יפן

על יפן

יפן היא מדינת אי אסייתית שוכן ממזרח הצפון ודרום קוריאה, סין והים של יפן. מבחינה טכנית " ארכיפלג" (מקבץ גדול של איים), האומה של יפן מורכבת מכמעט 7000 איים, עם ארבעה האיים הגדולים ביותר להיות הוקאידו, שיקוקו, הונשו (בית לטוקיו, העיר הגדולה ביותר ביפן 's) וקיושו . טוקיו היא כיום העולם 'המטרופולין לגדול ביותר, הבית ל -35 מיליון בני אדם וכלכלה משגשגת המבוסס על הייצור של מוצרים היי-טק ויצוא עובדות מהירה על יפן -. ביפן יש אחד תוחלת החיים הגבוהה ביותר בworld-- 80 לגברים ו -83 לנשים. - בודהיזם, שינטו וצורות שונות של הנצרות הם דתות עיקריות יפן 's. - יפן היא מדינה הררית, מיוערת מפורסמת להר המלכותי פוג'י, הר געש פעיל למחצה עולה כמעט 12,500 רגל (3800 מטרים), אך לעתים קרובות כתרים על ידי שלג עמוק. - מטבע יפן 's הוא הין. ין אחד שווה 100 סן.מטבעות ין זמינות באחד, חמש, עשר, 50, 100 ו -500 זרמים. - סטודנטים מתכננים ללמוד משפטים ביפן צריכים להיות מודעים לכך שרוב מכשירי הכספומט סגורים בסופי השבוע. בנוסף, רק כספומט מכונות שנמצאו בסניפי דואר וכמה חנויות נוחים לקחת כרטיסי כספומט זרים. - ביפן יש שלוש מערכות נפרדות כתיבה שמשולבות אחד: היראגאנה, קאנג'י וKatakana. ילדים לומדים במערכת היראגאנה וKatakana תחילה, ולאחר מכן הם לימדו את קאנג'י ברחבי בית ספר התיכון וגבוה. - יפן 's מנהיג הוא ראש הממשלה, שמונתה על ידי הקיסר ועם " הביטחון" של יפן ' יפן המערכת המשפטית של בית הנבחרים יפן 's אימץ בשנת 1945 חוקה המכילה 31 מאמרים המתארים. זכויות אדם ומתן לחלוקת סמכויות משפטיות, מחוקקת ומבצעת.הממשלה היפנית מורכבת משני פרלמנטים - "Shuugi-ב " (הדיאטה נמוכה יותר) ו "Sangi-ב " (הדיאטה העליונה), בעוד שמערכת המשפט נתמכת על ידי אחד בית משפט העליון, שמונה גבוהים יותר בתי משפט ובתי משפט למשפחה ו-50 מחוז. תביעות אזרחיות ופשעים קטנים הם החליטו על ידי אחד מכמעט 500 בתי משפט סיכום שיש לו שיפוט במחוזות מסוימים. עם ההתפתחות המהירה של יפן 'כלכלה של מעל 30 השנים האחרונות, האומה " דיני חוזים של, המבוססים בעיקר על הקודקס האזרחי, היה כפוף לבחינה מחודשת ותיקונים. למעשה, יפן חווה מחסור בעורכי דין המתמחים במשפט האזרחי וחוזה עקב התרחבות כלכלית ודגש על עסקות בינלאומיות. המשפט הפלילי ביפן הוא מסווג תחת פשעים נגד אנשים, פשעים נגד המדינה ופשעים נגד חברה. פשעים נגד אזרחים והחירויות שלהם כוללים רצח, פגיעה גופנית, אונס, חטיפה ותקיפה.עבירות רכוש כרוכות שוד, מעילה, גניבה, סחיטה והונאה. הצתה והתנהגות ציבור מגונה נחשבות פשעים נגד חברה. ביפן, ישן מישהו מתחת לגיל 20 שנים עדיין נחשב חוקי לנוער וכפוף לחוקים השונים מחוקים המכסים את המבוגרים.בית משפט למשפחה מחליטה מקרים ויוזמים נוער

ללמוד משפטים ביפן

להרוויח תואר ראשון במשפטים ביפן בשנת 2004, יפן יישמה מערכת בית ספר למשפטים חדשה המבוססת יותר על לימוד פורמלי מבדיקות שנתיות מקיפות וקשות רק. עד לפני כמה שנים, את בחינת הלשכה היפנית הייתה שיעור שעבר רק שלושה אחוזים; רוב התלמידים היו צריכים לקחת את הבחינה כמה פעמים עד שתזכה לציון הנדרש בהצלחה. למעשה, בחינת הבר הייתה כל כך ידוע לשמצה קפדני שרבים מה שנקרא "בתי ספר לדחוס " יצאה ביפן המתמחה בסיוע לעורכי דין פוטנציאלי שתכננו לקחת את בחינת הלשכה. הממשלה היפנית גם העבירה חוק בשנת 2004 לאפשר הפיתוח של בתי ספר למשפטים ברמת בוגר המציעים תארי דוקטור במשפטים. להרוויח תואר במשפטים ביפן עכשיו לוקח בין חמישה לשבע שנים. החל מהשינה 2006, בחינות לשכה יפניות דורשות מתלמידים בעלי תואר בית ספר למשפטים לפני שלקח את הבחינה. בנוסף, מאז תיקון בחינת הלשכה הישנה, ​​שיעורי מעבר עלו לכמעט 50 אחוזים.עם זאת, תלמידים לא יכולים לקחת את הבחינה יותר משלוש פעמים בחמש שנים. שכר לימוד סמסטר שכר הלימוד להרוויח תואר במשפטים ביפן הם גבוהים יותר מאלו בארה"ב ובאירופה. עמלות ממוצעת שגובות אוניברסיטה יפנית היא כ 600,000 ין (4500 יורו, $ 6000 דולרים). סטודנטים בינלאומיים בחירה להרוויח תואר במשפטים ביפן צריכים לצפות לשלם 60,000 $ USD (45,000 אירו) רק בהוצאות בית הספר (כניסה, " ציוד" ודמי מתקן). יתר על כן, הוצאות מחיה הן גם גבוהות יותר ביפן מאשר במדינות מערביות אחרות, במיוחד בטוקיו ובערים גדולות אחרות. מלגות זמינות מאוניברסיטאות אבל התחרות היא נוקשה ורק התלמידים העליונים להעפיל לעזרה עם שכר לימוד.

על יפן

יפן היא מדינת אי אסייתית שוכן ממזרח הצפון ודרום קוריאה, סין והים של יפן. מבחינה טכנית " ארכיפלג" (מקבץ גדול של איים), האומה של יפן מורכבת מכמעט 7000 איים, עם ארבעה האיים הגדולים ביותר להיות הוקאידו, שיקוקו, הונשו (בית לטוקיו, העיר הגדולה ביותר ביפן 's) וקיושו . טוקיו היא כיום העולם 'המטרופולין לגדול ביותר, הבית ל -35 מיליון בני אדם וכלכלה משגשגת המבוסס על הייצור של מוצרים היי-טק ויצוא עובדות מהירה על יפן -. ביפן יש אחד תוחלת החיים הגבוהה ביותר בworld-- 80 לגברים ו -83 לנשים. - בודהיזם, שינטו וצורות שונות של הנצרות הם דתות עיקריות יפן 's. - יפן היא מדינה הררית, מיוערת מפורסמת להר המלכותי פוג'י, הר געש פעיל למחצה עולה כמעט 12,500 רגל (3800 מטרים), אך לעתים קרובות כתרים על ידי שלג עמוק. - מטבע יפן 's הוא הין. ין אחד שווה 100 סן.מטבעות ין זמינות באחד, חמש, עשר, 50, 100 ו -500 זרמים. - סטודנטים מתכננים ללמוד משפטים ביפן צריכים להיות מודעים לכך שרוב מכשירי הכספומט סגורים בסופי השבוע. בנוסף, רק כספומט מכונות שנמצאו בסניפי דואר וכמה חנויות נוחים לקחת כרטיסי כספומט זרים. - ביפן יש שלוש מערכות נפרדות כתיבה שמשולבות אחד: היראגאנה, קאנג'י וKatakana. ילדים לומדים במערכת היראגאנה וKatakana תחילה, ולאחר מכן הם לימדו את קאנג'י ברחבי בית ספר התיכון וגבוה. - יפן 's מנהיג הוא ראש הממשלה, שמונתה על ידי הקיסר ועם " הביטחון" של יפן ' יפן המערכת המשפטית של בית הנבחרים יפן 's אימץ בשנת 1945 חוקה המכילה 31 מאמרים המתארים. זכויות אדם ומתן לחלוקת סמכויות משפטיות, מחוקקת ומבצעת.הממשלה היפנית מורכבת משני פרלמנטים - "Shuugi-ב " (הדיאטה נמוכה יותר) ו "Sangi-ב " (הדיאטה העליונה), בעוד שמערכת המשפט נתמכת על ידי אחד בית משפט העליון, שמונה גבוהים יותר בתי משפט ובתי משפט למשפחה ו-50 מחוז. תביעות אזרחיות ופשעים קטנים הם החליטו על ידי אחד מכמעט 500 בתי משפט סיכום שיש לו שיפוט במחוזות מסוימים. עם ההתפתחות המהירה של יפן 'כלכלה של מעל 30 השנים האחרונות, האומה " דיני חוזים של, המבוססים בעיקר על הקודקס האזרחי, היה כפוף לבחינה מחודשת ותיקונים. למעשה, יפן חווה מחסור בעורכי דין המתמחים במשפט האזרחי וחוזה עקב התרחבות כלכלית ודגש על עסקות בינלאומיות. המשפט הפלילי ביפן הוא מסווג תחת פשעים נגד אנשים, פשעים נגד המדינה ופשעים נגד חברה. פשעים נגד אזרחים והחירויות שלהם כוללים רצח, פגיעה גופנית, אונס, חטיפה ותקיפה.עבירות רכוש כרוכות שוד, מעילה, גניבה, סחיטה והונאה. הצתה והתנהגות ציבור מגונה נחשבות פשעים נגד חברה. ביפן, ישן מישהו מתחת לגיל 20 שנים עדיין נחשב חוקי לנוער וכפוף לחוקים השונים מחוקים המכסים את המבוגרים. בית משפט למשפחה מחליטה מקרים לנוער ויוזם טיפול לעבריינים צעירים שעשויה להיות כרוך במאסר על תנאי בפיקוח, התחייבות לתוכניות הכשרה או השכלה, ואולי בית תלוי עבור ילדים.

בתי ספר

בתי ספר ואוניברסיטאות ביפן

בתי ספר ואוניברסיטאות מקוונים ב-יפן