קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת תומאס

נוסדה בשנת 1984, סנט תומאס אוניברסיטת בית הספר למשפטים הוא מוכר במלואו על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאית והוא חבר של איגוד בתי הספר למשפטים בארה"ב. זה חלק מאוניברסיטה קתולית ובית ספר למשפטים שבו ערכים חשובים.

סנט תומאס חוק להכשיר בוגרי עורכי דין המסוגלים ליישם עקרונות משפטיים כדי לפתור ולפתור בעיות של חברה יותר ויותר מורכבת ומשתנה. התוכנית האקדמית קפדנית של בית הספר למשפטים מדגישה למידה לכל החיים ומלגות בסביבה מותאמת אישית, אכפתיות. לשם כך, אנו נשארים מחויבים למצוינות בהוראה, מלגה ושירות קהילתי.

סנט תומאס חוק מציעה הזדמנויות קליניות, externship, והתמחות כדי לשפר עוד יותר את ההכשרה המשפטית של התלמידים שלנו.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

עובדות

מְבוּסָס

אוניברסיטת סנט תומס נוסדה בשנת 1961 כמו מכללת ביסקיין לפי הסדר של האחים אוגוסטינוס. עם השגת מעמד האוניברסיטה, שונה שמו של המוסד לאוניברסיטת סנט תומס, על מנת לשקף את המורשת הקובנית. האוניברסיטה עוקבת אחר שורשיה באוניברסליה האמריקנית, בסיועם של האוגוסטינים האירופאים, ב -1946 בהוואנה, קובה.

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת סנט תומאס הוא אחד משני בתי הספר למשפטים מוכרים בלבד בדרום בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

יחס סגל אקדמי

15-1

כתבי עת אקדמיים של סטודנטים

  • משפט סנט תומאס ביקורת
  • סקירה בין - תרבותית של זכויות אדם
  • כתב העת של ליטיגציה מורכבת (באינטרנט)

ארגוני סטודנטים

למעלה משלושים ארגוני סטודנטים, רבים מעורבים בהרחבה בפרויקטים של שירות ציבורי.

סִפְרִיָה

המרכז למידע משפטי הוא המרכז האינטלקטואלי של בית הספר למשפטים של אוניברסיטת סנט תומאס. עם האוסף הנודע והמשאבים המתקדמים שלה, מגוון רחב של שירותים ומרחבי לימוד מזמינים, ספריית המשפט מחויבת עמוקות למשימות המחקר וההוראה של בית הספר למשפטים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

St. Thomas University School of Law

ברוכים הבאים ל LL.M. תכנית לזכויות אדם בין-תרבותיות בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת סנט תומאס! זה חדש LL.M. התוכנית נועדה להציע הדרכה מעמיקה בנושא הקריטי של זמננו: הגנה ע ... [+]

ברוכים הבאים!

זה חדש LL.M. התוכנית נועדה להציע הדרכה מעמיקה בנושא הקריטי של זמננו: הגנה על כבוד האדם על פני קווי פוליטיים, חברתיים, כלכליים ותרבותיים. עורכי דין, פקידי ממשלה, מורים, פעילי זכויות אדם ואנשי עסקים ונשים עם מחויבות לזכויות אדם וצדק חברתי מוזמנים לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת סנט תומאס במיאמי כדי להתקדם לתואר מתקדם באחד התחומים הדינמיים ביותר של הבינלאומי חוק: זכויות אדם בין-תרבותיות.... [-]

ארצות הברית Miami Gardens
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

כתובת
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
Miami Gardens, Florida, ארצות הברית