George Washington University, Law School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

מאז ההרשמה למחזור הראשון שלה בשנת 1865, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון הפיק כמה מן המוחות המשובחים ביותר על פני קשת של מלגות משפטיות.

מסורת זו ממשיכה כיום, כאשר בוגרי חוק ג"ו משתמשים בידע ובמיומנויות שהם מרוויחים כאן כדי להשפיע על השיחות המשפטיות הקריטיות של ימינו. בית הספר מוכר על ידי לשכת עורכי הדין האמריקנית והוא חבר שכר של איגוד בתי הספר למשפטים בארה"ב. בית הספר למשפטים ממוקם בקמפוס GW בשכונת מרכז העיר הידוע בשם פוגי בוטום.

הִיסטוֹרִיָה

בשנותיה הראשונות של הרפובליקה, כאשר בירתה החדשה של האומה לא היתה אלא אוסף קטן של מבני ציבור מופרדים על ידי אדמות מרעה, הנשיא ג'ורג 'וושינגטון יעץ לקונגרס להקים אוניברסיטה לאומית במושב הממשלה.

מטרתו הייתה לחנך את הדורות הבאים של עובדי המדינה ובכך ליצור זהות לאומית המבוססת על "עקרונות ידידותיים לממשל הרפובליקני ולחירויות האמיתיות והאמיתיות של האנושות." הוא השאיר בצוואתו 50 מניות מלאי בחברת תעלת פוטובמאק לטובת הקצאת אוניברסיטה "שאליה נשלחו נוער העושר והכישרונות מכל חלקיה, לשם השלמת השכלתם בכל ענפי הספרות האדיבה - באומנויות ובמדעים - ברכישת ידע בעקרונות הפוליטיקה

אף על פי שיהיו אלה עשרות שנים לפני שיוקמו האוניברסיטה של ​​ג'ורג' וושינגטון על ידי חוק הקונגרס, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, שהוקם בשנת 1865, היה בית הספר למשפטים הראשון במחוז קולומביה. כיום ממשיך בית הספר לגלם את שאיפותיו של הנשיא הראשון.

די.סי.

בית הספר הראשון למשפטים בעיר הבירה

לסטודנטים יש הזדמנויות שאין כמוהו ללמוד ממבקרים מומחים ומומחים מכובדים וללמד סטאז ', פקידות ותעסוקה, וכל זאת תוך כדי הנאה מהתרבות התוססת, חיי הלילה ומסעדות העיר.

עם היסטוריה של למעלה מ 145 שנים בלב וושינגטון הבירה, החיים בבית הספר למשפטים באוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון קשורים בצורה בלתי ניתנת לחיבור הקהילה הסובבת אותה. הקמפוס שלנו נמצא רק ארבעה רחובות מהבית הלבן, ובהישג ידו של הבנק העולמי, משרד המשפטים, מחלקת המדינה, בתי המשפט הפדרליים והמקומיים, ואינספור ארגונים ללא מטרות רווח וארגונים לא ממשלתיים. לסטודנטים למשפטים GW אין הזדמנויות שאין כדוגמתם ללמוד מקרב מומחים סגליים ומומחים מכובדים וללמד סטאז ', פקידות, ותעסוקה, והכל תוך שהם נהנים מהתרבות התוססת, חיי הלילה ומסעדות העיר.

121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

מהדיקן

ברוך הבא לחוק GW!

בית הספר למשפטים באוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון, שנוסד בשנת 1865, הוא אחד החברים הגדולים, הנודעים והמגוונים ביותר באקדמיה המשפטית. אני מזמין אתכם לחקור את הקמפוס והקהילה שלנו כדי לגלות בית ספר למשפטים המושרש עמוק במסורת, מגיב מאוד לשינויים בחינוך המשפטי ובמקצוע המשפטי, ומחויב באופן מלא לייצור עורכי דין בעלי השפעה ורעיונות טרנספורמטיביים. סטודנטים מגיעים למשפט GW מכיוון שהם רוצים לשנות את העולם, והם בוגרים כאנשי מקצוע המוכנים לכתוב, לדגן, לחדש, ליצור ולנהל את האידיאלים הגבוהים ביותר של משפט וצדק.

כשתבקר באתר שלנו, תראה את הדרכים הרבות שהמוסד ברמה העולמית שלנו מכין את הסטודנטים למציאות השוק המשפטי הגלובלי. חוק לב GW, הממוקם בלב בירת מדינתנו, משלב הוראה משפטית מעולה עם תכנות חדשניות ושפע הזדמנויות להתמחות, חניכות, חונכות ורשתות.

פקולטה ברמה עולמית. בבסיס ניסיון חוק GW עומדת פדגוגיה איתנה המשלבת מלגה, דוקטרינה ותרגול. עזרה בפיתוח הסטודנטים שלנו לעורכי דין בעלי השפעה היא סגל מכובד שלא רק מפרסם ספרים ומאמרים שצוינו באופן נרחב, אלא מעצב מחדש באופן פעיל את הנוף המשפטי. הפרופסורים שלנו המוכרים באופן לאומי ובינלאומי מעורבים בקביעות בליטיגציה בפני בית המשפט העליון בארה"ב, בתי הדין הבינלאומיים ובתי משפט אחרים. הם גם מספקים פרשנויות מומחים לתקשורת החדשות, מעידים על גבעת הקפיטול, משמשים כיועצים לממשלות שונות ומקיימים פעילויות רבות אחרות המעשירות את חיי האקדמיה של בית הספר.

איפה החוק מתבצע. חוק GW ממוקם במיקום גיאוגרפי באופן מושלם כדי לספק חוויה משפטית וושינגטונית ייחודית. מיקומנו - במרכז המשפט הלאומי והבינלאומי, בכירי הממשל, שופטי בית המשפט העליון - מאפשר לאנשי מפתח בוושינגטון לתדיר את כיתותינו, להשתתף בכנסים בקמפוס שלנו ולשאת דברים ביותר ממאה אירועים מיוחדים מדי שנה בבית הספר למשפטים שלנו.

ניסיון אמיתי בעולם. גוף הסטודנטים המעורבים שלנו הוא מגוון, תומך, יצירתי, חדשני ופועל קשה. בחוק GW אנו מספקים לתלמידינו מערך עמוק של הזדמנויות ללמוד, לחקור, להתלבט ולהטיל ספק בחוקים ועקרונות משפטיים בכיתה ובעולם האמיתי. סטודנטים רבים משתתפים בקליניקות המשפטיות הקהילתיות ג'ייקוב ברנס של GW, ומייצגים לקוחות בתיקים אמיתיים תחת פיקוח סגל. הם משתתפים גם בתחרויות סנגור, כתבי עת לעריכת סטודנטים, פרויקטים פרו-בונו ומאות מקומות שדה בסוכנויות ממשלתיות ובמוסדות מובילים לאומיים ובינלאומיים באזור וושינגטון.

שינוי העולם. אנו מקווים שתשקול להפוך לחלק מהקהילה שלנו. אני מעודד אותך להעמיק וללמוד מה הופך את חוק GW ליעד האידיאלי לרכוש את הכישורים שיאפשרו לך לשנות את העולם. אנא בקר אותנו באופן אישי כדי לסייר במתקנים שלנו ולקבל הבנה טובה יותר של מי שאנחנו, מה אנחנו עושים ואיך אתה יכול להגיש בקשה להצטרף אלינו. אני מצפה לקבל את פניכם בבית הספר למשפטים שלנו.

בחום,

כריסטוף אלן בראסי

דיקן ביניים, סגן פרוסטוסט לעניני סגל, ופרופסור למשפטים

מיקומים

וושינגטון

כתובת
H Street Northwest,2000
20052 וושינגטון, מחוז קולומביה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך