American University Washington College of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הִזדַמְנוּת. קהילה. חדשנות.

מיועד לבוגרי משפטים בינלאומיים ובינלאומיים, LL.M. תוכניות תוכניות גמישות המשלבים מגוון עשיר של קורסים משפטיים מיוחדים וסמינרים הזדמנויות למידה חווייתית. כסטודנט, אתה תהיה נתמך על ידי קהילת בית הספר למשפטים כי הוא שיתוף פעולה ייחודי, כולל סגל אשר נלהבים על חינוך רשת גלובלית של LL.M. בוגרים. LL.M. תוכניות ב AUWCL לשלב מגוון עשיר של קורסים, הזדמנויות למידה חווייתית, ואירועים מיוחדים המציעים הזדמנויות יקרות לתלמידים לתקשר עם עורכי דין מובילים, קובעי מדיניות, מנהיגים עסקיים, דיפלומטים. אנו מזמינים אתכם לגלות איזה תואר מ- AUWCL יכול לעשות עבורכם.

סטודנטים בינלאומיים במשפטים LL.M. תוכניות ב AUWCL יכול להעפיל לבחינת בר NY. רוב התלמידים האלה לוקחים את המוסדות האמריקאיים למשפטים, מחקר משפטי וכתיבה, אתיקה משפטית, ושני קורסים ביסודות המערכת האמריקאית.

איך ליישם

LL.M. דרישות הזכאות

על מנת להיות זכאים לתואר שני, על המועמדים:

· להחזיק דוקטור למשפטים (JDIS) מבית ספר למשפטים בארה"ב, מוכר על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאית (ABA) או תואר ראשון במשפטים מבית ספר למשפטים זרים עם תקנים מקבילים.

· להגיש טופס בקשה מלא יחד עם מסמכים תומכים לפני המועד האחרון להגשת הבקשה

· המועמדים הבינלאומיים חייבים לעמוד בדרישת מיומנויות השפה האנגלית

· מועמדים לתואר LL.M בזכויות אדם בינלאומיות

LL.M. הזדמנויות למלגות

  • מלגות הצטיינות וזכאות: כל חמשת הלמ"ס תוכניות מציעים מלגות. מענקי הלימוד החלקיים הללו זמינים למספר מוגבל של LL.M. סטודנטים. יש להגיש את בקשת המלגות עם LL.M. יישום. המלגות מוענקות על בסיס הכשרון האקדמי והצורך הכספי. לקבלת מידע נוסף על מלגות, אנא בדוק את אתר המלגות שלנו.

  • קרן בוגרים של ILSP: LL.M. בלימודי משפטים בינלאומיים מציעה שש מלגות שכר לימוד מלאות. מלגות קרן הבוגרים מוענקות לתלמידים שהתקבלו לאחרונה, אשר מציגים מסירות אקדמית קפדנית לקידום נושאים במשפט הבינלאומי. יש להגיש בקשות למלגות עם יישום LLM מלא. יישומים לא מלאים לא יחשבו. המועד האחרון להחיל הוא 1 במארס על פרס סתיו ו 1 אוקטובר על פרס האביב. בקר בדף המלגות של קרן הבוגרים לקבלת כללים מפורטים ומידע על אופן הגשת הבקשה.

  • LL.M. מלגות במשפטים

  • תוכנית מלגות קיץ: מועמדים שהשתתפו בתוכנית קיץ בבית הספר למשפטים שלנו עשויים להיות זכאים למלגות ספציפיות.

מועדים

בשל דרישות ויזה, LL.M. תוכניות יש המועד האחרון להגשת מועמדות לכל המועמדים הבינלאומי אשר צריך לבקש ויזה.

סתיו תאריכי הקבלה

· סטודנטים בינלאומיים מאי 1

· אזרח ארה"ב / תלמידים קבועים יולי 1 *

מועדי כניסה לאביב

· סטודנטים בינלאומיים אוקטובר 1

· אזרח ארה"ב / סטודנטים קבועים תושבים נובמבר 1 *

· היברידי LL.M. 1 בדצמבר

* בנסיבות מסוימות, התוכנית יכולה להאריך את המועד האחרון להגשת בקשה לאזרחי ארה"ב ולתושבי קבע. צור קשר עם משרד הקבלה ללימודים מתקדמים ישירות כדי לראות אם אתה זכאי לחריג זה. בשל זמני עיבוד ויזה, כל מבקש, המחייב אשרה, חייב לציית למועדי הרישום.

· עותקים רשמיים של רשומות אקדמיות

על המועמדים להגיש תמלילים רשמיים או עותקים בגודל מלא של כל בתי הספר למשפטים, לתארים מתקדמים ולסטודנטים לתואר ראשון, כולל תיעוד של כל הקורסים, הבחינות והסימנים.

"רשמי" פירושו עותק של מסמך המקור שאושר על ידי קצין בית הספר או על ידי נוטריון ציבורי. לא יתקבלו העתקים בפקס וצילומים של רשומות אקדמיות. תמלילי חייב להיות כתוב בשפה המקומית של בית הספר. אם שפה זו אינה אנגלית, המסמכים חייבים להיות מלווים בתרגום מוסמך. על המוסדות לשלוח את המסמכים הנדרשים ישירות למשרד הקבלה.

מועמדים בינלאומיים החלים באינטרנט באמצעות LSAC יש אפשרות להגיש תמלילים באמצעות שירות האסיפה של LSAC. שירות זה נכלל בעמלת ההרשמה של LSAC לשימוש בשירותי האינטרנט. בנוסף, מועמדים בינלאומיים המשתמשים במערכת LSAC יכולים לבחור (לא חובה) להירשם לשירות האימות וההערכה הבינלאומי של LSAC תמורת תשלום נוסף. באמצעות מערכת זו, LSAC יהיה לאמת ולהעריך רשומות אקדמיות בינלאומיות.

אמנם לא נדרש, LL.M. תוכניות גם לקבל תמלילי עותקים מאושרים של מסמכים אקדמיים מ EducationUSA ו WES. על המועמד לפנות ישירות ל WES כדי לארגן את ההגשה. מצא מידע נוסף על EducationUSA ו- WES באינטרנט.

· 2 מכתבי המלצה

על המועמדים להגיש לפחות שני מכתבי המלצה מפרופסורים למשפטים, מעסיקים או אחרים המכירים את הכישורים האקדמיים והמקצועיים של המועמד. אישורים אישיים לא יתקבלו. על המבקש להכיר את הפניה ללימודי LL.M תוכנית ויש להם כל התייחסות במיוחד כתובת הכשרון של המבקש על עצמו ללמוד משפטים בוגר. על המבקש גם להסביר כי ועדת הקבלה מעניקה משקל רב למכתבים. מכתבי המלצה עשויים להישלח במעטפות חתומות וחותמות יחד עם הבקשה או להישלח ישירות למשרד הקבלה.

· הצהרה אישית

על המועמדים להגיש מאמר ברוחב חד-פעמי בן שני עמודים, המתייחס לאמור:

· למה אתה רוצה להמשיך LL.M. American University Washington College of Law .

· איך אתה חושב LL.M. יעזור לך להשיג את המטרות האישיות והמקצועיות לטווח קצר וארוכות טווח.

· איזה תעסוקה וחוויות אחרות שלדעתך רלוונטיות במיוחד לבקשתך.

· $ 55.00 דמי יישום

כל בקשה להתקבל חייב להיות מלווה בתשלום 55 $ יישום אשר ניתן לשלם באינטרנט באמצעות טופס הבקשה המקוון. דמי הבקשה אינם ניתנים להחזרה. במידת הצורך, ניתן לשלוח המחאה או הזמנת כסף אמריקאית ל"וושינגטון קולג 'למשפטים "בדואר. כל המחאות צריכות להיות מצוירות על בנק שיש לו סניף בארצות הברית. הבדיקות של תומס קוק וברקלי הן גם אמצעי תשלום מקובלים. לא ניתן לקבל מזומן.

· הוכחה רשמית של התמחות באנגלית

ללא קשר לאזרחות, המועמדים אשר שפתם הראשונה אינה אנגלית חייבים לקחת מבחן TOEFL, IELTS, PTE או Kansas ולעמוד בציונים המינימליים המופיעים להלן.

חריגים למדיניות זו יוענקו למבקשים אשר:

·א. בעל תואר ראשון במשפטים ממוסד שבו אנגלית היא שפת ההוראה ושפה רשמית של המדינה שבה נמצאת האוניברסיטה, היא אנגלית (ראה רשימה מלאה של המדינות הזכאיות לחריגה) או

· ב. בעל תואר ראשון, מאסטר או דוקטורט ממוסד שהוסמך על ידי סוכנות אמריקאית אזורית (יש לבדוק באתר האינטרנט רשימה מלאה של מדינות).

ציוני המבחן בשפה האנגלית אינם בני יותר משנתיים. בקר באתרים הבאים כדי לארגן תאריך בדיקה או לבקש ציונים להישלח לאוניברסיטה האמריקאית.

· בחינת אנגלית כשפה זרה (TOEFL) קוד המוסד של American University Washington College of Law הוא 8188 וקוד המחלקה הוא 03.

· מערכת בינלאומית לבדיקת אנגלית (IELTS)

· בדיקת פרסים של אנגלית (PTE)

ציונים מינימליים בשפה האנגלית

כדי להיחשב לכניסה, הציון המינימלי הנדרש הוא כדלקמן:

· TOEFL 84 ibt או 563 נייר מבוסס

· IELTS 6.5

· PTE אקדמי 56

· קנזס 70 ומעלה על כל סעיף; 350 או גבוה יותר על הציון הכולל

שים לב: הציונים לעיל הם ציוני המינימום עבור שיקולים הקבלה. עמידה בדרישת הציון המינימלי אינה מבטיחה קבלה לתוכנית. אם אינך עומד בדרישה המינימלית, צור קשר עם משרד ההרשמות לתארים מתקדמים לגבי תוכניות ללימודי אנגלית באוניברסיטה האמריקנית.

מיקומים

וושינגטון

כתובת
4300 Nebraska Ave NW
Washington DC 20016

וושינגטון, מחוז קולומביה, ארצות הברית