קרא את התיאור הרשמי

בשנת 1916, הקימה אוניברסיטת אמורי בית ספר למשפטים עם סגל של מורים גדולים עם תארים מן המוסדות המוערכים ביותר של התקופה, ספריה של יותר מ -5,000 כרכים, ו בכיתה של עשרים ושבעה סטודנטים.

כיום, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אמורי משלב תפיסה מעשית וממושמעת ללימוד המשפט, תוך מחויבות לספק לתלמידיו הזדמנויות למידה חווייתיות המעסיקות אותם בתפקידים המגוונים והאינטגרליים שמילא החוק בקהילה, בחברה ובעולם. מוקד התלמיד של Emory Law , תוכניות חדשניות, externships, ומחויבות המחקר המדעי להבטיח הבוגרים שלנו מוכנים לעשות השפעה מיידית לאחר סיום הלימודים.

משימה

באמצעות מלגה, הוראה, טבילה בעולם וקהילותיה, המשימה של Emory Law היא:

  • הפקת מלגות וחינוך לתלמידים על תפקיד החוק בהגדרת ההתנהגויות החברתיות ובטיפול בהן; בניית קונפליקט; תכנון מוסדות משפטיים, פוליטיים ומוסדיים אפקטיביים; ליידע ולממש את הממשלות; ואת הנצחה של התחייבויות חברתיות.
  • לקדם את שלטון החוק ואת היתרונות הנובעים של אחריות, זכויות הפרט, צדק חברתי, שגשוג השווקים, ופיתוח כלכלי.
  • לטפח מנהיגים המשרתים את הקהילה באמצעות תפקידים במערכת המשפט, בממשלה, בחינוך המשפטי, בדיני אינטרסים ציבוריים, בתאגידים ובמשרדי עורכי דין.
  • הכינו את התלמידים למגוון של קריירה ותנאים משפטיים, פוליטיים, חברתיים ותנאי שוק המשתנים ללא הרף על ידי מתן חינוך קפדני המשלב תיאוריה, דוקטרינה ולמידה חווייתית.
  • לקדם מצוינות על ידי חתירה לגיוון של הסטודנטים שלה, סגל, צוות, על ידי להקל על הפרודוקטיביות מלומד חילופי בין תחומיים עם חברי האוניברסיטה, הקהילה האקדמית רחבה יותר בארצות הברית ובחו"ל, ואת המקצוע המשפטי.

הִיסטוֹרִיָה

שנות המייסדים

פרופ 'הרשל וו. ארנט והבישוף וורן א. קנדלר, הקנצלר מאוניברסיטת אמורי, שאפו להקים בית ספר למשפטים שיתקיים עם בתי הספר למשפטים של אוניברסיטאות מוכרות ארצית, מדגישים את "האתיקה והאידיאלים של מקצוע עתיק ומכובד , "ולעודד את השירות של החוק.

בשנת 1916, מועצת הנאמנים אמורי בשם בית הספר החדש LQC Lamar בית הספר למשפטים. למאר סיים את קולג 'אמורי בשנת 1845 והיה בעל קריירה מכובדת כמדינאי, חוקר ועורך דין. המיקום המקורי (עכשיו קרלוס הול) היה אחד המבנים המקוריים על הריבוע של אמורי. הבניין, הכולל גרם מדרגות מרכזי חינני וחזית שיש בג'ורג'יה, עוצב על ידי האדריכל הבוטרי היוקרתי הנרי הורנבוסטל. עשרים ושמונה סטודנטים נרשמו בסתיו 1916.

תחת הנהגתו של סמואל ג 'וויליאמס, הדיקן הראשון, בית הספר למשפטים היה הראשון בגיאורגיה להיות מוענק החברות של האגודה של בתי הספר למשפטים בארה"ב. לשכת עורכי הדין האמריקאית סיווג את אמורי כבית ספר "Class A" בשנת 1923. בתי הספר היחידים האחרים בדרום מזרח לכבוד זה הם האוניברסיטה של ​​וירג'יניה וושינגטון ולי.

ה. סמיית גמברל, בוגר בית הספר למשפטים של הרווארד, הצטרף לסגל הנלווה בשנת 1924. הוא שירת בפקולטה עד ערב מלחמת העולם השנייה ולאחר מכן סיפק את המתנה שאיפשרה את בניית בית הספר למשפטים של ימינו - גמבל הול, שנקרא על שם הוריו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MLS

Emory Law

התואר השני של Juris Master מספק מקצועני הכשרה משפטיים ספציפיים לתחומי העניין שלהם, ומסייעים להם לקדם את הקריירה שלהם. פורמטים חדשים של מחקר מקוון זמינים בחוק הבריאות ובמש ... [+]

התואר השני של Juris Master מספק מקצועני הכשרה משפטיים ספציפיים לתחומי העניין שלהם, ומסייעים להם לקדם את הקריירה שלהם. פורמטים חדשים של מחקר מקוון זמינים בחוק הבריאות ובמשפט העסקי עבור הרשמה לחודש אוגוסט או ינואר.

הכשרה משפטית של עורכי דין

Emory Law של תוכנית מאסטרס, 30 מעלות אשראי תואר שני במשפטים, נועד לעזור לא עורכי דין לשפר את הידע שלהם על החוק ולקדם הקריירה שלהם. הורים יוריס יכול לעזור אנשי מקצוע מנוסים או סטודנטים להרחיב את השפעתם בתחום הנבחר שלהם.... [-]

ארצות הברית Atlanta
ינואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
9 - 48 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במשפטים

Emory Law

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אמורי מציע גישה מעשית וממושמעת ללימוד החוק המעסיק את התלמידים בתפקידים שמילא החוק בקהילה, בחברה ובעולם. ההתמקדות שלנו במרכזי הסטודנטים, התו ... [+]

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אמורי מציע גישה מעשית וממושמעת ללימוד החוק המעסיק את התלמידים בתפקידים שמילא החוק בקהילה, בחברה ובעולם. ההתמקדות שלנו במרכזי הסטודנטים, התוכניות החדשניות והמחויבות למלגות מכינות את הבוגרים כדי להשפיע באופן מיידי ובר קיימא.

Emory Law LLM ניתן להשלים במשרה מלאה תשעה חודשים או במשרה חלקית עד ארבע שנים. ריכוזים אחדים זמינים או תוכנית ניתן להתאים אישית את האינטרסים של התלמיד ספציפי באמצעות אפשרות המחקר הכללי. תוכנית LLM פתוחה לאנשים בעלי תואר במשפטים זרים ו / או תואר שלישי בארה"ב מבית ספר למשפטים של אוניברסיטת ABA.... [-]

ארצות הברית Atlanta
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
9 - 48 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית