קרא את התיאור הרשמי

על בית הספר למשפטים של קולומביה

בית הספר למשפטים של קולומביה ידוע בשל הקושי האינטלקטואלי של תוכנית הלימודים שלו ושל המלגה הפורצת של סגל ההוראה. השראת כוח מהמשאבים הבין-תחומיים העצומים של אוניברסיטת המחקר המכובדת שלנו והשלב הגלובלי של העיר ניו יורק - תלמידינו משלימים את הכשרתם המשפטית המוכשרת לעסוק בנושאים המאתגרים ביותר בעולם על גבולות, תחומי שיפוט, נושאים, מגזרים ותעשיות.

הפקולטה הנודעת

הפרופסורים שלנו הם חוקרים מובילים ומובילים בתחום, מעצבים את המדיניות הציבורית ואת נוהג החוק בעולם.


מחקר חדשני

מרכזים ומחקרי המחקר של קולומביה למשפטים משקפים את מגוון המומחיות המקיף את הפקולטה שלנו. המרכזים והתוכניות שלנו מתבססים על מלגה קפדנית של הסגל, כדי לחקור את תחומי היסוד, המתעוררים והאינטדיציפלינריים של החוק. הם מכנסים קובעי מדיניות, שופטים, מנהיגים עסקיים ואקדמאים מרחבי העולם, ומספקים לתלמידים הזדמנויות לעבוד ישירות עם אנשי סגל ואנשי מחקר מנוסים.


בית ספר למשפט בינלאומי

בית הספר למשפטים של קולומביה נמצא במרכז של מלגה בינלאומית ופעילות מקצועית. הפקולטה, המרכזים והמוסדות שלנו מרחיבים את השפעתם מעבר לקמפוס ולקהילה הבינלאומית. לתלמידים שלנו יש גישה למגוון של הזדמנויות מוכווני גלובלי המבוססות הן בניו יורק והן ברחבי העולם. הבוגרים שלנו מוכנים היטב לקריירה חוצת גבולות המקיפה את המגזר הציבורי, הפרטי והלא-ממשלתי.


מסורת של שירות ציבורי

אחד מבתי הספר הראשונים למשפטים עם דרישה מקצועית, חוק קולומביה מקיים מחויבות לטיפוח השירות הציבורי.

יוזמות צדק חברתי (SJI) מספקת שירותי קריירה ותכנות לסטודנטים ולבוגרים המעוניינים באינטרס ציבורי, זכויות אדם בינלאומיות, שירות ציבורי / ממשלתי ועבודת התנדבות משפטית. כמו כן, SJI מיישמת ומפקחת על תכנית Pro Bono של בית הספר למשפטים באוניברסיטת קולומביה, המקשרת בין סטודנטים לפרויקטים בפיקוח של עו"ד בטובת הציבור, וכן את תכנית המימון של קיץ מובטחת.


למידה ניסיונית

למידה ניסיונית היא דרך בסיסית קולומביה חוק בית הספר להכשיר סטודנטים להיות עורכי דין אפקטיביים, אתיים.

החל משנת 2019, הסטנדרטים של לשכת עורכי הדין האמריקאית מחייבים שכל תלמיד של JD יזכה לפחות 6 זיכויים חווייתיים כדי לסיים את הלימודים.

תוכניות הלימודים החינוכיות והחיצוניות של בית הספר למשפטים מאפשרות לתלמידים להתמודד עם בעיות משפטיות אמיתיות.

שירותי קריירה

קולומביה חוק בוגרי מבוקשים על ידי המעסיקים המובילים בעולם. התלמידים שלנו השיגו תפקידי מנהיגות בארגוני צדק חברתי בולטים, משרדי עורכי דין, ארגונים לא ממשלתיים, גופים ממשלתיים ומוסדות אקדמיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Columbia University, Columbia Law School

קולומביה Executive LL.M. ב Global Business Law הוא תוכנית היברידית מואצת המיועדת עורכי דין בעלי הישגים גבוהים, מנוסים מוכן לקדם את הקריירות שלהם, לבנות רשת גלובלית, ולקחת ... [+]

קולומביה של ואנגארד Executive LL.M. תכנית

קולומביה Executive LL.M. ב Global Business Law הוא תוכנית היברידית מואצת המיועדת עורכי דין בעלי הישגים גבוהים, מנוסים מוכן לקדם את הקריירות שלהם, לבנות רשת גלובלית, ולקחת את ההובלה בעסקאות מורכבות חוצות גבולות.

במסגרת זו תוכנית אינטנסיבית, תוכלו לקבל בסיס מומחה במשפט עסקים בארה"ב ולקדם את ההבנה של איך אלה מושגים משפטיים קריטיים לתפקד במסגרת בינלאומית. תוכלו ללמוד מן הפקולטה למשפטים של קולומביה הנודע ולהתחבר עם קבוצה של עורכי דין מרחבי העולם.... [-]

ארצות הברית מנהטן
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
7 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית