קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מיסיסיפי בית הספר למשפטים הפכה בית הספר למשפטים הרביעי תמך מדינה במדינה בשינה 1854, כמעט עשר שנים אחרי האוניברסיטה פתחה את שעריו בשנת 1848. המחוקקים של המדינה הוכרו צורך בהדרכה חוק פורמלי במיסיסיפי, ו" המחלקה של החוק ", כפי שנקרא, הוקם.

בחודש ינואר 2011, חוק התכנית עברה לבית חדש בשם רוברט ג חייט, פרופסור למשפטים שכיהן כקנצלר של האוניברסיטה 1995-2009. בניין מוסמך LEED ממוקם בקצה הדרומי של הקמפוס ונועד עם צורכי התלמידים במוח, הארכיטקטורה שלה משתלבת היטב עם היופי של קמפוס אולה מיס.

למה חוק UM?

הכנה לך להתאמן

מיומנויות תכנית ההכשרה המקצועית שלנו מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות, כך שתוכל לעצב ההשכלה המשפטית שלך כדי להתאים את העתיד שלך. אנו מציעים את המרכיבים הבאים:

מרכזים ומרפאות: התוכניות של בית הספר שבע לספק ניסיון מעשי והכשרה אקדמית בתחומים החל המשפט עסקי למתן שירותים לנזקקים.

הזדמנויות הוצאה לאור: מיסיסיפי כתב העת המשפטית, כתב העת של חוק החלל והספורט Law Review לספק הזדמנויות כדי לחדד את כישורי כתיבה משפטיים. לאומי ים גרנט מרכז החוק גם בתי שלוש הזדמנויות עיקריות להוצאה לאור סטודנט: השרטון, התחבר מים והים גרנט החוק ומדיניות הג'ורנל.

משפט מבוים דירקטוריון: הצביעו בראש 25 ארצי לארבע השנים האחרונות, משפט מבוים מספק אימונים אינטנסיביים בהסברה לערעורים, שליחת צוותי לתחרויות interscholastic ברחבי האומה. לוח סנגור משפט שלנו וצוות המשא ומתן הן מציעות הזדמנויות תחרות עילית לתלמידים המעוניינים במשפט מדומה ויישוב סכסוכים חלופי. צוות חוק המשפט המבוים הסביבה שלנו זכה בתחרות לאומית שנתיים ברציפות!

מושב כישורים: מציע מיומנויות אינטנסיביות אימונים בשבועות הראשונים של כל סמסטר אביב במגוון רחב של קורסי בחירה ממיומנויות ניסיון לשרטוט עסקים, Transactional עיסוק המשפטי וספרדית.

תוכניות Externship: סטודנטים ממוקמים עם עורכי דין יוצא דופן ולהשיג תמיכה לימודית בכיתה. תוכניות כוללות השירות הציבורי Externship, התביעה Externship, שופטי Externship ועסקי התקינה Externship.

בונו יוזמה Pro: מתמקדת במנהיגות משרתת בניין במקצוע ומשתתפי הכשרה המשפטיים בכישורים משפטיים מסוימים. פרויקטים אחרונים כוללים אפוטרופסות, שינוי מזונות, משמורת ילדים ופיתוח של תכנית לסיוע מס.

סולו תכנית העיסוק: התכנית מספקת לתלמידים את הכישורים וביטחון כדי לפתוח משרד עורכי דין מייד לאחר סיום לימודים. קורסים, מדריכים ותמיכה שוטפת לצייד את התלמידים מעוניינים בכישורים מקצועיים הדרושים וחוש עסקי כדי להצליח.

אקדמאים מצוין: התוכניות האקדמיות שלנו נועדו לתת לתלמידי שקעים למחקר וכתיבה. השתתפות בסמינרים קבוצה קטנות וחוויות סימולציה מבטיחה לתלמידים שלנו עוסקים ולהבין את התפתחותו של המשפט, מוסדות משפטיים וסוגיות אתיות. אנו מציעים דוקטור יוריס, Juris Doctor / ריבונו של המיסוי וJuris Doctor / ריבונו של החשבונאות, כמו גם תכנית תעודה במשפט פלילי. צפה תכנית הלימודים המלאה שלנו.

קריירה שירותים: שירותי משרד הקריירה מסייע לתלמידים לפתח תוכניות קריירה אישיות, מספק הדרכה במיומנויות חיפוש עבודה ומאפשר גישה למעסיקים ומשאבי תעסוקה, כמו גם באופן פעיל מגייס עורכי דין, שופטים, משרדי ממשלה, ארגוני אינטרס ציבוריים ואחרים פוטנציאלי משפטי מעסיקים לראיין ולהעסיק הבוגרים שלנו. הבוגרים עברו לפרקטיקה פרטית וגם מצאו עבודה מתגמלת בנאס"א, מרכז חלל סטניס, הסנאט האמריקאי, KPMG, ארה"ב בית משפט מחוזי בארה"ב ומס ובתי משפט של מדינת מיסיסיפי.

מנהיגות סטודנטים: יותר מ -20 ארגוני סטודנטים, כגון בית הספר למשפטי סטודנטים גוף האיגוד, חברת חוקה האמריקנית, שחורה חוק אגודת סטודנטים ואגודת דיני איכות הסביבה, לספק איזון של הזדמנויות אקדמיות, חברתיות והשירות, עוזר לפתח כישורי מנהיגות לסייע ל אתה במקצוע המשפטי שלך.

עיר מכללה מגניב

שם על ידי מגזין Travel & Leisure כאחד "10 הערים במכללה הכי מגניבות העליונה באמריקה," אוקספורד מתגאה אטרקציות כגון אלה בבית המשפט כיכר, רואן האלון של ויליאם פוקנר וזוגי דקר פסטיבל האמנויות השנתי כדי להפוך אותו השילוב האידיאלי של היסטורי וירך. אם אתה אוהב את בחוץ, אתה תמצא דיג, מחנאות וספורט מים באגם סרדיס. אם אתה נהנה השתתפות באירועי ספורט, אז tailgating בגרוב לא ניתן לנצח! למעשה, ספורטס אילוסטרייטד דרג אותו מס ' 3 של 100 דברים לעשות לפני שסיימתי את לימודי.

מאוד משתלמת

עם שכר לימוד במחיר סביר עבור תושבי מיסיסיפי ותושבי חוץ, סטודנטים לתארים מתקדמים מבית הספר למשפטים שלנו עם עומס חוב נמוך יותר מהממוצע הארצי, ומאפשרים להם להיכנס לשירות ציבורי או באזורים אחרים בפועל בקלות רבה יותר. מגזין קדם- משפטים? דרג אותנו חמישי באומה ברשימה של Best Value בתי ספר למשפטים שלה.

מדינה-של-האמנות-מתקן

נועד לשפר את החוויות קליניות לסטודנטים, מרכז החוק שלנו הוא הבניין-מוסמך LEED רק במדינה. הוא כולל טרקלין תלמיד וחצר, שירותים ארגוני סטודנטים, חדרי לימוד בקבוצות, חדרי ראיון קריירה שירותים, משפט המבוים צמוד, בית קפה וחדר אוכל. כיתות עם טכנולוגיה מתקדמת מציעות סביבת למידה יוצאת דופן לסטודנטים שלנו. המרכז מחזיק גם סוויטות למרפאות שלנו השונות המשפטיות, מיסיסיפי כתב העת המשפטית, ויש לו תיאטרון הרצאת ישיבה 220 אנשים.

בוגרי רשתות חזקות

כמעט 7,000 בוגרי החיים שלנו כל לתרגל רחבי העולם, המספקים מערכת רשת מוצקה לסטודנטים מחפשים עבודה, ניסיון מורה או בעולם האמיתי. בוגרים ראויים לציון כוללים סופר ג'ון גרישם, ראש עיר ממפיס AC וורטון, ארה"ב סנטורים רוג'ר נצרים וThad Cochran, ויועץ ראשי לעוזר נאס"א-סטניס הרדייה Blasingame.

פקולטה: מלגה בהתבסס על ניסיון בעולם האמיתי

בגלל הניסיון שלהם כעורכי דין פעילים והמחקר החדשני שלהם, חברי הסגל שלנו מצטיינים בהכנת תלמידים לפרקטיקה משפטית. יש להם גם אינטרסים מגוונים וחוויות לשרת את התלמידים שלנו ויישובים סמוכים, כמו גם את הקהילה הגלובלית. מעבר לכיתה, לסגל בית הספר למשפטים הוא בחוד החנית של מתעוררים מלגה במספר הדיסציפלינות.

Global Reach

לא רק שהתלמידים שלנו להשיג מקומות עבודה גדולים ברחבי הדרום, רב של הבוגרים שלנו הלך על פרקטיקה פרטית ושירות ציבורי בכל רחבי המדינה והעולם. ההיקף שלנו משתרע מהחוף המזרחי לחוף המערבי ומעבר.

תרבות מסבירי

אנחנו שומעים ללא הרף הפקולטה למשפטים, הממשל שלנו, והתלמידים הם חלק מהחברים בסביבה. אנחנו מוקדשים להצלחתם של התלמידים שלנו, ועם יחס תלמיד לסגל נמוך, תלמידים כל הזדמנות כדי לקבל את העזרה ותמיכה שהם צריכים. ו, המתקן החדש שלנו היא תוכנן במיוחד כדי לעודד אינטראקציה קהילה הן בקרב תלמידים ובין תלמידים וסגל.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

The University of Mississippi - School of Law

אוניברסיטת מיסיסיפי בית הספר למשפטים היא חברה מובילה בעולם באוויר וחלל חוק חינוך, מחקר, ושירות ציבורי. ... [+]

אוניברסיטת מיסיסיפי בית הספר למשפטים היא חברה מובילה בעולם באוויר וחלל חוק חינוך, מחקר, ושירות ציבורי.

תואר שני במשפטים זה תכנית לתואר מיועדת לשנינו ובוגרי בית ספר למשפטים-מאומן זרים מתעניינים בתכנית לימודים משפטיות קפדניים בארה"ב, בינלאומית, וחוק האוויר והחלל ההשוואתי. זה תואר שני במשפטים הראשונים והיחיד תכנית בארה"ב מציעה תואר ראשון במשפטים לתואר שני חוק האוויר והחלל בשילוב בבית ספר למשפטי ABA מוכר.... [-]

ארצות הברית Oxford
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

The History of the University of Mississippi School of Law