University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מה אנחנו חושבים שאנחנו עושים?

התשובה הקצרה היא שאנו מנסים להפוך את המקומות בהם אנו חיים טוב יותר לכולם. זה יכול להיות דברים שונים לאנשים שונים ובהחלט יש דרכים רבות לעשות זאת. וזו באמת הסיבה שיש UIC CUPPA.

אנו מסתכלים על ההיסטוריה, התיאוריה והפרקטיקה של הסיבה שאנחנו חיים איפה שאנחנו עושים ומה שאנחנו צריכים במקומות בהם אנו חיים. אנו מוסיפים את זה למחקר החדש שלנו, נתונים חדשים ומידע חדש. לאחר מכן, אנו זוכרים את החלומות שלנו. אנו מתחילים להיות יצירתיים ומשתמשים בדמיונות שלנו. לבסוף, אנו חולקים את עבודתנו כדי לעזור לתושבים לעשות דברים הוגנים ככל שיכולים להיות, לעבור את התקופות הקשות אם וכאשר הן מתרחשות ולהיות משגשגות.

אנו מאמינים במשימה שלנו. אנו מקדמים קהילות צודקות, עמידות וחיות חיים.128612_rsz_mimi-thian-lp1akiuv3yo-unsplash.jpg

אנחנו CUPPA.

בשתי התוכניות לתואר ראשון של CUPPA 130 סטודנטים. בחמש התוכניות הבוגרות שלנו 375 סטודנטים. המשמעות היא יחס אישי מהפקולטה והצוות ברחבי המכללה.

שלושים וארבעה חברי סגל במשרה מלאה מלמדים את שיעורי התואר הראשון שלנו. לחברי סגל משלים שנשכרו במיוחד עבור מומחיותם בנושא מסוים באזור המטרופולין בשיקגו מתווספים לנושאים מיוחדים לקורס.

הבניין הפרטי שלנו, אולם CUPPA, צמוד לאולם האומנות והתערוכות שלנו, המשמש כבית הכיתות העכשוויות שלנו, המשופרות טכנולוגית. הבניין שלנו תומך גם בחדרי ישיבות, מעבדות מחשבים, טרקלינים וחללי דיונים לסטודנטים 24/7. בשלבים האחרונים של השלמתו, אולם CUPPA עבר שיפוצים בהיקף של מעל 7 מיליון דולר.

חוגגים את ההבדלים שלנו

תיאודור לויט אמר, "אסור להתמקד בהבדלים בין אנשים אלא לחפש את המשותף והדמיון."

המכללה UIC לתכנון ערים וענייני ציבור גאה להיות קהילה של סטודנטים, אנשי צוות ופקולטה מרחבי העולם. אכן, אחת החוויות החשובות ביותר שאנו מציעים לתלמידים, לצוות ולפקולטות שלנו היא ההזדמנות ללמוד, ללמוד ולעבוד בסביבה מגוונת להפליא.

ההגבלות האחרונות על כניסתם של ארה"ב על ידי מהגרים ופליטים מארצות הרוב המוסלמיות עומדות בסתירה ישירה לערכי הליבה של CUPPA לעידוד המגוון התרבותי וכיבוד התרומות האינדיבידואליות הייחודיות של הסטודנטים, הסגל והצוות שלנו. עבור כל הסטודנטים שלנו, ללא סטודנטים של CUPPA, סטודנטים זרים, פוסט-דוקס, מלומדים אורחים, צוותים ופקולטות, אנא דעו כי המשך הנוכחות וההצלחה שלכם הם בעלי חשיבות עליונה למכללה. אתה מעשיר מאוד את חיינו ואנחנו זוכים לכבוד שנמצא איתנו כאן ב- UIC.

CUPPA נותרה מחויבת לקידום דיאלוג מנומק ושיח אזרחי. אנו נעבוד אתכם בכדי להבטיח שיהיו לכם מרחבים בטוחים וגישה מלאה לפקולטה, לצוות ולמנהלים במכללה לתכנון עירוני וענייני ציבור כדי לשתף אתכם בדאגות, לשאול שאלות או לחפש תמיכה.128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

בית מתוק שיקגו

גאה להיות חלק מאזור שיקאגולנד

אוניברסיטת אילינוי בשיקאגו, הממוקמת בלב אחת הערים הגלובליות בעולם, והמכללה שלנו לתכנון עירוני וענייני ציבור הם חלק חיוני מהמרקם החינוכי, הטכנולוגי והתרבותי של האזור.

אנשים אמיתיים חיים, לומדים ועובדים בשיקגו; העיר שלנו ידועה בהיסטוריה שלה, בחוסן, ובמיקום מוביל במרכז המדינה. אנחנו לא מבודדים בקצוות אלא שקועים לחלוטין בתרבות האזרחים הסובבים אותנו.

ב- CUPPA אנו עובדים יד ביד עם העיר שיקגו והסביבה, המכילה את הממשלות המקומיות ביותר מכל אזורי המטרו האמריקניים. אנו מסוגלים להשתמש בהון האינטלקטואלי בקרב אנשי הסגל, הסטודנטים והבוגרים שלנו לטובת כל מה שמסביבנו ומחוצה לו.

מיקומים

שיקגו

כתובת
College of Urban Planning and Public Affairs
412 S. Peoria Street, CUPPA Hall, (MC 350), Chicago, Illinois 60607

שיקגו, אילינוי, ארצות הברית