קרא את התיאור הרשמי

הצהרת משימה

Indiana University Robert H. McKinney School of Law שוכנת על מחקר עירוני של קמפוס המחקר המדעי והבריאות של אינדיאנה. כבית הספר למשפטים היחיד בעיר הבירה התוססת שלנו, אנו מחויבים נגישות, affordability, גיוון, ומצוינות בחינוך המשפטי הציבורי. בית הספר למשפטים מקניני משרת את תלמידיו ואת החברה כמרכז לחינוך משפטי ולחקירה מדעית. התלמידים שלנו להמשיך קורס קפדני של מחקר שקוע בסביבה של שירות ציבורי וקהילה מעורבות. על ידי טיפוח תחושה של יושרה בוגרת ומודעות לעיסוק משפטי מתמיד, אנו מעצימים את התלמידים להצליח כאזרחים, אנשי מקצוע ומנהיגים.

הכרה בינלאומית

IU McKinney LL.M. התוכנית הוכרה לאחרונה על ידי משפטן בינלאומי אשר בשם זה על שלושה LL.M היוקרתי שלה רשימות פרס התוכנית:

 • אפשרויות קריירה
 • ניסיון בית הספר הטוב ביותר
 • בעל הערך הטוב ביותר

הצהרת מטרות חינוכיות

בוגר מקיני יהיה מוכן:

 • בניית בסיס קיים של ידע ומיומנויות משפטיים להצליח במסלול הקריירה של הבוגר;
 • תרגיל נשמע פסק דין מקצועי וממלא אחריות אתית;
 • ייצוג ברמה גבוהה של יכולת בניתוח משפטי, חשיבה, מחקר וכתיבה;
 • להפגין את החריפות בתקשורת בעל פה בהקשר המשפטי;
 • לשמש כמנהיג או תורם חבר צוות הגדרות מקצועי;
 • המעבר בקלות לתרגול או לענף ממשלתי אחר, מלכ"ר או במגזר הפרטי;
 • מינוף רשת של קשרים מקצועיים; ו
 • מעריכים כי מצוינות כעורך דין דורש מאמץ אישי, לכל החיים.

למה אני מקיני חוק?

קבלת ההחלטה לגבי המקום שבו אתה רודף השכלה משפטית ישפיע על שארית חייך. ב McKinney Law, אנחנו חושבים שתמצא את השילוב הטוב ביותר האפשרי של הארקה תיאורטית הכשרה מעשית, עבודה קשה ומהנה, בסביבה מאתגרת אך תומכת.

אנו מציעים מצוינות אקדמית והזדמנות מקצועית:

סגל מצטיין: הפרופסורים במשפט מקניני הם מומחים לתחומי העניין שלהם והם להוטים לעזור לך לשלוט במושגים משפטיים וללמוד "לחשוב כמו עורך דין". לרובם יש ניסיון מקצועי בעבודה בחוק לפני ההוראה, כך שהקורסים שלך ימזגו הידע התיאורטי והמעשי של החוק. צור קשר עם סגל כדי לדון השאיפות האקדמיות שלך ואת מטרות הקריירה!

תכנית קפדנית וחדשנית: לאחר שתשלים את סלע החינוך המשפטי שלך בשנה הראשונה שלך, יש מגוון קורסים ברמה העליונה באזורים פופולריים, וכן 120 קורסים בשנה, כולל סמינרים קטנים ונושאים מתקדמים. בדוק את כל הקורסים שלנו.

למידה חווייתית: הלמידה היא מרכיב קריטי בחינוך המשפטי המודרני. ב- IU McKinney, תהיה לך הזדמנות מרובה לרכוש ניסיון משפטי. אנו מציעים שבעה מרפאות של לקוחות חיים, בתי משפט, חוות דעת משפטית, הכשרת מיומנויות, עבודות פרו בונו, ומגוון רחב של תחומי התמחות ופקידות. ראה איך אתה יכול לשים את החוק בפועל. כבית הספר למשפטים היחיד בעיר הבירה, לתלמידים שלנו יש גישה מועדפת להזדמנויות חדשניות.

במרכז של כל זה: המיקום שלנו באינדיאפוליס המטרופולין, הלב של המדינה הממשלה ועסקים, משפר הכל על חוויית התלמיד. זהו אחד הבטוחים ביותר, העין המושכים ביותר ערים במדינה. ספורט, אמנות, שטחים ירוקים, מוזיאונים, קניות ועוד הרבה יותר מחכים לכם בעיר המעגל.

Affordability ו נדיב מלגות מימון: עלויות משוער המלא של התוכנית שלנו ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו. עלות נמוכה של שכר הלימוד הציבורי שלנו בשילוב עם עלות נמוכה של החיים אינדיאנפוליס ומלגות נדיבות לעתים קרובות להפוך את IU מקיני אפשרות סבירה ומושכת לסטודנטים בינלאומיים.

האווירה התומכת: סגל ההוראה שלנו וצוות העובדים שלנו, שלא לדבר על בוגרים של 10,000 פלוס (לפגוש כמה מהם) שעובדים בכל העולם במגוון תחומים ומקצועות, רוצים שתצליח ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לראות את מה שאתה עושה!

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

כשאתה מוכן לעשות את הצעד הבא בקריירת המשפט שלך, תואר שני במשפטים (LL.M.) מבית הספר למשפטים IU מקינייני יכול לעזור. LL.M. התוכנית מציעה שש התמחויות: משפט אמריקאי לעורכי די ... [+]

כאשר אתה מוכן לעשות את הצעד הבא בקריירה שלך במשפטים, תואר שני במשפטים (LL.M) תואר מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מקיני יכול לעזור.

LL.M. התוכנית יש מספר מטרות:זה נותן כיום לתרגל עורכי דין בארה"ב מקום לחדד את כישוריהם ולהעמיק את בסיס הידע שלהם על נושא מסוים.זה עוזר עורכי דין מורשים ממדינות אחרות להכיר את החוק האמריקאי כהכנה לעבור את הבר בארצות הברית.הוא מספק תוכנית לימודים ממוקדת לחוקרים משפטיים המעוניינים לקדם את הידע שלהם בתחום מסוים של החוק כדי להתכונן SJD / Ph.D. במשפטים ובקריירה אקדמית.... [-]
ארצות הברית אינדיאנפוליס
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

LLM program

Day in the life

IU McKinney Law Program on Law and State Government

Online program

General Info

Intro to Indy

Legal writing

IU Robert H. McKinney School of Law
כתובת
Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225
אינדיאנפוליס, אינדיאנה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 317-274-8523