SMU Dedman School of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

נוסדה בשנת 1925, SMU Dedman School of Law הוא SMU Dedman School of Law העליון בדירוג 1 שכבת המשפט הפרטי הממוקם בדאלאס, טקסס, והוא ממוקם בשכונה מצופה עצים, רק דקות ממרכז העיר. הוקם בשנת 1949, משפטים של בית הספר למשפטים תואר ראשון יש תפקיד חשוב באימון כמה מנהיגים בראש ובראשונה בעולם. אנו גאים ברשת הבוגרים הגלובלית שלנו - יותר מ -2,000 בוגרים מ -80 מדינות המחזיקים בתפקידים בולטים בממשלה, במשפט משפטי, בעסקים, במערכת המשפט ובחינוך המשפטי ברחבי העולם. SMU Dedman Alumni Network

תוכניות לתואר שני בוגר

SMU Dedman School of Law מציע תוכניות לתואר שני עבור עורכי דין מארה"ב ועובדי חוץ. LL.M. ו SJD תוכניות לשפר את הקריירה בפרקטיקה הפרטית של החוק, ההוראה, ואת השירות הציבורי על ידי ניתוח ההוראה ואת כישורי פתרון בעיות לצורך עמידה בדרישות המורכבות של העולם שלנו. התוכניות מגבירות את הבנתו של התלמיד בתיאוריה ובמדיניות המשפטית, מרחיבות את האופקים המשפטיים של התלמיד ומעודדות פיתוח של מיומנויות משפטיות וכתיבה.

לומד ב דאלאס תוססת, טקסס

SMU Dedman Law מציע לסטודנטים בינלאומיים הזדמנות להיות חלק מקהילה תוססת ומגוונת, מדעית, עם היתרון של לימוד בדאלאס - לא רק מרכז עסקים בינלאומי, אלא גם מרכז תרבות דינמי הממוקם באמצע הדרך בין מזרח לחוף המערבי של ארצות הברית. מדינות באזור ידוע האקלים המתון, שמש. דאלאס היא העיר התשיעית בגודלה ואת דאלאס / Ft. שווה metroplex להמציא את המטרופולין הרביעי בגודלו בארצות הברית. זוהי עיר מתוחכמת עם שוק עבודה משגשג, איכות חיים גבוהה ועלות חיים נמוכה יחסית. זה מקום נהדר לחיות וללמוד!

הפקולטה להכרה בינלאומית

הפקולטה כוללת חוקרים וממציאים במגוון תחומים, לרבות משפט חוקתי, דיני חברות, משפט פלילי, דיני איכות הסביבה, דיני בריאות, קניין רוחני, דיני ביטחון לאומי, דיני נפט וגז, דיני אינטרסים ציבוריים ודיני מסים. חוקרים אלה עוסקים בקביעות בעולם על ידי הופעתם בפני ועדי הקונגרס, עובדים מול רשויות רגולטוריות ממלכתיות ופדרליות, מתווכחים בפני בתי המשפט של המדינה ובתי המשפט הפדראליים, עובדים עם מנהלים ומלכ"רים, ומציגים באופן קבוע בתקשורת את התרגום שלהם או מציעים פרשנות לסיפורים חשובים של היום. לימודי משפטים ב- SMU מעניקים לתלמידים גישה לפקולטה יוצאת דופן העוסקת במחקר עתיר וחדשני המודיע על ידי שנים רבות של ניסיון.

חוויית הלמידה

בנוסף לתוכנית הלימודים המגוונת שלנו, התלמידים מוזמנים לנצל את הפעילויות השונות מחוץ לכיתה. במסגרת חוק ה- SMU Dedman Law, יועבר ניסיון הלמידה שלכם באמצעות כנסים והרצאות בינלאומיות מכל רחבי העולם, שיביאו דמויות בינלאומיות בולטות לקמפוס כדי לדון בסוגיות המשפטיות הנוכחיות. LL.M בינלאומי הסטודנטים מקבלים שיעורים עם סטודנטים אמריקנים לתואר שלישי, משתתפים בתוכנית הלימודים של בית המשפט שלנו - תוכנית המוצגת במהלך אוריינטציה שבה התלמידים מתחברים לקבוצות קטנות עם חברים לכיתה, סגל, מנהיגי סטודנטים, יועצי קריירה ובוגרים לחוויה קהילתית לאורך כל תקופתם בבית SMU Dedman School of Law . חבר סגל ישמש כיועץ האקדמי האישי שלך. עורכי דין מתמחים מהאגודה למשפט בינלאומי של לשכת עורכי הדין בדאלאס משמשים גם כמדריכים לתלמידים שלנו.

בוגרים בולטים בעולם

בוגרי הבינלאומי של SMU Dedman School of Law יש השפעה בכל רחבי העולם. רשת הבוגרים הבינלאומית שלנו כוללת יותר מ -2000 בוגרי בלמעלה מ -80 מדינות. אנשי מקצוע אלה ניתן למצוא ברמות הגבוהות ביותר של הממשלה, בפועל משפטי, ועסקים. הבוגרים הבינלאומיים של ה- SMU מייצגים קשת רחבה של מערכות משפטיות, כולל אלה ממרכז ודרום אמריקה, מקסיקו, קנדה, אירופה, אפריקה, הודו, דרום מזרח אסיה, סין, המזרח התיכון וה- Pacific Pacific. אנו שואפים למגוון גיאוגרפי עולמי ברישומי התלמידים שלנו ומספקים רמה גבוהה של תשומת לב אישית ותמיכה לכל תלמיד בינלאומי. סובצ'וק Sukhharomna '81 נשיא בית המשפט העליון, תאילנד ד"ר שן Shiaoming '81 יועץ משפטי בינלאומי עבור מקנזי

חיי תלמיד

בית הספר למשפטים ממוקם בפינה הצפונית-מערבית של הקמפוס הראשי של ה- SMU - עם בנייני הכיתות, בניין המנהלה וספריית המשפט המרכיבים את מה שמכונה "חוק קוואד". מיקום אידיאלי זה מספק גישה קלה למשאבי הסטודנטים הנפלאים של SMU, כולל שירותי אוכל, מרכז כושר מעולה, ומרכז שירותי בריאות.

זכאות לבחינות בר

סטודנטים בינלאומיים המעוניינים לתרגל את החוק בארצות הברית ולהיות זכאים להתקבל לבר באחת המדינות או מחוז קולומביה צריכים להכיר את דרישות הקבלה של הבר בסמכות השיפוט שבה הם מתכננים להתאמן. דרישות הקבלה בר משתנות ממדינה למדינה. מדינות מסוימות דורשות מועמדים להיות בעל תואר JD, ואחרים ידרוש רק מספר מסוים של זיכויים כמובן מבית הספר למשפטים במדינה הזאת. טקסס מאפשרת כיום עורכי דין משכילים בעלי השכלה זרה אשר סיימו תואר LL.M. תואר לשבת. הספרייה המשפטית של אונדרווד מאחסנת את אוסף המשפטים הפרטי הגדול ביותר בדרום-מערב. בין בוגרי בית הספר הגבוה למדעי ה- ALUMNI נכללים שופטי בית המשפט העליון של טקסס, חברי הקונגרס האמריקני, שגריר, מושל, שרי חוץ וחברי בתי המשפט הגבוהים בעולם, וכן שותפים במשרדי עורכי דין מובילים וביועצים כלליים בחברות גדולות. כמו בית הספר למשפטים הראשון ב DALLAS, אנחנו ברי מזל להיות בעיר עם כלכלה משגשגת, מטה החברה רבים, וקהילה משפטית יוצאת דופן. SMU Dedman School of Law ממשיך לשאוף לפתח את המאה הבאה של מנהיגים.

מיקומים

דאלאס

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

כתובת
3315 Daniel Avenue
75205 דאלאס, טקסס, ארצות הברית
טלפון
+1 214-768-2658