The Fletcher School, Tufts University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

התחייב לכל החיים של השפעה עולמית

במשך יותר מ 85 שנים, בית הספר לפלטשר למשפטים ודיפלומטיה פעל לחינוך והכנת אנשים לתפקידים של מנהיגות והשפעה לאומית ובינלאומית. באמצעות הבנה עמוקה ורב-פנים של האתגרים הדחופים ביותר בעולם, ועם העקרונות המנחים של תועלת הדדית, ביטחון וצדק, הקהילה שלנו משתדלת לשמור על יציבות ושגשוגה של החברה המורכבת והולכת וגוברת והולכת של המאה ה -21.

מעצבים את העתיד, יחד

סטודנטים, סגל ובוגרי בית הספר פלטשר פועלים לקידום מורשת של חקיקת שינוי מתמשך ומשמעותי בעולם. הם מתקשרים עם ארגונים ממשלתיים, עסקיים ובינלאומיים בעלי נקודת מבט עולמית ומחפשים מחר צודק ושוויוני יותר.

כישורים מומחים לעולם משתנה ללא הרף

התוכניות ותכניות הלימודים של פלטשר אוצרות ונלמדות על ידי מתאמנים ביחסים בינלאומיים עם תקופות חיים של ניסיון - לא רק בכיתה אלא בשטח. השכלה בוגרת מאוד בינתחומית המועברת על ידי תובנות בשטח, ומחוזקת על ידי מגוון רחב של הזדמנויות חווייתיות, מספקת לתלמידי פלטצ'ר את הכלים והפרספקטיבות הדרושים להם בכדי לעשות את ההבדל אפילו באקלים העולמי הסוער ביותר.

השקעה בפוטנציאל שלך

קריירה בזירה הבינלאומית ובשירות טובת הכלל איננה התחייבות קטנה - והיא גם לא השכלה של פלטשר. אך אלה שמוכנים להפשיל שרוולים ולהתמסר לחוויה קפדנית ומטלטלת מגלים עד מהרה שלשכלה ברמה העולמית מבוססת מיומנויות יש יתרונות המרחבים הרבה מעבר לתואר שני; זה פותח דלתות להזדמנויות חדשות להשפעה עולמית מתמשכת לאורך אורך החיים המלא של קריירות משמעותיות במיוחד.

חינוך מונע על ידי משימה

העולם השתנה במידה ניכרת מאז שבית הספר פלטשר פתח את שעריו בשנת 1933. גם אנחנו התפתחנו וגדלנו, אך משימת הליבה שלנו נשארה ללא שינוי: לחנך אנשי מקצוע המחויבים לשמור על יציבות ושגשוג של מורכב, מאתגר וגלובלי יותר ויותר. החברה. אנו ממשיכים להכין סטודנטים להצטיין בעמדות השפעה, לפרוץ דרך חדשה בקריירות בהן הם משרתים קהילות מקומיות, לאומיות ובינלאומיות, ולחתור אחר פתרונות צודקים ומועילים הדדית לכמה מהאתגרים הבלתי נסבלים בעולם.

מונע משימות, מונחה סטודנטים

הפילוסופיה האקדמית של פלטשר בנויה מתוך אמונה כי התלמידים מצוידים בצורה הטובה ביותר לקבוע איזה ידע, כישורים ותכונות ספציפיים הם צריכים כדי להצליח. מסלול הלימוד האישי של כל סטודנט מותאם להתאמה לאינטרסים ויעדי קריירה מסוימים.

עם יותר מ 175 קורסים ו 22 תחומי לימוד (כולל אפשרות לעיצוב עצמי) המוצעים מדי שנה, סטודנטים של פלטצ'ר כמעט ולא מתארים את אותה דרך אקדמית מדויקת. האפשרויות ב- Fletcher מגוונות כמו תחומי העניין והשאיפות של התלמידים שלנו.

מכיר את העולם

תלות הדדית עולמית היא מציאות חיים בסיסית במאה ה -21. משחזור של חברות שלאחר קונפליקט וטיפוח שווקים בכלכלות מתפתחות, לניתוח איומים ביטחוניים וקידום זכויות אדם, האתגרים של תקופתנו חוצים גבולות ותחומים. תואר פלטשר מכין את הבוגרים להתגבר על המדיניות, החברתית, החוקית, התרבותית והכלכלית. אתגרים המשותפים לבעיות אלה - בחינתם מכל זווית של הנוף המקצועי הגלובלי.

לעצב את העתיד

בין אם מדובר בהתמודדות עם אתגרים מדיניים בינלאומיים כמו שינויי אקלים או קידוח בנושאים ממוקדים יותר כמו ההשפעה של פשע רב לאומי על תהליכי שלום, חינוך פלטשר מכוון לפתור בעיות בעולם האמיתי. זה אומר לנקוט בגישה מעשית, המועברת על ידי ידע וניסיון מעשי, אך גם לקחת צעד אחורה כדי לשקף ולשאול שאלות עמוקות יותר.

הפילוסופיה החינוכית שלנו, אמנם מכוונת להשפעה, היא יותר מאשר פשוט למצוא פתרונות לבעיות מוגדרות היטב. אנו שואפים להבין מדוע הבעיות קיימות, ומנקודת המבט שלהן הן הפכו לבעיות, מלכתחילה. תוך ניצול עומק הבנה זה ומסגרת בין תחומית, התלמידים שלנו מפתחים פרספקטיבה גלובלית באמת המאפשרת להם להיות מתאמנים בינלאומיים אחראיים ויעילים.

גיוון והכלה ב- Fletcher

הצטרף לקהילה שחוגגת את ההבדל

המגוון וההכללה הם עצם ליבת חוויית פלטשר והם ממלאים תפקיד חיוני בהצטיידות התלמידים שלנו בפרספקטיבה הגלובלית שהם זקוקים להם כדי לשמש כמחלפים ומנהיגים. הקהילה שלנו בנויה על בסיס של תמיכה הדדית, כבוד, הכללה ושיתוף פעולה, ואנחנו מאמינים שחיפוש פעיל אחר פרספקטיבות, תרבויות וחוויות שמעבר למסגרת ההתייחסות שלנו הוא קריטי להבנת האמת בנושאים העומדים בפני העולם.

ב- Fletcher אנו מאמינים כי אנו מתחזקים מההבדלים בינינו וכי ההבדלים הללו יכולים לפתוח דלתות להזדמנויות חדשות ליצור שינוי בר-קיימא ומשמעותי בקנה מידה עולמי.

היו חלק מהשיחה

אנו מארחים סדרת פעילויות ואירועים לאורך כל השנה כדי לעזור לטפח קולות ורעיונות מגוונים ברחבי הקמפוס. ארגוני סגל וסטודנטים מספקים הזדמנות לבנות קשרים משמעותיים, ויצרנו מדיניות כדי להבטיח שפלטצ'ר הוא מקום בטוח לכל חבר בקהילה שלנו.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

מיקומים

מדפורד

כתובת
Packard Avenue,160
02155 מדפורד, מסצ'וסטס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות