גנרל LL.M. (מחקרים אישיים)

כללי

תיאור התכנית

מחקר אפקטיבי שלאחר הלימוד המשפטי של JD מספק הזדמנות לחקור תחומי חוק בעומק רב יותר באמצעות תכנית לימודים מותאמת אישית שמלמדים מומחים מובילים בסביבה אקדמית מגרה. בבית Southwestern Law School , אנו מציעים מצטיינים Master of Laws (LL.M.) תוכנית שממלאת את ההבטחה.

ג 'נרל אלקטריק גמיש LL.M התכנית ללימודים מותאמים אישית מיועדת לסטודנטים שכבר זכו לתואר במשפטים בארצות הברית או בחו"ל ומעוניינים להרחיב את לימודיהם המשפטיים בהתאם למטרותיהם האישיות והמקצועיות.

כסטודנט ב LL.M של דרום מערב תוכנית, אתה יכול ליצור תוכנית הלימודים שלך מתוך מבחר של מעל 150 קורסים המתמקדים בתחום החוק כי יהיה לטובת ביותר עבורך. מעל רבע מהפקולטה שלנו יש ניסיון בינלאומי. LL.M. דורש 24 שעות אשראי של הקורס לאחר JD וניתן להסתיים על בסיס מלא או במשרה חלקית ויכול להתחיל בסתיו או באביב.

תוכלו לנצל את המיקום המטרופוליני הדינמי של Southwestern במרכז לוס אנג'לס ולהיות חלק מקהילה שהפיקה trailblazers ומנהיגים במשך יותר מ -100 שנה. 10,000 בוגרי בית הספר למשפטים ברחבי ארצות הברית ו -25 מדינות נוספות כוללים אנשי ציבור בולטים - מחברי קונגרס לראשי ערים, ולמעלה מ -200 שופטים - וכן מייסדים של משרדי עורכי דין גדולים מחוף לחוף וליועצים כלליים של תאגידים רב לאומיים.

LL.M. דרישות תואר

כדי להיות זכאי LL.M. , התלמידים חייבים להשלים 24 שעות אשראי של הקורס לאחר JD, 12 מהם חייב להיות הרוויח בדרום מערב. ניתן להחיל מקסימום 30 יחידות על תואר LL.M תוֹאַר. קורסים שנלקחו בעבר לאשראי עבור תואר שלישי או תואר מקביל לא ייספרו לקראת תואר LL.M. תוֹאַר.

סטודנטים במשרה מלאה:

קח 8 עד 16 יחידות לסמסטר; בדרך כלל מלאה בתוך שנה אקדמית אחת.

סטודנטים במשרה חלקית:

קח 2 עד 7 יחידות לסמסטר; בדרך כלל מלאה בתוך שנתיים אקדמיות.

הערה: סטודנטים בינלאומיים על F1 אשרות נדרשים לשמור על ההרשמה במשרה מלאה.

כל התלמידים נדרשים להשלים את כל הקורסים לתואר LL.M. בתוך ארבע שנים. LL.M. התלמידים להשתתף בשיעורים עם סטודנטים JD של Southwestern ויש להם את הגמישות של בחירת הקורסים המוצעים ביום או בערב. דרום מערב מציע כמה קורסי יסוד במיוחד עבור LL.M משכיל בינלאומית סטודנטים.

LL.M. קורסי יסוד

דרום קורבן מציע קורסים במיוחד עבור LL.M משכיל בינלאומית התלמידים כוללים:

  • מבוא למשפט האמריקאי
  • כתיבה משפטית LL.M. סטודנטים
  • דיני חוזים, מיומנויות ומשא ומתן
  • מחקרים משפטיים מעשיים: LL.M.

דרישות תואר

כדי להרוויח את תואר LL.M , התלמידים חייבים להשלים בהצלחה 24 שעות אשראי של הקורס לאחר JD, 12 מהם יש לקחת בדרום מערב. קורסים שנלקחו בעבר לאשראי עבור תואר שלישי או תואר מקביל לא ייספרו לקראת תואר LL.M. תוֹאַר. הקורסים המסוימים שכל מועמד מתחייב בהם תלויים באזור הריכוז הנבחר של הפרט.

סטודנטים בעלי השכלה בינלאומית יידרשו לקבל מבוא לחוק האמריקאי, לתהליכים משפטיים ולמוסדות. אין תזה בכתב נדרש כדי להעפיל LL.M. תוֹאַר.

התלמידים יכולים להשתתף במשרה מלאה או חלקית. תלמידים במשרה מלאה בדרך כלל ישלימו את הקורסים שלהם בשנה אחת, ותלמידים במשרה חלקית ישלימו את התוכנית בדרך כלל תוך שנתיים, אך כולם נדרשים להשלים את כל הקורסים ללימודי LL.M. בתוך ארבע שנים.

קריטריונים לקבלה

קבלה לתואר LL.M התוכנית היא סלקטיבית מאוד. A Juris Doctor (JD) או תואר מקביל נדרש. מועמד החלים מארצות הברית חייב להיות בעל תואר JD בבית הספר למשפטים, שהוא גם ABA, וגם חבר באגודת בתי הספר למשפטים של ארה"ב. תואר במשפטים מחוץ לארצות הברית חייב להיות מאוניברסיטה שהוסמכה במדינה שבה הוא נמצא, או על המועמד להתקבל לבית המשפט העליון במדינה זו.

כאשר בוחנים מועמדים לתואר LL.M התוכנית, ועדת הקבלה רואה:

  • שיא אקדמי בבית הספר למשפטים וסטודנטים לתואר ראשון
  • פוטנציאל לתפקוד מכובד בתרומה המקצועית וההישגים
  • מכתבי המלצה
  • איכות של הצהרה אישית

מטרת מדיניות הקבלה היא למלא כל כיתה עם התלמידים המצטיינים מבריכת המועמדים, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של התכנית ולשונות הדרום-מערבי. מועמדים מוצלחים יש בדרך כלל סיים בחצי העליון של שיעורי בית הספר שלהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... קרא יותר

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. קרא פחות