Penn State Dickinson Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חוק דיקינסון של פן סטייט מחוייב לייצר עורכי דין המוכנים למקצוע, המצוידים בידע דוקטרינרי, במיומנויות מעשיות ובכישורים חיצוניים הנדרשים להצטיין בשוק משפטי גלובלי. סימני ההיכר של חינוך דיקינסון הם תוכנית לימודים חדשנית, אשר כבר מהיום הראשון של בית הספר למשפטים, מסתמכת במידה רבה על למידה חווייתית כדי להכין את תלמידינו לעריכת דין, קהילה מסבירת פנים ותומכת. נוסדה בשנת קרלייל, פנסילבניה, בשנת 1834, דיקינסון חוק הוא בית הספר למשפטים הישן ביותר בפנסילבניה ואת החמישי הבכור בארץ. במהלך 182 השנים האחרונות, בוגרי המשפטים בדיקינסון כללו את עורכי הדין הנכבדים ביותר במדינה, את השופטים, את מנהיגי הממשלה ומנהלי החברות, ואת אנשי החינוך המשפטיים. המיזוג שלנו ב- 1997 עם Penn State הרחיב את המוניטין, הרשת ותוכניות המדרשה המשותפת שלנו - המשלימים את מורשתו של דיקינסון חוק כמובילה חדשנית בחינוך החווייתי. כדי להבטיח שנוכל לספק הדרכה מעשית לתלמידים שלנו, דיקינסון חוק יש capped כל LL.M. ב -20 תלמידים. זה גודל בכיתה קטן בכוונה מבטיח כי התלמידים מקבלים תשומת לב ממוקדת מן הסגל, מבטיח הזדמנויות מספיק ללמוד בהגדרות בפועל, וממלא את ההבטחה של בית הספר למשפטים הטובה ביותר למקם את תלמידיו כדי להבטיח תעסוקה בשוק תחרותי.

עקרונות הליבה חוק דיקינסון של פן סטייט אימץ את עקרונות הליבה הבאים, המשקפים ומכוונים את ערכי המוסד ושאיפותיו:

1. להקנות לסטודנטים שלנו את כל מגוון המיומנויות המשפטיות הנדרשות כדי שיוכלו לבצע בצורה היעילה ביותר מקצוענים משפטיים ברמה המקומית, הממלכתית, הלאומית, הארצית והבינלאומית במאה העשרים ואחת.

2. לעסוק בחיפוש מתמיד אחר ידע וחוכמה שאנו חולקים לא רק עם התלמידים שלנו, אלא גם עם אנשי מקצוע משפטיים, חוקרים, קובעי מדיניות ואחרים, בהתאם לתפקיד של פן סטייט כאוניברסיטה מחקר ברמה עולמית.

3. לתרום ברצון את שירותינו לאוניברסיטה ולמאמצים מקומיים, ממלכתיים, לאומיים ובינלאומיים לשיפור ההבנה הגלובלית, לחייהם ולרווחתם של תלמידינו ולעולם שבו הם יחיו.

4. לשאוף, על בסיס יומי, לטפח תחושה של קהילה ותמיכה הדדית בין ובין אנשי סגל, סטודנטים, צוות, ואת האינטראקציות שלנו מחוץ לבית הספר למשפטים.

תוכנית הלימודים

LL.M. התוכנית היא 24-credit, קורס אקדמי אחד של הלימודים. על התלמידים להירשם לפחות 12 נ"ז לסמסטר ולרשום לא יותר מ -17 נקודות זכות לסמסטר. הקורסים הבסיסיים של התוכנית מציגים בפניכם את המתודולוגיות האנליטיות הייחודיות שלנו. לאחר מכן התלמידים יכולים לבחור קורסים מתוכנית הלימודים של "עורך דין ..." מחולקים בתחומי התמחות מיוחדים, וליצור מסלולים מותאמים אישית המבוססים על תחומי עניין. LL.M. סטודנטים יכולים להירשם במגוון עשיר של קורסים המוצעים במסגרת תכנית הלימודים של בית הספר למשפטים, כולל מסלול לימוד ממוקד באחד התחומים הבאים:

 • בוררות, גישור ומשא ומתן
 • חוק עסקים
 • משפט חוקתי ומנהלי
 • משפט פלילי ונוהל
 • חוק סייבר, פרטיות נתונים
 • חוק הקשישים
 • דיני בריאות ומדיניות
 • קניין רוחני
 • משפט בינלאומי
 • חוק ריבית ציבורית
 • חוק הבטחון
 • חוק מס
 • משפט וייצוג משפטי

112723_cropped.png

LL.M. לימוד עצמאי ולמידה חוויתית LL.M. סטודנטים רשאים להשתתף בקורסי לימוד עצמאיים של עד 3 נ"ז בכל סמסטר אחד, ולא יותר מ- 4 נ"ז במהלך שני הסמסטרים של LL.M. תכנית. באישור הדיקן המשנה לעניינים אקדמיים, LL.M. התלמידים רשאים להירשם לקורסי למידה חוויתית המוצעים בבית הספר למשפטים, כולל תכניות פרו-בונו, קליניות והתמחות. LL.M. סטודנטים רשאים להגיש בקשה להתארח בסמסטר שלישי של לימודים משפטיים מתוך כוונה לסיים תוכנית לימוד חווייתית או להתכונן לבחינת עורכי דין בארה"ב.

התמחות מכיוון שבית הספר למשפטים של דיקינסון ממוקם במרחק של פחות מ -20 ק"מ מבירת המדינה ופחות משעתיים מוושינגטון הבירה, לסטודנטים שלנו יש הזדמנות להתאמן עם משרדי עורכי דין לאומיים; סוכנויות ממשלתיות ברמה המקומית, המדינה והפדרלית; תאגידים פרטיים; וארגונים ללא כוונת רווח - ובעשותם זאת, כדי לקבל תחושה של קהילות משפטיות עירוניות, פרבריות וכפריות.

סמסטרים- in-Practice דיקינסון סטודנטים למשפטים יש את ההזדמנות להמשיך את המעבר מ סטודנט מבטיח לעורך דין בפועל על ידי השתתפות בסמסטרים של בית הספר למשפטים-בפועל. תוכניות אלה immersive לאפשר לתלמידים לבלות סמסטר אחד עובד במשרה מלאה במגוון של הגדרות משפטיות בהריסבורג, פנסילבניה; וושינגטון; או מקום בינלאומי. מיקומים קודמים כללו:

 • בית הדין הפלילי הבינלאומי ליוגוסלביה לשעבר (האג, הולנד)
 • הנציב העליון של האו"ם לפליטים (קייפטאון, דרום אפריקה)
 • לשכת עורכי הדין הבינלאומית (לונדון)
 • משמר זכויות אדם
 • שירות מס הכנסה
 • ארה"ב לניירות ערך
 • משרד המשפטים האמריקאי, מחלקת אכיפה סביבתית
 • משרד המשפטים האמריקאי, מחלקת זכויות האדם ותביעה מיוחדת
 • משרד האוצר של ארה"ב, משרד הפיקוח על נכסים זרים
 • ארה"ב שוויון הזדמנויות עבודה הוועדה
 • פרויקט על פיקוח ממשלתי (סוכנות שוחרי שוחד)
 • פנסילבניה משרד היועץ המשפטי לממשלה
 • מדינת פנסילבניה מערכת ההשכלה הגבוהה
 • המרכז המשפטי לאלימות במשפחה

סגל דיקינסון סטודנטים למשפטים לומדים מפקולטה מיוחדת ומסורית במשרה מלאה, המלווה בפקולטה נלווית של עורכי דין ושופטים. באופן משמעותי, כל חברי הסגל במשרה מלאה השקיעו שנים בעריכת דין, והם ממשיכים לעסוק ארצית ובינלאומית במקצוע המשפטי באמצעות התדיינות משפטית, גישור, ועדות מייעצות ומלגות. סגל ההוראה מאמין כי משימתם המלמדית וההוראה צריכה להיות משלימה. כחוקרים עוסקים, הם מקבלים את העובדה שיש הבנה מוצקה של התיאוריה היא הכרחית היכולת של התלמידים שלנו לפעול כאנשי מקצוע משפטיים בסביבה משפטית גלובלית, מגוונת ומתוחכמת יותר ויותר. הפקולטה מחויבת לחלוטין לקהילה ולתמיכה בהצלחת תלמידינו. זמן רב לפני שהפך לאופנה, אימצה הסגל מדיניות של דלת פתוחה שעודדה את התלמידים לעצור במשרדי סגל ללא מינוי קבוע.

אינטרס ציבורי ו Pro Bono כללי ההתנהגות המקצועית מחייבים כל עורך דין, ללא קשר לתחום שלו או שלה בפועל, כדי לספק שירותים משפטיים כדי underredpresented. חוק דיקינסון תומך בדרישה זו ומאמין כי סיוע לנזקקים הוא אחד החלקים המתגמלים ביותר בעבודתו של עורך דין. מרכז מילר של ביה"ס למשפטים של אוניברסיטת פרו מילר מבטיח שתלמידים יהיו בעלי עניין לעסוק בעבודה ציבורית מקצועית כבר בסמסטר הראשון שלהם. דיקינסון חוק פרסים מימון מימון עבור הקיץ עניין הציבור, ואת בית הספר של גשר המלגה ואת תוכנית פירעון ההלוואה לסייע לתלמידים להמשיך לעבוד במשרה מלאה עניין ציבורי עם סיום הלימודים.

112721_Studentorgfair2.jpg


אגודת הסטודנטים למשפטים (BLSA) קהילה כוללת אנו מאמינים כי המגוון מעשיר את החוויה החינוכית של כולם. אנו מחויבים לקדם בברכה אנשים מגוונים של תרבויות וסגנונות חיים, כפי שאנו מכינים אותם להפוך לדור הבא של עורכי דין המוכנים לפרקטיקה. כקהילה כוללת, חוק דיקינסון מגדיר את המגוון הרחב כדי לכלול מיעוטים גזעיים ואתניים, נשים, אנשים עם מוגבלויות, חברי קהילת LGBTQ, ותיקים, דור ראשון, לומדים מבוגרים, וכל מי שחווה שחיתות, שוליים או בידוד בקהילות אקדמיות בגלל זהותם. אנו שמחים לתמוך במגוון של ארגוני זיקה לתלמידים, כגון:

 • לטינו / אגודת הסטודנטים למשפטים (LLSA)
 • משפט צבאי (MLC)
 • OutLaw (אגודת הסטודנטים של LGBTQ)
 • לשכת עורכי הדין לנשים (WLC)

יתר על כן, קורסי הלימוד של דיקינסון חוק משלבים פרספקטיבות מגוונות ובוחנים את הרלוונטיות של המגוון למשפט, לתהליך המשפטי ולפרקטיקה. באמצעות הצעות הלימודים של בית הספר למשפטים ופעילויותיו החינוכיות, יכולים סטודנטים של דיקינסון למשפטים לפתח יכולות תרבותיות ולהבין טוב יותר את עמדות המיעוט.

רשת בוגרים לא רק אתה תהפוך לחלק זה מורשת ארוכה וגאה של דיקינסון בוגרי משפטים, אבל אתה גם להיות חבר של בוגר המדינה פן רשת של יותר מ 700,000 - הגדולה ביותר, תשלום דמי חבר בוגרים ברשת בעולם. לדיקינסון יש תואר LL.M. בוגרים עובדים בכל רחבי העולם.

מתקני בית היסטורי משופץ לחלוטין של דיקינסון חוק בקרלייל, פנסילבניה, תוכנן בכוונה לקדם את מחויבותו של בית הספר למשפטים. זה מתקן מוסמך LEED תכונות המדינה- of-the-art כיתות וחדרי סמינר; בית משפט עם חתימה 200 מושבים; חדר דיונים חקיקתי; של שלוש קומות H. לאדי מונטגיו, ג 'וניור ספריית המשפט; חדרי לימוד קבוצתיים; רכס הרידג '; חצר; ובית קפה. כל הכיתות מצוידות בטכנולוגיה אורקולית מתוחכמת המאפשרת לתלמידים ולפרופסורים לתקשר בזמן אמת עם עמיתים ואנשי מקצוע ברחבי העולם.

שירותי קריירה כדי לסייע לתלמידים לשאת ולתת על שוק העבודה המאתגר של היום, דיקינסון חוק מציע מספר משאבים שמעל ומעבר לשירותי הקריירה המסורתיים. רשתות נרחבות של בוגרי נאמנים הן פן המדינה דיקינסון החוק מחויבים לסייע לתלמידים שלנו להצליח במקצועות הרצוי שלהם. דיקינסון בוגרי משפטים נהנים קריירה מתגמלת בתחומים שונים של המשפט, כמו גם עסקים ותעשייה, הממשלה, האקדמיה.

מלגות סיוע כספי ומלגות למספר מוגבל של מלגות מבוססות זכות ניתן להשיג LL.M. מועמדים. LL.M. שכר הלימוד בתוכנית, שכר טרחה והוצאות משוערות מופיעים באתר חוק דיקינסון .

LL.M. קבלה LL.M. ועדת הקבלה של Penn State's Dickinson Law סוקרת בקשות שהושלמו באופן שוטף. אף על פי שוועדת הקבלה מבקשת להודיע ​​למבקשים שהתיקים שלהם אינם מלאים, בסופו של דבר מוטלת האחריות על המבקש להבטיח את השלמת הבקשה. בעוד שרוב הסטודנטים מבקשים להירשם בסמסטר הסתיו (אוגוסט), חוק דיקינסון של פן סטייט מציע את האפשרות להתחיל את לימודי LL.M התוכנית בסמסטר אביב (ינואר). החלטות בנוגע לסיוע כספי ומלגות עבור חוק דיקינסון של פן סטייט. התוכנית משוחררים על בסיס מתגלגל, ובצע הודעה על הודאה LL.M. תכנית. LL.M שלנו המחזור נשמר במכוון, כאשר לא יותר מ -20 סטודנטים לטפח אינטראקציה גדולה יותר עם סטודנטים לתואר שלישי בפקולטה למשפטים, כמו גם שופטים ועורכי דין באזורי הריסבורג וושינגטון הבירה. אוניברסיטת פן סטייט מדורגת באופן עקבי בין מוסדות המחקר וההוראה המובילים בעולם. בואו ללמוד איתנו במשפט דיקינסון של פן סטייט! כדי ללמוד עוד על LL.M. תוכנית ב Penn State Dickinson Law , פנה רכזת תוכניות בינלאומיות, שרה Guillén.

מיקומים

קרלייל

כתובת
150 South College St., Carlisle, PA 17013
קרלייל, פנסילבניה, ארצות הברית

תכניות

תואר שני במשפטים