Loyola University New Orleans College of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

יותר מ -100 שנים של אקדמאים, צדק ושירות.

בשנת 1914, המכללה האקדמית למשפטים לויולה פתח את שעריו כבר לפתוח את אופקיהם של אנשי מקצוע החוק בעתיד מאז ועד היום. כאן, אולמות וכיתות של הקמפוס בניו אורלינס Uptown של המכללה, אנו לקדם את המסורת ישועי של קפדנות אקדמית, שוחרת צדק, ושירות לאחרים באמצעות תוכניות המשפט האזרחי המשותף ABA-מוכר שלנו. שופטים פדרליים, פוליטיקאים מדינתיים ומקומיים, שותפים במשרד עורכי דין, עורכי דין תאגידי, ומנהלים-כולם החלו את הקריירה החוק המהולל שלהם עם חינוך לויולה. כאשר אנו מתחילים במאה השניות שלנו, אנו מצפים לחנך את הדור הבא של משפטנים מחויבים באמצעות החוק כדי לעשות את הבדל בעולם.

המכללה למשפטים באוניברסיטת ניו אורלינס אוניברסיטת לויולה מ לויולה אוניברסיטת על Vimeo.

אקדמיה

התחל כאן. ללכת לשום מקום.

אנו יודעים כי יש תלמידים נתיבים ייחודיים משלהם. לכן לויולה המכללה למשפטים מציעה שפע של אפשרויות כדי להתאים לכל המטרות של תלמיד.

אנחנו עם אחד של כמה בתי ספר בארץ המציע תכניות לימודים המשפט האזרחי המשותף, נותן לכם אפשרויות בעריכת דין בלואיזיאנה, ברחבי הארץ, או ברחבי העולם. שלוש תוכניות משותפת תואר ותשע תעודות בתחומים מיוחדים תיתנה לך את הידע ואת האישורים אתה צריך לתרגל את סוג המשפט שמעניין אותך ביותר. ומכיוון שאנו יודעים כי עבור חלק מהתלמידים הולכים ללמוד המשפטים במשרה מלאה הוא לא אופציה עקב הדרישות של החיים, אנו מציעים תוכניות היום והלילה במשרה חלקית, כך שתוכל לקבל את תואר בתנאים שלך.

תוכניות תואר

 • Juris דוקטורט תואר
 • תואר שני במשפטים ב ארצות הברית החוק
 • LL.M. הלימוד הפרטני לבוגרי USJD

תוכניות תואר משולב

 • Juris Doctor (JD) / תואר שני במנהל עסקים (MBA)
 • Juris Doctor (JD) / מוסמך במינהל ציבורי (MPA)
 • Juris Doctor (JD) / מאסטר של תכנון ערים ואזורים

תוכניות תעודה

 • תעודת משפט אזרחים ומשפט המשותפות
 • תעודת דיני איכות הסביבה
 • תעודה ללימודי משפט בינלאומי
 • תעודה במשפטים, טכנולוגיה, ויזמות
 • תעודת הצדק החברתי
 • תעודה בתחום דיני מסים
 • תעודת הגירה ואזרחות החוק והמעשה
 • תעודת חוק ביטוח בריאות

מרפאת החוק

סטיוארט ה 'סמית חוק מרפאת מרכז לצדק חברתי

למה ניו אורלינס?

ניו אורלינס היא עיר תוססת מעצמו, והקהילה המשפטית היא בדיוק כפי פעילה. מספר החברות אזוריות וארציות יש משרדים בניו אורלינס, כפי שעושה רבים גדולים, בינוני, ומשרדי עורכי דין בוטיק שבסיסה לואיזיאנה.

המכללה למשפטים מציעה בתחומים רבים ושונים של מוקד לשרת אוכלוסייה מגוונת של תאגידים, יזמים, אינטרסים סביבתיים, בדרנים, סוכנויות ממשלתיות מקומיות ופדרליות, לצורכים צבאיים, אינטרסים בינלאומיים, משפחות הקהילה בכללותה.

ניו אורלינס היא גם מרכז חשוב עבור מערכות שיפוטית פדרליות ואת המדינה. ברמת המדינה, היא הבית של בית המשפט העליון לואיזיאנה, בית המשפט לערעורים של מחוז לואיזיאנה הרביעי, בתי משפט מחוזיים רבים עם שיפוט אזרחי ופלילי. ברמה הפדרלית, היא הבית של בית המשפט לערעורים בארה"ב לערעורים ובית המשפט המחוזי של ארצות הברית במחוז המזרחי של לואיזיאנה, כמו גם בתי משפט לעניינים מנהליים פדרליים שונים.

ניו אורלינס, עם מסורותיה ונוף מרגש, משמשת כתפאורה המושלמת ללימוד ולעשות למען צדק.

מוזיאונים

ניו אורלינס היא ביתם של מספר המוזיאונים המעולים, כולל המוזיאון הלאומי מלחמת העולם השנייה, מוזיאון ניו אורלינס לאמנות, מוזיאון האוגדן לאמנות דרום, לאמנויות העכשוויות מרכז ניו אורלינס, Cabildo.

פסטיבלים

חלק בפסטיבלים הייחודיים והפופולריים ביותר של האומה מבוסס בניו אורלינס, לרבות מארדי גרא, ג'אז בניו אורלינס מורשת פסטיבל, חוויית לאמנויות וודו מוסיקה +, פסטיבל רובע צרפתי, ועשרות נוספים.

מוסיקה

למרות שניו אורלינס מזה זמן רב נחשב למוקד האמריקאי של ג'אז ומוסיקה בלוז, העיר כוללת יותר מ -80 מקומות מוסיקה חיה כי ומארחי פולק, Cajun, פאנק, רוק, R & B מוסיקה.

מזון

ניו אורלינס היא כור היתוך קולינרי האולטימטיבי של האומה! ליותר מ -1,000 מסעדות span באזור ניו אורלינס רבתי. בין אם אתה מחפש התמחויות קריאולי Cajun,-בישול ביתי דרום מסורתי, תענוגות גסטרונומי חדשניים, נסיעה בסגנון אירופאי, או פרותי הימים הטריים בדרום, אתה בטח תמצא אותו קל ביג.

ספורט

הסהר העיר היא ביתם של נבחרת הכדורגל ניו אורלינס סיינטס NFL, קבוצת הכדורסל ניו אורלינס שקנאים NBA, קבוצת הבייסבול ניו אורלינס Zephyrs AAA, ולקבוצת הכדורגל בליגת העל הלאומי Jesters ניו אורלינס. לקבלת פירוט מלא של קבוצות ספורט ניו אורלינס ואירועים, בקר www.sportsnola.com.

לְבַקֵר

אנו מזמינים אתכם לגלות לויולה אוניברסיטת ניו אורלינס המכללה למשפטים באופן אישי. אנא צור טורי Luwisch לתזמן מפגש מידע ביקור או קבוצת פרט לחוות את המראות ואת הקולות של לויולה וניו אורלינס.

מיקומים

ניו אורלינס

כתובת
526 Pine Street,
70118 ניו אורלינס, לואיזיאנה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך