Filter
דוקטורט
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-משפט בינלאומי, חפש את התוכניות הטובות ביותר PhD כאן! - PhD

אם אתם מחפשים קריירה משפטית מרגשת, אבל לא רוצים להיות כבול לאזור גיאוגרפי מסוים, לשקול רודף תואר משפט בינלאומי. דוקטורט במשפט הבינלאומי הוא תואר מאתגר המיועד לתלמידים שאינם מסוגלים לבצע עבודת מחקר עצמאית.

מהו החוק הבינלאומי?

יכול להיות מוגדר במשפט בינלאומי כמערכת של כללים נחשבים ליחייב ביחסים בין מדינות שונות או מדינות שונות, למרות החוקים השונים של גופים אלה. הוא חל בעיקר לעסקים ולמדינות ולא יחידים.

מה הם היתרונות של נטילת דוקטורט במשפט בינלאומי?

להרוויח תואר דוקטור במשפט הבינלאומי נותן לך את הבסיס ההכרחי לקריירה בעבודה עסקית והממשלתית שחוצה גבולות בינלאומיים.אתה תקבל בסיס איתן בחוקים שהם אוניברסליים לרוב המדינות.

כמה זה עולה לקח את דוקטורט במשפט בינלאומי?

העלות לדוקטורט במשפט הבינלאומי תשתנה מאוד מבית ספר אחד למשנהו וממדינה אחת לשנייה.

מה הן הדרישות לקבלת תואר דוקטור במשפט בינלאומי?

דוקטורט במשפט הבינלאומי דורש עבודה לתואר ראשון בתחומי המשפט או עסק, וכמה תוכניות גם דורשות תואר 's השנייה או שווה ערך גם כן. יכולת מחקרית מוכחת ואנשי אקדמיה חזקות נדרשים גם. התוכניות דורשות סטודנטים לפרסם מאמרים אקדמיים לפני סיום לימודים.

איזה סוג של קריירה אתה יכול לצפות עם דוקטורט במשפט בינלאומי?

סטודנטים עם תואר דוקטורט במשפט הבינלאומי יכולים לעבוד בקריירה הכרוכה בבעיות עסקיות או בינלאומיות לזכויות אדם שחוצות גבולות. קריירה של מחקר אינטנסיבי אלה דורשים אנשים מיומנים ומשכילים. אתה עלול למצוא עבודה במשרד עורכי דין בינלאומי, במשרדי ממשלה או בעסקים ששוכרים בבית משפטנים.

למה לקחת תואר דוקטור במשפט בינלאומי באינטרנט?

אפשרות אחת לעשות התואר במשפטים שלך יותר נוחים או לעזור עם חלק מהעלויות של לימוד למשפט עסקי תואר היא ללמוד באופן מקוון. הלימוד באינטרנט אינו מגביל אותך מבחינה גיאוגרפית, והזדמנויות רבות קיימות כדי להרוויח את התואר הזה יקר מן הנוחות של הבית שלך.

כיצד להירשם לדוקטורט במשפט הבינלאומי?

חיפוש עבור התכנית שלך למטה ולפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס העופרת.

קרא יותר קרא פחות

3 תוצאות ב משפט בינלאומי

Universidade da Coruña

תכנית הדוקטורט ב האיברו-אמריקאי משפט המנהלי הוא כותרת הקולג'ים רשמית שמטרתו להכשיר רופאים באמריקה לטיניים במשפט ציבורי עם מעצמות לפתח פעילויות מדעיות ומקצועיות רצויים הקש ... [+]

מבוא

תוכנית דוקטורט משפט מנהלי Iberoamericano זוהי כותרת הקולג'ים רשמית שמטרתו להכשיר רופאים באמריקה לטיניים במשפט ציבורי עם מעצמות לפתח פעילויות מדעיות ומקצועיות רצויים הקשורים מנהלות ציבוריות.

השתתפות אוניברסיטאות:

Universidade דה קורוניה, ספרד (רכז) אוניברסיטת מונטווידאו, אורוגוואי אוניברסיטת סנט תומאס דה אקינו ב טונחה, קולומביה Hispanoamericana אוניברסיטת, ניקרגואה Universidad Monteávila, ונצואלה אוניברסיטת Guanajuato, מקסיקו Universidad Veracruzana, מקסיקו צפון האוניברסיטה הלאומית, ארגנטינה אוניברסיטת פיורה, פרו Universidad Nacional del Litoral, ארגנטינה הספר האוניברסיטה החופשית של חוק, קוסטה ריקה למה ללמוד את התואר ... [-]
ספרד A Coruña
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
EUCLID (Euclid University)

אחת הדמויות היחידות בעולם לתואר שלישי במשפט בינלאומי, המוצעת על-ידי ארגון בין-ממשלתי, מהווה את המשפט הבינלאומי. ... [+]

EUCLID, ארגון בין-ממשלתי בין-לאומי עם מנדט אוניברסיטאי, מציע לבחור סטודנטים מהציבור הרחב תוכנית חוץ חיצונית (מרחק או מקוון) הנקראת דוקטורט DILT או EUCLID במשפט בינלאומי וחוק אמנה (שהוא דוקטורט מלא). כמו מוסד ציבורי ללא כוונת רווח, EUCLID היא מסוגלת להציע סבירים, תוכניות שכר נמוך.

זה LLM מקוון במשפט הבינלאומי, המייצג 90 ארה"ב זיכויים מעבר לתואר ראשון, הוא רק תוכניות דוקטורט בעולם בתחום זה, המוצע על ידי ארגון בין ממשלתי עצמו שהוקם על פי המשפט הבינלאומי (המכון לאוניברסיטה האירופית מציעה דוקטורט במשפטים באופן כללי יותר).... [-]

ארצות הברית Washington גמביה Gambia Online
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Palacky University

דוקטורט. תכנית היא תכנית לימוד לתארים מתקדם המשלב היווצרות חוק מתקדמת ומחקר במשפט אירופאי הבינלאומי. הוראה ומחקר ומפוקח על ידי אקדמאים מנוסים ברמה בינלאומית. ... [+]

תכונות עיקריות 3 שנים (6 סמסטרים) במשרה מלאה או עד 5 שנים במשרה חלקית (מחקר מרחק) תכנית תוכנית תואר מאתגר במשפט האירופי הבינלאומי בקשר הדוק עם פרופסורים סביבה מגרה מלגת הזדמנויות ומענק למצטיינים סקירת תכנית

דוקטורט. תכנית היא תכנית לימוד לתארים מתקדם המשלב היווצרות חוק מתקדמת ומחקר במשפט אירופאי הבינלאומי. הוראה ומחקר ומפוקח על ידי אקדמאים מנוסים ברמה בינלאומית.

הסטודנטים ירכשו הבנה עמוקה של החוק האירופי והבינלאומי. יש להם גם הזדמנות לבחור מתוך מגוון של נושאים מיוחדים המשקפים ריבית מחקר של תלמידים בודדים. בשל שילוב ייחודי זה של תלמידי היווצרות החוק בינלאומיים ואירופיים גם מצויד תיאורטית לנהל קשר ו מחקר מעמיק. ליד המוקד התיאורטי התוכנית מציעה קורסים בשיטות מחקר, ביצוע מחקר אקדמי עצמאי והצגת התוצאות. תלמידים יכולים גם יש אחריות הוראה.... [-]

צ'כיה Olomouc
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית