SMU Dedman School of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

SMU Dedman School of Law , נוסד בשנת 1925, הוא SMU Dedman School of Law ברמה הגבוהה ביותר שנמצא בדאלאס, טקסס, ושוכן בשכונה עם עצי עץ, רק כמה דקות ממרכז העיר. תוכניות לימודי התואר הראשון למשפטים בבית הספר למשפטים, שהוקמו בשנת 1949, מילאו תפקיד חשוב בהכשרת חלק מהמנהיגים הבולטים בעולם. אנו גאים ברשת הבוגרים העולמית שלנו - יותר מ -2,000 בוגרי 80 מדינות המחזיקים בתפקידים בולטים בממשל, פרקטיקה משפטית, עסקים, מערכת המשפט והחינוך המשפטי ברחבי העולם. SMU Dedman Alumni Network תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

תוכניות לתואר שני בוגר

SMU Dedman School of Law מציע תוכניות לתואר שני עבור עורכי דין מארה"ב ועובדי חוץ. LL.M. ו SJD תוכניות לשפר את הקריירה בפרקטיקה הפרטית של החוק, ההוראה, ואת השירות הציבורי על ידי ניתוח ההוראה ואת כישורי פתרון בעיות לצורך עמידה בדרישות המורכבות של העולם שלנו. התוכניות מגבירות את הבנתו של התלמיד בתיאוריה ובמדיניות המשפטית, מרחיבות את האופקים המשפטיים של התלמיד ומעודדות פיתוח של מיומנויות משפטיות וכתיבה.

לומד ב דאלאס תוססת, טקסס

SMU Dedman Law מציע לסטודנטים בינלאומיים הזדמנות להיות חלק מקהילה תוססת ומגוונת, מדעית, עם היתרון של לימוד בדאלאס - לא רק מרכז עסקים בינלאומי, אלא גם מרכז תרבות דינמי הממוקם באמצע הדרך בין מזרח לחוף המערבי של ארצות הברית. מדינות באזור ידוע האקלים המתון, שמש. דאלאס היא העיר התשיעית בגודלה ואת דאלאס / Ft. שווה metroplex להמציא את המטרופולין הרביעי בגודלו בארצות הברית. זוהי עיר מתוחכמת עם שוק עבודה משגשג, איכות חיים גבוהה ועלות חיים נמוכה יחסית. זה מקום נהדר לחיות וללמוד!

הפקולטה להכרה בינלאומית

הפקולטה כוללת חוקרים ומחדשים במגוון תחומים, לרבות משפט חוקתי, דיני חברות, משפט פלילי, דיני איכות הסביבה, דיני בריאות, קניין רוחני, דיני ביטחון לאומי, דיני נפט וגז, דיני עניין ציבורי ודיני מיסים. חוקרים אלה עוסקים באופן קבוע בעולם על ידי הופעתם בפני ועדות קונגרס, עבודה עם סוכנויות רגולטוריות של המדינה והפדרל, התווכחות בפני בתי משפט ממלכתיים ופדרליים, עבודה עם מנהלי חברות ועמותות, ומופיעים בקביעות בתקשורת כדי לתרגם את המחקר שלהם או להציע פרשנות על סיפורים חשובים של היום. לימודי משפטים ב- SMU מעניקים לסטודנטים גישה לפקולטה יוצאת דופן העוסקת במחקר מתמשך ובמהלכו המתואר לעתים קרובות על ידי ניסיון של שנים. 21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

חוויית הלמידה

בנוסף לתוכנית הלימודים המגוונת שלנו, התלמידים מוזמנים לנצל את הפעילויות השונות מחוץ לכיתה. במסגרת חוק ה- SMU Dedman Law, יועבר ניסיון הלמידה שלכם באמצעות כנסים והרצאות בינלאומיות מכל רחבי העולם, שיביאו דמויות בינלאומיות בולטות לקמפוס כדי לדון בסוגיות המשפטיות הנוכחיות. LL.M בינלאומי הסטודנטים מקבלים שיעורים עם סטודנטים אמריקנים לתואר שלישי, משתתפים בתוכנית הלימודים של בית המשפט שלנו - תוכנית המוצגת במהלך אוריינטציה שבה התלמידים מתחברים לקבוצות קטנות עם חברים לכיתה, סגל, מנהיגי סטודנטים, יועצי קריירה ובוגרים לחוויה קהילתית לאורך כל תקופתם בבית SMU Dedman School of Law . חבר סגל ישמש כיועץ האקדמי האישי שלך. עורכי דין מתמחים מהאגודה למשפט בינלאומי של לשכת עורכי הדין בדאלאס משמשים גם כמדריכים לתלמידים שלנו.

בוגרים בולטים בעולם

בוגרי הבינלאומי של SMU Dedman School of Law יש השפעה בכל רחבי העולם. רשת הבוגרים הבינלאומית שלנו כוללת יותר מ -2000 בוגרי בלמעלה מ -80 מדינות. אנשי מקצוע אלה ניתן למצוא ברמות הגבוהות ביותר של הממשלה, בפועל משפטי, ועסקים. הבוגרים הבינלאומיים של ה- SMU מייצגים קשת רחבה של מערכות משפטיות, כולל אלה ממרכז ודרום אמריקה, מקסיקו, קנדה, אירופה, אפריקה, הודו, דרום מזרח אסיה, סין, המזרח התיכון וה- Pacific Pacific. אנו שואפים למגוון גיאוגרפי עולמי ברישומי התלמידים שלנו ומספקים רמה גבוהה של תשומת לב אישית ותמיכה לכל תלמיד בינלאומי.

 • נשיא בית המשפט העליון של סובצ'וק סוחרומנה '81, תאילנד
 • ד"ר שן שיאומינג '81 יועץ משפטי בינלאומי עבור מקנזי ואלבריטון LLP
 • כבוד שר ס.מ. קרישנה '59 לענייני חוץ להודו (2009-2012)
 • היועץ המשפטי של Siriporn Chaiyasuta '85, שברון אירופה, אירוסיה והמחקר התיכון והחקור במזרח התיכון
 • עו"ד Moath Alhussain '11 עורך דין, תאגיד תעשיות בסיסיות בסעודיה
 • אנטוניו מ 'גרזה '83 שגריר ארה"ב לשעבר במקסיקו
 • ד"ר הלמוט סוהמן '66 יו"ר ונשיא קבוצת BW
 • ד"ר חסן אוקור '07 לשעבר דיקן, בית הספר למשפטים בקטאר
 • ג'ינסונג לי '88 נשיא בית הדין החוקתי של קוריאה
 • יוקיו הוריגומה '71 שופט בית המשפט העליון של יפן
 • שותף בינלאומי של הנס Heppe '97, לוק לורד LLP קונסול גרמניה הכבוד

חיי תלמיד

בית הספר למשפטים ממוקם בפינה הצפונית-מערבית של הקמפוס הראשי של ה- SMU - עם בנייני הכיתות, בניין המנהלה וספריית המשפט המרכיבים את מה שמכונה "חוק קוואד". מיקום אידיאלי זה מספק גישה קלה למשאבי הסטודנטים הנפלאים של SMU, כולל שירותי אוכל, מרכז כושר מעולה, ומרכז שירותי בריאות.

זכאות לבחינות בר

סטודנטים בינלאומיים המעוניינים לעסוק במשפטים בארצות הברית ולהעפיל להתקבל ללשכה באחת המדינות או במחוז קולומביה, צריכים להכיר את דרישות הקבלה ללשכת עורכי דין בתחום השיפוט המסוים בו הם מתכננים לעסוק. דרישות קבלת הבר משתנות ממדינה למדינה. מדינות מסוימות דורשות מהמועמדים תואר JD, ואחרים ידרשו רק מספר מסוים של נקודות זכות מבית ספר למשפטים במדינה זו. טקסס מאפשרת כעת עורכי דין מוסמכים זרים שהשלימו תואר LL.M. תאר ללימודים בבחינת טקסס בר. בספרית חוק העץ התחתון נמצא אוסף החוק הפרטי הגדול ביותר בדרום מערב. בוגרי עורכי הדין AlUMNI SMU הבולטים כוללים שופטי בית המשפט העליון בטקסס, חברי הקונגרס האמריקני, שגריר, מושל, שרי חוץ וחברי הערכאות הגבוהות בעולם, וכן שותפים במשרדי עורכי דין מובילים ויועצים כללים בתאגידים גדולים. כבית הספר הראשון למשפטים בדאלאס, אנו ברי מזל להיות בעיר עם כלכלה משגשגת, מטות תאגידים רבים וקהילה משפטית מצטיינת. SMU Dedman School of Law ממשיך לשאוף לפתח את המאה הבאה של המנהיגים. 21430_28439363.jpg תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

מיקומים

דאלאס

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

כתובת
3315 Daniel Avenue
75205 דאלאס, טקסס, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 214-768-2658

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך