קרא את התיאור הרשמי

USC גולד הוא בית ספר למשפטים עילית המחויב למצוינות אקדמית. ההצלחה שלנו מורכבת מפקולטה ברמה עולמית, מגובשת ומרוכזת של סטודנטים, קמפוס הממוקם היטב, תוכנית לימודים בין-תחומית ורשת בוגרים תומכת.

הפקולטה זוכה להכרה ארצית בזכות מלגה בתחומים רבים, ההתמקדות הבינתחומית, השירות הציבורי והמנהיגות המקצועית. גודל הכיתה הקטנה שלנו ופחות יחס בין פרופסור לתלמיד יוצרים סביבת למידה אינטימית ומכללתית.

נוסדה בשנת 1900, USC גולד היה בית הספר למשפטים הראשון בדרום קליפורניה. מימיו הראשונים של בית הספר רשמנו נשים וסטודנטים. כיום אנו שומרים על אחת האוכלוסיות המגוונות ביותר באומה, ומרשמים את הסטודנטים הבינלאומיים. זה יוצר סביבה המטפחת מגוון רחב של פרספקטיבות וחוויות.

המיקום שלנו בלוס אנג'לס מספק לסטודנטים הזדמנויות אדירות באחד השווקים המשפטיים המובילים ואת בתי המשפט העמוסים ביותר בארצות הברית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במשפטים

University of Southern California USC Gould School of Law

עבור אנשים עם תואר ראשון במשפטים מחוץ לארה"ב, להשיג הבנה בסיסית של החוק האמריקאי עם 1 שנה LLM (Master of Laws). סטודנטים יכולים להשלים התמחות תעודה ולקחת קורסים להתכונן ל ... [+]

מגיסטר למשפטים (LLM)

המורה שלנו למשפטים (LLM) מתמקד במערכת המשפטית של ארה"ב עבור עורכי דין בעלי השכלה בינלאומית.

במשרה מלאה, שנה LLM הוא אידיאלי עבור הבינלאומי:

עורכי דיןשופטיםפקידי ממשלהתובעיםהיועץ המשפטי של החברהבנקאיםבוגרי משפטיםמתמחה במשפטים (LLM) במשפט בינלאומי וכלכלי

זה LLM המקצועית החדשה תסייע לתלמידים להבין את החוקים ואת המדיניות המעצבים הסחר הבינלאומי והמסחר מנקודת מבט גלובלית .... [-]

ארצות הברית דרום לוס אנג'לס
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Southern California USC Gould School of Law

תואר שני של שני משפטים (LLM) ב USC גולד מאפשר לך לבלות שנה אחת ללמוד על מערכת המשפט בארה"ב אנגלית משפטית לפני ההרשמה לתוכנית הלימודים מקיפה LLM שנתי. קטן, אישית שיעורים ב ... [+]

תואר שני במשפטים מורחב (LLM) תואר

תואר שני של שני משפטים (LLM) ב USC גולד מאפשר לך להשקיע שנה אחת הלמידה יסודות היסוד של מערכת המשפט בארה"ב ו Mastering אנגלית משפטית לפני שנה אחת של לימודי LLM.

במהלך השנה הראשונה, תקבל הכשרה אקדמית בקריאה משפטית ובהבנה, תדריך מקרה, ניתוח משפטי ועוד תוך שיפור כישורי אנגלית שלך. קטן, אישית שיעורים לתת לך הזדמנות להתאים את החיים בארה"ב ואת השתתפות USC.

עם סיום מוצלח של השנה הראשונה, תקבל תעודה באוניברסיטה משפטית בארה"ב ותירשם לתוכנית LLM Gold LLM.... [-]

ארצות הברית דרום לוס אנג'לס
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

University of Southern California - Campus Tour

Is the U.S. bar exam right for you?

LLM Degree Career Opportunities

Admit Day at USC Gould School of Law