קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים פולק State College

מכללת פולק המדינה, הוקם בשנת 1964, הוא מוסד רב קמפוס המשרתים יותר מ -20,000 סטודנטים עם התואר ראשון ומדע יישומים, בוגר במדעים, העמית לאמנויות עמית במעלות מדע, כמו גם מגוון רחב של אפשרויות הדרכת תעודה וכוח עבודה. המכללה גם מפעילה שלושה בתי ספר תיכוניים צ'רטר.

היתרונות של פולק המדינה כוללים תלמידים בכיתות קטנות; בלמידה מעשית; סגל ייעודי; שיעורי יום והלילה; אפשרויות באינטרנט; שכר לימוד סביר; סיוע כספי מעולה; קהילה מגוונת וחיי סטודנט תוססים, לרבות הזדמנויות אמנות, מועדונים, ואתלטיקה הקולג'ים.

אנחנו המקום המושלם להמריא. אנחנו פולק.

משימת מכללת פולק מדינה מכללת פולק מדינה, מוסד מונע איכות, הופכת את חייהם באמצעות הכח של חינוך על ידי מתן גישה ללימודי תעודה ו בגרות סבירות, תעודות קריירה ומהלכי תעסוקה בשוק העבודה, מועברת על ידי סגל ועובדים מגוונים, מוסמכים.

חזון המכללה פולק המדינה קדם את ההצלחה מצוינת סטודנט באמצעות חדשנות, ערך ומעורבות.

ערכי הליבה מכללת פולק המדינה

שירות Integrity ידע גיוון מנהיגות

הודאת לימוד וסיוע מכללת פולק המדינה מקיימת מדיניות "הדלת הפתוחה" ועשוי לקבל כל בוגר תיכון עם בעל תעודת דיפלומה או GED במוקדמות. תלמידים יכולים להיכנס פולק המדינה במהלך כל מונח, והמכללה גם מציעה מגוון רחב של חדשניות, חלופות גמישות תזמון מסורתי, כוללים באינטרנט, בסוף השבוע, מואצות, משמרת ידידותית ואפשרויות מיניות-הסמסטר. אנו מציעים לסטודנטים מגוון רחב של אפשרויות עבור מימון ותשלום עבור המכללה כולל מענקים, הלוואות, ומלגות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Polk State College

מערכת ניהול תכנית הלימודים (CMS) אכיפת חוק יסוד Recruit תכנית מספקת הכשרה מקצועית הקשורות ברמת הכניסה למועמדים לתפקידי קצין אכיפת החוק. ... [+]

ה מערכת ניהול תכנית לימודים (CMS) אכיפת החוק הבסיסי Recruit תכנית מספקת הכשרה קשורה פנויה ברמת הכניסה למועמדים לתפקידי קצין אכיפת החוק. תכנית הלימודים שנקבעה על ידי מחלקת פלורידה תקני המשפט הפלילי של אכיפת החוק והכשרה הוועדה, בהתאם לתקנון פלורידה. תכנית זו מחייבת להירשם אנשים להיות פיזי ונפשי חזקים, הגון, ודרוך כל זמן.

עם השלמת התכנית, התלמיד חייב לעבור את בחינת הסמכת קצין מדינת פלורידה לפני קבלת הסמכה זמנית. אישור זה דרוש לעבודה כקצין אכיפת חוק מקומי, מחוז, ורשויות אכיפת החוק במדינה.... [-]

ארצות הברית בארטו אגם וויילס לייקלנד ווינטר הייבן  + 1 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Polk State Health Sciences