קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1909, אוניברסיטת אוקלהומה מכללה למשפטים הוא אחד מבתי הספר משפט הציבורי הגדול בארצות הברית עם חלקים קטנים בכיתות מעודדי תחושה של קהילה חזקה, סגל מושלם עם מומחיות בינלאומית מדינה- of-the-art מתקן שמציע חדרי לימוד, חדרי בית משפט וכיתות מצוידים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

כבתי הספר הציבוריים היחיד של אוקלהומה חוק, חוק OU הוא כיום הבית האקדמי של כ 500 סטודנטים שנרשמו לדוקטור יוריס, ריבונו של החוקים, ריבונו של לימודי משפט ותוכניות תואר כפול שונות.

אוניברסיטת אוקלהומה מרכז החוק היא החברה האם של המכללה למשפטים. מרכז החוק כולל גם את ה דונלד התפלל ספרייה למשפטים, OU קליניקה משפטית, מחלקה לחינוך עוזר משפטי, אוקלהומה Law Review והאמריקאי ההודי Law Review.

משימה

אוניברסיטת אוקלהומה מכללה למשפטים, כחלק מהמרכז למשפט אוקלהומה, מבקשת לספק קהילה אינטלקטואלית דינמית מוקדשת להוראה ולמידה, מחקר ושירות במרדף האחר של משפט וצדק כתלמידיו לשלב ההכשרה המשפטית שלהם כהכנה ל פרקטיקה של חוק, שירות משפטי ותפקידי מנהיגות אחרים באוקלהומה, האומה והעולם.

היסטוריה

המכללה למשפטים התקדמו לא מעט מאז Julien ג מונה הקים אותו ובשנת 1909. מראשיתה הצנועה של דיקן מונה, שני חברי סגל, ו47 סטודנטים, המכללה האקדמית למשפטים גדלו להיות המוסד המשפטי הבולט במדינה. בשנת 1914, הודות לשתדלנות בלתי פוסקת של מחוקקי מדינה על ידי סטודנטים למשפטים למימון בנייתה, המכללה עברה לביתה הקבוע הראשון, מונה הול.

47,000 הרגל מרובע חוק האסם, כפי שהיה ידוע בחיבה, היה ביתם של המכללה ל62 שנים. כביתו של המכללה למשפטים, שהיו עדים לאירועים רבים באוקלהומה (ואמריקאי) ההיסטוריה, כולל ההודאה באז עתיד OU Regent עדה לויס Sipuel פישר, האישה השחורה הראשונה הודתה למכללה האקדמית למשפטים, בשנת 1948 . בוגרים בולטים אחרים כוללים ארה"ב לשעבר סנטור וOU הנשיא הנוכחי David L. Boren, לשעבר אוקלהומה הנאמנים פרנק קיטינג ובראד הנרי ותובע המחוזי של אוקלהומה עבר ובהווה הדיקן אמריטוס אנדרו מ 'מעיל.

למרות ברגל הרבוע נוסף שנבנה על חלקו האחורי של מונה הול, מרכז החוק, שהמכללה האקדמית למשפטים והגופים הקשורים אליו הגיעו להיקרא ב1971, נגמל הבניין, ואלץ את מעבר לבית הנוכחי שלה בTimberdell כביש בשנת 1976. אבל זה לא נגמר שם. הוספה האמריקנית ההודי Law Review כדי להשלים את אוקלהומה Law Review הוקם, הרחבת חינוך משפטי קליני, ובאופן כללי שואף לעמוד בדרישות הגוברת של חינוך משפטי בסוף המאה ה -20 גרמה חוק OU להיגמל שוב מתקניה.

באוקטובר 1999, קרקע נשברה על פרויקט בנייה ושיפוץ $ 19,000,000 שסופו של דבר הוסיף 80,000 מטרים רבועים למתקן, הכוללים הרגל מרובע 58,000 Donald E. התפלל ספרייה למשפטים ואולם בית משפט דיק בל 250 מושבים. הספרייה החדשה כוללת חדר צ'פמן הקריאה, במתכונת חדר הקריאה במונה הול, עם רצפת פרקט מזכירה את הרצפות במוזיאון הלובר. Donald E. התפלל ספרייה למשפטים, אשר פתוחה לציבור, מתגאה את האוסף הגדול ביותר החוק, ציבורי או פרטי, במדינה. אולם בית המשפט דיק בל הוא אחד האולמות הגדולים והטכנולוגי המתקדמים ביותר באזור, אם לא האומה, ומארחים לחיות ניסויים מבתי המשפט השונים במרכז אוקלהומה. אולם בל אירח מקרים לערעורים משני בית המשפט אוקלהומה לערעורים פליליים (כולל ערעור עונש מוות) ובית המשפט האמריקאי לערעורים של סבב 10th, כמו גם משפטים אזרחיים מבית המשפט המחוזי בארה"ב למחוז המערבי של אוקלהומה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

The University of Oklahoma - College of Law

התמחות לימודי המשפט בארה"ב מאפשרת לעורכי דין בעלי השכלה זר לרכוש השכלה כללית בחוק האמריקאי וסוגיות משפטיות. אנו מעודדים את תלמידים כדי להתאים את תכנית הלימודים ל ... [+]

התמחות לימודי המשפט בארה"ב מאפשרת לעורכי דין בעלי השכלה זר לרכוש השכלה כללית בחוק האמריקאי וסוגיות משפטיות. אנו מעודדים את התלמידים כדי להתאים את תכנית הלימודים שיתאימו לצרכימים אישיים שלהם, וקורסים ניתן לבחור כדי לעזור לתלמיד להתכונן ללקיחת בחינת הבר בארצות הברית.

קורסים במסגרת התמחות לימודי המשפט בארה"ב עשויים לכלול סדר דין אזרחי, חוזים, משפט חוקתי, משפט פלילי, דיני קניין ודיני נזיקין, בין יתר. ... [-]

ארצות הברית Norman
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Oklahoma - College of Law

ממוקם בלב הליבה של הטריטוריה ההודית המקורית, חוק OU מספק סביבה אידיאלית ללימוד החוק אינדיאני וסוגיות הנוגעים לעמי ילידים ... [+]

ממוקם בלב הליבה של הטריטוריה ההודית המקורית, חוק OU מספק סביבה אידיאלית ללימוד החוק אינדיאני וסוגיות הנוגעות לעמי ילידים. אוקלהומה מכילה קרוב לארבעים מדינות שבטיות והאוכלוסייה האינדיאנית השנייה בגודלה בארצות הברית. בהתחשב בנוכחותם ובהיסטוריה של האזור, החוק ההודי משפיע למעשה על כל תחומי עיסוק משפטי, מה שהופך אותו לשדה תוסס ומתפתח.

תואר שני במשפטים בעמי ילידים ניתן להשלים חוק בשנה אחת של לימודים במשרה מלאה או שתי שנות הלימוד במשרה חלקית.... [-]

ארצות הברית Norman
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Oklahoma - College of Law

חוק OU נמצא בחזית בהנפקתה של קורסים משפטיים התמקדו באנרגיה ובמשאבים טבעיים. עם חברות אנרגיה ומשאבים טבעיים רבות שבסיסה ב ... [+]

חוק OU נמצא בחזית בהנפקתה של קורסים משפטיים התמקדו באנרגיה ובמשאבים טבעיים. עם חברות אנרגיה ומשאבים טבעיים רבות שבסיסה באוקלהומה, חוק OU שולח מספר רב של בוגרים לתחומים הקשורים לאנרגיה ושיטות עבודה בכל שנה. חוק OU מכין את התלמידים להיות מנהיגים באנרגיה ובמשאבי טבע חוק והמדיניות, סיוע בפיתוח בר קיימא של כל סוגי אנרגיה ומשאבים טבעיים באופן אחראי לסביבה.

תואר שני במשפטים בניתן להשלים אנרגיה ומשאבים טבעיים בשנת לימודים אחת במשרה מלאה או שתי שנות הלימוד במשרה חלקית.... [-]

ארצות הברית Norman
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Experience OU Law