Pepperdine University School of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הודות לפקולטה ולתוכניות המוכרות ארצית ומיקום מעורר השראה באמת, לימוד החוק באוניברסיטת פפרדין הוא חוויה חד-פעמית. למד מדוע פפרדין מכין אותך לקריירה משפטית בדרך אין בית ספר אחר על ידי בחינת תכונות ייחודיות שלנו.

למידה ניסיונית

אנחנו מאמנים אותך לא רק "לחשוב כמו עורך דין", אלא להתאמן כאחד. מדורגת במקום ה -8 במקום השני (המדינה השנייה בדירוג הגבוה ביותר בקליפורניה), על-ידי היועצת הלאומית ללמידה חווייתית, פפרדין אינה מגיבה רק לדעה הרווחת כי בתי הספר למשפטים צריכים ללמד מיומנויות חיוניות; אנו מסייעים באופן פעיל להוביל את החיוב להעמיק את החינוך המשפטי.

תשומת לב אישית

הפרקטיקה של החוק דורשת כיום מיומנויות תקשורת, סטנדרטים אתיים, כושר גופני ותלמידי שנה א 'לא פותחו עדיין.

המכון החדש שלנו, מיליון דולר פריס עבור גיבוש מקצועי מתחיל להעריך ו לצייד את התלמידים להיות אנשי מקצוע ביום הראשון שלהם בקמפוס.

חונכות והוראת איכות

הפרופסורים שלנו יש להתמקד במחקר כפול / הוראה. את Princeton סקירה לאחרונה מדורגת הפקולטה שלנו 6 הכי טוב בארץ עם הציון הגבוה ביותר האפשרי עבור נגישות.

מומחים מוכרים ארצית

הודות ליחס הנמוך של סגל הסטודנטים שלנו, התלמידים שלנו מקבלים הדרכה מעשית על ידי חוקרים ומומחים שפורסמו בתחום.

תוכניות מיועד בפועל

אנו מציעים רוחב של תוכניות תואר תחומי התמחות של עניין לפגוש מטרות אישיות ומקצועיות. אופציות המפרקים המשותפות שלנו מוצעות בשיתוף עם בתי הספר המובילים בדירוג של אוניברסיטת פפרדין באוניברסיטה, לעסקים, לאלוהות ולמדיניות ציבורית.

 • 1 תואר שני
 • 3 אפשרויות דוקטור יוריס
 • 7 תואר LLM אופציות
 • 5 מכונים
 • 5 תעודות הסמכה
 • 5 הנפקות משותפות
 • 10 מרפאות פנים

מכון שטראוס ליישוב סכסוכים

ככל שגישור, בוררות ומשא ומתן ממשיכים להתפוצץ בפופולריות בליטיגציה ובעניינים בינלאומיים, מכון שטראוס לחקירת סכסוכים של פפרדין חגג שנה שלישית ללא תקדים כמדיניות לפתרון סכסוכים ברמה הגבוהה ביותר בארץ על ידי השקת ריכוז חדש של LLM בבוררות בינלאומית.

מקום בהשראה ללמוד

תיהנו מהתרגשות של עיר המהירה יחד עם הסביבה השלווה של מליבו. ממוקם רק 35 קילומטרים צפונית מערבית לוס אנג 'לס - מרכז משגשג עבור הפרקטיקה המשפטית והתרבות הבינלאומית - קמפוס 830 דונמים שלנו מציע נוף מרהיב 40,000 רגל מרובע הספרייה מתקן.

מקום של אמונה

פלפרין חוגגת את המורשת הנוצרית שלה ואת העובדה כי קרן כזו יכולה לפתוח דיאלוג במקום לסיים את זה. הפקולטה שלנו כוללת תרגול חברים מאמונות רבות.

מכון גלזר למדעי היהדות מרחיב באופן פעיל את הדיון ביהדות עם כנסים ותכניות בחו"ל.

ההתמקדות שלנו על ותיקי

פפרדין לא רק מכבדת את אלה ששירתו, אלא מגייסת את האנשים האלה באופן פעיל לתחושת האחריות האזרחית, המחויבות והמקצועיות שלהם. תוכנית הסרט הצהוב של פפרדין מספקת ותיקים עם שכר לימוד חינם.

ישנם 32 ותיקים נרשמו לשנת הלימודים 2018-2019, עם 6 ותיקים אשר רק התחילו השנה 1L שלהם.

קהילה שמעלה את החוויה

בבית הספר פפרדין למשפטים, אנו מרכיבים קבוצה נכנסת מגוונת המשקפת את החזון שלנו למחקר מאתגר ומצליח. החוק פפרדין הוא מקום שבו עמיתים שלך גם אתגר לתמוך בך.

 • סך הכל
 • נשים: 52%
 • גיוון: 33%

LLM, MDR ותוכניות תעודה

פפרדין של LLM ו מאסטר של יישוב סכסוכים (MDR) תוכניות למשוך תלמידים מכל רחבי העולם. הסטודנטים משתנים מבוגרים חדשים ועד עורכי דין ושופטים מנוסים אשר השתתפו בתוכנית או הגיעו אליה מסין, קוריאה, רוסיה, יוון, מולדובה, ספרד, פקיסטן, ירדן, בריטניה, גרמניה, שוודיה ועוד.

פפרדין משכה חוקרים מארגונים יוקרתיים כמו Fulbright, Muskie, ארגון ארצות הברית וקרן רוטרי.

השקעה בשווי

חוק פפרדין ממשיך לעלות בתפיסה הציבורית - שלושה מבוגרינו אושרו כשופטים פדרליים בשנתיים האחרונות ואנו אחד מ -13 בתי הספר למשפטים בלבד שחוו גידול ביישומים בשנה שעברה; למעשה, רק ארבע בתי ספר למשפטים אחרים הגדילו את בקשותיהם בשיעור גבוה יותר.

הקמפוס שלנו

ממוקם בקהילה החוף של מליבו, קליפורניה, אוניברסיטת פפרדין 830 דונם הקמפוס כבר מדורגת הקמפוס היפה ביותר במדינה על ידי סקירה פרינסטון.

חוק פפרדין ממוקם בקמפוס הבוגר באוניברסיטה, ומתגאה בספריית 40,000 רגל מרובע עם נוף לים, כמו גם חדרי ישיבות, כיתות, חדר אוכל, שירותי טכנולוגיה בשפע, ודיור בקמפוס.

הסמיכות ללוס אנג'לס היא יתרון נוסף. עם אחת הקהילות המשפטיות החזקות ביותר בעולם, העיר מציעה גישה הידיים על הזדמנויות למידה והתמחויות במגוון תחומי עיסוק - נדל"ן, משפט בינלאומי, בידור וספורט, עד כמה שם. שני מליבו ולוס אנג'לס מציעים תרבות, אוכל, פעילויות פנאי התומכים אורח חיים בריא ליד אחד הקווים היפים ביותר בעולם.

חווה חוק פלפדין

אנו מברכים ומעודדים סטודנטים פוטנציאליים לבקר בקמפוס שלנו כדי לראות מה יש לחוק פפרדין להציע. הביקורים היומיומיים שלנו כוללים:

 • ללמוד על תוכניות רבות של פפרדין חוק קהילה חזקה על ידי לקיחת סיור בראשות סטודנט הנוכחי
 • חווה את סביבת הלמידה האינטימית שלנו על ידי ישיבה על שיעור ראשון השנה בכיתה לימד על ידי אחד מחברי סגל מכובד שלנו
 • מפגש אחד על אחד עם יועץ הקבלה כדי לקבל את בקשתך ואת שאלות הכניסה ענה
 • לגלות כיצד תואר מ Peferdine חוק יכול לסייע לך במאמצים העתידיים שלך

מיקומים

מאליבו

כתובת
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
מאליבו, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך