Read the Official Description

USC גולד הוא בית ספר למשפטים עילית המחויב למצוינות אקדמית. ההצלחה שלנו מורכבת מפקולטה ברמה עולמית, מגובשת ומרוכזת של סטודנטים, קמפוס הממוקם היטב, תוכנית לימודים בין-תחומית ורשת בוגרים תומכת.

הפקולטה זוכה להכרה ארצית בזכות מלגה בתחומים רבים, ההתמקדות הבינתחומית, השירות הציבורי והמנהיגות המקצועית. גודל הכיתה הקטנה שלנו ופחות יחס בין פרופסור לתלמיד יוצרים סביבת למידה אינטימית ומכללתית.

נוסדה בשנת 1900, USC גולד היה בית הספר למשפטים הראשון בדרום קליפורניה. מימיו הראשונים של בית הספר רשמנו נשים וסטודנטים. כיום אנו שומרים על אחת האוכלוסיות המגוונות ביותר באומה, ומרשמים את הסטודנטים הבינלאומיים. זה יוצר סביבה המטפחת מגוון רחב של פרספקטיבות וחוויות.

המיקום שלנו בלוס אנג'לס מספק לסטודנטים הזדמנויות אדירות באחד השווקים המשפטיים המובילים ואת בתי המשפט העמוסים ביותר במדינה. מסיליקון ביץ 'למרכז העיר לוס אנג' לס, USC גולד מציעה גישה אל פקידים, externships ואפשרויות קריירה עם עורכי דין וחברות עסקיות, סוכנויות עניין הציבור, בידור, מדיה וטכנולוגיה חברות. מיקום בית הספר למשפטים בקמפוס אוניברסיטת הפארק של USC תומך במספר הזדמנויות לחינוך בין-תחומי ולמחקר בין המוני בתי הספר הנודעים.

USC חלוץ את המושגים של חינוך משפטי בין-תחומי וקליני. תוכנית הסיוע המשפטי המודרנית הראשונה צמחה מתוך מרפאה של USC Gold שהוקמה בשנת 1929. ובשנת 1965 הפכנו לאחת מבתי הספר הראשונים שהביאו עיסוק בין-תחומי לחקר המשפט. כיום, תוכנית הלימודים שלנו הוא מלא קורסים בצומת של מגוון רחב של תחומי המפתח, ואנחנו מציעים 15 תוכניות תואר שני. באמצעות מרפאות רבות שלנו, מעשיים, ו externships, סטודנטים לקבל הדרכה על אימונים בפועל של החוק, עבודה עם לקוחות אמיתיים.

בית הספר למשפטים מתגאה בבוגרים תומכים ומורכבים של יותר מ -10,000 אנשי מקצוע ברחבי העולם. משפחת טרויאן היא רשת נאמנה ורבת עוצמה, המחויבת עמוקות להצלחת בוגרי USC. הבוגרים שלנו שותפים במשרדי עורכי הדין הגדולים בעולם, מנהלים חברות בינלאומיות גדולות ומשרתים תפקידי מנהיגות בארגונים ממשלתיים ושירותי ציבור. יותר מ 500 בוגרי USC גולד שימשו מדינה או שופטים פדרליים.

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

University of Southern California USC Gould School of Law

עבור אנשים עם תואר ראשון במשפטים מחוץ לארה"ב, להשיג הבנה בסיסית של החוק האמריקאי עם 1 שנה LLM שלנו. סטודנטים יכולים להשלים התמחות תעודה ולקחת קורסים להתכונן לבחינות עורכי ... [+]

מגיסטר למשפטים (LLM)

המורה שלנו למשפטים (LLM) מתמקד במערכת המשפטית של ארה"ב עבור עורכי דין בעלי השכלה בינלאומית. במשרה מלאה, שנה LLM מספק לך מיומנויות בסיסיות וידע כי הם מיושמים באופן מיידי בפועל בפועל בעולם האמיתי.

LLM הוא אידיאלי עבור הבינלאומי:

עורכי דיןשופטיםפקידי ממשלהתובעיםהיועץ המשפטי של החברהבנקאיםבוגרי משפטיםלמה לבחור את תואר LLM ב USC גולד?

מוכר על ידי מדריך LLM כאחד "Top 10 LLM תוכניות בקליפורניה," תוכנית הלימודים LLM שלנו מגרה חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות מעשיות בנוסף לספק לך בסיס יסודי במשפט האמריקאי.... [-]

ארצות הברית South Los Angeles
September 2019
תכנית מלאה
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Southern California USC Gould School of Law

תואר שני במשפטים מורחב (LLM) ב USC גולד מאפשר לך לבלות שנה אחת ללמוד על המערכת המשפטית של ארה"ב ו Mastering אנגלית משפטית לפני ההרשמה לתוכנית הלימודים מקיפה LLM שנתי. במה ... [+]

תואר שני במשפטים מורחב (LLM) תואר

שנתיים מורחבת מאסטר של משפטים (LLM) ב USC גולד מאפשר לך להשקיע שנה אחת הלמידה יסודות היסוד של מערכת המשפט בארה"ב ו Mastering אנגלית משפטית לפני שנה אחת של לימודי LLM.

במהלך השנה הראשונה, תקבל הכשרה אקדמית בקריאה משפטית ובהבנה, תדריך מקרה, ניתוח משפטי ועוד תוך שיפור כישורי אנגלית שלך. קטן, אישית שיעורים לתת לך הזדמנות להתאים את החיים בארה"ב ואת השתתפות USC.

עם סיום מוצלח של השנה הראשונה, תקבל תעודה באוניברסיטה משפטית בארה"ב ותירשם לתוכנית LLM Gold LLM.... [-]

ארצות הברית South Los Angeles
September 2019
תכנית מלאה
2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית