Penn State Dickinson Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Penn State Dickinson Law מחויב לייצר עורכי דין מוכנים למקצוע המצוידים בידע הדוקטרינלי, במיומנויות מעשיות ובכישורים חוץ משפטיים הדרושים בכדי להצטיין בשוק משפטי עולמי יותר ויותר. סימני ההיכר של חינוך למשפטים דיקינסון הם תכנית לימודים חדשנית, שביום לימודי המשפטים הראשונים נשענת במידה רבה על למידה חווייתית כדי להכין את תלמידינו לעסוק בעריכת דין ולקהילה מסבירת פנים ותומכת. חוק דיקינסון, שנוסד בקרלייל, פנסילבניה, בשנת 1834, הוא בית הספר למשפטים הוותיק ביותר בפנסילבניה והחמישי העתיק ביותר במדינה. במשך למעלה מ- 186 שנה, בוגרי דיקינסון למשפטים כללו את עורכי הדין, השופטים, מנהיגי הממשלה והחברות והמחנכים המשפטיים המובהקים במדינה. המיזוג שלנו עם פן סטייט בשנת 1997 הרחיב את המוניטין, הרשת ותוכניות הלימודים המשותפות שלנו - והשלים את מורשתו של דיקינסון חוק כמובילה חדשנית בתחום החינוך החוויתי. כדי להבטיח שנוכל לספק הכשרה מעשית לסטודנטים שלנו, חוק דיקינסון הגדיר כל LL.M. קבוצה עם 20 תלמידים. גודל כיתה קטן בכוונה זה מבטיח כי התלמידים יקבלו תשומת לב ממוקדת מהפקולטה, מבטיח הזדמנויות רבות ללמוד במסגרות בפועל וממלא את הבטחת בית הספר למשפטים למצב בצורה הטובה ביותר את תלמידיו להבטיח תעסוקה בשוק תחרותי.

עקרונות הליבה הפקולטה Penn State Dickinson Law אימצה את עקרונות הליבה הבאים המשקפים ומנחים את ערכי המוסד ושאיפותיו:

 1. כדי להעניק לתלמידינו את כל מגוון כישורי המשפט הקונקרטי הדרושים לצורך ביצוע יעיל ביותר כאנשי מקצוע משפטיים ברמה המקומית, הממלכתית, הלאומית, הבין-לאומית והבינלאומית במאה העשרים ואחת.
 2. לעסוק בחיפוש מתמיד אחר ידע וחוכמה שאנו חולקים לא רק עם הסטודנטים שלנו אלא גם עם אנשי מקצוע משפטיים, חוקרים, קובעי מדיניות ואחרים, בהתאם לתפקיד פן סטייט כאוניברסיטת מחקר ברמה עולמית.
 3. לתרום ברצון את שירותינו לאוניברסיטה ולמאמצים מקומיים, ממלכתיים, לאומיים ובינלאומיים לשיפור ההבנה הגלובלית, חייהם ורווחתם של הסטודנטים שלנו והעולם בו הם יחיו.
 4. לשאוף, על בסיס יומיומי, לטפח תחושה של קהילה ותמיכה הדדית בין ובין אנשי הסגל, הסטודנטים והצוות, ובאינטראקציות שלנו מחוץ לבית הספר למשפטים.

תוכנית הלימודים

בית הספר LL.M. התוכנית הינה מסלול לימודים בן 24 נקודות זכות, אקדמי. על הסטודנטים להירשם לפחות ל -12 נקודות זכות בסמסטר ורשאים להירשם ליותר מ -17 נ"ז בסמסטר. קורסי היסוד של התוכנית מציגים בפניכם את המתודולוגיות האנליטיות הייחודיות שלנו. לאחר מכן התלמידים יכולים לבחור קורסים מתכנית הלימודים "עורכי הדין כ ..." המחולקים לפי תחומי לימוד מיוחדים וליצור מסלולים בהתאמה אישית המבוססים על תחומי עניין. LL.M. סטודנטים רשאים להירשם למגוון עשיר של קורסים המוצעים בתכנית הלימודים למשפטים, כולל מסלול לימודים ממוקד באחד התחומים המתמחים להלן:

 • בוררות, גישור ומשא ומתן
 • חוק עסקים
 • משפט חוקתי ומנהלי
 • משפט פלילי ונוהל
 • דיני סייבר, פרטיות מידע ואבטחת מידע
 • חוק הקשישים
 • דיני בריאות ומדיניות
 • קניין רוחני וחדשנות
 • משפט בינלאומי
 • חוק ריבית ציבורית
 • חוק הבטחון
 • חוק מס
 • משפט וייצוג משפטי

112723_cropped.png

LL.M. לימוד עצמאי ולמידה חווייתית LL.M. סטודנטים רשאים ללמוד קורסים עצמאיים של עד 3 נקודות זכות בכל סמסטר אחד, ולא יותר מ -4 נקודות זכות במהלך שני הסמסטרים של לימודי התואר השני. תכנית. סטודנטים ב- LL.M. התוכנית עשויה לקחת כל מגוון רחב של קורסים למיומנויות חווייתיות. באישור דיקן המשנה לעניינים אקדמיים, LL.M. סטודנטים רשאים גם להירשם לקורסי למידה חווייתיים פרו בונו המוצעים בבית הספר למשפטים. LL.M. סטודנטים הזכאים להשתלמויות לימודים או בעלי הרשאת עבודה בארה"ב עשויים להירשם גם לתוכניות התמחות. שלחו דוא"ל לאמילי מיכיקו מוריס בכל שאלה בנוגע להשתתפות. סטודנטים רשאים להגיש בקשה להישאר לסמסטר שלישי ללימודי משפטים מתוך כוונה לסיים תוכנית למידה חווייתית או להתכונן לבחינת עורכי דין בארה"ב.

התמחות מכיוון שבית הספר למשפטים של דיקינסון ממוקם במרחק של פחות מ -20 ק"מ מבירת המדינה ופחות משעתיים מוושינגטון הבירה, לסטודנטים שלנו יש הזדמנות להתאמן עם משרדי עורכי דין לאומיים; סוכנויות ממשלתיות ברמה המקומית, המדינה והפדרלית; תאגידים פרטיים; וארגונים ללא כוונת רווח - ובעשותם זאת, כדי לקבל תחושה של קהילות משפטיות עירוניות, פרבריות וכפריות.

סטודנטים למשפטים בפקולטה למשפטים דיקינסון לומדים מפקולטה ייחודית ומסורה במשרה מלאה המשלימה סגל נלווה לעורכי דין ושופטים. באופן מובהק, כמעט כל חברי הסגל במשרה מלאה בילו שנים בעריכת דין וממשיכים לעסוק במקצוע הלאומי והבינלאומי במקצוע עריכת הדין באמצעות התדיינות מקצועית, גישור, ועדות מייעצות ומלגות. הפקולטה מאמינה שמשימות הלימוד וההוראה שלהם צריכות להיות משלימות. כחוקרים מאורסים, הם מקבלים כי הבנה מוצקה של התיאוריה חיונית ליכולתם של תלמידינו לפעול כאנשי מקצוע בתחום המשפט בסביבה משפטית הולכת וגוברת, מגוונת ומתוחכמת יותר ויותר. הפקולטה מחויבת לחלוטין לקהילה ולתמוך בהצלחת הסטודנטים שלנו. הרבה לפני שהפכה לאופנה, אימצה הפקולטה מדיניות דלת פתוחה שעודדה את הסטודנטים לעצור במשרדי הפקולטה ללא פגישה קבועה.

112721_Studentorgfair2.jpg


איגוד הסטודנטים למשפטים (BLSA)

קהילה כוללת אנו מאמינים כי המגוון מעשיר את החוויה החינוכית של כולם. אנו מחויבים לקדם בברכה אנשים מגוונים של תרבויות וסגנונות חיים, כפי שאנו מכינים אותם להיות הדור הבא של עורכי דין המוכנים להתאמן. כקהילה כוללת, חוק דיקינסון מגדיר את המגוון הרחב כדי לכלול מיעוטים גזעיים ואתניים, נשים, אנשים עם מוגבלויות, חברי קהילת LGBTQ, ותיקים, דור ראשון, לומדים מבוגרים, וכל מי שחווה שחיתות, שוליים או בידוד בקהילות אקדמיות בגלל זהותם. אנו שמחים לתמוך במגוון של ארגוני זיקה לתלמידים, כגון:

 • איגוד הסטודנטים למשפטים (BLSA)
 • לטינו / אגודת הסטודנטים למשפטים (LLSA)
 • התאחדות הסטודנטים למשפטים באסיה הפסיפיק האמריקנית (APALS)
 • משפט צבאי (MLC)
 • OutLAW (אגודת הסטודנטים LGBTQ +)
 • לשכת עורכי הדין לנשים (WLC)

יתר על כן, קורסי הלימוד של דיקינסון חוק משלבים פרספקטיבות מגוונות ובוחנים את הרלוונטיות של המגוון למשפט, לתהליך המשפטי ולפרקטיקה. באמצעות הצעות הלימודים של בית הספר למשפטים ופעילויותיו החינוכיות, יכולים סטודנטים של דיקינסון למשפטים לפתח יכולות תרבותיות ולהבין טוב יותר את עמדות המיעוט.

רשת בוגרים לא רק שתהפכו לחלק מהמורשת הארוכה והגאה הזו של בוגרי דיקינסון למשפטים, אלא גם תהפכו לחברים ברשת הבוגרים של פן סטייט המונה יותר מ- 725,000 - רשת הבוגרים הפעילה והמשלמת הגדולה ביותר בעולם. לחוק דיקינסון יש LL.M. בוגרים העובדים בכל רחבי העולם.

מתקנים הבית ההיסטורי המשופץ לחלוטין של חוק דיקינסון בקרלייל, פנסילבניה, תוכנן בכדי לקדם את מחויבותו של בית הספר למשפטים לקהילה. מתקן מוסמך זה של LEED כולל כיתות לימוד וחדרי עיון עדכניים; אולם בית משפט חתימה עם מצפה כוכבים עם 200 מושבים; חדר שמיעה מחוקק; הספרייה למשפטים של ח 'לאדי מונטג, שלוש הקומות; חדרי לימוד קבוצתיים; רכס הנמל; חצר; ובית קפה. כל כיתות הלימוד מצוידות בטכנולוגיה אורקולית מתוחכמת המאפשרת לתלמידים ולפרופסורים לתקשר בזמן אמת עם עמיתים ואנשי מקצוע ברחבי העולם.

שירותי קריירה כדי לסייע לתלמידים לשאת ולתת על שוק העבודה המאתגר של היום, דיקינסון חוק מציע מספר משאבים שמעל ומעבר לשירותי הקריירה המסורתיים. רשתות נרחבות של בוגרי נאמנים הן פן המדינה דיקינסון החוק מחויבים לסייע לתלמידים שלנו להצליח במקצועות הרצוי שלהם. דיקינסון בוגרי משפטים נהנים קריירה מתגמלת בתחומים שונים של המשפט, כמו גם עסקים ותעשייה, הממשלה, האקדמיה.

מלגות סיוע כספי ומלגות למספר מוגבל של מלגות מבוססות זכות ניתן להשיג LL.M. מועמדים. LL.M. שכר הלימוד בתוכנית, שכר טרחה והוצאות משוערות מופיעים באתר חוק דיקינסון .

LL.M. קבלות ה- LL.M. ועדת הקבלה Penn State Dickinson Law בוחנת בקשות שהושלמו באופן שוטף. ועדת הקבלה אמנם מנסה להודיע למועמדים שתיקיהם אינם מלאים, אך בסופו של דבר באחריות המבקש לדאוג להשלמת מועד בקשתו. בעוד שרוב הסטודנטים מבקשים להירשם לסמסטר הסתיו (אוגוסט), Penn State Dickinson Law מציע אפשרות להתחיל את לימודי התואר השני. תכנית בסמסטר האביב (ינואר). החלטות לגבי קבלה ומלגות ללימודי תואר שני במשפט Penn State Dickinson Law . התוכנית משוחררת על בסיס מתגלגל ועוקבת אחר ההודעה על קבלה לתואר שני. תכנית. LL.M שלנו קבוצה זו נשמרת קטנה בכוונה כדי לעודד אינטראקציה גדולה יותר עם סטודנטים ל- JD ופקולטות למשפטים, כמו גם עם שופטים ועורכי דין באזור האריסבורג וושינגטון הבירה. פן סטייט מדורגת באופן עקבי בין מוסדות המחקר וההוראה המובילים בעולם. בוא ללמוד איתנו Penn State Dickinson Law !

מיקומים

קרלייל

כתובת
150 South College St., Carlisle, PA 17013
קרלייל, פנסילבניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

תואר שני במשפטים