דוקטור יוריס

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

AU JD הוא ההסמכה המשפטית המוכרת בעולם. השלמת DD, ואת ההכשרה הנדרשת משפטי משפטי (PLT), מוסמך אותך לתרגל את החוק בכל מקום באוסטרליה ובמקומות אחרים.

ANU מדורגת בעשירייה הראשונה בעולם ללימודי משפט (QS World Ranging לפי נושא 2019/20).

כסטודנט ANU למשפטים, תלמד מאקדמאים ברמה העולמית וממרצים אורחים בעלי ניסיון מקצועי אמיתי. הוראה בקבוצות קטנות מספקת לסטודנטים למשפטים לתארים מתקדמים הזדמנויות גדולות יותר ליצור קשרים עם מומחים אקדמיים, לבקר דוברי אורחים וסטודנטים אחרים.

במסגרת לימודי המשפטים שלכם, יוצגו בפניכם הזדמנויות רבות להעמיד את הידע המשפטי שלכם לפעולה ולצבור ניסיון מעשי באמצעות מגוון התמחויות, מיקומים קליניים, תחרויות סטודנטים וחילופי סטודנטים באוסטרליה, אסיה, בריטניה, אירופה והאיגוד מדינות.

כסטודנט לתואר שני בבית הספר למשפטים הלאומי באוסטרליה, תיהנה מהזדמנויות ייחודיות ללימוד משפטים בבירת המדינה, העיר שבה נעשים חוקים ומדיניות פדרליים. הקרבה שלנו לבית המשפט העליון של אוסטרליה, בתי משפט של חבר העמים וסוכנויות פדרליות מציעה גישה ללא תחרות למשפטנים, אנשי הרשות השופטת וקובעי המדיניות של הממשלה, שרבים מהם בוגרי חוק בוגרי האוניברסיטה.

מבנה תואר

ה- ANU JD משלב הליבה משפטית הליבה הליבה עם ניסיון קפטן ייחודי המשלב מחקרים קליניים מעשיים, התמחות או פרויקט מחקר.

במסגרת לימודי הדוקטורט שלך, תלמד מגוון קורסי חובה בתחומי המשפט הבסיסיים כגון משפט בינלאומי, משפט מינהלי, דיני תאגידים, משפט פלילי, חוזים, ראיות וליטיגציה. אתה יכול גם להתאים את התואר שלך כדי להתאים את האינטרסים שלך ואת מטרות הקריירה על ידי בחירת בחירה מתוך מגוון רחב של נושאים עכשוויים בחוק, כולל חוק הסביבה האקלים, משפט הסחר הבינלאומי, השווקים הפיננסיים השתלטות, טכנולוגיית המידע, החוק הבינלאומי ביטחון זכויות האדם חוק.

הודאה בפועל

השלמת עבודת הדוקטורט של ANU וההכשרה המשפטית המעשית הנדרשת מעניקה לך הכשרה בכל מקום באוסטרליה ובמקומות שיפוט אחרים, כולל ניו זילנד, הודו, סינגפור, וייטנאם, מלזיה והונג קונג.

תוצאות קריירה

בוגרי ANU דורגו כמו בוגרי המועסקים ביותר של אוסטרליה בין המבוקשים ביותר על ידי מעסיקים ברחבי העולם. דירוג המעבדה הגלובלית האחרונה, שפורסם על ידי "Times High Education", דירג את האוניברסיטה בתור האוניברסיטה המובילה באוסטרליה לקבלת עבודה לשנה הרביעית ברציפות.

כשתסיימו את הלימודים, תהפכו לחלק מרשת של למעלה מ -20,000 בוגרי חוק עולמי, הכוללים את השופטים הנוכחיים של בית המשפט העליון, אנשי QC, SC, חברי פרלמנט, דיפלומטים, מנהלים בכירים, חוקרים, סופרים ומנהיגים של חברות בינלאומיות.

ה- JU יש הכרה גלובלית ובוגרי להיכנס לתפקידים משפטיים מסורתיים כגון עורך דין או עורך דין, כמו גם תפקידים בניהול, פוליטיקה, שירות הציבור, עסקים, מסחר וטכנולוגיה ותקשורת.

צוות הוראה מומחים

המומחים האקדמיים שלנו מחזיקים במומחיות מסוימת בתחום המשפט החוקתי והמינהלי, המשפט הבינלאומי, המשפט הסביבתי, הממשל והביטחון הלאומי, ומספקים מנהיגות מחקרית לאומית על האתגרים החשובים ביותר בתחום החוק, הרגולציה והממשל העומדים בפני אוסטרליה, אזור אסיה-פסיפיק והעולם.

רבים מהצוות שלנו הם מורים עטורי פרסים, אשר תמיד נגישים ועובדים בצמוד לתלמידים כדי לתמוך בהם במהלך לימודיהם.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Sub ... קרא יותר

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Subject, 2018). קרא פחות