קרא את התיאור הרשמי

הִזדַמְנוּת. קהילה. חדשנות.

מיועד לבוגרי משפטים בינלאומיים ובינלאומיים, LL.M. תוכניות תוכניות גמישות המשלבים מגוון עשיר של קורסים משפטיים מיוחדים וסמינרים הזדמנויות למידה חווייתית. כסטודנט, אתה תהיה נתמך על ידי קהילת בית הספר למשפטים כי הוא שיתוף פעולה ייחודי, כולל סגל אשר נלהבים על חינוך רשת גלובלית של LL.M. בוגרים. LL.M. תוכניות ב AUWCL לשלב מגוון עשיר של קורסים, הזדמנויות למידה חווייתית, ואירועים מיוחדים המציעים הזדמנויות יקרות לתלמידים לתקשר עם עורכי דין מובילים, קובעי מדיניות, מנהיגים עסקיים, דיפלומטים. אנו מזמינים אתכם לגלות איזה תואר מ- AUWCL יכול לעשות עבורכם.

סטודנטים בינלאומיים במשפטים LL.M. תוכניות ב AUWCL יכול להעפיל לבחינת בר NY. רוב התלמידים האלה לוקחים את המוסדות האמריקאיים למשפטים, מחקר משפטי וכתיבה, אתיקה משפטית, ושני קורסים ביסודות המערכת האמריקאית.

איך ליישם

LL.M. דרישות הזכאות

על מנת להיות זכאים לתואר שני, על המועמדים:

· להחזיק דוקטור למשפטים (JDIS) מבית ספר למשפטים בארה"ב, מוכר על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאית (ABA) או תואר ראשון במשפטים מבית ספר למשפטים זרים עם תקנים מקבילים.

· להגיש טופס בקשה מלא יחד עם מסמכים תומכים לפני המועד האחרון להגשת הבקשה

· המועמדים הבינלאומיים חייבים לעמוד בדרישת מיומנויות השפה האנגלית

· מועמדים לתואר LL.M בזכויות אדם בינלאומיות

LL.M. הזדמנויות למלגות

  • מלגות הצטיינות וזכאות: כל חמשת הלמ"ס תוכניות מציעים מלגות. מענקי הלימוד החלקיים הללו זמינים למספר מוגבל של LL.M. סטודנטים. יש להגיש את בקשת המלגות עם LL.M. יישום. המלגות מוענקות על בסיס הכשרון האקדמי והצורך הכספי. לקבלת מידע נוסף על מלגות, אנא בדוק את אתר המלגות שלנו.

  • קרן בוגרים של ILSP: LL.M. בלימודי משפטים בינלאומיים מציעה שש מלגות שכר לימוד מלאות. מלגות קרן הבוגרים מוענקות לתלמידים שהתקבלו לאחרונה, אשר מציגים מסירות אקדמית קפדנית לקידום נושאים במשפט הבינלאומי. יש להגיש בקשות למלגות עם יישום LLM מלא. יישומים לא מלאים לא יחשבו. המועד האחרון להחיל הוא 1 במארס על פרס סתיו ו 1 אוקטובר על פרס האביב. בקר בדף המלגות של קרן הבוגרים לקבלת כללים מפורטים ומידע על אופן הגשת הבקשה.

  • LL.M. מלגות במשפטים

  • תוכנית מלגות קיץ: מועמדים שהשתתפו בתוכנית קיץ בבית הספר למשפטים שלנו עשויים להיות זכאים למלגות ספציפיות.

מועדים

בשל דרישות ויזה, LL.M. תוכניות יש המועד האחרון להגשת מועמדות לכל המועמדים הבינלאומי אשר צריך לבקש ויזה.

סתיו תאריכי הקבלה

· סטודנטים בינלאומיים מאי 1

· אזרח ארה"ב / תלמידים קבועים יולי 1 *

מועדי כניסה לאביב

· סטודנטים בינלאומיים אוקטובר 1

· אזרח ארה"ב / סטודנטים קבועים תושבים נובמבר 1 *

· היברידי LL.M. 1 בדצמבר

* בנסיבות מסוימות, התוכנית יכולה להאריך את המועד האחרון להגשת בקשה לאזרחי ארה"ב ולתושבי קבע. צור קשר עם משרד הקבלה ללימודים מתקדמים ישירות כדי לראות אם אתה זכאי לחריג זה. בשל זמני עיבוד ויזה, כל מבקש, המחייב אשרה, חייב לציית למועדי הרישום.

· עותקים רשמיים של רשומות אקדמיות

על המועמדים להגיש תמלילים רשמיים או עותקים בגודל מלא של כל בתי הספר למשפטים, לתארים מתקדמים ולסטודנטים לתואר ראשון, כולל תיעוד של כל הקורסים, הבחינות והסימנים.

"רשמי" פירושו עותק של מסמך המקור שאושר על ידי קצין בית הספר או על ידי נוטריון ציבורי. לא יתקבלו העתקים בפקס וצילומים של רשומות אקדמיות. תמלילי חייב להיות כתוב בשפה המקומית של בית הספר. אם שפה זו אינה אנגלית, המסמכים חייבים להיות מלווים בתרגום מוסמך. על המוסדות לשלוח את המסמכים הנדרשים ישירות למשרד הקבלה.

מועמדים בינלאומיים החלים באינטרנט באמצעות LSAC יש אפשרות להגיש תמלילים באמצעות שירות האסיפה של LSAC. שירות זה נכלל בעמלת ההרשמה של LSAC לשימוש בשירותי האינטרנט. בנוסף, מועמדים בינלאומיים המשתמשים במערכת LSAC יכולים לבחור (לא חובה) להירשם לשירות האימות וההערכה הבינלאומי של LSAC תמורת תשלום נוסף. באמצעות מערכת זו, LSAC יהיה לאמת ולהעריך רשומות אקדמיות בינלאומיות.

אמנם לא נדרש, LL.M. תוכניות גם לקבל תמלילי עותקים מאושרים של מסמכים אקדמיים מ EducationUSA ו WES. על המועמד לפנות ישירות ל WES כדי לארגן את ההגשה. מצא מידע נוסף על EducationUSA ו- WES באינטרנט.

· 2 מכתבי המלצה

על המועמדים להגיש לפחות שני מכתבי המלצה מפרופסורים למשפטים, מעסיקים או אחרים המכירים את הכישורים האקדמיים והמקצועיים של המועמד. אישורים אישיים לא יתקבלו. על המבקש להכיר את הפניה ללימודי LL.M תוכנית ויש להם כל התייחסות במיוחד כתובת הכשרון של המבקש על עצמו ללמוד משפטים בוגר. על המבקש גם להסביר כי ועדת הקבלה מעניקה משקל רב למכתבים. מכתבי המלצה עשויים להישלח במעטפות חתומות וחותמות יחד עם הבקשה או להישלח ישירות למשרד הקבלה.

· הצהרה אישית

על המועמדים להגיש מאמר ברוחב חד-פעמי בן שני עמודים, המתייחס לאמור:

· למה אתה רוצה להמשיך LL.M. American University Washington College of Law .

· איך אתה חושב LL.M. יעזור לך להשיג את המטרות האישיות והמקצועיות לטווח קצר וארוכות טווח.

· איזה תעסוקה וחוויות אחרות שלדעתך רלוונטיות במיוחד לבקשתך.

· $ 55.00 דמי יישום

כל בקשה להתקבל חייב להיות מלווה בתשלום 55 $ יישום אשר ניתן לשלם באינטרנט באמצעות טופס הבקשה המקוון. דמי הבקשה אינם ניתנים להחזרה. במידת הצורך, ניתן לשלוח המחאה או הזמנת כסף אמריקאית ל"וושינגטון קולג 'למשפטים "בדואר. כל המחאות צריכות להיות מצוירות על בנק שיש לו סניף בארצות הברית. הבדיקות של תומס קוק וברקלי הן גם אמצעי תשלום מקובלים. לא ניתן לקבל מזומן.

· הוכחה רשמית של התמחות באנגלית

ללא קשר לאזרחות, המועמדים אשר שפתם הראשונה אינה אנגלית חייבים לקחת מבחן TOEFL, IELTS, PTE או Kansas ולעמוד בציונים המינימליים המופיעים להלן.

חריגים למדיניות זו יוענקו למבקשים אשר:

·א. בעל תואר ראשון במשפטים ממוסד שבו אנגלית היא שפת ההוראה ושפה רשמית של המדינה שבה נמצאת האוניברסיטה, היא אנגלית (ראה רשימה מלאה של המדינות הזכאיות לחריגה) או

· ב. בעל תואר ראשון, מאסטר או דוקטורט ממוסד שהוסמך על ידי סוכנות אמריקאית אזורית (יש לבדוק באתר האינטרנט רשימה מלאה של מדינות).

ציוני המבחן בשפה האנגלית אינם בני יותר משנתיים. בקר באתרים הבאים כדי לארגן תאריך בדיקה או לבקש ציונים להישלח לאוניברסיטה האמריקאית.

· בחינת אנגלית כשפה זרה (TOEFL) קוד המוסד של American University Washington College of Law הוא 8188 וקוד המחלקה הוא 03.

· מערכת בינלאומית לבדיקת אנגלית (IELTS)

· בדיקת פרסים של אנגלית (PTE)

ציונים מינימליים בשפה האנגלית

כדי להיחשב לכניסה, הציון המינימלי הנדרש הוא כדלקמן:

· TOEFL 84 ibt או 563 נייר מבוסס

· IELTS 6.5

· PTE אקדמי 56

· קנזס 70 ומעלה על כל סעיף; 350 או גבוה יותר על הציון הכולל

שים לב: הציונים לעיל הם ציוני המינימום עבור שיקולים הקבלה. עמידה בדרישת הציון המינימלי אינה מבטיחה קבלה לתוכנית. אם אינך עומד בדרישה המינימלית, צור קשר עם משרד ההרשמות לתארים מתקדמים לגבי תוכניות ללימודי אנגלית באוניברסיטה האמריקנית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

American University Washington College of Law

האוניברסיטה האמריקאית מציעה שני מסלולי זכויות אדם שונים - LL.M היברידי בזכויות האדם הבינלאומיות ובמשפט ההומניטארי ובהתמחות בתחום זכויות האדם בתכנית הלימודים המשפטיים הבינ ... [+]

האוניברסיטה האמריקאית מציעה שני מסלולי זכויות אדם שונים - LL.M היברידי בזכויות האדם הבינלאומיות ובמשפט ההומניטארי ובהתמחות בתחום זכויות האדם בתכנית הלימודים המשפטיים הבינלאומיים . שתי התוכניות מתייחסות לצורך בהכשרה מיוחדת במשפט זכויות האדם הבינלאומי בארצות הברית וברחבי העולם כיום. תוכנית היברידית, הן באתר (מגורים) ואת הרכיבים באינטרנט מאפשר איכותי הלימודים עם פורמט גמיש ונוח. הסטודנטים בשתי התוכניות מקיימים אינטראקציה עם למעלה מ -40 מומחים בעלי שם עולמי, כולל מומחי זכויות אדם ומומחים למשפט ההומניטארי באקדמיה, בתי דין בינלאומיים, ארגוני חברה אזרחית וארגונים בינלאומיים.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 24 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
American University Washington College of Law

כאחד המובילים במשפט בינלאומי LL.M. בארצות הברית, התוכנית ללימודים משפטיים בינלאומיים מציעה מספר התמחויות, לרבות משפט עסקי בינלאומי, סחר בינלאומי והשקעות, בוררויות מסחריות ... [+]

איפה העולם פוגש ללמוד משפטים

כאחד המובילים במשפט בינלאומי LL.M. בארצות הברית, התוכנית ללימודים משפטיים בינלאומיים (ILSP) מציעה חינוך מקיף המשלב מגוון עשיר של קורסים וסמינרים למשפט בינלאומי, הזדמנויות למידה חווייתיות ואירועים מיוחדים המקדמים אינטראקציה עם עורכי דין בינלאומיים, דיפלומטים, מנהיגים עסקיים ו קובעי מדיניות. הסגל והמנהל המכובדים שלנו הקים קשרים חזקים עם ארגונים בינלאומיים, ממשלתיים ולא ממשלתיים שונים באזור המטרופולין של וושינגטון ובחו"ל.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University Washington College of Law

תכנית זו מכירה הטבע של משפט זכויות האדם הבינלאומי כמדינה רב-תרבותית ורב-לשונית שבה מגיני זכויות אדם, עורכי דין ונציגי הממשלה לדון ולעצב סטנדרטים חדשים של כבוד האדם שכל הב ... [+]

במהלך 15 השנים האחרונות מרכזת את התוכנית ללימודים מתקדמים של האקדמיה בדבר זכויות האדם והמשפט ההומניטארי הבינלאומי, זיהינו צורך ברור הכשרה והדרכה לאנשי מקצוע, במיוחד בחו"ל, עם עניין ספציפי זכויות האדם.

תכנית זו מכירה הטבע של משפט זכויות האדם הבינלאומי כמדינה רב-תרבותית ורב-לשונית שבה מגיני זכויות אדם, עורכי דין ונציגי הממשלה לדון ולעצב סטנדרטים חדשים של כבוד האדם שכל הברית של הקהילה הבינלאומית הם חייבים לכבד. LL.M. זכויות האדם והמשפט ההומניטארי הצליח כולו בספרדית חד משמעית מתייחס לצורך מומחה במשפט זכויות האדם הבינלאומי בארצות הברית וברחבי העולם אימונים.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 24 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
American University Washington College of Law

בלב וושינגטון הבירה, LL.M. בתכנית על חוק ... [+]

LL.M. עם הבדל

American University Washington College of Law מאסטר של חוקים במשפט וממשל (LL.M) יכין אותך להבין את הנושאים הנמצאים בצומת של החוק, הפוליטיקה, וכל רמות הממשל באמצעות בדיקה רחבה של הציבור חוק בארצות הברית.

זה LL.M. עם הבדל. תוכנן עבור בוגרי משפטים מקומיים ובינלאומיים שיש להם עניין רב בממשל ובפוליטיקה של ארה"ב, הדינמיקה של הדמוקרטיה, ומשמעות שלטון החוק, LL.M. בחוק וממשל לוקח את התלמידים על בחינה רחבה ועמוקה של הנושאים החשובים ביותר במדיניות הציבורית של אותה תקופה. העיקרון החינוכי המארגן שלנו הוא שעורכי הדין והפרשנים המוכשרים ביותר בתחומי המשפט הרגולטורי אינם רק בעלי הבנה מעמיקה של נושאים מסוימים, אלא גם שליטה על תיאוריות, כוחות פוליטיים ומציאות מוסדית המגדירים את המשפט הציבורי בארצות הברית.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University Washington College of Law

תואר שני במשפטים (LLV) במשפטים באוניברסיטה American University Washington College of Law , אשר מנוהל על ידי בית הספר למשפטים של סטיבן ויינסטין משפט תמיכה בתוכנית, משלב מר ... [+]

תואר שני במשפטים (LLV) במשפטים באוניברסיטה American University Washington College of Law , אשר מנוהל על ידי בית הספר למשפטים של סטיבן ויינסטין משפט תמיכה בתוכנית, משלב מרכיב אקדמי קפדני ורוחב של הכשרה מעשית הליטיגציה. התכנית מציעה מגוון קורסים, תחומי התמחות והזדמנויות ללימודי משפטים ולהשתלמויות. מוקד חשוב של עו"ד LL.M. התוכנית היא השימוש בטכנולוגיה מודרנית בליטיגציה והכשרה של עורכי דין אתיים. תוכנית הלימודים החדשנית של התכנית תסייע לבוגרים בהכנה לכל תחומי הליטיגציה.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law (AUWCL) מציעה תואר שני במשפטים ייחודיים (LL.M) בקניין רוחני (IP) באמצעות אחד המרכזים המובילים בעולם לחקר קניין רוחני ודיני מ ... [+]

American University Washington College of Law (AUWCL) מציעה תואר שני ייחודי במשפטים (LL.M) בקניין רוחני באמצעות אחד המרכזים המובילים בעולם לחקר קניין רוחני ודיני מידע. בקשות מתקבלות כעת למלגות צדק מידע - מלגת הצטיינות, התמחות תוכנית חונכות למועמדים מצטיינים.

מועמדים מצטיינים עשויים להיות זכאים למענק הצדק מידע, הכולל תמיכה שכר לימוד עד מחצית האשראי הנדרש, כמו גם הדרכה והזדמנות לארגן אירוע רלוונטי בתחום ההתמחות של אחד.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

AUWCL Ribbon Cutting Highlight Video 2 12 16