוש מתקדם, קל ללמוד, טכנולוגיה אינטראקטיבית. להרוויח את התואר לחלוטין מקוון במשפט, משפט פלילי, עסקים, IT, מחקרי עוזרת משפטיים, ועוד.

להרוויח באינטרנט חוק תוארך

ALU הוא אחד מבתי הספר החוק בקליפורניה העליון מתן תואר דוקטור Juris מקוון מלא - אנחנו חלוצים גאים בחינוך מרחק משפטי. ALU רשום עם ועדת בוחנים ברים של לשכת עורכי הדין של קליפורניה בקטגורית הספר למידה מרחוק unaccredited.

ALU באינטרנט אוניברסיטת: טיפוח, Connect, צור המשימה של ALU היא לספק הזדמנויות למידה לכל חיים עבור סטודנטים אשר עשוי להיות חלש על ידי מוסדות חינוך מסורתיים.

המטרה של כל חבר סגל ALU היא לספק ומרתקת, הדרכה רלוונטית ותמיכת סטודנט אמיתית, אישית. מדריכים לְטַפֵּל על הנסיבות המיוחדות של התלמידים. ALU מתחבר עם תלמידים על ידי מתן תחושת שייכות חוגג הצלחה ותרומת תלמיד הקהילות שאנו משרתים. אנו גאים שיעורי החזקה שלנו ויחסי הבוגרים שלנו.

אברהם לינקולן אונ' מעוררת ומעודד תלמידינו לכבוש אתגרים ולהגיע מלוא הפוטנציאל שלהם על ידי השגת מטרותיהם בתוך קהילה אקדמית של למידה לאורך כל חייהם. בעשותם כך, אנו לשפר ולתרום לקהילות שלנו לִיצוֹר בעתיד שאנחנו רוצים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Abraham Lincoln University

התעודה בתכנית ללימודי עוזרת משפטית מספקת את הבסיס בתחום המשפט דרוש כדי להשיג עמדה בקומת כניסה כעוזר או עוזרת משפטית משפטיים בהגדרה הקשורה לחוק. כיתות בקמפוס המקוונת שלנו ... [+]

דיפלומה באינטרנט בתכנית ללימודי עוזרת משפטית

התעודה בתכנית ללימודי עוזרת משפטית מספקת את הבסיס בתחום המשפט דרוש כדי להשיג עמדה בקומת כניסה כעוזר או עוזרת משפטית משפטיים בהגדרה הקשורה לחוק. כיתות בקמפוס המקוונת שלנו בלספק סביבת למידה מואצת בתחום לימודי עוזרת משפטית. תלמידים מקבלים עוזרת משפטית תלמיד-חשבון עם Westlaw ולהיות יעילים בביצוע מחקר משפטי באינטרנט. להרוויח תואר העוזרת המשפטית שלך באינטרנט ולקדם את הקריירה שלך. צור קבלת ALU היום נציג ללמוד איך מקוון תואר בלימודי עוזרת משפטית יכול לספק נתיב קריירה חדש ומלהיב עבור העתיד שלך.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 סמסטרים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

דוקטור במשפטים Juris Doctor

Abraham Lincoln University

תכנית דוקטור יוריס דורשת 140 יחידות רבעון והושלמה על כארבע שנים. על עובר בדיקה בשנה הראשונה חוק הסטודנטים (FYLSX, הידוע גם בשם "בייבי בר"), כללי בר הבחינה (GBX, הידוע גם ... [+]

Juris תואר דוקטור

תכנית דוקטור יוריס דורשת 140 יחידות רבעון והושלמה על כארבע שנים. על עובר בדיקה בשנה הראשונה חוק הסטודנטים (FYLSX, הידוע גם בשם "בייבי בר"), כללי בר הבחינה (GBX, הידוע גם בבחינת בר קליפורניה), הערכת האופי המוסרית, בחינת האחריות המקצועית Multistate (MPRE) , ולא להיות בפיגור עם חובות תמיכת משפחה, בוגרי ALU הם זכאים להיות חברים מלאים בלשכה של קליפורניה וזכאים לעסוק בקליפורניה.

האוניברסיטה מספקת עובדי מבוגרים עם השכלה משפטית מקוונת ממוקדת ומעשית. הבדל משמעותי במודל החינוכי של ALU כמוסד למידה מרחוק באינטרנט הוא בשלוש האפשרויות הניתנות בכיתה כדי לשפר את חוויית הלמידה של התלמיד. אולי תלמידים:... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית