קרא את התיאור הרשמי

ManhattanPrep102

סטודנטים עושים כמיטב יכולתם, כאשר הם צריכים את המורים הטובים ביותר

בשנת 2000, למד עבור בוגר אמריקה בוגר ייל הזיקים Vanderhoek היה רעיון רדיקלי: התלמידים לומדים טובים יותר ממורים טובים. חזונו של מה מבחן הכנה יכולה להיות אם נלמד על ידי אנשי חינוך נהדרים הוביל אותו להרכיב צוות של מורים מוכשרים, גיוס רק אלה עם ציונים באחוזון ה -99 וניסיון בהוראה משמעותי. וגם איתם, מנהטן Prep נולד.

ManhattanPrep103

מעבר הכנה למבחן מסורתית

אנו מאמינים מבחן הכנה צריכה להיות חינוך אמיתי. ומורה נהדר עושה את כל ההבדל. המדריכים שלנו הם לא רק נוטלי מבחן חכמים, הם מורים מוכשרים עם ניסיון כדי לעזור לך לממש את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלך.

מאז שהתחלנו, הכנה מנהטן גדל מחברת שיעורי בוטיק לאחד ספקי ההכנה למבחן המובילים בעולם.

ManhattanPrep104

אנו מאמינים מבחן הכנה צריכה להיות חינוך אמיתי

מתוך המדריכים שלנו לתוכנית הלימודים שלנו, אנו פועלים כדי ללמד אותך את הכישורים תצטרך להצליח במבחן, בבית הספר, ואף מעבר לכך.

ManhattanPrep105
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

מ חי ב-אדם וכיתות הכנה לבחינות מקוונות שיעורים מקוונים שאתה יכול לעשות בקצב שלך, יש לנו את הכנת הכנה לבחינות המושלמת בשבילך. ... [+]

היכונו קריירה במשפטים.

פיק הכנה ההכנה לבחינות הכי טוב בשבילך

לא משנה כמה אתה רוצה ללמוד או כמה זמן יש לך לפני יום בדיקה, יש לנו שפע של אפשרויות הכנות כדי לקבל את מוכן.

חי מגרש של מבחני כניסה - מקוון או בכיתה

קורס ההכנה לבחינות השלם הוא התכנית המקיפה ביותר כנת הכנה לבחינות זמינה. מתן לא רק חומר בתוך הכיתה אבל גם בחוץ, אתה תהיה שקוע לגמרי בעבודתו הכנה לבחינות ברחבי בתקופת ההכנה שלך. לימד על ידי מדריכים מומחים עם עשרות באחוזון ה -99, חי שלנו פנים אל פנים ו שיעורים מקוונים הם אינטראקטיביים, מאתגר, וכל דבר אבל משעמם. וגדל המעמד הקטן שלנו לוודא שאתה מקבל את תשומת הלב הפרטנית הנדרשת על מנת למקסם את הציון שלך.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית