קרא את התיאור הרשמי

עלינו

נובל מנהטן מזה זמן רב מעורבת בהכשרת מאמנים וככזאת היא בעמדה מעוררת קנאה של היכולת להפגיש את שנות הידע והניסיון שלה, ולבסס את עצמה כמובילה בתחומה. בתוך רגע תלמד הכל על איך מאמן קורסים הכשרה הם עצמאיים מוכרים בתוך התעשייה ואנחנו יכולים בגאווה לטעון את הרמה הגבוהה ביותר של הסמכה. למרות האימון שלנו מתרחש במקומות רבים בבריטניה ובחו"ל המשרד הראשי שלנו מבוסס Weymouth ללא סיבה אחרת מאשר אנחנו הולכים לדבר. אימון הוא על כל עזרה לאנשים להפיק את המרב מחייהם, לזהות את מה שחשוב באמת לשמור על איזון.

המשרד נמצא במרחק של 20 מטר מחוף הים, כך שכולנו בחוויית הצוות הנוף המרהיב והמרהיב, כאשר אנו מגיעים לעבודה, ומשולבת עם זאת היא גאווה בידיעה שאנו פועלים ביותר מ -26 מדינות, ויש לנו רשת של שותפים ברחבי בריטניה. אנו רואים בתלמידים שלנו את המשפחה המורחבת שלנו ויש להם מערכת יחסים נהדרת עם רבים אשר כבר מוסמך אבל רוצה להישאר חלק נובל מנהטן. הם נעשים מעורבים בנו בדרכים רבות ושונות; קבוצות תמיכה, תערוכות, חונכות וכו 'ואנחנו תמיד מחפשים דרכים לעזור להם לפתח את הקריירה שלהם.

כדי להפוך את קורסי ההדרכה שלנו לנגישים יותר לתלמידים ברחבי העולם, הם מתקיימים לעתים קרובות בלונדון או באוקספורד. הקורסים מתוכננים בקפידה כך שהם תומכים אתה צריך להיות גמיש ולעשות בחירות כמו וכאשר אתה לומד יותר על אימון רוצה לפתח את הקריירה שלך. מה שחשוב הוא שאתה תהיה נתמך והנחה לאורך נתיב זה ייקח אותך קרוב או רחוק ככל שאתה רוצה ללכת יכול להביא לך מוכר כמו מאמן מקצועי מאוד עם הכישורים המוכרים בתעשייה כי הם מכובדים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: