קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Georgia Southern University היא המרכז הגדול והמקיף ביותר במדינה להשכלה גבוהה מדרום לאטלנטה. עם 141 מעלות בתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט, ג'ורג'יה הדרומית כבר מיועד הציבור קרנגי דוקטורט / R2 מוסד ומשרת מעל 26,400 סטודנטים מכל 50 מדינות, וושינגטון הבירה, פורטו ריקו, כמו גם 102 מדינות. עם שלושה קמפוסים תוססים - קמפוס סטיטסבורו, קמפוס ארמסטרונג בסוואנה וקמפוס ליברטי בהיינסוויל - ג'ורג'יה סאות'רן מציע סביבה קמפוס אטרקטיבית המעודדת למידה, גילוי וצמיחה אישית. תוכניות אקדמיות מוכרות ארצית של ג'ורג'יה הדרומית מכינות חוקרים מגוונים למנהיגות ולשירות כאזרחי העולם. יחידה של אוניברסיטת מערכת של גאורגיה, האוניברסיטה מתגאה 200 פלוס סטודנט, אתלטיקה מצטיינים אני, ואת המדינה- of-the-art אולמות מגורים מתקני הקמפוס.

מאז 1906, סימן ההיכר של האוניברסיטה היה תרבות של אירוסין אשר גישור התיאוריה עם בפועל, מרחיב את סביבת הלמידה מעבר לכיתה, ומקדם צמיחה התלמיד ואת ההצלחה בחיים. מרכז המשימה של האוניברסיטה הוא מסירותה של הפקולטה למצוינות בהוראה ופיתוח סביבת למידה פורייה, המתבטאת בחילופי דעות חופשיים, בציפיות אקדמיות גבוהות ובאחריות אישית להישגים אקדמיים. סגל, סגל וסטודנטים מאמצים ערכי יסוד המבטאים באמצעות שלמות, נימוס, טוב לב, שיתוף פעולה ומחויבות ללמידה לכל החיים, לרוח, ולאחריות חברתית.

מסורות

דרום ג'ורג'יה היא אוניברסיטה עשירה בהיסטוריה. מאז התחלות צנועה שלה כמו המחוז הראשון

אוניברסיטה אחת. שלושה קמפוסים.

דרום ג'ורג'יה גדלה לשלושה קמפוסים נפרדים, המשרתים את הצרכים של מוסד דינמי אחד. קמפוס סטייטסבורו הוא 900 דונם של מבנים בסגנון גיאורגי בסגנון לבנים אדומות, מבנים מודרניים מודרניים, בין עצי אורן ואלון ומספרם עולה על 20,000 תלמידים; קמפוס ארמסטרונג בסוואנה הוא קמרון של 268 דונמים arboretum רק דקות נסיעה ממרכז העיר ההיסטורי סוואנה הביתה כ -6,500 תלמידים; ואת המודרנית, המדינה- of-the-art מתקן ב Hinesville מיועדת לסטודנטים מקומיים וצבאיים.

ידידותית צבאית

שירות ותמיכה צבאית היא מסורת עתיקת יומין לגיאורגיה הדרומית. עם שני מתקנים צבאיים גדולים באזור, האוניברסיטה הייתה תמיד בית מבורך לחיילים, חיילים ותיקים וצוערים. כתוצאה מכך, מגזין GI משרות יש בשם דרום גיאורגיה מוסד צבאי ידידותית במשך שבע שנים ברציפות. בנוסף, גדוד הנשר, תוכנית ROTC שלנו כבר זמן רב מקור להכרה לאומית, זכייה בפרס מקארתור היוקרתי ארבע פעמים, ומוביל את האומה בייצור של אחיות הצבא.

ההיסטוריה שלנו

כאשר חקלאי ראשון

עכשיו במאה השנייה של השירות שלה, דרום ג'ורג'יה קרוב ל -27,000 סטודנטים, יותר מ -2,000 סגל וצוות, 141 תוכניות לימוד ברווקים, תואר שני ודוקטורט, ושלושה קמפוסים תוססים ב Statesboro, סוואנה, ואת Hinesville.

114626_114546_Campus.jpg

קמפוס סטייטסבורו

קמפוס סטייטסבורו נוסד בשנת 1906 כבית ספר להוראת טכניקות ייצור חקלאיות מודרניות ומיומנויות ביתיות לילדי בתי ספר כפריים. המחוז הראשון א

עשרות שנים ראו את השם הנוסף ושינויים במשימה: למכללת ג'ורג'יה למורים ב -1939 ובקולג 'הדרומי של ג'ורג'יה ב -1959. המשך התוכנית וההתרחבות הפיזית, כולל אחת לשבע שנים, 1984-1989, שבהן ההרשמה הוכפלה מיותר מ -6,000 ליותר מ 12,000 תלמידים, הובילה לשינוי סופי בשנת 1990 - Georgia Southern University .

קמפוס ארמסטרונג וקמפוס ליברטי

ב -1935 הקים תומס גמבל, ראש עיריית סוואנה, את קמפוס ארמסטרונג, שנודע אז כמכללת ארמסטרונג ג'וניור, כדי לעודד את כלכלת סוואנה ואת ההזדמנויות המוקדמות לצעירים מקומיים שלא יכלו להרשות לעצמם ללמוד בקולג 'מחוץ לבית. בית הספר התחיל עם 175 תלמידים והיה ממוקם בבית ההיסטורי ארמסטרונג על רחוב בול בקצה הצפוני של פורסיית פארק. בשנת 1966, לאחר קבלת מעמד של ארבע שנים ותרומה של 250 דונם של Mills B. Lane Foundation ודונלד ליווינגסטון, ארמסטרונג סטייט קולג 'עברה למיקומה הנוכחי על אברקורן הרחבה של סוואנה הדרומית.

במהלך 30 השנים הבאות של צמיחה, הוסיף ארמסטרונג תוכניות לתואר שני בעסקים וחינוך והפך למרכז חינוך למקצועות הבריאות האזוריים. צמיחת המוסד הגיעה לשיאה בשנת 1996 עם מעמד האוניברסיטה ושם חדש: ארמסטרונג אטלנטיק סטייט. רק שנתיים לאחר מכן, ארמסטרונג שיתפה פעולה עם ג'ורג'יה הדרומית ומוסדות USG אחרים כדי ליצור את מרכז החירות בהיינסוויל על מנת להציע תוכניות לתואר לשירות פעיל וצבא ותיק ומשפחותיהם באזור. ליברטי קאונטי הוא ביתו של פורט סטיוארט, הבסיס הצבאי הגדול ביותר במזרח מיסיסיפי.

מצוינות אתלטית

תוכניות האתלטיקה של ג'ורג'יה סאות'רן יש היסטוריה ארוכה ואחורה, עשירה במסורת שנולדה בהצלחה. האוניברסיטה לא רק הפיקה כנס ואלופים לאומיים, אבל יש תמיכה parlayed פרטית לתוך מתקני משופרת משמעותית - חיוני לגיוס ושמירה של ספורטאים העליון.

הצלחה בין-לאומית בין-לאומית - כולל שש אליפויות לאומיות של FCS (I-AA) בכדורגל - השפיעה באופן חיובי על אישיותה הציבורית של האוניברסיטה ועל גאווה של סגל, סגל וסטודנטים. כל הספורט להתחרות ברמה הגבוהה ביותר של NCAA עם כדורגל, לשעבר FCS, שהצטרף לדרגות FBS בסתיו 2014.

תחנת כוח אזורית

אוניברסיטת ג'ורג'יה הדרומית היא כיום האוניברסיטה הגדולה והמקיפה ביותר במדינה מדרום לאטלנטה, והיא מסווגת כאוניברסיטת דוקטורט / מחקר על ידי קרן קרנגי לקידום ההוראה. הדגש על שירותם של ותיקי החזרה הביא לאוניברסיטה תואר "ידידותי לצבא" לשנה השביעית ברציפות על ידי ויקטורי מדיה, מו"ל של GI Jobs, STEM Jobs ו מגזינים צבאיים. קיפלינג'ר כינה את ג'ורג'יה סאות'רן "Top 100 Best Value", ואת מגזין פורבס בשם האוניברסיטה בין המעסיקים הטובים ביותר באמריקה לשנת 2018.

זהו זמן מרגש להיות חלק נשר האומה! אנחנו מזייפים את המוסד שלנו על בסיס של שתי בתי ספר היסטוריים דינמיים, היסטוריים. אנו מתמקדים בהצלחה התלמיד. אנו מתמקדים בלמידה מעשית. אנו מתמקדים בקשר הדוק עם סגל וסטודנטים, ואנחנו כאן כי אנחנו רוצים להשפיע על הקהילות שלנו, על האזור שלנו ועל המדינה שלנו.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

Discover More at Georgia Southern

Faculty Spotlight: Dr. Sophie George

כתובת
1332 Southern Drive
Statesboro, Georgia, ארצות הברית
כתובת
11935 Abercorn Street
Savannah, Georgia, ארצות הברית
כתובת
175 West Memorial Drive
Hinesville, Georgia, ארצות הברית