קרא את התיאור הרשמי

בית הספר של מסצ'וסטס המשימה של החוק הוא לספק חינוך משפטי סביר מבחינה אקדמית קפדני תוך שימת דגש אתיקה, סנגור, מנהיגות, ומיומנויות מקצועיות. MSLAW מספק השכלה משפטית נגישה ובמחיר סביר למנהיגי המחר בחוק, עסקים, וטכנולוגיה שמבקשים לתרום לקהילותיהם כעורכי דין, עורכי דין, ומנהיגים. יש עורכי דין השפעה מהותית בחברה שלנו וMSLAW מכין את בוגריה להשתמש בכוח הזה כדי לסייע ללקוחות שלהם ולקבל את הקידום החברתי שתואר במשפטים סיפק באופן מסורתי.

כדי להשלים את המשימה שלו, בית הספר של מסצ'וסטס החוק מפגיש קבוצה מגוונת של חוקרים, שופטים, מתרגלי מומחה ואנשי מקצוע אחרים כדי לספק לאנשים מכל רקע חינוך קפדני, מקצועי יתרון, במחיר סביר משפטי, כך שהם יכולים לשפר את חייהם לשרת טוב יותר שלהם קהילות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

דוקטור במשפטים Juris Doctor

Massachusetts School of Law

תואר דוקטור במשפטים הוא לא רק תואר מקצועי בחוק. קבלת תואר JD היא היסוד שיפתח עולם של הזדמנויות בעולם המשפט, עסקים, ומקצועות אחרים אין ספור. ... [+]

דוקטור במשפטים Juris Doctor

בית הספר של מסצ'וסטס חוק מספק איכות גבוהה, השכלה משפטית מעשית ובמחיר סביר. קבלת רולינג מוצעת וההכנה לבחינות לא נדרשו. בית הספר של מסצ'וסטס החוק מציע שכר הלימוד הנמוך ביותר בהשוואה לכל בית ספר למשפטים בניו אינגלנד.

תיאור תכנית:

תואר דוקטור במשפטים הוא לא רק תואר מקצועי בחוק. קבלת תואר JD היא היסוד שיפתח עולם של הזדמנויות בעולם המשפט, עסקים, ומקצועות אחרים אין ספור. בבית הספר של מסצ'וסטס חוק, יש לך האפשרות להתמקד דוקטור יוריס שלך בהיבטים שונים של המשפט, כגון עסקים, זכויות אזרח, פגיעה פלילית, בינלאומית, אישית, ועוד.... [-]

ארצות הברית ושוב
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית