בעל תואר ראשון במשפטים (LLB)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

  • משך המופע: 3 שנים
  • הוענק המוענק: תואר LLB (Hons) במשפטים
  • גוף מוענק: אוניברסיטת קנטרברי כריסטיאן כריסט, בריטניה
  • שפת ההוראה: אנגלית
  • מצב לימוד: במשרה מלאה
  • ECTS קרדיטים: 180

תובנות כמובן

משפט הוא נושא מגוון ורב-פנים להפליא, המשפיע על כל חלק מחיי אדם, מהאוויר שאנו נושמים, מערכות היחסים והחינוך שלנו לעבודה, לנסיעות, לרכוש ולבריאות שלנו. ענף המשפט הוא דינאמי ותחרותי ומשתנה בהתאם לצרכים חברתיים. תואר במשפטים מציע Pathways קריירה מגוונים ומספק לך את מערך המיומנות להצליח במספר קריירות. קורס זה נועד להציע לך חוויה הוליסטית תוך כדי לימוד משפטים; תלמד רקע תאורטי וכן היבטים מעשיים של משפטים. עם סיומו המוצלח של קורס זה, אתה מקבל תואר מעשי מעשי ועכשווי, המוכר על ידי מעסיקים ורשות הסדרת עורך דין. אם תבחר בקריירה משפטית, הבסיס המוצק במשפטים, דגש על פיתוח מיומנויות, תובנה מעשית בעולם האמיתי שנצברו באמצעות שותפויות מעבידים ועבודה פרו בונו מבטיחים לך בוגרת מוכנה לשלב הבא בהכשרה המשפטית שלך.

ללמד וללמוד

תלמדו באמצעות שילוב של הרצאות, ימי עיון וסדנאות מעשיות. זה יסביר 12 שעות של זמן קשר לשבוע שעות קשר בשבוע, ותקדיש שוב לפחות לפחות זמן למחקר עצמאי חיוני, כולל מחקר, עבודה מקוונת והכנה להערכה. ימי עיון בקבוצות קטנות יותר יאפשרו לכם לדון ולפתח את הבנתכם בנושאים המכוסים בהרצאות. בנוסף, תפגשו עם המורה האישי האקדמי שלכם. יש להשתמש במגוון אסטרטגיות שמטרתן לטפח למידה עצמאית וביקורתית בצורות שונות, המשתנות בין מודול למודול. כמעט בכל המודולים קיימים הרצאות, לצד דיונים, ימי עיון בהנחיית סטודנטים, הדרכות פרטניות וקבוצות, ערכות, משא ומתן ומחזות תפקידים. תינתן לך גם ההזדמנות ולעודד אותך לעבוד בקבוצות. יהיה גם מימד מעשי ללמידה שלך.

הערכה

בסוף כל מודול יש הערכה רשמית או 'סיכומית'. שיטות ההערכה כוללות בחינות בכתב ומגוון של הערכות לימוד לעבודה כמו מאמרים, דוחות, תיקים, ביצועים ומצגות. הציונים מההערכות הפורמליות נחשבים כציון המודול שלך.

שיטות הערכה נועדו לסייע לכם בפיתוח המיומנויות הנדרשות על ידי המעסיקים ולמטרות גוף מקצועיות. אלה כוללים הערכה עצמית, עמיתים ומורים, תרגילים כתובים הכוללים פעילויות 'לקחת הביתה' אשר נועדו לשכפל תרגול, שיעורי לימוד, ערכות (ניסויים מדומים), תיקי למידה, פעילויות בכיתה ובחינות.

הרשמה ומשך זמן

זוהי תוכנית של שלוש שנים במשרה מלאה. כל שנת לימודים אקדמית מתחילה בדרך כלל בשבוע הראשון של אוקטובר, ובמקרים מסוימים, בשבוע האחרון של ספטמבר. שנת הלימודים אקדמית נמשכת 32 שבועות. סטודנטים רשאים להירשם עד שבועיים לפני מועד תחילת הקורס עם זאת, מומלץ להירשם מוקדם מכיוון שמקומות מוגבלים.

דרישות כניסה

על המועמדים להיות בגיל 17 לפחות עד ה -1 בספטמבר של השנה בה הם מעוניינים להשתתף בקורס ועליהם להיות בעלי תעודת בגרות או תעודת יסוד או שווה ערך. כמו כן תידרש לספק עדות למיומנות בשפה האנגלית.

דרישות סיום הלימודים

הקורס כולו כולל 18 מודולים על פני שלוש שנים. כדי להשיג את התואר LLB (Hons) במשפטים, עליך להשלים את כל המודולים כדי להשיג את 180 הנ"ז הנדרשים. אם מסיבה כלשהי אינך מצליח להשלים את הקורס המלא אתה עשוי להעפיל לפרס ביניים בתנאי שסיימת את נקודות הזכות המינימליות הנדרשות. ניתן להעניק תעודה לסטודנטים שהשלימו מעל 60 נ"ז או תעודה לסטודנטים שהשלימו מעל 120 נ"ז לפני הפסקת לימודיהם.

איפה הבא?

תכננו תואר זה בהתייעצות עם בעלי עניין חיצוניים, כמו מתמחים במשפט מקומי וכן מגוון ארגונים מקומיים. זה מבטיח שאנו עוזרים לכם לפתח את המיומנויות המוערכות מאוד על ידי המעסיקים, עם דוגמאות הכוללות; תקשורת כתובה ומילולית, יוזמה, ניהול זמן, גמישות ועבודת צוות. בוגרים רבים משתמשים בכישורים אלה בכדי להיות עורך דין או עורך דין, אך אחרים מקימים קריירות בחינוך, שירותים ציבוריים, HRM, ניהול, כפרלגאלים, מזכירות שכירות או בשירותים פיננסיים. ניתן להשתמש בהסמכה זו גם כדי להתקדם ללימודי תואר ראשון במשפטים, כמו LLM, או בתחומים קשורים כגון ניהול, שיווק וחשבונאות.

טוב לדעת

תואר משפט זה מוכר על ידי הרשות להסדרת עורך דין (SRA).

עדכון אחרון: ינו 2020

אודות בית הספר

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... קרא יותר

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. קרא פחות
לרנקה , פאפוס + 1 יותר פחות