Purdue University Fort Wayne, Doermer School of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

בית הספר לעסקים של דוארמר נקרא על שמו של איש עסקים מקומי מצליח מאוד, ריצ'רד ט. דרמר, שהאמין כי "שותפויות בין בתי ספר עסקיים לעסקים מקומיים מועילות מאוד לשני הצדדים". בית הספר שלנו מציע הזדמנויות ללימוד בחו"ל, יזמות, לימוד טכנולוגיית RFID ו- SAP, התמחות, חינוך שיתופי, עבודת פרוייקטים, עבודת צוות ומחקר.

בנוסף, האגודה כדי לקדם את בתי הספר של קולגייט עסקים בינלאומיים (AACSB) accredits הן הרווקים שלנו ותוכניות MBA. רק על 30 אחוזים של בתי ספר עסקיים במדינה יש הסמכה זו, שלנו היא התוכנית היחידה בצפון מזרח אינדיאנה יש הבחנה זו.

114379_20160125-Grad-Business-JW-025.jpg

הַאֲמָנָה

רוב המוסדות להשכלה גבוהה מועמדים להסמכה מוסדית המאמתת שיש להם תחושה של קביעות באמצעות לבנים וטיט, תקציבים חוזרים וקווי סגל קבועים. מטרתו הבסיסית של ההסמכה המוסדית היא להבחין בין מוסדות לגיטימיים להשכלה גבוהה לבין יזמות אופורטוניסטיות המבקשות לנצל פוטנציאל שוק למכירת תואר. צורה זו של הסמכה מוענק באזור המערב התיכון על ידי צפון מרכז האגודה של מכללות ואוניברסיטאות. אוניברסיטת Purdue פורט ויין קיבלה הסמכה מוסדית כזו על ידי צפון מרכז.

ההסמכה המוסדית אינה בוחנת את הפרטים של תוכניות תואר מסוים, וככזה, יש להבחין בין הסמכה מקצועית אשר ספציפית התוכנית. בתי ספר אלה באוניברסיטה הידועים כ"בית הספר המקצועי ", כגון בית ספר לעסקים, הינם בעלי סמכויות ייחודיות להכרה מקצועית של תוכניותיהם האישיות.

הארגון המוביל אשר מספק הסמכה תוכנית עסקית היא AACSB הבינלאומי - האגודה לקידום בתי ספר קולגייט של עסקים, אשר עובר על ידי המזהה הפשוט של AACSB. המטרה הבסיסית של הסמכה AACSB היא לספק תשתית עבור Best Biz Logocontinually שיפור הלמידה הסביבה באמצעות מנגנון אבטחת איכות עבור תוכניות עסקיות ב baccalaureate, תואר שני, ואת הדוקטורט. תהליך הבטחת איכות זה מיועד למשימה ומנהלי סגל. יתר על כן, בית הספר לעסקים וכל אחת מהתוכניות הרלוונטיות שלו חייבת לזהות בבירור את שליחותם האקדמית ואת תוכניתם האסטרטגית; ליישם מדיניות ותהליכים הקשורים ישירות למשימה זו, לפתח מנגנוני הערכה על מנת להעריך את תוצאות הלמידה של התלמידים ואת האפקטיביות של המדיניות והתהליכים שלהם, ולספק משוב של הערכות אלה כדי לחדד, ובכך לשפר את שיטות ההפעלה. הפקולטה העסקית, בהנחיית התשומות ממעורבות בעלי עניין רחבה, אחראית על פיתוח, יישום ושיפור מתמשך של מדיניות התפעול.

הפילוסופיה התפעולית של תהליך ההסמכה של AACSB היא המרדף אחר שיפור מתמיד באמצעות טנדם של הערכה עצמית פנימית ואחריו ביקורת עמיתים חיצוניים לאימות. הן ההתבוננות הפנימית והן שלבי ביקורת עמיתים מטפלים בנושאים קריטיים כגון:

 • בית הספר ותוכנית המשימה ואת המטרות
 • הרכב סגל, פריסה, פיתוח וכישורים
 • תוכן הלימודים, התכנון וההערכה
 • משאבי הוראה ואחריות
 • סטודנטים כלקוח העיקרי

לסיכום, הסמכת AACSB מקדמת מצוינות ושיפור מתמשך של סטודנטים לתואר ראשון לתואר שני ושני. יחד, הערכה עצמית וסקירה עמיתים להבטיח ביצועים בקנה אחד עם משימות כאמור של התוכנית, בית הספר, ואת המוסד הכולל.

בית הספר לעסקים של Doermer באוניברסיטת Purdue אוניברסיטת Fort Wayne גאה להשיג מעמד מוכר מ AACSB הבינלאומי עבור baccalaureate ותוכניות MBA. רק בתי ספר עם הסמכה AACSB זכאים לקבל פרק של כבוד החברה העסקית של ביתא גאמא Sigma; בית הספר Doermer של עסקים יש לשמור על פרק פעיל של ביתא Gamma Sigma מאז 1988.114381_20151030-University-Singers-JW-55.jpg

תוכנית אסטרטגית

פורדו אוניברסיטת פורט ויין הצהרת המשימה:

אוניברסיטת Purdue המשימה של פורט ויין היא לפגוש את הצרכים להשכלה גבוהה של צפון מזרח אינדיאנה. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון, בוגר, ותהליכי המשך, העונים על הצרכים האזוריים, מצוינות בהוראה ובלמידה, מקדמים ומפיצים ידע באמצעות מחקר ומחקר יצירתי, ועובדים עם הקהילה לפיתוח אינטלקטואלי, תרבותי, הכלכלי והמשאבי האנושי.

הצהרת משימה עבור ריצ 'רד ד' דרמר בית הספר לעסקים:

המשימה שלנו היא לספק חינוך עסקי איכותי כדי לענות על הצרכים להשכלה גבוהה של צפון מזרח אינדיאנה. אנו מציעים תוכניות עסקיות המעשירות ידע מקצועי, פתרון בעיות, מודעות גלובלית, תקשורת, ואת מיומנויות חשיבה אתית של תלמידים מאזור צפון מזרח אינדיאנה ומעבר. בית הספר שואף לייצר תרומות אינטלקטואליות איכותיות המתמקדות בעיקר בפרקטיקה הניהולית ובפדגוגיה הלמידה.

הצהרת חזון עבור ריצ 'רד ד' דרמר בית הספר לעסקים:

בית הספר ריצ 'רד T. Doermer של עסקים רואה את עצמו להיות בית ספר עירוני המוביל עסקים אזוריים עם הכרה לאומית.

ערכי הליבה של ריצ 'רד T. Doermer הספר לעסקים

מצוינות בלמידה של תלמידים, הוראה, תרומות אינטלקטואליות ושירות הם כולם יסודיים להשגת המשימה שלנו והכנת סטודנטים לקריירה מוצלחת בצפון מזרח אינדיאנה ומעבר לה. ערכי הליבה הבאים ישמשו להנחיית התכנון והפעולה של הסגל והמנהל של בית הספר לעסקים של דרמר:

 • למידה: צמיחה אינטלקטואלית של תלמידים וטיפוח תרבות של למידה לאורך החיים הם בעלי חשיבות עליונה.
 • קולגיאליות: ההנחה כי המטרות והפעולות המשותפות של המייצגים את בית הספר יימשכו לטובת הכלל ובשיתוף פעולה עם כל בעלי העניין הרלוונטיים.
 • רלוונטיות: הקשר החיוני בין הידע המשותף לבין משמעותו המבצעית בצפון מזרח אינדיאנה ומעבר לו.
 • מלגות: רדיפת הידע והפצתו בכל הנוגע למשימה, לחזון ולמטרות של בית הספר תוך התמקדות בלימודים יישומיים ופדגוגיים.
 • סדרנות: השימוש במשאבים מוגבלים ביעילות וביעילות ובזמן.
 • סובלנות: קבלה ללא תנאי של גיוון.
 • יושרה: תחושת השלמות, העקביות וההתאמה בין מעשיו ופעולותיו.114380_20160115-CS-Models-JW-062.jpg

מיקומים

פורט וויין

כתובת
Doermer School of Business NF360 Purdue University Fort Wayne 2101 Coliseum Blvd. East
IN 46805-1499 פורט וויין, אינדיאנה, ארצות הברית

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: