קרא את התיאור הרשמי

Mildred Elley מחנכת את מחוז ההון הגדול יותר בתכניות ממוקדות קריירה במשך למעלה מ -100 שנה.

הצהרת משימה

המשימה של Mildred Elley היא לספק איכות הקריירה החינוך והכשרה טכנית כדי לאפשר לתלמידים של רקע חינוכי, תרבותי ואישי מגוון כדי להצליח בכלכלה העולמית המשתנה. Mildred Elley שואפת להרשות לתלמידים הזדמנויות איכותיות להשמה ולהנחיל לכל בוגרינו תשוקה ללימודים וללמידה לכל החיים.

מטרות מוסדיות

תכנית הלימודים: להציע ניסיון אקדמי משוכלל המשלב חינוך מקצועי ואמנות ומדעי הרוח כדי להכין טוב יותר את התלמידים שלנו לקריירה במגוון תחומים מקצועיים בתחומי הבריאות ואיכות החיים, עסקים וטכנולוגיה, שירות לאחרים וקידומם השכלה גבוהה נוספת.

הפקולטה: לפתח סגל מצטיינים המורכב מאנשים בעלי הכשרה גבוהה על ידי ניסיון והכנה המוקדש לפיתוח התלמיד.

סטודנטים: לספק מגוון רחב של שירותים אקדמיים וסטודנטים, כולל ייעוץ אקדמי, סיוע כספי, שיעורים, ייעוץ מקצועי, פעילויות מאורגנות ושירותי תמיכה המוקדשים לפיתוח אישי של תלמידים וללמידה לאורך החיים.

משאבים: כדי לתמוך בסביבת הלמידה האקדמית במתקנים מתמקדים בסטודנט, כדי לספק משאבים טכנולוגיים חזקים, וכדי להבטיח קהילת למידה בטוחה, מכובדת, מגוונת ומכללתית לסטודנטים, לסגל ולסגל.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Mildred Elley

Paralegal הוא חלק חיוני של כל צוות תמיכה משפטית. Paralegals לנהל מחקר משפטי מומחה, טיוטת מסמכים, שמירה על קבצים, אינטראקציה עם לקוחות, כמו גם לספק תמיכה ניהולית. תוכנית ה ... [+]

Paralegal הוא חלק חיוני של כל צוות תמיכה משפטית. Paralegals לנהל מחקר משפטי מומחה, טיוטת מסמכים, שמירה על קבצים, אינטראקציה עם לקוחות, כמו גם לספק תמיכה ניהולית. תוכנית הלימודים Paralegal מציגה סטודנטים לתואר ותעודה ליישומי המחשב החיוניים הדרושים לתחום המשפטי.

הסטודנט ללימוד המשפטים ילמד את עקרונות המשפט ואת יסודותיו כדי להבטיח שמשרד עורכי הדין, הרשות הממשלתית או הארגון יפעלו במסגרת המסגרת המשפטית הרלוונטית. סטודנטים ותלמידי תעודה ילמדו מיומנויות לתקשורת, כתיבה, פתרון סכסוכים ומשא ומתן משפטי. הסטודנט ללימודי פרליגל ילמד מיומנויות מחשב נאותות עבור מחקר משפטי ותמיכה בליטיגציה. הם ישתמשו גם במיומנויות מחשב אלה כדי לארגן ולשמור תיעוד, תערוכות עדות עדות. מאז paralegals לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות, עדים ואת סנגור מנוגדים, את התואר ואת תעודת סטודנט תיצור מיומנויות בינאישיים לבנות יחסים טובים ולאפשר ללקוחות ועדים להרגיש נוח לדבר עם התלמיד paralegal. קריטי לסטודנט פרלגלי הוא מיומנויות מחקר ולמידה כדי לאסוף עובדות של המקרה כדי לסייע בטיוטת מסמכים משפטיים. כל המיומנויות הללו יתמקדו בתוכנית הלימודים של Mildred Elley Paralegal.... [-]

ארצות הברית אלבני ניו יורק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית