גנרל LL.M.

כללי

תיאור התכנית

תוכניות LLM

מועמדים לתואר שני במשפטים רשאים לעקוב אחר תוכנית לימודים כללית, אשר יכולה להיות מותאמת באופן אינדיבידואלי.

על כל המועמדים לתואר LLM להשלים בסך הכל 24 שעות אשראי, כולל עבודות קורס העומדות בדרישת העבודה הכתובה. העובדים לקראת תואר מיוחד צריכים להשלים את מספר השעות המינימלי הנדרש בקורסים המפורטים להלן עבור אותה תוכנית. קורסים קשורים מומלצים לשאר עבודות הקורס.

תכנית LLM כללית

במאי: א. האמונד

הגנרל LL.M. התוכנית מאפשרת לסטודנט לתכנן מסלול לימודים משלו כדי לבחון מגוון סוגיות בדיני ארה"ב. סטודנטים העובדים לקראת LL.M. צריך להתייעץ עם הדיקן המשכיר הבכיר לעניינים אקדמיים ועם יועץ התזה המיועד על מנת לתכנן תכנית לימודים מקיפה המותאמת לצרכיו הספציפיים של הסטודנט. סטודנטים עשויים לרצות לרכז את לימודיהם באחד או יותר תחומים, כגון משפט חוקתי, משפט פלילי, דיני עבודה, דיני חברות או חוק שירותי בריאות, אך הם יכולים לבחור קורסים מכל תחומי תוכנית הלימודים. תזה (6690-91) ונדרשים מינימום 20 נ"ז. אם ויתור על התזה, נדרשים 4 נקודות זכות נוספות, כולל שני שדורגו על בסיס עבודת מחקר. עבודת המחקר המשמשת למילוי דרישת העבודה הכתובה חייבת להיות לפחות 8,000 מילים ובוגרי בית הספר למשפטים בארה"ב חייבים להשיג ציון מינימלי של ב '.

דרישות כניסה

מועמדים עם JD מבית הספר למשפטים של ארה"ב או פורטו ריקו חייבים להיות בעלי תואר ראשון או תואר מקביל ממכללה או מכללה מוסמכת אזורית, ותואר שלישי או שווה ערך מבית ספר למשפטים, אשר חבר באגודת בתי הספר למשפטים של ארה"ב (AALS) או מוכר על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאית (ABA).

מועמדים בעלי תואר במשפטים מבית ספר למשפטים מחוץ לארה"ב חייבים לקבל את התואר ממוסד מוכר. גם בוגרי בית הספר למשפטים שאינם אמריקאיים עשויים לעמוד בדרישה לבחינת השפה המינימלית (ראה להלן).

כל המועמדים להתקבל בוודאי הוכיחו מצוינות במעמד האקדמי, בהישגים או בתפקידים מקצועיים המעידים על יכולתם לביצוע עבודת תואר שני.

עדכון אחרון: ספט 2019

אודות בית הספר

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. קרא פחות