בעל תואר ראשון במשפטים LLB

כללי

תיאור התכנית

אם יש לך תואר ללא משפטים ואת רוצה להיות עורך דין או עורך דין, זה כמובן שנתיים, אשר אתה יכול גם ללמוד באופן חלקי באינטרנט, יספק לך את ההכשרה האקדמית אתה צריך לעבור לשלב הכשרה מקצועית של חינוך משפטי. זה מתאים במיוחד עבור אותם תלמידים בחו"ל אשר גופים מקצועיים הביתה דורשים מסורתית LLB. אתה בוגר עם מגוון רחב של מיומנויות משפטיות ואקדמיות להעברה והבנה של המוסדות העיקריים, תהליכים דוקטרינות של החוק האנגלי.

המעמד הבכיר LLB (Hons) מאפשר לך לקבל תואר מוסמך במשפטים תוך שנתיים בלבד.

יש לך הזדמנות להשלים את הקורס בקמפוס או על ידי למידה מרחוק. אם אתה לוקח את האפשרות למידה מרחוק ואז תמיכה מקוונת מסופק על ידי צוות ההוראה המקוונת החדשנית של UCLan ו לשבח.

כישורים משפטיים וידע מפותחים ברמה של יישום המתאים למי שכבר השיגו מיומנויות לימוד באמצעות תואר קודם או הכשרה מקבילה. אם כבר רכשת דיפלומה לתואר שני במשפטים (GDL), תקבל הסמכה ללמידה מוקדמת.

תוכלו ללמוד נושאים משפטיים היסוד, אשר חובה על תואר מוסמך במשפטים והוא יכול גם לבחור מתוך מגוון של מודולים אופציונליים המוצעים על ידי בית הספר למשפטים לנקשייר. אתה מתחייב ארבע אפשרויות על פי בחירתך, כולל מודול מחקר שבו אתה יכול לעקוב אחר האינטרסים שלך.

המרצים שלנו הם מרקע אקדמי ומקצועי, תוך הבטחת מחויבותנו להוראה מבוססת ידע.

הגישה שלנו להוראה וללמידה היא "ממוקדת-סטודנטים", כלומר, האחריות להשגת תוצרי למידה מושתתת על יוזמת סטודנטים לניהול עצמי של תכנית הלימודים. תהליך זה הוא הקל על ידי הצוות לספק חומרי למידה מתאימים ותמיכה כגון מדריכים מודול, מתאר הרצאה, רשימות קריאה וחומרים מקוונים.

אתם תהיו חלק מקבוצה של סטודנטים מקומיים ובינלאומיים, ותלמדו על ידי אקדמאים מובילים. תוכלו גם להפיק תועלת ההוראה של צוות שהם עורכי דין מוסמך מקצועי barristers.

באמצעות רשת הבוגרים שלנו, שעובדים בארגונים גדולים בצפון מערב, נעזור לך למצוא מיקומים משפטיים ויהיו לך הזדמנויות רבות לבקר במפעלים משפטיים רלוונטיים, הן ברמה המקומית והן מעבר לכך, למשל, בתי המשפט הלאומיים לצדק ורבים מהמוסדות האירופיים כלומר האיחוד האירופי, כולל הוועדה, מועצת השרים, הפרלמנט האירופי ובית הדין האירופי לצדק במהלך שבוע של סיור לימודי בבריסל.

בית הספר למשפטים של לנקשייר הוא בחוד החנית של מחקר במספר תחומים משפטיים מומחים, כולל חקירות פשע וצדק פלילי. פרויקטים במימון חיצוני שלנו כללה להסתכל על מדיניות אלכוהול עבור אירופה, פשע שנאה באירופה פשעי מלחמה בינלאומיים.

אתה תיתמך הן מבחינה אקדמית והן מבחינה פסטורלית בתהליך זה על ידי צוות אקדמי האחראי על המודולים שנלמדו וגם על ידי מורה אישי, שהוא חבר אקדמי של צוות עם אחריות מיוחדת להשגיח עליך לאורך כל תקופת הלימודים שלך ב UCLAN.

בכל שנה אנו מארגנים ייעודי קריירה חוק הוגן נתמך על ידי מגוון של מעסיקים שירות הכתר התביעה (CPS) למועצות המחוז חברות עורכי דין.

יש הזדמנויות לסטודנטים לתרום לפרויקטים מחקר באמצעות תוכניות המתמחה.

ניתן להצטרף לאגודת הסטודנטים לסטודנטים, אשר מנוהלת על ידי סטודנטים לסטודנטים ומארגנת אירועים כגון טיולים ללונדון לבקר בבית המשפט העליון, בתי המשפט המלכותיים של המשפטים ואת ביילי העתיקה, כדור חוק שנתי רבים דוברי אורח.

דרישות כניסה

 • 2: 2 תואר בכל משמעת
 • שפה רלוונטית רמה 2 בשפה האנגלית. למשל. GCSE אנגלית כיתה ג
 • IELTS כיתה 6.5 ללא subcore נמוך מ 6.0.

סקירת הקורס

שנה 1

ספטמבר עד ינואר

 • דיני חוזים
 • דיני מקרקעין
 • עורכי דין
 • אנגלית מערכת משפטית מסה

ינואר עד יוני

 • חוק האיחוד האירופי
 • חוק ציבורי
 • חוק פלילי
שנה 2

ספטמבר עד ינואר

 • דיני נזיקין
 • ואת הבחירה שלך של שתי אופציות מודולים

ינואר עד יוני

 • חוק השוויון
 • ואת הבחירה שלך של שתי אופציות מודולים

סטודנטים החל את הקורס בינואר ישלים ינואר עד יוני מודולים בסמסטר הראשון שלהם, ואחריו ספטמבר עד ינואר מודולים בסמסטר השני שלהם.

סביבת למידה והערכה

הסמכה בת 3 שנים כוללת בדרך כלל 360 נקודות זכות וכל 20 קרדיט (מודול סטנדרטי) שווה ל -200 שעות לימוד, הכוללות תערובת של הרצאות, סמינרים, הדרכות, מפגשים מעשיים ולימוד עצמאי. מחקר עצמאי הוא היבט חשוב של הקורס תואר שלך. השילוב המדויק של זמן המחקר יהיה מפורט בתוך מתארי המודול שלך יהיה תלוי אפשרויות הבחירה שלך.

זהו קורס ייחודי אשר זכה לשבח רב על ידי המקצועות על גישתו החדשנית להוראה. סביבת ההוראה של בית הספר נועדה לעורר למידה. כל תיאטרוני ההרצאות שלנו בקמפוסים וחדרי ההוראה הקטנים הינם מודרניים ומצוידים באמצעי תמיכה ואודיו-חזותיים מתקדמים, במטרה לשפר ולתמוך בחוויית הלמידה.

כפי שציפית מבית הספר למשפטים המחויב לשיפור יכולתם של בוגריו, ישנם מספר חדרי פיתוח ייעודיים עם מתקני הקלטה והקרנה בתוך בית הספר עצמו. יש גם בית משפט מרשים אשר נראה בדיוק כמו בית משפט אמיתי ומספק לתלמידים עם ניסיון חינוכי אמיתי בחיים. בית המשפט לערעורים משמש גם בהרחבה לפעילות חוץ-לימודית, כגון תחרויות, תחרויות אימון ותמיכה ברמקולים. הספריה שלנו מכילה ספריית משפטים ייעודית עם שפע של ספרי לימוד, דוחות משפטיים וכתבי עת, ומספקת מרחב שקט לסטודנטים ללמוד הן בנפרד והן כחלק מקבוצה. בית הספר למשפטים נרחבת של הספרייה מתקן מספק גישה למקורות רבים משפטיים ואקדמיים מבריטניה ומחוצה לה והוא זמין לסטודנטים בכל מקום עם גישה למחשב.

יש עמוד ייעודי Blackboard עבור כל מודול אשר מספק תמיכה מקוונת מקיפה, מתוך מדריכים מודול ואת קווי המתאר הרצאה עצמית בדיקות חידונים וחומרי שינוי אינטראקטיבי.
הקורס למידה מרחוק מועבר באמצעות האחרונה בטכנולוגיה הוראה עם טקסט אינטראקטיבי, אודיו ווידאו קובץ חוברות עבודה, כמו גם שאלות בדיקה עצמית. אינטראקציה עם מורים וחניכים נעשית באמצעות לוחות דיונים סינכרוניים ואסינכרונים וקישורי וידאו.

ההערכה נעשית במגוון דרכים:

 • הבחינה המסורתי הבלתי נראה (דרישה מקצועית עבור כל המודולים היסוד הליבה) והבחינות לראות,
 • סוף המודול והערכות קורסים מכוננות,
 • E-Assessments: e-quizzes; e-case מחקרים,
 • מצגות קבוצתיות ופרטיות,
 • תיקי השקעות; פודקאסטים,
 • התפתחות אישית יומנים רפלקטיביים; musss ו דיונים, ו
 • מופע בעל פה בסמינרים.

CJAM

בשנה האחרונה לסטודנטים לתואר ראשון לסטודנטים לתואר שני יש הזדמנות להתערב באירוע השנתי שלנו cJAM employability. cJAM מנער את הפורמט הקריירה המסורתית הוגן נותן לסטודנטים UCLAN פנים אל פנים עם עד 30 אנשי מקצוע בתעשייה מוצלחת כולם הגיעו לאירוע עם הצעה של הזדמנויות עבודה יקר ערך. פורמט האירוע cJAM מורכב מארבעה מרכיבים עיקריים:

 • התלמידים שומעים מהרמקולים המרכזיים בתעשייה אשר חולקים את מסע הקריירה האישי שלהם וכיצד הם הגיעו למקום שבו הם נמצאים כעת.
 • התעשייה Q
 • הזדמנויות רשמיות ברשת במהלך ההפסקות וארוחת הצהריים.
 • אלמנט המפתח של cJAM הוא הפגישה מהירות ענק התנדנדות. התלמידים יש שמונה דקות של אחד על אחד כדי לזרוק את האורחים בתעשייה שנבחרו לנסות לזכות במיקום. התלמידים יכולים לבחור רעיון, הסיבות שלהם לרצות מיקום עם משרד עורכי דין מסוים או כדי להפגין את ההתלהבות שלהם, מיומנויות וכישרון. מיד לאחר המפגש התנדנדות, מיקומים הם החליטו על האירוע נסגר עם כל התלמידים הזוכים שהוצגו עם פרסי המיקום שלהם.

הזדמנויות

אתה יכול לקחת שפע של הזדמנויות עבור ניסיון בעבודה בחיים האמיתיים ופיתוח מיומנויות אישיות, למשל, לקחת חלק בתחרויות לאומי לאתחל, משא ומתן וגישור, התחייבות מקומות עבודה, מיני pupillages ובתי ספר קיץ. התלמידים שלנו מוערכים מאוד על ידי מעסיקים בגלל הכישורים שלהם ואת פרופיל הכישורים. יש להם רקורד מרשים של השגת בוגר ברמה עבודות או הכשרה מקצועית חוזים.

 • יש לך הזדמנות ללמוד או לעבוד בחו"ל, באמצעות תוכנית ארסמוס או באמצעות חילופי ומיקומים בינלאומיים, וביקור הנציבות האירופית בבריסל, הפרלמנט האירופי הנציבות האירופית בלוקסמבורג.
 • השלמה מוצלחת של LLB (Hons) מאפשרת לך להמשיך אל האלמנט המקצועי של הכשרה משפטית, או כעורך דין (קורס התמחות משפטית) או כעורך דין (קורס ההכשרה המקצועית של בר).
 • ניתן להמשיך במחקר אקדמי באמצעות תואר שני במשפטים (LLM) או דוקטורט, דוקטורט.

בשנת 2018, היו ארבעה אירועים cJAM ו סך של 320 מיקומים הוענקו. כל אלה אפשרו לתלמידים שלנו ליצור קישורים אמינים בהתאם לשאיפותיהם הקרירות. כדי ללמוד עוד על cJAM: חוק, לראות את הווידאו ולקרוא את ההודעה לעיתונות.

עדכון אחרון: אפריל 2019

אודות בית הספר

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff in ... קרא יותר

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff include internationally renowned research experts, award winning teachers and legal professionals with extensive practical experience. קרא פחות