קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למשפטים של UNC הוקם בשנת 1845 והוא חלק מאוניברסיטת צפון קרוליינה ב Chapel Hill, האומה הראשונה הנתמכת על ידי המדינה. בית הספר אושר על ידי לשכת עורכי הדין האמריקנית מאז 1928.
קרולינה חוק מכין עורכי דין ומנהיגים מצטיינים לשרת את העם והמוסדות של צפון קרוליינה, האומה, ואת העולם. בית הספר למספר רב של מרכזים ויוזמות, מציע בית הספר מומחיות רבה בתחומי זכויות האזרח, הבנקאות, דיני איכות הסביבה, קניין רוחני, דיני יזמות ודיני ניירות ערך, מחקרים קריטיים, פשיטת רגל וחקירה חוקתית.
בית הספר למשפטים של UNC שואף להיות בית ספר למשפט ציבורי נהדר. לקראת מטרה זו, הוא רודף משימה כפולה:

  • כדי להכין עורכי דין ומנהיגים מצטיינים לבר, הספסל, כל הגדרות המשפט הציבורי והפרטי ושירות הציבורי,
  • לעשות תרומות משפטיות ומדיניות משמעותיות ברמה הארצית והבינלאומית באמצעות סדר יום שאפתני של מחקר ומחקר,
  • להקנות ערכים אתיים לאורך החיים, מסירות למען הצדק ומחויבות מתמשכת לתמיכה בשירות הציבורי
  • כדי לשרת את המקצוע המשפטי, העם והמוסדות של צפון קרוליינה, העם, והעולם.

עבור תלמידים בעלי הבחנה גבוהה, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת UNC הוא לעתים קרובות הבחירה המושלמת. כאשר הם עוזבים את הקמפוס היפה שלנו, הם עושים זאת כצדדים בטוחים ועקרוניים של צדק.
הבוגרים שלנו עובדים עם הבחנה בכל רחבי העולם. אנו סופרים מומחים משפטיים בעלי שם עולמי ומלומדים מובילים בקרב אנשי הסגל שלנו, היודעים כי הבנה עמוקה, פונקציונלית ומדויקת של החוק חייבת להיות מלווה במיומנות המעשית של עורכי הדין.
אנו מעודדים את כל הסטודנטים הפוטנציאליים לחקור את הנוף התחרותי של החינוך המשפטי, ולדרוש הוכחות להזדמנות יוצאת דופן, אנו מצפים להפוך את המקרה שלנו ולשמוע את שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

University of North Carolina School of Law

שנה אחת LL.M. (Master of Laws) תואר עבור עורכי דין זרים אשר כבר הרוויח תארים ראשוניים באוניברסיטאות בארצות המוצא שלהם. התכנית מציעה עורכי דין בינלאומיים את ההזדמנות לפתח ... [+]

שנה אחת LL.M. (Master of Laws) תואר עבור עורכי דין זרים אשר כבר הרוויח תארים ראשוניים באוניברסיטאות בארצות המוצא שלהם. התוכנית מציעה עורכי דין בינלאומיים את ההזדמנות לפתח שליטה על תחומי מפתח של המשפט האמריקאי באחד בתי הספר למשפטים העליון של המדינה, אוניברסיטת צפון קרוליינה ב Chapel Hill (UNC-CH). LL.M. הסטודנטים מקבלים הכשרה משפטית במשפט האמריקאי באמצעות המרכזים המוכרים ארצית של ביה"ס למשפטים ותחומי הכוח האקדמי בתחומים משפטיים הנמצאים בביקוש גבוה ברחבי העולם (למשל, דיני בנקאות ופיננסים, אנרגיה / משאבי טבע ומשפט קניין רוחני). LL.M. התלמידים לוקחים את רוב הכיתות שלהם יחד עם תלמידי תואר שלישי, ומאפשרים להם לשתף את נקודות המבט הבינלאומיות שלהם תוך לימוד החוק האמריקאי. LL.M. סטודנטים יכולים להתמקד במסלול מומחיות מסוים המוצע בתוך כמה תחומי משפט נבחרים; או LL.M. סטודנטים יכולים להמשיך באופן כללי יותר של מערכת המשפט בארה"ב. אין הגבלה רשמית לגודל של LL.M. בכל שנה. עם זאת, אנחנו תוכנית חדשה יותר, ולכן, הם קטנים יותר מאשר LLM אחרים רבים אחרים. תוכניות. בשל גודל זה קטן של התוכנית, LL.M. התלמידים מקבלים תשומת לב אישית חזקה וסיוע על ידי LL.M. תוכנית ניהול, LL.M. מנהל סגל, ופקולטה למשפטים. LL.M. לסטודנטים ניתן את המשאבים הנוספים של שני עמיתים של דין ומלגה לכבוד, המשמשים כמנחים עמיתים ויועצים לסטודנטים לתואר LL.M. סטודנטים.... [-]

ארצות הברית קפלה היל
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית