קרא את התיאור הרשמי

בית ספר למשפטי דגם: החוק שלנו הבינלאומי, חוק הבריאות, ותוכניות דיני קניין רוחני הם בין החלק העליון במדינה. מגזין משפטן לאומי בשמנו בין בתי הספר 25 משפט העליון, המספקים הזדמנויות חוק האינטרס ציבורי הטובות ביותר. המגזין מופיע גם בקרבנו "גליל הכבוד של בתי ספר למשפטים" הראשון שלה המספקים ההכשרה המעשית הטובה ביותר.

מיקום מרגש: אנחנו נמצאים בלב הליבה של אוניברסיטת המעגל, שכונה תרבותית משגשגת בקליבלנד, אוהיו. "קאמבק מונע על ידי אמנות ותרבות" של קליבלנד קיבל את זה שנבחר, בין ערים ברחבי העולם, כמקום לבקר בשנת 2015 על ידי ניו יורק טיימס, לוס אנג'לס טיימס, פודור של הנסיעות והפנאי.

תכנית לימודים רחבים: אנו מציעים מעלות JD, תואר שני במשפטים, ודוקטור למשפטים. תלמידי תואר שניים במשפטים לקחת את רוב השיעורים שלהם עם תלמידי JD ודוקטור למשפטים. אנו מציעים ארבע מעלות LLM: חוק עסקים בינלאומי, דיני קניין רוחני, ארה"ב וגלובלית לימודי משפט, ומשפט פלילי בינלאומי.

היסטוריה גאה: התואר בארה"ב ובגלובלי לימודי משפט, הציע לראשונה בסתיו 1992, היה בין מעלות LLM הראשונות המוצעות בארצות הברית באופן בלעדי לבוגרים של בתי ספר למשפטים זרים. מעלות LLM האחרות הוצעו במשך כמעט 10 שנים. יש לנו שיתופי פעולה עם בתי ספר מובילים חוק חו"ל - כגון אוניברסיטת Comillas אפיפיור במדריד, אוניברסיטת מידלסקס בלונדון, אוניברסיטת פריז Dauphine, אוניברסיטת מזרח סין למדעי מדינה וחוק בשנחאי, ואוניברסיטת דרום-מערב למדע מדינה ולמשפט בChongqin - מ שרבים מתלמידי התואר השניים במשפטים שלנו להירשם.

הנוכחות הגוברת שלנו: יש לנו סיימתי את לימודי תואר שניים במשפטים 1,000 סטודנטים מעשרות מדינות בחמש יבשות. הבוגרים שלנו לתרגל וללמד את החוק במשרדים המובילים חוק, תאגידים, ובאוניברסיטאות. ב2015-2016, משרד חוץ בוגר לימודי משפט נרשם 73 LLMs ו -25 תלמידי דוקטור למשפטים.

מומחה פקולטה: הפקולטה למשפטים שלנו מדורגות 25 באומה בהשפעה מחקרית. הם ציינו מומחים בתחומם, והעדיפות הראשונה שלהם היא ההצלחה של התלמידים שלנו. יש לנו ידידותית לסביבה בברכה שמעודדת שיתוף פעולה בין פרופסורים, המנהלים, צוות, תלמידים ובוגרים. כאשר אתה מצטרף בית הספר למשפטים שלנו, אתה חלק ממשפחתנו המשפטית.

מכון מחובר: אנחנו חלק מאוניברסיטת קייס ווסטרן ריזרב, מוסד מחקר מדורג ביותר עם מעל 5,800 סטודנטים לתארים מתקדמים ומקצועיים ויותר מ -5,000 סטודנטים לתואר ראשון. האוניברסיטה היא גם הבית של בית הספר למנהל Weatherhead, בית הספר למקרה של הנדסה, ביה"ס לרפואת שיניים, בית הספר לבולטון פיין פרנסיס לסיעוד, בית הספר לרפואה, בית הספר ללימודים מתקדמים, ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל בית הספר למדעי החברה אפלייד, ובמכללה לאמנויות ומדעים. האוניברסיטה שלנו נרשמה מעל 1,800 סטודנטים בינלאומיים ממדינות ברחבי העולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Case Western Reserve University School of Law

ארבעה שבועות, מבוא הקיץ בארה"ב במשפט מקובל בארה"ב מחקר משפטי, כתיבה וניתוח, והזדמנות לשפר את כישורי שפה אנגלים משפטיים. ... [+]

קיץ השפה וחוק המכון הוא חוויה אינטנסיבית של ארבעה שבועות אימונים באופן בלעדי עבור אנשי מקצוע משפטיים זרים וסטודנטים. המכון מיועד ל:

להציג בפני תלמידים את התרגול והלימוד של החוק בארצות הברית; להקנות לתלמידי היכרות מעשית לארה"ב מחקר משפטי וניתוח; ו לשפר את הכישורים של התלמידים בשפה האנגלים דרך אנגלית משולבת לתכנית מטרות משפטיות.

מבוצע מדי יום בבית הספר למשפטים, הנמצא בקמפוס העירוני הנופי של אוניברסיטת קייס ווסטרן ריזרב במרכז התרבותי של החוג באוניברסיטה של ​​קליבלנד, המכון הוא תכנית מתקדמת נועדה להרחיב ותלמידי חוץ פולני מיומנויות תקשורת אנגלית חזקות כבר בזמן מציג אותם לפרקטיקת המשפט המקובלת אמריקנית ומכין אותם להקפדות של מחקר בית ספר למשפטים אמריקאי.... [-]

ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במשפטים

Case Western Reserve University School of Law

דגש על החוק האמריקאי, עם לימודים גמישים, LL.M. הטוב ביותר לקראת בחינת לשכת ארה"ב. ... [+]

המאסטר של חוקי (LL.M.) בארה"ב ללימודי משפט גלובל הנו LL.M. כללית התוכנית במטרה לתת עורכי דין זרים הארקה במשפט האמריקאי. אנו מתאימים את תכנית הלימודים לרקע ותחומי העניין של כל תלמיד. בגלל הלימודים הם גמישים, אנו מייעצים LLMs מתכונן לשכה לנו לבחור את LL.M. בארה"ב ללימודי משפט עולמי עם כיתות במקצועות נבדקים ברים.

התכנית של השנה אחת דורשת שעות נוכחות ו -24 אשראי במשרה מלאה של זיכויים כמובן.

קורסי חובה ארה"ב חוק החוזה לתואר שני במשפטים (3) - ארה"ב משפטית כתיבה (2) - ארה"ב למדנית משפטית כתיבה (1) - חוץ בוגר סמינר (1, סתיו) + (1, האביב) תוכניות הסמכה ... [-]
ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Case Western Reserve University School of Law

דגש על פטנטים, סימני מסחר, זכויות יוצרים וסודות מסחריים. ... [+]

מוסמך במשפטים (LL.M.) בדיני קניין רוחני נועד לספק בוגרי בתי ספר למשפטים זרים עם הבנה עמוקה של התורה והמדיניות של דיני קניין רוחני ארצות הברית, לרבות פטנטים, סימני מסחר, זכויות יוצרים וסודות מסחריים.

קניין רוחני הפך למוקד בשוק הגלובלי וכלכלת מידע, הצגה של כמה נושאים החשובים והמורכבים ביותר העומדים בפני מערכות משפטיות, כמו גם קהילות עסקים, בידור וטכנולוגיה.

התכנית של השנה אחת דורשת שעות נוכחות ו -24 במשרה מלאה של זיכויים כמובן.... [-]

ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Case Western Reserve University School of Law

דגש על המשפט העסקי בארה"ב כפי שהוחלו על עסקאות בינלאומיות. ... [+]

מוסמך במשפטים (LL.M.) במשפט עסקי הבינלאומי נועד להקנות לבוגרי בתי ספר למשפטים מחוץ לארצות הברית הזדמנות ללמוד החוק בארצות הברית עסק כפי שהוחל על עסקות בינלאומיות.

התכנית מכינה את התלמידים לתפקידים במשרדי עורכי דין בינלאומיים, בבית מחלקות משפטיות של חברות רב-לאומיות, הודעות ממשלתיות וארגונים למטרות רווח ולללא כוונת רווח עושים עסקים בינלאומיים.

התכנית של השנה אחת דורשת שעות נוכחות ו -24 במשרה מלאה של זיכויים כמובן.... [-]

ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Case Western Reserve University School of Law

דגש על חוק סדר הדין הפלילי הבינלאומי, במשפט ההומניטארי הבינלאומי והמשפט המנהלי והחוקתי הביטחון הלאומי. externship הסמסטר השני זמין לתלמידים החל בסמסטר סתיו. ... [+]

LLM במשפט פלילי בינלאומי - לשניהם בוגרים הזרים וארה"ב

לימד על ידי מומחים המובילים בתחום, תכנית זו מספקת לסטודנטים המחזיקים בתואר במשפטים עם ידע מעמיק של משפט הבינלאומי פלילי והליך, משפט ההומניטארי בינלאומי ומשפט ביטחון הלאומי. זה יהיה לצייד אותם לעריכת דין הפלילי בינלאומי בפני בתי דין בינלאומיים או בתי משפט לאומיים. התכנית של השנה אחת מבוססת בבית הספר למשפטים שלנו, אבל יש לי תלמידי האפשרות לקחת הסמסטר השני שלהם בבית דין בינלאומי. התואר זמין גם לסטודנטים אמריקאים על בסיס המשרה חלקי למעלה משנים.... [-]

ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?